Dodaj do ulubionych

Konkursy:)

01.04.07, 22:28
Wątek dla Ivovity i Nann- a raczej ich córeksmileCzekamy na relacje!
Obserwuj wątek
    • nann Re: Konkursy:) 03.04.07, 18:13
      anisr napisała:

> Wątek dla Ivovity i Nann- a raczej ich córeksmileCzekamy na relacje!

Dzieki smile)))
      Ja na razie to czaaarno widze.
      12 maja Pierwsza Komunia, dzisiaj dostalam plan prob
      23, 24, 26 i 27 kwiecien proby godz 17. We wtorki i piatki Zuza ma o 17
      fortepian.
      Do tego 27 kwietnia ma byc konkurs, jak ja ten czas do polowy maja przezyje i
      nie osiwieje...
      • ivovita Re: Konkursy:) 04.04.07, 22:06
        My jak na razie ciągle nie znamy wyników pierwszego konkursu , ale w sobotę tzn.
        7 kwietnia Victoria startuje w następnym (jak szaleć to szaleć). Trochę się o
        nią boję, bo pokusiła się o trochę trudniejszy repertuar, a musi to szybko
        przygotować. Wagarujemy więc w czwartek i piątek, żeby miała trochę więcej czasu
        na przećwiczenie utworku.Co prawda jej prof. uważa ,że nie jedziemy wygrywać
        tylko pograć, ale wolę, żeby mała pewniej się czuła.UFF! A zaraz po świętach ,
        10 kwietnia egzamin ustny z solfeżu i techniczny ze skrzypiec.
          • nann Re: Konkursy:) 05.04.07, 23:20
            ivovita napisała:

> !!!! Wygrała. W swojej kategorii zajęła I miejsce z wynikiem 19/20
            > Chyba będzie bardziej odważna w sobotę.

Łomatko, gratulacje !
            • anisr Re: Konkursy:) 06.04.07, 12:31
              Suuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!Gratulacje!!!!Nie na darmo jest idolka mojej
              córki!!!!Uściskaj ja od nassmile
              a wątek chyba szczęście przyniósł, nie?miałam nosa...wink
              Nann, Wam tez mam nadzieje przyniesie!
                  • nann Re: Konkursy:) 27.04.07, 09:53
                    My dzisiaj.
                    Za dwie godziny.
                    Zuza startuje jako najmlodsza w grupie wiekowej dzieci z 3 i 4 klas (Zuza w 2
                    klasie). Sa w srod nich ponoc slawy, ktore kosza wszelkie mozeliwe nagrody,
                    gdzie tylko sie pojawia.
                    Nasza Profesorka wczoraj stwierdzila, ze mozna spodziewac sie wszystkiego. Od
                    tego,ze Zuza zagra tak, ze Komisji kapcie pospadaja, do tego, ze siadzie nad
                    klawiatura i zacznie plakac.
                    Trzymajcie kciuki !
                    • ivovita Re: Konkursy:) 27.04.07, 11:28
                      Trzymamy kciuki!!!!Będziesz nagrywać? Oczywiście nie wiem czy można, bo nie na
                      każdym konkursie pozwalają. Powodzenia.Czekamy na relacje z konkursu i na wyniki.
                        • nann Re: Konkursy:) 28.04.07, 10:16
                          Konkurs okazal sie hkhm....Miedzynarodowy.
                          Przyjechala grua dzieci z Kaliningradu, ktora zakasowala wszystkich, kurcze, te
                          dzieciaki graly jak cyborgi!
                          Wygral jednak chlopaczek, chyba z Gdańska Wrzeszcza, tak wiec honor ojczyzniany
                          uratowanysmile
                          Zuzanka zgrala czysto, bez bledow(ktore zdazaly se starszym i bardziej
                          utytulowanym). Moze zabraklo tego blasku, ktory jej sie zdaza jak ma dobry
                          dzien, ale wstydu nie przyniosla smile
                          W przyszlym tyg bede znala dokladna punktacje, ale uplasowala sie gdzies w
                          polowie stawki smile
                          • ivovita Re: Konkursy:) 28.04.07, 10:29
                            No to "pierwsze koty za płoty".Najważniejsze,że Zuska zagrała i zobaczyła jak
                            taki konkurs wygląda. Wiadomo ,że każdy startujący w duchu marzy o zajęciu
                            miejsca w czołówce, ale myślę,że taki konkurs , bez względu na wyniki, to
                            wspaniałe doświadczenie.Już wiecie czego się spodziewać następnym razem, no i
                            warto zobaczyć inne grające dzieciaki żeby mieć jakieś porównanie i wiedzieć do
                            czego dążyć.
                            Więc , gratulacje dla Zuzanny i jej mamy.
                            • nann Re: Konkursy:) 28.04.07, 11:25
                              A co do filmowania i fotografowania.
                              Zrobilam pare fotek i filmikow na probie generalnej, w trakcie konkursu bylam
                              tak zajeta trzymaniem kciukow, ze nie bylam w stanie.
                              Ale calosc byla nagrywana i potem dostaniemy plytke DVD.
                              img412.imageshack.us/my.php?image=p1100641xr2.jpg
                              • ivovita Re: Konkursy:) 29.04.07, 15:05
                                Ladna fotka!A co Zuzanka grała na konkursie?
                                Victoria pierwszy rok uczy się grać na pianinie i troche śledzimy jak uczą się
                                dzieci w Polsce.Masz może skaner i jakąś możliwość żeby przesłać nutki?
                                • anisr Re: Konkursy:) 30.04.07, 10:30
                                  Gratulacje Nann dla Zuzysmile))Mi też się wydaje,że najważniejszy jest udział,
                                  "otrzaskanie się", przezwyciężenie stresu...
                                  Nasza Pani często wystawia na konkursy 2 dziewczynki ze szkoły(IV i V klasa) ,
                                  mówiła mi oststnio,że poziom zrobił się niesamowicie wysrubowany...Znalezienie
                                  sie w takim towarzystwie to juz cossmile))
                                • nann Re: Konkursy:) 30.04.07, 16:53
                                  ivovita napisała:

> Ladna fotka!A co Zuzanka grała na konkursie?
                                  > Victoria pierwszy rok uczy się grać na pianinie i troche śledzimy jak uczą się
                                  > dzieci w Polsce.Masz może skaner i jakąś możliwość żeby przesłać nutki?
                                  Nie ma sprawy, chetnie sie podziele nutkami, ale w przyszlym tyg.
    • sylwia32 Re: Konkursy:)nann 02.05.07, 09:56
      witam
      Nann masz super kobietkę. Moja córcia chodzi do drugiej klasy fortepianu działu
      dziecięcego do szkołe państwowej muzycznej. Czy mogłabyś mi powiedzieć czyj
      utwór grała córcia. Bardzo mi się on podobał. My teraz przygotowujemy się do
      egzaminu końcowego klasyfikującego do następnej klasy. Egzamin mamy 5 czerwca i
      już mam stracha.
    • skarolina Re: Konkursy:) 10.01.09, 20:04
      Pochwalę się smile
      Gabi dostała I miejsce (ex aequo) na konkursie w Zgorzelcu.
      W końcu możemy odpocząć, bo ferie świąteczne stały pod znakiem fortepianu smile
      • bb12 Re: Konkursy:) 11.01.09, 00:17
        Gratuluję!!!!!!

Może wybierzecie się na konkurs do nas, do Rybnika?
        Odbywa się co roku Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistówsmile

www.psmrybnik.strefa.pl/konkursy/konkursy.html
        • skarolina Re: Konkursy:) 11.01.09, 10:30
          Dziękujemy za gratulacje i informację, w tym roku to już chyba nie na moje nerwy
          smile, ale za rok może pomyślimy, zwłaszcza, że jak się domyslam, Gabi jeszcze
          przez 2 lata będzie się mieścić w najmłodszej grupie wiekowej (ur.1999).
          Na razie marzy mi się choć tydzień bez słów "Chodź, córeczko, musimy poćwiczyć".
          Bo kurka wodna - odnosić sukcesy to ona chętnie, ale popracować na nie... Echhh,
          te dzieci smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka