Dodaj do ulubionych

Ludzie w Zywcu przestali rozmawiac- koniec swiata

IP: 64.132.1.* 03.05.02, 16:25
Obserwuj wątek
    • Gość: Mysteric Re: Ludzie w Zywcu przestali rozmawiac- koniec swiata IP: *.houston-08rh15rt.tx.dial-access.att.net 05.05.02, 06:23
      zamilki i pograzyli sie w czarnosciach socjalizmu.
    • zywy63 Re: Ludzie w Zywcu przestali rozmawiac- koniec swiata 05.05.02, 13:20
      Wydaje mi się, ze coś mamy zbyt wygórowane wyobraznia o naszych krajanach. Czy
      w 30 tys mieście i 120 tys. powiecie nie ma kilkunastu chetnych do rozmów na
      forum?
      Pewnie nie. Smutno.
      • malopolanin A może być ktoś nie z powiatu ? :) 05.05.02, 13:58
        Ja jestem chętny do rozmowy :)
        Żywy - wg danych GUS powiat żywiecki ( z Żywcem ) liczy nawet 149 tys.
        mieszkańców !
        • Gość: picmkr Re: A może być ktoś nie z powiatu ? :) IP: *.u.mcnet.pl 07.05.02, 14:15
          ja też nie z powiatu ,
          troszkę smutny jest brak ochoty do rozwijania
          tematów lokalnych i ciekawych dyskusji,
          triumfuje tumiwisizm narodowy :-((

pozdrawiam stałych "bywalców" :-)
          • Gość: Adam Re: A może być ktoś nie z powiatu ? :) IP: *.bci.net.pl / *.bci.net.pl 08.05.02, 08:32
            Będzie lepiej!!!!
            Pozdrawiam
            • Gość: Mysteric Re: A może być ktoś nie z powiatu ? :) IP: *.houston-05-10rs.tx.dial-access.att.net 09.05.02, 05:02
              Mniejmy nadzieje, winna w tym socjalistycznego rzadu martwiacego sie o zyski
              TIPSA zamiast zmienic prawo zezwalajace kazdemu chetnemu prowadzic servis
              internetowy, a lokalne dzwonienie w promieniu 20 km powinno byc zadarmo w
              ramach oplaty telefonicznej. Socjalizm slowem daje mniej szans zyciowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka