Dodaj do ulubionych

Bezpłatna konsultacja dla osób z bólami kręgosłupa

27.11.11, 19:07
W ramach organizowanych szkoleń dla fizjoterapeutów oraz lekarzy - poszukujemy osób z Trójmiasta, z bólami w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnej konsultacji fizjoterapeutycznej. Konsultacja będzie przeprowadzona przez instruktora międzynarodowej metody diagnozowania oraz leczenia zespołów bólowych kręgosłupa McKenzie.
W ramach wizyty, trwającej ok. godzinę, przeprowadzony zostanie wywiad, postawiona diagnoza oraz przekazane zalecenia co do dalszego postępowania. Ponadto każdy z pacjentów również bezpłatnie otrzyma podpórkę lędźwiową, która wymusza odruch prawidłowego siedzenia.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny - 507 163 953, lub mailowy biuro@rehakursy.pl.
Więcej o organizowanych przez nas szkoleniach można dowiedzieć się na stronie www.rehakursy.pl .
Obserwuj wątek
  • patrykm82 Re: Bezpłatna konsultacja dla osób z bólami kręgo 07.06.13, 15:31
   Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
   Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
   bawełny
   łuski gryki
   naturalnej skóry
   Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka