Dodaj do ulubionych

okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomocy!!!

26.08.12, 13:33
Witam. Od marca cierpie na bole kregoslupa. od 2010 Pracuje jako kierowca kat.b i mam 25 lat. Najpierw dostawalem leki ktore nie pomagaly pozniej byly zastrzyki ktore nic nie daly w kwietniu mialem tomografie. poszedlem prywatnie do ortopedy dalem 200zl za wizyte stwierdzil ze nic na niej nie widzi oprocz lekkiego przeciazenia kregoslupa i zalecil mi wykonanie rezonansu i stosowanie ibupromu w razie silnego bolu. Odczuwam te bole praktycznie cala dobe sa takie momenty ze naprawde nie moge ani lezec ani siedziec ani nawet stac kazdy ruch sprawia mi bol.
wkoncu doczekalem sie rezonansu i o to wynik:
guzek schmorla w gornej plytce granicznej trzonu Th11.
Dehydratacja krazka miedzykregowego Th11/Th12.
Na poziomieTh11/Th12 niewielkie obwodowe uwypuklenie krazka miedzykregowego z nieznacznym zwezeniem przestrzeni plynowej przedrdzeniowej.
tym razem poszedlem do Pani neurolog na wiztyte zapisalem sie 4 miesiace wczesniej zaraz po rezonansie. stwierdzila ze to nic powaznego dala mi skierowanie na rehabilitacje oraz zalecila basen i silownie bo jestem bardzo szczuply. nie radze juz sobie kompletnie z tymi bolami.
niewiem czy znowu isc do ortopedy pewnie stwierdzi to samo a na rehabilitacje pewnie tez czeka sie miesiacami nie mam juz sil ten bol mnie wykancza fizycznie i psychicznie :( co byscie radzili pomocy:(
Obserwuj wątek
    • matias678 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 11.11.12, 13:39
      Współczuję, ból kręgosłupa to straszna sprawa. Ale poszedłeś na rehabilitację, chodzisz rzeczywiście na basen? Musisz ćwiczyć żeby wzmocnić mięśnie, może na siłowni wykonujesz nieodpowiednie ćwiczenia? Na pewno przydał by Ci się urlop, zeby odpocząć, poleżeć i poćwiczyć. Musisz oszczędzać kręgosłup, siedząca praca nie jest dobra dla zdrowia kręgosłupa. Na bóle może wypróbuj rezonator biofotonowy, skutecznie uśmierza ból, a jest niewielki i mógłbyś go nawet w samochodzie nosić. Albo zapisz się na masaże.. Życzę szybkiego powrotu do dobrej formy
    • mamajasia2005 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 17.11.12, 23:58
      Mój mąż też miał poważne problemy z kręgosłupem, lekarze posyłali go do rehabilitantów, masażytstów, pomogało, ale na krótko. Jest informatykiem i niestety przesiaduje długo przed komputerem. Od pół roku czuje się znacznie lepiej, najważniejsze, że nie musi brać tabletek przeciwbólowych. Ćwiczy na urządzeniu backstretcher, zakupił go w Holandii podczas pobytu służbowego. Ale też sprzedają go w PL i znacznie taniej ( chyba na backstretcher pl ). W razie dodatkowych pytań, proszę pisz, wypytam męża o szczegóły.
    • patrykm82 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 07.06.13, 15:18
      Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
      Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
      bawełny
      łuski gryki
      naturalnej skóry
      Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl
      • patrykm82 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 07.06.13, 15:19
        Spędzasz dużo czasu za kierownica zaopatrz się w Siedzisko jest lekkie, puszyste i nie traci kształtu, nie nagrzewa się od naturalnego ciepła wytwarzanego przez ciało, pozostaje cały czas chłodne. Kompleks celulozowo -ligninowy znajdujący się w łusce gryki ma silne właściwości wchłaniające wilgoć, łuska przemieszczając się w kanałach nie stwarza stałego nacisku na jedną partię ciała. Zapobiega to w naturalny sposób odparzeniom powstającym przy długotrwałym nacisku, dzięki czemu zmniejsza ryzyko powstania odleżyn oraz przerostu gruczołu krokowego, zmniejsza zagrożenie powstania hemoroidów. Pobudza krążenie skórne oraz żylne. www.eko-med.otwarte24.pl
    • galileo19741 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 26.07.13, 11:25
      Mój mąż jest informatykiem - średnio po 10h przy komputerze, potem auto, i jeszcze w domu też częto siedzi. Miał problemy z kręgosłupem, brał tabletki przeciwbólowe, chodził na masaże, czasami pomagało, ale zwykle ból szybko wracał. Poza tym za masażytsę dużo płaciliśmy. Od kiedy zakupił backstretcher - drabinka rehabilitacyjna na ból pleców / www backstretcher pl/ ból ustąpił, a gdy zaczyna pojawiać się to mąż kładzie sie na backstretcherze i odczuwa ulgę. Urządzenie nie jest drogie i proste w ćwiczeniach - wystarczy się na mim położyć.
    • mariab6 Re: okropny bol kregoslupa od pol roku!!!!!! pomo 20.11.13, 13:11
      Ja
      witam. Studio Medycyny Holistycznej na Ponikwoda.Pomogli juz wielu osobom. Kręgarz ma doświadczenie ponad 20 letnie. Polecam każdemu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie podam namiary. Ja cierpiałam na zapalenie nerwu rwy kulszowej.Teraz żyje bez bólu.W poczekalni zawsze kilka osób, nawet dzieci.Zajmują się całym kręgosłupem- szyjnym też
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka