Dodaj do ulubionych

Bol kregoslupa w okolicy krzyzowej

09.09.13, 19:58
Witam. Mam 22 lata. Od miesiaca odczuwam lekkie cmienie w.okolicy krzyza, szczegolnie po przebudzeniu. Teraz jestem na wakacjach i od 5 dni kregoslup bardziej daje o sobie znac. codziennie bardzo duzo chodze, ok 8 godzin spedzam na nogach. Momentalnie kregoslub boli mnie do tego stopnia, ze musze choc na chwile usiasc i odpoczac.

Bol zlokalizowany jest w okolicy krzyzowej. Jak macam to miejsce to czuje ruchoma, wodnista tkanke, troche trzeszczaca. Po obu stronach wyczuwam zgrubienia, ale mam je na calej dlugosci plecow ( w tym mkejscu sa trochw glubsze). Podejrzewam, ze to tkanka tluszczowa lub wyczuwalne wyrostki kolczyste. Nad zgrubieniami mam dwie rownolegle polozone do siebie kulki, lelko ruchome. Sadzw, ze skoro sa w tym samym miejscu, po obu stronach, to moga to byc jakies elementy anatimiczne?

Bol nie jest bardzo silny, da sie zniesc. Sa momenty, gdy o nim zapominam. Nie powoduje on ograniczenia ruchow.
Obserwuj wątek
    • miranda.ona Re: Bol kregoslupa w okolicy krzyzowej 18.09.15, 10:14
      Tanio, skutecznie, anonimowo, a przede wszystkim bez kolejek - tak mogę podsumować moją wizytę w wirtualnym gabinecie, który znalazłam na stronie Znamtenbol.pl. Po wpisaniu swoich objawów, inteligentny system ekspercki zdiagnozował mój problem i wybrał dla mnie najlepsze ćwiczenia wideo. Dzięki nim odzyskałam dawną sprawność, a ból minął. Polecam!
    • olisienka000 Re: Bol kregoslupa w okolicy krzyzowej 29.01.16, 18:00
      Najważniejsze to wizyta u specjalisty! Bez tego ani rusz.
      Ze swojej strony mogę polecić piłka do ćwiczeń FITSPIRE - znajdziesz ją tutaj: www.actimed.pl/pilka-do-cwiczen-fitspire.html. Mam pracę siedzącą i gdy wracałam do domu ciężko mi było się położyć bez uczucia "sztywnych" pleców. Dzięki ćwiczeniom na piłce jest o niebo lepiej! Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka