Dodaj do ulubionych

Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego

15.02.02, 17:19
Szlak Orlich Gniazd, piękne wzniesienia jurajskie, wyciągi narciarskie,
Pustynia Błędowska.
Turystyka wielką szansą dla Waszego powiatu. Nie sądzicie ?
Przecież krajobraz okolic Olkusza jest jednym z najpiękniejszych w Polsce.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Moore,MP Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego IP: 193.0.110.* 15.02.02, 18:39
      Wyrażam watpliwość, czy w najbliższej pięciolatce tradfi tu jakiś olkuszanin
      • malopolanin Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 15.02.02, 19:22
        Napisałem do Gazety, by poinformowali na swoich łamach o powstaniu w ostatnim
        czasie forum Olkusza, Gorlic, Żywca i Chrzanowa. Ludzie z tych miast po prostu
        mają prawo nie wiedzieć o tym forum.
        • Gość: Moore,MP Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego IP: 193.0.110.* 16.02.02, 15:44
          To może napisz jeszcze o forum Bochnia i Wieliczka. Dziwi mnie ich brak.
          • malopolanin Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 16.02.02, 19:00
            Po proponuję, żebyś dla odmiany TY zaproponował ich założenie. Procedura jest
            następująca : piszesz w "Forum o forum" prośbę, koniecznie z dopiskiem MAAS
            ( bo inaczej administrator Cię nie przeczyta) za utworzeniem tych forum. Ja Cię
            tam poprę, ok ?
            • malopolanin Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 16.02.02, 19:11
              A poza tym trzeba napisać list na adresy:
              maas@poczta.gazeta.pl
              forum@gazeta.pl
              Zgłosiłem następujące miasta:
              1. Wieliczkę
              2. Bochnię
              3. Suchą Beskidzką
              4. Wadowice
              Mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoje poparcie. Jeśli to możliwe, to napisz tam
              te maile, a oprócz tego załóż wątek na ten temat na "forum o forum", ok? :)
              • malop Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 16.02.02, 22:24
                Jeszcze Jaworzno
                • malopolanin Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 17.02.02, 08:21
                  Proszę bardzo, też zgłoszę. Poprzesz ? :)
                  • Gość: Moore,MP Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego IP: 193.0.110.* 17.02.02, 15:45
                    Poprę, tylko najpierw muszę się zarejestrować.
                    • malopolanin Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 17.02.02, 21:07
                      A jednak poparłeś bez rejestracji :)
      • soto Re: Turystyka - szansą dla powiatu olkuskiego 30.04.02, 22:07
        Gość portalu: Moore,MP napisał(a):

> Wyrażam watpliwość, czy w najbliższej pięciolatce tradfi tu jakiś olkuszanin

ja jakos trafilem :)
        • malopolanin soto 04.05.02, 12:56
          I co nie chcesz pisać nic więcej ? :(((
          • Gość: fajans Re: soto IP: 217.98.124.* 07.05.02, 20:16
            RZucam temat do dyskusji:
            Czy Olkusz stać na taki drogi gips jakim jest pływalnia odkryta . Czy nie
            lepiej byłoby by urzadzic ściepke na Tomograf Komputerowy ???
            • malop Re: soto 07.05.02, 23:55
              Jak ładnie się prezentuje z wiaduktu?
            • malopolanin Re: soto 08.05.02, 15:47
              Uważam, że w Waszym mieście, nastawionym na obsługę turystów, basen dla ochłody
              po wycieczkach na Jurę jest niezbędny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka