Dodaj do ulubionych

opinia o szkole podstawowej

17.11.11, 09:33
Witam :)
Bardzo proszę o opinie o szkole podstawowej nr 6 i o szkole podstwowej nr 10 w Chrzanowie :) Którą szkołe byście wybrali dla swojego dziecka? Chodzi mi o ogólną ocenę szkoły tj. zarówno o poziom nauczania, ale także o aspekt bezpieczeństwa w szkole, podejścia do uczniów, ogolne zaangażowanie nauczycieli oraz mozliwość i ofertę korzystania ze świetlicy i stołówki.
Będę wdzięczna z akażda opinię!
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia
Obserwuj wątek
    • joanna.biel Re: opinia o szkole podstawowej 29.01.15, 13:46
      Witam:)
      Wiem, że post jest już przedawniony. Ale stoję teraz przed tym samym dylematem, szukam dobrej szkoły podstawowej dla mojej córki ( klasa I), z tym że ja się zastanawiam nad tą nową prywatną szkołą Edison w Chrzanowie. Moja córka chodzi obecnie do prywatnego przedszkola umie już czytać, i trochę pisać, a wiem dobrze że dzieci z przedszkoli publicznych niestety często ( oczywiście nie ze swojej winy - ponoć nie można dzieci uczyć pisać i czytać w zerówkach) mają z tym problem. Nie chciałabym stracić tego co moje dziecko już umie, i stad zastanawiam się którą szkołę w Chrzanowie polecacie. Pozdrawiam Joanna B.
      • kwadowska80 Re: opinia o szkole podstawowej 26.02.15, 14:06
        Dzień dobry,
        Ja też nie mogłam się zdecydować tak na 100% na tą szkołę (EDISON), byłyśmy z córką na spotkaniu z Dyrekcja w styczniu, żeby porozmawiać i oglądnąć budynek. Wszystko było ok budynek piękny wszystko nowe, atrakcyjna oferta edukacyjna, ale dalej nie byłam pewna.... w końcu to całkiem nowa szkoła. Pani dyrektor zaprosiła nas na ferie ... i to był strzał w 10. Moja córka wracała codziennie po kilku godzinach do domu bardzo zadowolona z głową pełną wrażeń, więc tak naprawdę decyzje podjęła sama :) i od września rozpocznie naukę właśnie w tej szkole. Obiecuje opisać wrażenia po kilku miesiącach nauki, bo wiem jak ciężko teraz się zdecydować na dobra szkołę dla swojego dziecka.
        Pozdrawiam Klaudia
        • krzysiek075 Re: opinia o szkole podstawowej 04.09.15, 13:36
          Dobrej opinii o szkole Edisona w Chrzanowie wystawić nie mogę a muszę sam przyznać, że początkowo byłem zachwycony. Jaki błąd popełniają rodzice? Sugerują się tym co przeczytają na stronie, tym co zobaczą przy pierwszej wizycie, obserwują pierwsze reakcje dziecka, któremu oczy błyszczą bo tak kolorowo, tak miło. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Rodzice powoli zaczynają się kontaktować między klasami i wychodzą nieprawidłowości w prowadzeniu tej placówki i w programie nauczania. Całkowity brak organizacji, ciągłe zmiany nauczycieli, oferta edukacyjna jest piękna jedynie na stronie i w słowach dyrekcji. Obawiam się, że dojdzie do sytuacji, że żaden nauczyciel nie będzie chciał tam pracować, nie mówiąc już o tych, którzy mają doświadczenie i większy staż. Dojdzie do tego, że przestaniemy się przyznawać, że chodzą tam nasze dzieci.

Myślę, że Pani Dyrektor jeszcze nie jest świadoma tego jak ciężko pracuje się na dobrą opinię, a jak szybko rozprzestrzenia się ta negatywna. Fajnie jeśli szkoła początkowo się zapełnia, ale czy zmiany, które są w szkole spowodują, że w następnych latach też tak będzie? Wątpię. Poczekajmy jeszcze kilka miesięcy a rodzice nie wytrzymają.

• villemo86 Krzysiek075- proszę o kontakt! 05.09.15, 11:54
            Krzysiek075, bardzo proszę o kontakt na maila gazetowego (villemo86@gazeta.pl). Moja córka zaczęła tam chodzić i jestem przerażona jej codziennymi relacjami! Właściwie to zszokowana. Nie wiem co robić i chętnie porozmawiam z rodzicami którzy też mają mieszane uczucia!
            • krzysiek075 EDISON Chrzanów 07.09.15, 00:13
              Villemo86 podaję również maila, bo nie wiem czego jesteś ciekawa krzysiek075@gazeta.pl
              Chociaż problem w tym, ze rodzice owszem kontaktują się coraz częściej między sobą, ale to nic nie daje, stąd moja opinia w bardziej publicznym miejscu, próba rozmowy, wymiany opinii. Może to uświadomi Pani Dyrektor, że nie jest dobrze, że jej decyzje mogą być fatalne w skutkach. Jak czytam zakładkę na stronie www.szkolaedison.pl : Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? to aż sam jestem na siebie zły, że dałem się nabrać.
          • teresawoj Re: opinia o szkole podstawowej 22.04.20, 21:24
            potwierdzam ta szkoła się szkołą nie powinna nazywać, dyrektor to nieporozumienie na niczym się nie zna, szydera to jej drugie imię. Nauczyciele... w tej szkole pracuje tylko dwóch i z tego co mi wiadomo też już niedługo... Ciągła rotacja. Kadra bez doświadczenia i wykształcenia ale jaki Pan taki kram... Nauka może i ok w klasach 1-3 o ile dzieciom nie zmienia się 5 razy w ciągu roku nauczyciela. (niestety dla mojego dziecka to była masakra). Nauka przez zabawę, doświadczenia... tak, ale w klasie 4 robi się już problem, bo dzieci zamiast się uczyć nadal się TYLKO bawią!!!!. Widać na fb tam się tylko gotuje i rysuje :))))) Moje dziecko po przepisaniu do innej szkoły miało masę zaległości mimo iż w edisonie najgorszą ocenę jakie dostało to było 4. Kuratorium się powinno porządnie za tą pożal się boże szkółkę wziąć. Szkoda dzieci. Wystarczy popytać w Chrzanowie o opinie. NIE POLECAM.!!!!
    • lucyyyy1982 Re: opinia o szkole podstawowej 29.06.16, 13:11
      Witam wszystkich serdecznie :)

postanowiłam napisać opinię o szkole Edison w Chrzanowie, ponieważ tak to już w życiu bywa, że zwykliśmy jedynie dzielić się negatywnymi spostrzeżeniami, a jak jest dobrze to z zasady milczymy. Oboje z mężem jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni ze szkoły Edison. Nasz syn czuje się tam jak ryba w wodzie. Co najważniejsze zniknęły w niepamięć jego lęki przed szkołą (jak to miało miejsce w poprzedniej podstawówce). Cała kadra jest przesympatyczna i otwarta. Gołym okiem widać jak dzieciaki lubią swoich nauczycieli. Bardzo podoba nam się fakt, że zadania domowe są odrabiane w szkole, choć przyznam, że na początku syn kombinował jak mógł :) Co też bardzo istotne, dla nas skończyło się popołudniowe wożenie syna z zajęć dodatkowych na zajęcia, co w naszym przypadku było nie lada wyzwaniem logistycznym i przyznam dużą uciążliwością. Teraz odbieramy dziecko prosto ze szkoły już po wszystkich zajęciach. Nie rozpisując się za nadto, na prawdę szczerze polecam szkołę edison, życzymy jej powodzenia i samych sukcesów. Młodszą córeczkę też na 100% zapiszemy, ale tutaj maluch musi jeszcze trochę poczekać :) Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka