Dodaj do ulubionych

sala weselna olkusz gwarków2c?

26.06.12, 21:13
witam, mam takie pytanie, planujemy z narzeczonym wesele w klimatyzowanej sali do 200 os (tak sie oglasza) w olkuszu przy ulicy gwarków 2c. Czy organizowal tam juz ktos wesele, z tego co wiem sala dziala od niedawna, ale byc moze ktos cos wie na jej temat:)
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • margareta222 Re: sala weselna olkusz gwarków2c? 26.10.12, 23:23
      Szczerze powiem, ze nie znam tego lokalu, za to ostatnio oglądałam sale w Chochołowym Dworze w Jerzmanowicach (k. Olkusza) i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem, przepiękny wystrój no i ceny przyzwoite - najlepiej jak sobie podjedziecie i sami zobaczycie
      Pzdr
    • marlenaow Re: sala weselna olkusz gwarków2c? 25.03.19, 10:25
      Byłam ostatnio na weselu koło Olkusza w tym lokalu www.aldan.com.pl. I myślę że miejsce jest godne polecenia. Przepięknie przygotowana sala bankietowa. Cicha i spokojna okolica. Serwowali bardzo dobre jedzenie, dania urozmaicone i apetycznie podane, w ilościach nie do przejedzenia. Obsługa bardzo sprawna i miła. Spokojnie mogę ich polecić
    • zofffiiia Re: sala weselna olkusz gwarków2c? 01.10.20, 12:57
      Zgadzam się. Sama w zeszłym roku organizowałam tam wesele i uważam że to jedna z ładniejszych sal weselnych w okolicy. Świetnie wszystko przygotowali. Bardzo miła i kompetentna pani menadżer. Zadbała o każdy szczegół imprezy. Mają wspaniała kuchnie i dobra obsługę kelnerską

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka