Dodaj do ulubionych

Oszust matrymonialny!!

06.03.14, 14:34
Pan T., zamieszkały w Bukownie, lat 32 wysoki, łysawy, wychudzony z orlim krzywym nosem. Zawsze ma przy sobie wojskowy plecak jest oszustem, kłamcą, złodziejem i dzieciorobem. Szuka młode dziewczyny, które będą go utrzymywać. Ma długi na ponad 60 tysięcy, których nie spłaca. Ciągle od kogoś się pieniędzy pożycza i nie oddaje. Z dwiema z tych dziewczyn ma dzieci, na które nie płaci alimentów. Ma dwóch lub trzech komorników i egzekucje z nieruchomości. Z jedną się rozwodzi. Jest psychicznie chorym człowiekiem, bajkopisarzem, który notorycznie uchyla się od pracy. Przy sobie ma broń, jest niebezpieczny i agresywny. !!! Opowiada dziwne rzeczy, żali się, pieniądze kradnie i okłamuje mówiąc że idzie do pracy a tak na prawde chodzi po mieście. Jak dzwoni do niego telefon wychodzi aby druga osoba go nie słyszała.. Strzeżcie się, szuka teraz następnej. !!!
Obserwuj wątek
  • jmadeline Re: Oszust matrymonialny!! 11.04.14, 10:44
   kolejny oszust matrymonialny;
   przestrzegam przed gościem, który często zamieszcza ogłoszenia na lento.pl i podobnych portalach o treści "ta jedna jedyna/stały związek";

   Występuje pod loginami: Martino, Matomix lub Marcin. Nazywa się Marcin Wojciechowski pochodzi z Lublina. Twierdzi, że jest Włochem bo pracował tam kilka lat. Ma ciągłe problemy w pracy i cierpi na notoryczny brak kasy. Pracuje w delegacji więc swoich ofiar poszukuje również w Warszawie, Siedlcach i oczywiście Lublin i okolice Lublina. Nabrał już kilka kobiet w Lublinie a ile w Warszawie....? Na facebooku to Armenio Martino.

   facet poluje na kobiety często z dziećmi po przejściach chodzi mu głównie o seks i o kasę.
   Szuka kobiet, które będą go utrzymywały, naciąga na kasę, obiecuje małżeństwo, opowiada o swoich pragnieniach posiadania rodziny i dzieci (sam jedno ma - z kobietą, którą zostawił samą z dzieckiem).
  • narzeczona1 Re: Oszust matrymonialny!! 01.10.17, 14:16
   Proszę o kontakt wszystkie kobiety, które spotkały Stanisława z Wałbrzycha lub / i z Andrychowa, tel. 786 19 30 50.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka