Dodaj do ulubionych

Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzających"

26.10.05, 00:10
ja sobie tak myśle, i myślę, i jestem przekonana, że wielu z Was, zagląda
jednak na to forum... tylko... no tak - nic się tu nie dzieje i nic ciekawego
nie ma...Ale: 1. pewnie znacie dobry kawał - podzielcie się z nami! 2. pewnei
gdzies słyszeliście tą nazwę "Chrzanów" - gdzie? kiedy i jak? 3. Z czym Wam
się kojarzy Chrzanów? 4. A może chcecie się podzielic jakimiś fajnymi
pomysłami - ostatnio przeczytaną książką? albo oglądanym filmem?
A może tylko zostawcie po sobie ślad, że tu byliście - wpiszcie kilka słów -
pomóżcie Nam ożywić to forum!!
pozdrawiam i liczę na Was!
Obserwuj wątek
    • arti260 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 26.10.05, 10:21
      Witam!Niestety Chrzanów kojarzy mi się tylko z bezradnością naszej Policji,ale
      to bolączka niestety w całej Polsce.Bardzo nie udana komunikacja miejska,brak
      miejsca do rozrywek,a o zwiedzaniu Chrzanowa to nawet nie ma co pokazać
      przyjezdnym.Ruch w mieście jest do kitu.Włodarze Naszego miasta myślą o tym jak
      utrudnić życie osobą mieszkającym w Chrzanowie.Mało jest pozytywnych słow na
      temat Chrzanowa.Pozdrawiam.
    • pieprz.kajenski swego nie znacie, a........... naprawdę potrafi... 26.10.05, 11:40
      naprawdę się dziwie, ze narzekacie na małą aktywność forumowiczów.
      Przecież macie w swoim gronie niejakiego Malopa. A ręczę Wam, że dużo potrafi.
      Na forum Bielska, do momentu pojawienia się moderatorów, był nieprześcigniony w
      zakładaniu wątków na temat Krakowa. Pomijam jakość tych wątków, bo polegało to
      na wklejaniu, nawet kilka razy dziennie, skopiowanych artykulów o Krakowie w
      niczym nie związanych z Bielskiem. No i paradoksalnie na Forum Bielska bywały
      dni gdzie na pierwsze 10 wątków np 6 potrafiło być o Krakowie, oczywiście
      autorstwa Malopa. Skutek uboczny tej działalności był taki, że postanowiono
      wybrać moderatorów, którzy uporządkują to forum, bo prośby nie pomagały.
      Wiadomo, że jak kulturalnie się nie da, to trzeba odgórnie.
      Dlatego pytam, dlaczego Malop nie wkleja tutaj tych artykułów o inwestycjach
      Krakowa i wogóle o tym co najlepsze w Waszym mieście wojewódzkim. Sądzę, że
      forumowicze Bielska dzięki malopowi wiedzieli więcej o inwestycjach i
      wydarzeniach tego miasta niż forumowicze Krakowa, czy pobliskiego Chrzanowa. A
      to, że w większości mało kogo interesowały te wieści to już Malopa nie
      obchodziło.
      Proponuje namówić kolegę Malopa do takiej działalności tutaj, a ręczę Wam, że
      ilość wpisów drastycznie podskoczy.
      • chani-nr1 Re: swego nie znacie, a........... naprawdę potra 26.10.05, 11:52
        Kimkolwiek Malop jest /i był to już tutaj trochę pokazal "co potrafi"... nic
        treściwego i mądrego.
        pozdrawiam
        • material.girl Re: swego nie znacie, a........... naprawdę potra 26.10.05, 13:27
          Zgadzam sie co do tego, ze w Chrzanowie nie ma co robic. To miasto wydaje sie
          byc wymarle mimo, ze ma duzo mieszkancow. Moim zdaniem fajnie byloby, gdyby
          wladze lub osoby prywatne zajely sie organizowaniem czasu wolnego, bo zwlaszcza
          mlodziez nie ma co ze soba zrobic. Dobrze, ze Krakow jest stosunkowo blisko,
          takze mozna pojechac na weekend sie ''zabawic''. Nie podoba mi sie tez to, ze
          bez znajomosci i w ogole ciezko dostac prace. Studenci zaaoczni, wieczorowi
          musza dojezdzac do Krakowa lub Katowic... A co do plusow, to na pewno jest to
          polozenie miasta. Mamy blisko do wymienionych wyzej miast, a poza tym okolice
          sa piekne. W czasie wolnym mozna wybrac sie na Lipowiec, do Wygielzowa czy nad
          tame. :P Chcialabym, zeby czesciej organizowano imprezy, jakies koncerty czy
          cos w tym rodzaju...
          • ryba260 Re: swego nie znacie, a........... naprawdę potra 26.10.05, 20:53
            Zgodze sie z Toba,zeby pracowac to albo znajomosci albo fuks.W zimie Chrzanów
            bedzie wygladal jak miasto wymarłych bo wszyscy sie pochowaja w
            domach.Imprezy?Wlodarze wola wydawac na "reorganizacje ruchu" niz zrobic cos
            dobrego.W tym roku jak grala WOŚP bylem w Żorach bylo widzac,że gra tam WOŚP a z
            tego co slyszalem to w Chrzanowie nic sie nie dzialo,nie bylo żadnego
            koncertu.Pytanie dlaczego??Ciekawe jak bedzie w tym roku.
    • ryba260 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 26.10.05, 19:56
      Moze zaczerpniety dowcip ale....

Idzie sobie Czerwony Kapturek. Idzie, idzie. A tu wilka nie ma.
      Szuka, wola, wilka ni widu, ni slychu. Glupia sprawa - mysli - bez wilka bajka
      niewazna. W koncu dotarl Czerwony Kapturek do babci, ale tu tez nie ma wilka.
      Babcia zdenerwowana, wilk dawno powinien tu byc i ja zjesc - a tak to bajka
      moze nie wyjsc.
      Dzwonia po lesniczego.
      Lesniczy przyjechal w te pedy. Radza co robic, wilka nie ma, bajka niewazna a
      dzieci sluchaja. Postanowili poszukac wilka w lesie.
      Chodza, wolaja.
      Wreszcie patrza, a na polance lezy wilk. Rozwalony, prawie sie nie rusza.
      Cala trojka skoczyla do wilka:
      - Te, wilk, bajka zawalona, kapturka w lesie przegapiles, babci
      nie zjadles, co jest?
      Wilk na to:
      - Dajcie wy mi wszyscy spokoj. Jestem kompletnie zje..y.
      Cztery godziny tanczylem z Costnerem.
      • hiryu Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 26.10.05, 20:18
        Hmmmm... wydaje mi się, że w Chrzanowie teraz dużo sie dzieje - i to
        pozytywnego. Pamietam czasy jak wielką inwestycją była budowa chodnika :d

A tak na marginesie - przejedźcie się do zamościa - to dopiero zobaczycie
        zaniedbane i zapuszczone, wymarłe miasto...
        • usx Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 27.10.05, 12:12
          Jak byłem młodszy praktycznie w ogóle się nie nudziłem choć teoretycznie było
          mniej atrakcji niż jest teraz... Aktualnie to jakos nie mam czasu sie zbytnio
          nudzic, choc fakt przydalo by sie cos wiecej dla ludzi...

Jak mówie komuś nie z tych terenów, że jestem z Chrzanowa to zazwyczaj nikt nie
          wie gdzie to dokładniej jest... Niektórym się przypomina reklama browaru,
          jedenemu znajomemu wydawało się nawet, że Chrzanów jest w Czechach...;]
          Nie wiem czemu prędzej jest kojarzony Olkusz niż Chrzanów choć tez nie ma tam
          jakis wydumanych atrakcji...
    • chani-nr1 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 20.03.06, 21:19
      a przy okazji - pragne powitac naszych nowych Forumowiczów - na Waszę powitanie
      - trzykrotnie - hip hip hurra:) a do powitania dołączam hit : Fantazję" Fasolek
      - do odbioru:) na jakims spotkaniu forumowiczów:)
      • znowuniedziela Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 20.03.06, 21:56
        nudno inudno...tak jest...w miescie i na tym forum-mnie dobiło ponad 4100
        dzisiaj Nowego Targu...a miasto...pojedźcie do Trzebini...zobaczycie
        chodniki...w obrebie rynku,natomiast w mojej dzielnicy chodniki sa do połowy,a
        kupa na przystanku autobusowym jak jest od listopada tak jest...
        • arti260 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 20.03.06, 22:24
          Ja nie zauwazylem kiedy minelo 3000.Dopiero pewna Dama mnie o tym poinformowala. Uklon w strone tej Damy :)
          • znowuniedziela Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 06.03.07, 18:47
            znowu zagladamy i tu nic nie ma zadnych fajnych poscikow ani postow :((((
            • arti260 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 06.03.07, 19:57
              Pewnie wiekszosc jest w pracy albo jeszcze trwa letarg zimowy :)
              • chani-nr1 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 07.03.07, 08:21
                taaaa... pracapracapraca albo studiastudiastudia powodują, że mamy mało czasu
                nawet dla samych siebei a co dopiero na siedzenie na jakiś forach
                • znowuniedziela Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 08.03.07, 11:16
                  no niby racja ale .. forum zdycha :(
                  • chani-nr1 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 08.03.07, 18:22
                    może forum nie zdycha, tylko my zdychamy;)... po zimie brak chęci do czekolwiek
                    zwłaszcza ruchu
                    • znowuniedziela Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 09.03.07, 10:17
                      hiihih ja zdycham oj tak ...
                      • burza_loczkow Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 09.03.07, 13:03
                        Ja nie zdycham, jestem gotowa do działania, robimy coś, robimy? :)
                        • chani-nr1 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 09.03.07, 18:38
                          róbmy róbmy:)
                          moze wiosenne spotkanko w końcu jakies? na kaiwe, herbacie lub %?
                          • burza_loczkow Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 09.03.07, 22:23
                            No ja jestem jak najbardziej za, zwłaszcza że nikogo z forum nie znam:)

Ps- a co z ta siatkówką obiecaną z pół roku temu?:D
                            • chani-nr1 Re: Otwieram "Księgę Wpisów" dla "Tylko Zwiedzają 12.03.07, 05:46
                              o la la... siatkówka sprzed pół roku przeterminowała się.. ale nic straconego -
                              idzie teraz lato, więc... dłuższe wieczory, które można spędzic na boiskach w
                              miłym gronie:) grając na świeżym powietrzum w siatkę:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka