Dodaj do ulubionych

Zjazd z autostrady do Chrzanowa

11.07.06, 13:55
Właśnie się przeprowadziłem z Krakowa do Chrzanowa, jednak pracuję nadal w
Krakowie. Czy wiecie, gdzie można zjechać z autostrady zaraz przed bramkami
kasującymi, jadąc z Chrzanowa do Krakowa i vice versa, tak aby nie płacić
wysokiego haraczu 6,50 zł. Wiem, że jest trasa przez Alwernię, ale strasznie
mozolna...

Dzięki i pozdrawiam!
Wojtek
Obserwuj wątek
    • chani-nr1 Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 11.07.06, 14:35
      zjazd jest w okolicach Krzeszowic... ale potem i tak starą drogą przez Zabierzów
      gnasz... Lepiej od razu jechac przez Trzebinię, Krzeszowice i Zabierzów do Kraka
      - wyjeżdżasz na Modliniczce przy wyjeździe z autostrady - czas jazdy ok. 45
      minut... albo przez Alwernię...
        • hiryu Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 12.07.06, 23:13
          Najtańszą drogą jest właśnie ta przez Krzeszowice - nie ma lepszej ;) No chyba,
          że dasz sobie wyrwać haracz 6,5 za wątpliwej jakości komfort ;)
          Przebudowane skrzyżowanie (nowa estakada) na Modlniczce zapewnia płynne
          wjechanie do Krakowa :-)
          • chani-nr1 Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 13.07.06, 08:53
            miejmy nadzieję tylko, że naszym szanownym drogowcom nie wpadnie nic do główki,
            aby zacząć zapowiadany wiosną remont 29km odcinek drogi pomiędzy Młoszową a
            Zabierzowem (choc remont byłby wskazany ze względu na te dziury i koleiny)
            • hiryu Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 13.07.06, 20:59
              W sumie kiedyś będą musieli zacząć ten remont :/ Ale najważniejsze żeby w KOŃCU
              zrobili remont mostku za Krzeszowicami! To jakaś paranoja, ze jeździ sie na nim
              tylko w jedna stronę a mostek od ponad roku nie jest remontowany!
              Zauważyłem, że w Polsce jest tendencja to takiego "zabezpieczania" osłabionych
              brakiem remontów mostów... co za kraj.
    • arti260 Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 13.07.06, 16:25
      Ehhh,niema to jak A4 w srone Wroclawia :) Od Gliwic do samych Bielan asfalt rowniotki a za bielanami tez jakosc drogi jest rewelka :) I jakby za taka droge trzeba by bylo zaplacic 6.50 to moglbym zaplacic ale nie za odcinek Katowice - Krakow.
          • chani-nr1 Re: Zjazd z autostrady do Chrzanowa 14.07.06, 11:33
            taa... nasza cudowna autostrada... wczoraj mi i mojemu bratu autko się na A4
            Kraków - Chrzanów jakieś 10km za bramkami popsuło... poszedł jakiś czujnik
            zabrakło wody i... stoimy... wezwalismy swoja pomoc - czekania godzinę... a tak
            to znikad pomocy i tylko to modlenie się by nas nie wzieli na lawetę... po
            "maggajwerce" w silniku mojego brata, wlaniu prawie 15 litrow wody (poszły
            wszystkie uszczelki) potoczylismy się do domu... A4 40km na godzinę.... i co
            10km dolewanie wody...

ale lepsze to niż laweta...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka