Dodaj do ulubionych

Chrzanów to żałosny pierdziwszew

IP: *.broker.com.pl / 172.16.2.* 11.07.03, 21:21
Kichowate miasteczko z przygłupawymi mieszkańcami.Takie dziury powinno się
równać z ziemną buldożerami (bo nalot dywanowy niestety nie wchodzi w rachubę)
Obserwuj wątek
    • trz Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 13.02.04, 02:07
      Dokładnie tak, wystarczy spojrzec na to forum, które umiera śmiercią naturalną.
      Ludzie może i mają kompy, ale co najwyżej oglądają gołe baby w necie, a swoim
      miastem się w ogóle nie intersują(bo niby i czym?)
      • wolna_galicja Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 18.02.04, 16:52
        trz napisał:

> Dokładnie tak, wystarczy spojrzec na to forum, które umiera śmiercią
        naturalną.
        > Ludzie może i mają kompy, ale co najwyżej oglądają gołe baby w necie, a swoim
        > miastem się w ogóle nie intersują(bo niby i czym?)

Cabanów na tym forum nawet w jego szczytowym okresie było jak na lekarstwo -
        właściwie należałoby zmienić nazwę na "Forum Libiąż".
    • hannibal_lecter Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 27.03.04, 00:49
      Wkońcu ktoś gada z sensem. Chrzanów to taka wjocha że HEJ - można krzyknąc jak
      nawet na wsiach nie krzyczą - bo ta wiocha nawet nei zasluguje na status wsi (w
      zlym slowa znaczeniu - osobiscie nic nei mam do wsi). Ludzie są tak powaleni,
      że szkoda słów. Połowa to ćwoki pałętające się po ulicach i szukające nie
      wiadomo czego. Tu nic nie ma. DO tego ten akcent co to q*** jest śląski?
      góralski? Shizy za shizami. Do tego te psudo gangi co oni mają w tych łbach????
      Poza tym śmierdzi tu cały czas jakimis odpadkami.. Ci co pracują w urzędach to
      tez ćwoki to mają być radni?? Gdzies czytalem ze w Chrzanowie jest dobry
      klimat, jak na tą czesc Polski dosc czyste powietrze - kto to pisal??? Chyba
      nie byliscie tu w niezaplanowany dzionek jak spalają na codzien nie wiado mo co
      ze czasmi okna nie da się otworzyć.

Chrzanów to miasto bez perspektyw. Nic już go nie zmieni - nawet UE mu juz nei
      pomoze. Ludzie juz sa tak cofnieci ze szkoda gadac a nikt nowy nie bedzie sie
      tą wiochą interesowal bo po co ma sobie zawracac głowę czyms co nie ma zadnego
      sensu.

Mam jeszcze nadzieję ale nie zabrdzo wiem na co... może jakas rewolucja by cos
      tu zmieniła - ale skad ona ma się wziąść. Jak juz ktos w spomnial nawet nikt
      sie tym miastem nie interesuje co widac po tym forum. Wszyscy co maja neta 'u-i-
      a' wiedzą co się dzieje w ich 'miescie'. Zachęcam wszystkich do odwiedzin
      głównej strony Chrzanowa - chyba stworzonej przez urząd - jest bardzo ładna w
      odroznieniu od calej reszty - chwała temu co ją zrobił - fajnie ze ktos widzial
      lepiej ten Chrzanow... ale nie ma księgi gości - nie trudno sie domyślec
      czemu... moderator by nie nadanzal z cenzurowaniem tekstow - ta ksiega bylaby
      tylko anty reklamą tego 'miasta'...
      • hiryu Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 27.11.04, 00:37
        Najpierw jeżeli ktoś piszę takie bluzgi na Chrzanów i wyzywa to Miasto od wsi to
        powinien sam zobaczyć jakim jest analfabetą. Składna zdania też mogłaby być
        lepsza...
        Ale cóż - jeżeli ktoś nie widzi dalej niż czubek swojego nosa to co zrobić...
        Łatwo krytykować i wyzywać ael żeby jeszcze jakiś poziom intelektualny
        prezentować to już niestety za dużo na taką osobę.
        Chrzanów to miasto z wielowiekowymi tradycjami. Ma swój klimat - jest na
        pograniczu Śląska i Małopolski. Faktycznie jest tu specyficzny akcent - ale
        chciałem zauważyć, ze w każdej cześci Polski jest jakiś! Więc można się łatwo
        przyczepić np. do krakówsów za ich końcówkę "...że" - pewnie niewielu nawet to
        zauważyło.
        Dlaczego to Forum tak słabo działa? Przez takich idiotów, którzy wypisują
        debilizmy! Po co ktoś ma się wypowiadać skoro ma wiele innych możliwości
        spędzenia czasu. Tutaj coś napiszę a zaraz pojawi się jakiś burak, który napiszę
        "to wioska, ja pochodzę z miasta i jestem debest i wogóle jestem maczo i wogóle
        ..." debilizm.
      • mateusz.slawinski Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 14.02.05, 09:01
        hannibal_lecter napisał:

> Chrzanów to miasto bez perspektyw. Nic już go nie zmieni - nawet UE mu juz
        nei
        > pomoze. Ludzie juz sa tak cofnieci ze szkoda gadac a nikt nowy nie bedzie
        sie
        > tą wiochą interesowal bo po co ma sobie zawracac głowę czyms co nie ma
        zadnego
        > sensu.
        >
        > Mam jeszcze nadzieję ale nie zabrdzo wiem na co... może jakas rewolucja by
        cos
        > tu zmieniła - ale skad ona ma się wziąść. Jak juz ktos w spomnial nawet nikt
        > sie tym miastem nie interesuje co widac po tym forum. Wszyscy co maja neta 'u-
        i
        > -
        > a' wiedzą co się dzieje w ich 'miescie'. Zachęcam wszystkich do odwiedzin
        > głównej strony Chrzanowa - chyba stworzonej przez urząd - jest bardzo ładna w
        > odroznieniu od calej reszty - chwała temu co ją zrobił - fajnie ze ktos
        widzial

Więc może, zamiast rzucać epitetami po Chrzanowie i jego mieszkańcach warto by
        było pomyśleć co zrobić, aby te perspektywy dla rozwoju stworzyć.
    • kubusc Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 23.08.05, 15:18
      racja!!!!!!!! chrzanów to miasto bez zupełnych perspektyw. nic się tu nie
      dzieje i nawet nowe oblicze rynku nie przypadło mi do gustu. nie wiem czy
      wiecie, ale chrzanów ma jeden z najwyższych współczynników bezrobocia w
      małopolsce!!! na domiar złego straszna wieś// zupełnie niczego nie można kupić.
      może tak by ktoś tu pomyślał o innych ludziach, którzy nie są fanatykami
      zakupów w albercie i biedronce i wybudował jakiś HIPERMARKET. kompletnie nic
      się tu nie dzieje. no może czasmi jacyś wandale wyjdą na ulicę i zaczną używać
      swojego ograniczonego słownictwa. jakie to żałosne!!! to miasto to jedna wielka
      żenada!!! wprowadziłem się tu niedawno, a już nie mogę się doczekać wyprowadzki
      z tej wiochy. jak tylko nadarzy się okazja znikam stąd na zawsze!!! to nie jest
      dla mnie. niestety większość mieszkańców tej marnej mieściny nie liczy się z
      moimi poglądami i mówi "masz coś do chrzanowa, to stąd wypier*****". i tak
      wygląda zawziętość cabańskiej inteligencji hahahaha//
    • chani-nr1 oj, Cabanie, Cabanie 23.08.05, 23:38
      mieszkam w tym miescie ćwierć wieku.. bywaja dni, że to miasto mnie przytłacza..
      wtedy jadę do Kraka... ale szybko wracam, bo to moje miasto! W tym mieście jest
      ok. 38 tys. ludzi... z których 1/3 potrafi tylko rzucac obelgami, byc chamska i
      awanturnicza, pic tanie wino albo piwko... Twierdzić, że Chrzanów to miasto
      umierające, złe i w ogole do kitu... a co Wy robicie by je zmienic? by poprawić
      jego wizerunek? nic! najlepiej - pożalić sie, że to kicha...
      • kubusc Re: oj, Cabanie, Cabanie 24.08.05, 15:21
        po pierwsze to, że tu mieszkam to nie znaczy, że czuję się tu dobrze i lubię
        tu wracać. JA TU TYLKO MIESZKAM!!!. po drugie to nie mam ochoty tu niczego
        zmieniać, bo nie jestem burmistrzem. to wymarłe miasto. tutaj może powstać
        tylko wysypisko śmieci, z którego cuchnie nieprawdopodobnie, a na domy przyłazi
        robactwo.!!!
        • hiryu Re: oj, Cabanie, Cabanie 30.08.05, 20:19
          Chyba inteligencji to Ci Bozia poskąpiła... Gdybyś miał przysłowiowe "jaja" to
          wiedziałbyś jak tą sytuację obrócić na swoją korzyść... A tak musisz tylko
          narzekać...
    • deepblueangel Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 24.08.05, 15:54
      Miasto tworzą ludzie, Ich pomysły, inicjatywy.
      Ja tam mam sentyment do Chrzanowa. Co prawda nie spotkały mnie tam żadne
      specjalne wydarzenia, ale chodziłam tam do podstawówki i do szkoły średniej,
      spędzałam te najfajniejsze lata:-) Co prawda nie było za wiele atrakcji dla
      młodych ludzi, ale nie wszystko zawsze jest podane na tacy. Samemu też można
      organizować sobie czas, samemu się rozwijać. Po etapie chrzanowskim studia w
      Krakowie, a teraz Toruń. Miło jednak tak czasem wrócić w tą zapyziałą,
      chrzanowską małomiasteczkowość:-) Choćby po to by uściskać najbliższych:-)
      Pozdrawiam mieszkańców:-)
    • bananoofa Chrzanoof - nie jest najgorzej! 30.08.05, 13:23
      A ja tam nie narzekam. Czasem coś ciekawego się dzieje. Jasna rzecz - w
      Krakowie dużo wiecej...[chcę do Krakoooowa!!] ale....cóż. Chrzanów to Chrzanów.
      Ciesz się, panie Jakubie CH, iż nie mieszkasz w jakiejś wsi odciętej od świata
      w Afryce...eh...pozdro dla wszystkich chrzanowiaków [i krakowiaków...też :)]
    • hiryu Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 30.08.05, 20:18
      A powiedz mi kubusc skąd Ty pochodzisz? Ile masz lat? Tylko nie kła i nie
      zgrywaj się na osobę, którą nie jesteś...
      Mieszkam w Krakowie ale MOIM miastej jest, był i będzie Chrzanów - dlatego, że
      nie jestem malkontentem i potrafię sobie znaleźć właśnie w tym mieście wlasny
      kąt... Dlatego, że jak coś chcę kupić to to znajdę a nie czekam aż mi wybudują
      hipermarket gdzie wszystko mam pod ręką. Wiesz po co cżłowiek ma nogi? A wiesz
      po co szare komórki? Wymyśl coć a nie szukaj tanich półśrodków i ciągłego
      utyskiwania (trudne słowo...) na to, ż ejest źle.
      Nie podoba Ci się to miasto to przy najbliższej okazji stąd odejdź - będzie
      mniej malkontentów (trudniejsze słowo) a więcej ludzi chcących coś zmienić.
      W dużym mieście można zwariować - tutaj można się zabawić ale za nic na świecie
      odpocząć np. po pracy...
      • kubusc Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 30.08.05, 20:59
        mam poniżej 20 lat i nie pochodze z chrzanowa. urodzilem się w innym mieście.
        ja mam nogi i mógłbym poszperać po małych sklepach. gdyby tylko było w czym w
        nich wybierać... nawet jak chcę kupić głupią szafkę, muszę jechać do Krakowa,
        bo tu nie ma w ogóle takich rzeczy. a ty kiedy wyjechales do krakowa, że już
        tak się nim zmęczyłeś?
        • chani-nr1 Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 02.09.05, 00:11
          wiesz co KUBUSC? może tobie potrzeba tylko większej przestrzeni i tłumu na ulicach
          + tłoku w pubach i droższego alkoholu + "nowości" z promocji markowych firm...
          Gdybyś znał lepiej Kraków i ludzi z teg omiasta, to przekonałbys sie , z ewielu
          z nich woalłoby mieszkac w zacisznym, malutkim Chrzanówku niż przepełnionym,
          słynnym, głośnym krakowie... spróbuj w Kraku wyjśc na ogródek, poopalac sie,
          odpocząć na leżaczku i zrobic grilla - no tak - okazuje sie, że Twój ogrodek ma
          wymiary 12x2m, obok sa tory tramwajowe - ani cienia ani słońca ani ciszy...i
          tylko:stustukszuru szurustukpku szrmrmmszrkkkkk... sprobuj w Kraku iśc do parku
          i tam w spokoju posiedziec... sprobuj podjechac tramwajem albo autobusem w
          pilenj sprawie z Huty do Bronowic... ok- życie nocne kwitnie pelna parą i jest
          wielki wybór... wszęzie blisko... ale niektórzy ludzie z Kraka przyjeżdzaja do
          Chrzanowa:
          - do fryzjera, bo jest lepszy, tańszy i ma lepsze kwalifikacje
          - zrobic zakupy, bo: tu sa tansze ciuchy, buty itp., a ponadto w małych
          miasteczkach łatwiej
          - do znajomych na grilla albo "pieczone":)
          - odpocząć i oderwać się od codziennego, całodobowego gwaru...

Więc nie masz co narzekać... Jak Ci tu źle, to faktycznie jak najszybciej sie
          stąd wynieś, bedzie mniej pesymistów w miescie! ale jak juz pobędziesz w Kraku
          dłużje, to nie zaczynaj sie przechwalać jak to w Chrzanowie jets fajnie bo jest
          dużo zieleni, cisza, blisko nad wodę..., brak kolejek i tłumów w sklepach po
          "najświeższy towar" markowych...

A tak naprawdę - ciesz się, że jednak mieszkasz w mieście i że dojazd do
          wiekszych miast jest dobry, bo co by było gdybyś mieszkał w "zapyziałej"
          wioseczce (nie chcę tu obrażać żądnych miesakńców), gdzie jest jeden PKS (pod
          warunkiem, ze sie nie zepsuje) na dzień, 5 sklepów i jedna główna ulica...

nawet jak nie masz znajomych - w chrzanowie i jego okolicach zawsze jest cos
          ciekawego do zobacznia, odwiedzenia, zrobienia... Gdzieś coś sie dzieje...
          trzeba tylko miec oczy szeroko otwarte i chęci do zabawienia sie w tym naszym
          Cabanowie.

pozdrawiam all

• hiryu Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 04.09.05, 20:43
          No więc mało jeszcze wiesz o zyciu - ja też ale nie próbuję pisać takich głupot
          jak ty...
          Mieszkam w Krakowie od 6 lat - to wystarczajaco zeby sie zmęczyc. Pracuję w
          Krakowie i powoli zaczyna mnie ot irytować... Zakupy dla leniwych łatwo zrobić w
          byle hipermarkecie. A jak miałeś problem kupić np. szafkę to dlaczego nei
          spytałes na forum?? :D Na Kątach jest duży sklep meblowy ;)
          Pozatym ja jak robię zakupy to jadę do... Chrzanowa. Wybór jest wiekszy chociaż
          to może dziwnie zabrzmieć. W Chrzanowie dużo łatwiej i TANIEJ jest robic zakupy.
          Jak bedziesz miał wiecej doświadczenia to dopiero wtedy wypowiadaj się na forum...
          • usx Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 10.09.05, 10:18
            Co za happyend... mniejmy nadzieje, że nie tylko forumowy.

Ja w ostatnim czasie najezdziłem się troche po różnych miastach od południa po
            północ Polski i uważam, że aktualny Chrzanów na ich tle prezentuje się zupełnie
            średnio. Jeśli chodzi o nasz region to nie jest tak źle, jest powiedzmy w
            czołówce. Jedynie co mnie wkurza to nadal pewien syf i dużo blokowisk ale tak to
            walory jakieś tam ma jest sporo możliwosći do wypoczynku, spora ilość terenów
            zielonych, lasów, parków, basen i calkiem niezle sie prezentujace pozaostałe
            obiekty sportowe koło ósemki.
            Rynek średnio mi się podoba osobiście przeznaczyłbym tą kasę na coś innego, ale
            lepsze to niż ktoś miałby sobie chawire za to ufundować..
            • hiryu Re: Chrzanów to żałosny pierdziwszew 16.09.05, 11:45
              No cóż - z blokowiskami nic się już nie zrobi :D Wszędzie są i jeszcze dlugo
              będa - zastąpią je nowe - nieco ładniejsze (?chociaż to czasami dyskusyjne...).

Rynek jak powtarzam jest o niebo lepszy od poprzedniego jego oblicza...

Dziwi mnie, ze dopiero teraz zabrali się za porządki w parku miejskim - powinno
              to być zrobione ładnych kilka lat temu...
    • chani-nr1 ! 21.09.05, 19:01
      mysle, że jesli ktoś chce narzekać na Chrzanów, to powinien przede wszystkim
      narzekać na jego: 1.władze, które: a. robią co im sie podoba, a nie jak pasuje
      mieszkancom (nowy plac targowy pod tesco to największa porażka mojego miasta, b.
      udaja że nie widzą, że młodziez im ucieka z miasta, bo " tu nie ma co robić"...
      2. na samych mieszkanców, wsrod których nie brak chamów, złodziei itp.
      wandali... którzy rujnują wizerunek tego miasta... i na dzieciaki, które
      "panoszą" się na ulicach paląc, pijąc niczym bogowie olimpijscy...
      Bo samo otoczenie chrzanowa jest cudowne i ma swoje uroki!
      więcej wiary, mości panowie, więcej wiary i czynów!!
      • hiryu Re: ! 21.09.05, 23:26
        Tutaj się zgodzę w 99% - bo Tesco to nie największa porażka... Wydaje mi się, że
        większą jest konflikt miasto-powiat. Chrzanów i powiat chrzanowski ma
        specyficzną szansę zaistnienai w małopolsce. Nie ma bowiem innego miejsca gdzie
        3 miasta są tak blisko siebie i mogłbyby razem mieć ponad 100 000 osób gotowych
        stanąć za swoim interesem...

Trzeba sie połączyc :-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka