Dodaj do ulubionych

mama pozna tatę:)

31.05.16, 10:22
Samotna mama (lat 33) 4 letniego chłopca z Warszawy pozna samotnego tatę...by stworzyć rodzinę gdzie syn będzie miał " rodzeństwo " a rodzice będą ze sobą szczęśliwi.
Obserwuj wątek
    • grzegorz-achern Re: mama pozna tatę:) 31.05.16, 14:23
      Jestem jak najbardziej na tak, ale...... Znając życie już widzę dwie przeszkody.
      1. mieszkam w Niemczech i nie dopuszczam myśli że wrócę do Polski.
      2. Pomimo tego że od 9 lat wychowuję sam dwóch synów w wieku 10 i 12 lat, mam już 58 lat - to odstrasza. Jeśli się mylę to odpisz. Grzegorz
        • grzegorz-achern Re: mama pozna tatę:) 31.05.16, 23:44
          A ci panowie, którzy mieszkają blisko i mają znacznie mniej lat, czyli są potencjalnymi przyszłymi partnerami, stwierdzają że wszystko jest OK, ale warto pobawić się w szufladki, na wszelki wypadek gdyby coś nie wyszło. Będą spotykać się z wami wszystkimi , ale oddzielnie i w innych dniach ......etc.....etc. szkoda że ucierpią na tym ich wychowankowie. Samotni tatusiowie, ja wiem że wam się coś należy od życia, ale nie zapominajcie o swoich pociechach, skoro się podjęliście tego zadania to warto tę pracę dokończyć. Jak ktoś nie wie co to są szufladki, to chętnie odpowiem. To procedura gdzie jest regał z szufladami, do najwyższej szuflady jest przypisana osoba, której obiecujemy małżeństwo, z którą uprawiamy sex, która wie o nas prawie wszystko, - prawie. Poniżej szufladka osoby z którą jeździmy na wycieczki, spotykamy się w kawiarni, jeszcze niżej ta z którą idziemy do kina, parku, prowadzimy delikatną korespondencję, a najniżej ta, którą poznaliśmy dzisiaj i właśnie jutro zapewne podejdziemy do niej z bukietem fiołków by na sam początek zrobić dobre wrażenie. By nie było posądzeń że kalam swoją płeć, z całą odpowiedzialnością potwierdzam że kobiety robią tak samo, z tą małą różnicą, że nawet w dniu własnej śmierci idą w zaparte i nigdy się do tego nie przyznają. Pozdrawiam - Grześ
    • danniel80 Re: mama pozna tatę:) 20.09.16, 13:17
      Witaj! Jeśli jeszcze tu zaglądasz i nadal poszukujesz to my jesteśmy z Łodzi, ja (36) z dwójką dzieci ... myślę, że więcej możemy porozmawiać w mailu, jeśli napiszesz: danniel80@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka