Dodaj do ulubionych

Najbliższe imprezy w okolicy

09.07.10, 09:04
Na stronie www.forumpruszkow.pl, w zakładce co, gdzie, kiedy?
zamieszczane są informacje o imprezach, konkursach odbywających się
w powiecie pruszkowskim, grodziskim, zachodnio-warszawskim i
sochaczewskim.
W najbliższym czasie polecamy:
Sochaczew – koncert TSA,
Pruszków – eksperymentalne wytopy żelaza,
Piastów – kino pod gwiazdami „Odlot”
Żelazowa Wola – recitale fortepianowe
Brwinów – wycieczka rowerowa
Błonie – Mazowieckie Spotkania z Motoryzacją.
Karolin – Przystanek Pat
Informacje o terminach powyższych imprez oraz linki do stron
poświęconych tym wydarzeniom znajdziecie na www.forumpruszkow.pl.

Zapraszamy

Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”
Obserwuj wątek
    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 17.09.10, 14:49
      Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

      18, 19 września (sobota, niedziela)
      Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa

      18, 19 września (sobota, niedziela)
      Brwinów – Odkryj II RP – gra

      18 września (sobota, godz. od 13.00)
      Reguły – Pożegnanie Lata

      18 września (sobota, godz. 16.00)
      Pruszków – koncert - Chopin na Rockowo – Rock lowes Chopin

      18 września (sobota, godz. 20.00)
      Komorów – Wieczorne granie – spotkanie przy grach Jenga, Carcassonne, Fasolki, Sushi Bar, Robale i kultowych kapslach w nowoczesnym wydaniu

      19 września (niedziela, godz. 10.00-15.00)
      Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

      19 września (niedziela, od godz. 12.00)
      Grodzisk Mazowiecki – Dożynki Powiatowe

      19 września (niedziela, godz. 12.30-16.00)
      Milanówek – Europejskie Dni Dziedzictwa

      19 września (niedziela, godz. od 15.00)
      Raszyn – Eko Piknik

      19 września (niedziela, godz. 17.00)
      Brwinów – koncert „Chopin na pięciu kontynentach” w wykonaniu Marii Pomianowskiej z Zespołem

      24 września (piętek, godz. 20.00)
      Izabelin – koncert Katarzyny Groniec

      25 września (sobota)
      Karolin – Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

      25 września (sobota, godz. 13.00)
      Piastów – Ciastko z bajką - spotkanie z Witoldem Casettim i Kelvinem Aistonem

      25 września (sobota, godz. 17.00)
      Podkowa Leśna – spotkanie z Wojciechem Fibakiem

      26 września (niedziela, godz. 10.00)
      Milanówek – Poranek Teatralny Pt. „Dwie Dorotki”

      26 września (niedziela, godz. 12.00)
      Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie teatralne dla dzieci „Jaś i Małgosia”

      Polecamy również Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 20-26 września w Pruszkowie.

      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 24.09.10, 10:25
        Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


        24, 25, 26 września (piątek)
        Karolin – Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

        24 września (piętek, godz. 20.00)
        Izabelin – koncert Katarzyny Groniec

        25 września (sobota,)
        Piastów – Ciastko z bajką - spotkanie z Witoldem Casettim i Kelvinem Aistonem

        25 września (sobota, godz. 13.00-24.00)
        Podkowa Leśna – FunPodko – w programie otwarte zawody deskorolkowe, after party m.in.: funk, hip-hop, drum’n’bass oraz DJE Greenhouse effect: Gibon, Kuksz, Daffz, Gzyms

        25 września (sobota, godz. 15.00)
        Łomianki – Buraki – Baśniowe wartaty teatralne „Cyrk zwierząt”

        25 września (sobota, godz. 16.00)
        Pruszków – Pruszków Gra Chopina

        25 września (sobota, od godz. 17.00)
        Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Lata – wytęp m.in. Afromental oraz Ryszard Rynkowski

        25 września (sobota, godz. 17.00)
        Podkowa Leśna – spotkanie z Wojciechem Fibakiem

        25 września (sobota, godz. 18.30-22.00)
        Brwinów – Światowy Dzień Kawy

        26 września – 1 października – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku

        26 września (niedziela)
        Pruszków – Wielki Finał Kampanii Ognia

        26 września (niedziela, godz. 10.00-22.00)
        Piastów – I Piłkarski Turniej Stacji Telewizyjnych TV CUP

        26 września (niedziela, godz. 10.00)
        Milanówek – Poranek Teatralny Pt. „Dwie Dorotki”

        26 września (niedziela, godz. 12.00)
        Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie teatralne dla dzieci „Jaś i Małgosia”

        26 września (niedziela, godz. 12.00 – 17.30)
        Zielonki Parcele – Piknik Rybny i Dzień Pieczonego Ziemniaka

        26 września (niedziela, godz.16.00)
        Pruszków – spektakl „Wakacjuszka”

        26 września (niedziela, godz. 18.00)
        Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór I – wykonawcy: Elżbieta Karaś Kasztel, kwartet Prima Vista

        28 września (wtorek)
        Pruszków – początek Mistrzostw Polski Elity w Kolarstwie Torowym

        1 października (piątek, godz. 19.00)
        Milanówek – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku – uroczysty koncert zamykający obchody, piosenki Jacka Kaczmarskiego wykona Jakub Michalski

        2 października (sobota, godz. 18.00)
        Izabelin - Wieczór Grecki, w programie występ greckiej grupy Dimitris Zorba, wystawa fotografii oraz pokaz limu „Grecja kraj słońca, bogów i oliwek”

        3 października (niedziela, godz. od 9.00)
        Skrzelew – XII Dni Kukurydzy

        3 października (niedziela, godz. 10.00)
        Pruszków – poranek teatralny dla dzieci – spektakl „3 x Królewna 3 x Smok”

        3 października (niedziela, godz. 12.30)
        Podkowa Leśna – dziecko w teatrze „Doktor Nieboli i jego zwierzęta”

        9 października (sobota, godz. 20.00)
        Błonie – III Bal Dobroczynny

        Pruszków – zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury m.in.: Teatr Młodych „Jestem”, warsztaty literackie, warsztaty fotograficzne; tel. 22 728 39 40

        Pruszków – przegląd nieprofesjonalnych zespołów młodzieżowych, zgłoszenia tel. 22 728 39 40

        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.10.10, 10:21
          Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:



          2 października (sobota, godz. 9.00 – 15.00)
          Pruszków – Dzień Otwarty w elektrociepłowni

          3 października (niedziela, godz. 12.00)
          Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci: spektakl „3 x królewna 3 x Smok”

          3 października (niedziela, godz. 15.00)
          Brwinów – Olimpijski Piknik Rodzinny – gośćmi będą Sylwia Gruchała, Dariusz Goździak, Kajetan Broniewski, Paweł Nastula, Robert Sycz, Grzegorz Skrzecz

          3 października (niedziela, godz. 15.00)
          Ożarów Mazowiecki – Msza Święta oraz koncert „Po 63 dniach” poświęcony 66. rocznicy zawarcia układu o zaprzestaniu działań wojennych w Warszawie

          3 października (niedziela, godz. 18.00)
          Ożarów Mazowiecki – z okazji rocznicy zakończenia Powstania Warszawskiego Masza Święta oraz koncert słowno muzyczny pt.: „O prosta pamięć woła dziś do Ciebie”

          3 października (niedziela, godz. 20.00)
          Laski – W krainie Chopina – koncert w wykonaniu Barbary Żarnowieckiej oraz Michała Sławeckiego

          4-8 października
          Pruszków – Tydzień Aktywnego Seniora

          7 października (czwartek, godz. 19.00)
          Piastów – koncert Ewy Urygi

          8 października (piątek, godz. 18.00)
          Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”

          9 października (sobota, godz. 16.00)
          Izabelin – przedstawienie dla dzieci „Szalona furgonetka policjanta Fredka

          9 października (sobota, godz. 20.00)
          Błonie – III Bal Dobroczynny

          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL
          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 07.10.10, 11:18
            Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

            7 października (czwartek, godz. 18.00)
            Pruszków – Archeologiczna Mapa Polski – wykład „Niedźwiedziówka – Bursztynowe eldorado sprzed 4,5 tysiąca lat na Żuławach” wygłosi prof. Ryszard Mazurkowski

            7 października (czwartek, godz. 19.00)
            Piastów – koncert Ewy Urygi

            8 października (piątek, godz. 18.00)
            Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”, zagrają Metamorfizm, Undiscoverd Color

            9 października (sobota, godz. 11.00)
            Grodzisk Mazowiecki – pobiegnij z nami milę dla Marka

            9 października (sobota, godz. 13.00)
            Komorów – odsłonięcie pomnika „Ławeczki Marii Dąbrowskiej”

            9 października (sobota, godz. 17.00)
            Pruszków – przedstawienie „Uczone Białogłowy”

            9 października (sobota, godz. 19.00)
            Milanówek – koncert poezji śpiewanej z serii „Jacek Łocz zaprasza” – wystąpi Jarek Tomaszewski z zespołem „Trapiści”

            10-17 październik
            Milanówek – Tydzień Chopinowski w Milanówku

            10 października (niedziela, godz. 10.00)
            Nadarzyn – II Rodzinny Rajd Rowerowy

            10 października (niedziela, godz. 12.00)
            Rybie – teatrzyk dla dzieci

            10 października (niedziela, godz. 12.30)
            Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta

            10 października (niedziela, godz. 16.00)
            Pruszków – „Chopin i górale” – Hanka Rybka z zespołem

            10 października (niedziela, godz. 16.00)
            Nadarzyn – Koncert Muzyki Cygańskiej

            10 października (niedziela, godz. 17.00)
            Łomianki – Gala boksu zawodowego

            10 października (niedziela, godz. 19.00)
            Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór II – wykonawcy: Trio Jazzowe Filipa Wojciechowskiego, Kwartet PrimaVista

            12 października (wtorek, godz. 18.00)
            Pruszków – Archeologiczna Mapa Polski – wykład „Puck, Człuchów – archeologiczne tajemnice pomorskich miasteczek” wygłosi mrg Michał Starski

            14 października (czwartek, godz. 20.00)
            Grodzisk Mazowiecki – spektakl „Gąska”

            15 października (piątek)
            Piastów – występ Jana Pietrzaka

            15 października (piątek, godz. 18.00)
            Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac

            16 października (sobota, godz. 16.00)
            Pruszków – potańcówka dla dorosłych

            16 października (sobota, godz. 18.30)
            Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór III – Masz Św.

            17 października (niedziela)
            Brwinów – Kiermasz różności

            17 października (niedziela, godz. 2.00)
            Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

            17 październik (niedziela, godz. 17.00)
            Stawisko – piosenki z albumu „Scena” wykona Krystyna Lisowska

            17 października (niedziela, godz. 19.00)
            Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

            18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
            Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 15.10.10, 10:37

              Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


              15 października (piątek)
              Piastów – występ Jana Pietrzaka

              15 października (piątek, godz. 18.00)
              Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac


              16 października (sobota, godz. 18.30)
              Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór III – Masz Św.

              17 października (niedziela)
              Brwinów – Kiermasz różności

              17 października (niedziela, godz. 2.00)
              Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

              17 października (niedziela, od godz. 11.00)
              Parzniew – Piknik modelarski oraz zakończenie sezonu, w programie wiele rodzajów lotów: wyścigi, latanie indywidualne, zbiorowe

              17 październik (niedziela, godz. 17.00)
              Stawisko – piosenki z albumu „Scena” wykona Krystyna Lisowska

              17 października (niedziela, godz. 19.00)
              Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

              17 października (niedziela, godz. 19.00)
              Pruszków – koncert z okazji Dnia Papieskiego, wystąpią: Vadim Brodski, Roam Perucki

              18 października (poniedziałek, godz. 17.00)
              Pruszków – spotkanie z Krystyną Serwaczak, m.in.: współorganizowała pierwsze Zloty Młodzieży Palmiry, Pomysłodawczyni i organizatorka Rajdu Turystyczno-Krajoznawczego "Po Kamienistej Drodze"

              18 października (poniedziałek, godz. 18.00)
              Podkowa Leśna – widowisko telewizyjne „Guillaume Apollinaire reż. Krystyna, Michał Bogusławscy. Gość specjalny Daniel Olbrychski

              18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
              Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

              20 października (środa, godz. 17.00)
              Pruszków – spotkanie z Leszkiem Szczasnym autorem książki Świat na wyciągnięcie ręki

              21 października (czwartek, godz. 11.00)
              Pruszków – „Losy wojenne serca Fryderyka Chopina” – wykład i koncert prof. Kazimierza Gierżoda

              21 października (czwartek, godz. 19.00)
              Podkowa Leśna – kwartety smyczkowe Ludwiga Van Beethovena w wykonaniu Kwartetu Prima Vista

              22 października (piątek, godz. 19.00)
              Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

              23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
              Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

              23 października (sobota, godz. 19.00)
              Podkowa Leśna – Podkowińskie Orły – spotkanie z laureatami nagrody Orły – Włodkiem Pawlikiem za muzykę do filmu „Rewers” oraz Andrzejem Kowalczykiem za scenografię do filmu „Popiełuszko”

              24 października (niedziela, godz. 12.00)
              Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 21.10.10, 13:22

                Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

                21 października (czwartek, godz. 19.00)
                Podkowa Leśna – kwartety smyczkowe Ludwiga Van Beethovena w wykonaniu Kwartetu Prima Vista

                22 października (piątek, godz. 18.00)
                Pruszków – Dzień Kultury Austrii – w programie m.in. występ zespołu Folk Brothers oraz wystawa fotografii Agnieszki Brzezińskiej pt.: „Wiedeń”

                22 października (piątek, godz. 19.00)
                Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

                22 października (piątek, godz. 19.00)
                Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Tour de Gruzja – czyli rowerem w piekarniku – Bartek Fabiszewski i Leszek Janasik

                23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
                Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

                23 października (sobota, godz. 12.00)
                Podkowa Leśna - I Marsz Różowej Wstążki – rozpocznie marszu na rogu ulicy Bluszczowej i Jana Pawła II przy szkole samorządowej

                23 października (sobota, godz. 18.00)
                Piastów – pokaz filmu „Salt”

                23 października (sobota, godz. 18.00)
                Nadarzyn – Akademia bez indeksu – PKP, czyli Pasje Krzysztofa Pietrzykowskiego, m.in.: fotografa, pasjonata kolej

                23 października (sobota, godz. 19.00)
                Podkowa Leśna – Podkowińskie Orły – spotkanie z laureatami nagrody Orły – Włodkiem Pawlikiem za muzykę do filmu „Rewers” oraz Andrzejem Kowalczykiem za scenografię do filmu „Popiełuszko”

                23 października (sobota, godz.20.00)
                Milanówek – Jam session z Tomkiem Tarczyńskim

                24 października (niedziela, godz. 12.00)
                Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

                24 października (niedziela, godz. 13.00)
                Falenty – teatrzyk dla dzieci

                24 października (niedziela, godz. 16.00)
                Piastów – Ciastko z bajką – Czocher znany z programu „Mam talent”

                24 października (niedziela, godz. 16.00)
                Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Odyseja

                24 października (niedziela, godz. 16.00)
                Błonie – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu DUO ESTRELLA

                28 października (czwartek, godz. 11.00)
                Pruszków – „Losy wojenne serca Fryderyka Chopina” – wykład i koncert prof. Kazimierza Gierżod

                5 – 7 listopada
                Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

                5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

                7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

                9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
                Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

                12 listopada (piątek, godz. 19.00)
                Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

                Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 06.11.10, 00:52
                  Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                  W najbliższym czasie polecamy:


                  5 – 7 listopada
                  Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

                  5 listopada (piątek, godz. 18.00)
                  Piastów – pokaz filmu „Matka Teresa od kotów”

                  5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                  Pruszków – Trzy Wieczory przy świecach – koncert „Lute Duo”

                  5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                  Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

                  5 listopada (piątek, godz. 19.00)
                  Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Sfabrykowany krajobraz – reż Jennifer Baichwal, Kanada

                  5 listopada (piątek, godz. 20.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – Projekt Volodia – Piosenki Włodzimierza Wysokiego w nowym brzmieniu

                  6 listopad (sobota, godz. 19.00)
                  Nadarzyn – Wielka Improwizacja Polotu Słownego – wystąpi Grupa Kabaretowa z Nadarzyna oraz Kabaret Ślurp z Białegostoku

                  6 listopada (sobota, godz. 20.00)
                  Podkowa Leśna – Scena Kabaretu i Ballady Autorskiej - Kabaret „Trzeci Oddech Kaczuchy”

                  7 listopada (niedziela, godz.12.30)
                  Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Przygody Bonawentury”

                  7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                  Michałowice – Koncert Chopinowski

                  7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                  Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

                  9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
                  Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

                  11 listopada (czwartek, godz. 14.00)
                  Milanówek – Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości – koncert „Gdy śpiewa Wojsko” – wykonanie Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

                  11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
                  Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

                  11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
                  Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

                  11 listopada (czwartek, godz. 18.00)
                  Piastów- koncert Edyty Geppert

                  11 listopada (czwartek, godz. 19.00)
                  Pruszków – koncert z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka oraz Andrzej Guz

                  12 listopada (piątek, godz. 19.00)
                  Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

                  13 listopada (sobota, godz. 17.00)
                  Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu „Zakochani widzą słonie”

                  14 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                  Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Słowik”

                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 18.11.10, 15:14
                    Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                    W najbliższym czasie polecamy:


                    20 listopada (sobota)
                    Teresin – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Duszą – gwiazda wieczoru Robert Kasprzycki

                    20 listopada (sobota, godz. 14.00 -17.00)
                    Pruszków - SWAP PARTY - UWOLNIJ SWOJĄ SZAFĘ! czyli druga wolna wymiana ciuchów, dodatków, książek i płyt, oraz dzień otwarty w Perfekt Fit

                    20 listopada (sobota, godz. 17.30)
                    Izabelin – kabaret Ani Mru – Mru

                    20 listopada (sobota, godz. 19.00)
                    Błonie – koncert zespołu „Kuba Sienkiewicz – Trio”

                    20 listopada (sobota, godz. 19.00)
                    Brwinów – Beztroskie Sączenie Jazzu – wystąpią Małgorzata Milczarek o Hubert Czerski

                    21 listopada (sobota, godz. 12.30)
                    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – „Jesień … z Vivaldim, Chopinem i Wieniawskim”

                    21 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                    Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina i Henryka Mikołaja Góreckiego wykona Rogal String Quartet i Marek Bracha

                    21 listopada (niedziela, godz. 19.00)
                    Piastów – koncert Tomka Kamińskiego

                    25 listopada (czwartek)
                    Brwinów – Babski Wieczór

                    25 listopada (czwartek, godz. 19.00)
                    Nadarzyn – Kino Nokowe – pokaz filmu „Beat of Freedom” oraz spotkanie z Muńkiem Staszczykiem

                    26 listopada (piątek, godz. 18.00)
                    Milanówek – Salonik Literacki – spotkanie z pisarzem książek dla dzieci Mariola Jarocka „Baśnie w kolorach tęczy”

                    26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                    Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

                    27 listopada (sobota, godz.14.00)
                    Grodzisk Mazowiecki – Bal Andrzejkowy dla dzieci

                    28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                    Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

                    28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
                    Falenty – teatrzyk dla dzieci

                    28 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                    Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Karola Szymanowskiego oraz Witolda Lutosławskiego wykona Jadwiga Rappe, Joanna Freszel, Mariusz Rutkowski, Derwid, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski

                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 25.11.10, 14:11
                      Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                      W najbliższym czasie polecamy:



                      26 listopada (piątek, godz. 18.00)
                      Milanówek – Salonik Literacki – spotkanie z pisarzem książek dla dzieci Mariola Jarocka „Baśnie w kolorach tęczy”

                      26 listopada (piątek, godz. 19.00)
                      Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

                      27 listopada (sobota, godz. 10.00-12.00)
                      Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę

                      27 listopada (sobota, godz.14.00)
                      Grodzisk Mazowiecki – Bal Andrzejkowy dla dzieci

                      27 listopada (sobota, godz. 18.00)
                      Pruszków – Zabawa Andrzejkowa dla dzieci

                      28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
                      Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

                      28 listopada (niedziela, godz. 12.30)
                      Piastów – przedstawienie dla dzieci – Magiczny miód

                      28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
                      Falenty – teatrzyk dla dzieci

                      28 listopada (niedziela, godz. 17.00)
                      Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Karola Szymanowskiego oraz Witolda Lutosławskiego wykona Jadwiga Rappe, Joanna Freszel, Mariusz Rutkowski, Derwid, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski

                      3 grudnia (piątek, godz. 19.00)
                      Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Oblicza Rosji – Durakowo, wioska głupców – reż Nino Kirtadze, Francja 2007

                      4 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 13.30)
                      Pruszków – Z rolkami na wesoło - Mikołaj na rolkach – zabawa dla dzieci, młodzieży i rodziców

                      4 grudnia (sobota, godz. 11.30)
                      Grodzisk Mazowiecki – spektakl dla dzieci „Zagubiony Mikołaj”

                      5 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
                      Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

                      5 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                      Pruszków – koncert –Majewska – Korcz

                      Pruszków- nabór do Teatru Słowa i Przedmiotu GEST – zajęcia gratis

                      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.12.10, 09:34
                        Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
                        W najbliższym czasie polecamy:


                        11 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 14.00)
                        Pruszków – Kiermasz dziecięcy

                        11 grudnia (sobota, godz. 11.00-18.00)
                        Grodzisk Mazowiecki – kiermasz świąteczny

                        11 grudnia (sobota, godz. 17.00)
                        Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Sztuczki

                        11 grudnia (sobota, godz. 18.00)
                        Grodzisk Mazowiecki – koncert alternatywny

                        11 grudnia (sobota, godz. 18.00)
                        Piastów – pokaz filmu Essentials killing

                        11 grudnia (sobota, godz. 19.00)
                        Pruszków – koncert „Brel raz jeszcze” w wykonaniu Janusza Zbiegieła

                        12 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
                        Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

                        12 grudnia (niedziela, godz. 12.30)
                        Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Idą święta – koncert kolęd i pastorałek

                        12 grudnia (niedziela, godz. 17.30)
                        Piastów – Ciastko z bajką – Monika i Kulfon

                        12 grudnia, (niedziela, godz. 18.00)
                        Milanówek – koncert kolęd, wystąpią: Anna Faber, Luiz Figiel oraz Piotr Antoni Sawicki

                        15 grudnia (środa, godz. 19.00)
                        Grodzisk Mazowiecki – koncert świąteczny Olgi Bończyk

                        17 grudnia (piątek, godz. 19.00)
                        Milanówek – „Spotkania geograficzne” – W objęciach Mekongu i nie tylko – Tomasz Murzyn

                        18 grudnia (sobota, godz. 12.30)
                        Podkowa Leśna – świąteczne spotkanie dla dzieci, w programie m.in. pieczenie pierników, tworzenia jadalnych ozdób choinkowych, śpiewanie kolęd

                        18 grudnia (sobota, godz. 18.00)
                        Brwinów – akustyczne kolędowanie z muzykami Tears of Happiness

                        19 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
                        Błonie – recital Haliny Kunickiej

                        Pruszków- nabór do Teatru Słowa i Przedmiotu GEST – zajęcia gratis

                        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.01.11, 11:18

                          W najbliższym czasie polecamy:

                          14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
                          Piastów – Konfraternia Poetycka Biesiada zaprasza na wieczór poezji ROBERTA BRZEZIŃSKIEGO

                          14 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                          Karolin – Koncert pełnospektaklowy chóru, baletu i orkiestry zespołu Mazowsze

                          14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
                          Komorów – Wernisaż malarski Beaty Tarłowskiej oraz spektakl "Mówię życiu jesteś piękne" w wykonaniu aktorów grupy teatralnej "Komu wiersz, komu piosenkę".

                          14 stycznia (piątek, godz. 20.30)
                          Błonie – Koncert Michała Jelonka

                          15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
                          Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

                          15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
                          Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

                          15 stycznia (sobota, godz. 18.00)
                          Podkowa Leśna – Koncert karnawałowy "Solo i w duecie" Maria Sarna- sopran, Ryszard Cieśla - baryton, Ewa Seroka – fortepian. W programie piosenki z musicalów.

                          16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
                          Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

                          16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                          Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

                          16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
                          Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

                          21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                          Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

                          23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
                          Stawisko – Kolędy i pastorałki w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego "Promni"
                          przy SGGW w Warszawie

                          23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
                          Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.


                          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                          Przepraszamy za przerwę na przełomie roku.
                          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 14.01.11, 13:25
                            W najbliższym czasie polecamy:

                            15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
                            Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

                            15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
                            Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

                            15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
                            Karolin – Koncert pełnospektaklowy chóru, baletu i orkiestry zespołu Mazowsze.

                            15 stycznia (sobota, godz. 18.00)
                            Podkowa Leśna – Koncert karnawałowy "Solo i w duecie" Maria Sarna- sopran, Ryszard Cieśla - baryton, Ewa Seroka – fortepian. W programie piosenki z musicalów.

                            15 stycznia (sobota, godz. 19.00)
                            Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na karaoke i tańce, czyli "łubu dubu".

                            16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
                            Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

                            16 stycznia (niedziela, godz. 12.30, 17.00)
                            Piastów – pokaz filmu Mysi agenci

                            16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                            Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

                            16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
                            Błonie – Koncert kolęd i pieśni patriotycznych chóru Warszawianka

                            16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
                            Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

                            21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                            Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

                            16 stycznia (niedziela, godz. 19.00)
                            Piastów – pokaz filmu AMERYKANIN

                            21 stycznia (piątek, godz. 18.00)
                            Błonie – Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla gości Centrum zaśpiewa Krzysztof Krawczyk

                            21 – 22 stycznia (piątek-sobota, godz. 17.00)
                            Piastów – pokaz filmu ZAPLĄTANI USA b/o dubbing

                            21 stycznia (piątek, godz. 18.00)
                            Pruszków – MOK Kamyk zaprasza dzieci na ,,Walczyk dla Babci i Dziadka” – w programie: artystyczne prezentacje Zespołu ,,Skaczące Nutki”, Teatru Maska oraz
                            sztuka teatralna „Odlot nielota” Teatru Młodych „Jestem”

                            21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
                            Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

                            23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
                            Stawisko – Kolędy i pastorałki w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego "Promni" przy SGGW w Warszawie

                            23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
                            Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.


                            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.02.11, 00:17

                              W najbliższym czasie polecamy:


                              4 lutego (piątek, godz. 17.00)
                              Piastów – Konfraternia Poetycka Biesiada przy MOK zaprasza na spotkanie autorskie
                              poety, prezesa Stowarzyszenia Autorów Polskich EUGENIUSZA ORŁOWA

                              4 lutego (piątek, godz. 19.00)
                              Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na "Wieczór arabski".

                              4 lutego (piątek, godz. 19.00)
                              Izabelin – kolejne "Spotkanie z Gwiazdą", tym razem naszym gościem będzie aktor - Wiktor Zborowski.

                              4 lutego (piątek, godz. 20.00)
                              Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

                              5 lutego (sobota, godz. 12.00)
                              Pruszków – MOK „Pałacyk” zaprasza na SLAM POETYCKI pt „ZIMA” w programie konkurs na wiersz o zimie (nagrody), poezja śpiewana w wykonaniu Cezarego Stawskiego, spotkanie z poetą Andrzejem Rodysem

                              5 lutego (sobota, godz. 17.00)
                              Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

                              5 lutego (sobota, godz. 18.00)
                              Karolin – Spektakl teatralny „Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki" w doskonałym duecie aktorskim : Olga Bończyk i Dariusz Kordek.

                              5 lutego (sobota, godz. 19.00)
                              Milanówek – KONCERT MUZYKI ŻYDOWSKIEJ przeplatany żydowskimi dowcipami.
                              Wystąpi zespół SHALOM.

                              6 lutego (niedziela, godz. 12.00)
                              Pruszków – MOK zaprasza w ramach stałego cyklu ,,Poranek Teatralny dla Dzieci”… : ,,Bal karnawałowy z Ciotka Teklą ”Wspaniała zabawa z profesjonalnymi aktorami estradowymi.

                              6 lutego (niedziela, godz. 12.30-14.30)
                              Milanówek – Bal karnawałowy dla dzieci.

                              6 lutego (niedziela, godz. 17.00)
                              Komorów – Stara Cukiernia informuje, że odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Kobiet "K-Open". Grono jak sama nazwa sugeruje jest otwarte

                              11 lutego (piątek, godz. 18.00)
                              Pruszków – Koncert Rockowy ,,Pokaż jak grasz” w ramach Otwartej Sceny Muzycznej dla młodzieży.

                              11 lutego (piątek, godz. 18.00)
                              Pruszków – spotkanie z Ryszardem Wolańskim autorem opowieści o Henryku Warsie - Już nie zapomnisz mnie. Piosenki Warsa z akompaniamentem Michała Śniadowskiego
                              Wykonają: zespół wokalny „Wrzos” i młodzież szkół Średnich

                              11 lutego (piątek, godz. 19.00)
                              Karolin – Koncert walentynkowy chóru, baletu i orkiestry ze specjalnie przygotowanym programem.


                              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 04.02.11, 11:38

                                W najbliższym czasie polecamy:


                                4 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na "Wieczór arabski".

                                4 lutego (piątek, godz. 20.00)
                                Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

                                5 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

                                5 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                Karolin – Spektakl teatralny „Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki" w doskonałym duecie aktorskim : Olga Bończyk i Dariusz Kordek.

                                5 lutego (sobota, godz. 19.00)
                                Podkowa Leśna – KONCERT grupy Maciej Strzelczyk Trio

                                6 lutego (niedziela, godz. 12.00)
                                Pruszków – MOK zaprasza w ramach stałego cyklu ,,Poranek Teatralny dla Dzieci”… : ,,Bal karnawałowy z Ciotka Teklą ”

                                6 lutego (niedziela, godz. 17.00)
                                Komorów – Stara Cukiernia informuje, że odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Kobiet "K-Open". Grono jak sama nazwa sugeruje jest otwarte

                                11 lutego (piątek, godz. 16.00)
                                Podkowa Leśna – VIII Konkurs Piosenki „Rozmaitości”

                                11 lutego (piątek, godz. 18.00)
                                Pruszków – Koncert Rockowy ,,Pokaż jak grasz” w ramach Otwartej Sceny Muzycznej dla młodzieży.

                                11 lutego (piątek, godz. 18.00)
                                Pruszków – spotkanie z Ryszardem Wolańskim autorem opowieści o Henryku Warsie -

                                11 lutego (piątek, godz. 19.00)
                                Karolin – Koncert walentynkowy chóru, baletu i orkiestry ze specjalnie przygotowanym programem.

                                12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
                                Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

                                12 lutego (sobota, godz. 15.45)
                                Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

                                12 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

                                12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
                                Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

                                12 lutego (sobota, godz. 20.00)
                                Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

                                14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
                                Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem

                                Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 12.02.11, 01:05
                                  W najbliższym czasie polecamy:


                                  12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
                                  Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

                                  12 lutego (sobota, godz. 15.45)
                                  Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

                                  12 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                  Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

                                  12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
                                  Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

                                  12 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                  Sochaczew – Zapraszamy na koncert z cyklu: BURMISTRZ MIASTA ZAPRASZA. Wystąpi Sochaczewska Orkiestra Kameralna CAMERATA MAZOVIA pod kierownictwem Artura Komorowskiego oraz gościnnie grupa wokalna ART CAMERAL pod kierownictwem Anny Wróblewskiej

                                  12 lutego (sobota, godz. 20.00)
                                  Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

                                  13 lutego (niedziela, godz. 17.00)
                                  Komorów – Stara Cukiernia organizuje walentynkowy wieczór dla zakochanych i tych, którzy zakochają się lada chwila:) pod hasłem "Groszki i róże".

                                  14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
                                  Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem

                                  14 lutego (poniedziałek, godz. 18.00)
                                  Raszyn – koncert romansów rosyjskich w wykonaniu Swietłany Żarczyńskiej i Piotra Piskorza

                                  16 lutego (środa, godz. 19.30)
                                  Grodzisk Maz. – koncert jazzowy w V rocznicę śmierci Marka Cabanowskiego

                                  19 lutego (sobota, godz. 16.00)
                                  Podkowa Leśna – spotkanie z dr Grzegorzem Kostrzewą - Zorbasem
                                  pt. "Wizja rozwoju miasta i regionu

                                  19 lutego (sobota, godz. 17.00)
                                  Pruszków – pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

                                  19 lutego (sobota, godz. 17.00-23.00)
                                  Nadarzyn – BAL KARNAWAŁOWY dla dorosłych

                                  19 lutego (sobota, godz. 18.00)
                                  Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

                                  20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
                                  Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

                                  20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
                                  Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

                                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 18.02.11, 15:37

      W najbliższym czasie polecamy:


      19 lutego (sobota, godz. 16.00)
      Podkowa Leśna – spotkanie z dr Grzegorzem Kostrzewą - Zorbasem
      pt. "Wizja rozwoju miasta i regionu

      19 lutego (sobota, godz. 17.00)
      Pruszków – pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

      19 lutego (sobota, godz. 19.00)
      Kanie – Zimowe wieczory country – zagra Lonstar oraz Dorota Krawczyk

      19 lutego (sobota, godz. 18.00)
      Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

      19 lutego (sobota, godz.19.00)
      Komorów – Wieczorek erotyczny w Starej Cukierni

      20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
      Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

      20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
      Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

      20 lutego (niedziela, godz. 19.00)
      Raszyn – koncert na żywo „…W Rytmach Latino” – Jerzy Besala, Anna Patynek, Krzysztof Ścierański - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

      22 lutego (wtorek, godz. 18.00)
      Sochaczew – Koncert Finałowy VI nadzwyczajnej edycji Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina” – wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Wróbel, Kayo Nishimizu

      22 lutego (wtorek, godz. 19.00)
      Brwinów – „Chopin w Brwinowie” – „… te dni przedostatnie …” – w programie nieznane listy Chopina, świadkowie ostatnich godzin jego życia oraz tylko jeden utwór – sonata b-moll

      24 lutego (czwartek, godz. 18.00)
      Pruszków – Spotkania z poezją – swoje utwory przedstawi Pani Anna Modrzejewska

      25 lutego (piątek, godz. 19.00)
      Karolin – wystąpi Ludowy Zespół Artystyczny PROMNI im. Zofii Solarzowej

      26 lutego (sobota, godz. 19.00)
      Podkowa Leśna – Playlista.Haendel.Hity – wystąpią studenci Wydziału Wokalnego Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie oraz Zespoł Instrumentalny Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie

      27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
      Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

      27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
      Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

      27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
      Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

      27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
      Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 26.02.11, 18:44

        W najbliższym czasie polecamy:

        26 lutego (sobota, godz. 17.00)
        Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy zaprasza na: dokument Podkowińska Wideokronika nr 1/2011 „Otwarcie wystawy twórczości Kiciora”, impresja wideo „Przestałem się bać”, dokument: „Pępek Europy a sprawa tortu”

        27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
        Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

        27 lutego (niedziela, godz. 10.00-14.00)
        Brwinów – Targ przydasiów

        27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
        Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

        27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
        Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

        27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
        Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

        27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
        Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

        27 lutego (niedziela, godz. 19.00)
        Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na koncert „Od renesansu do współczesności”

        1 marca (wtorek, godz. 19.00)
        Pruszków – Dzieła wszystkie Fryderyka Chopina – wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Wróbel, Agnieszka Kozło, Kayo Nishimizu

        3 marca (czwartek, godz. 17.00)
        Pruszków – Program kabaretowy „Nie szukaj czasu po czasie” w wykonaniu Kabaretu Po Przejściach

        4 marca (piątek, godz. 17.00)
        Piastów – wieczór poezji Sławomira Płatka

        4 marca (piątek, godz. 19.00)
        Karolin – wystąpi Zespół Etniczny pod kierownictwem artystycznym Marii Pomianowskiej

        5 marca (sobota, godz. 11.00)
        Pruszków – Czytanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia czytać będą „Piegowate opowiadania” Renaty Piątkowskiej

        5 marca (sobota, godz.18.00)
        Raszyn – Bal karnawałowy - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

        5 marca (sobota, godz.20.00)
        Błonie – Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz, Kabareciarnia oraz Zespół Muzyczny "Promile" zapraszają na program kabaretowy pod wiele obiecującym tytułem
        "Tego jeszcze nie było"

        6 marca (niedziela, godz. 12.00)
        Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci – „Lokomotywa Pana Tuwima”

        6 marca (niedziela, godz. 17.00)
        Karolin – Monodram autorski „Goła Baba"

        6 marca (niedziela, godz. 18.00)
        Piastów – pokaz filmu Turysta


        Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 11.03.11, 12:28

          W najbliższym czasie polecamy:


          12 marca (sobota, godz. od 9.00)
          Milanówek – Miasto Kobiet – w programie m.in. warsztaty fotograficzne, filmowe, malarskie i aktorskie, abc masażu klasycznego, pokazy jogi, samoobrona dla Pań, wykłady , wieczór poezji, babskie kino, wystawy, poradnictwa prawne

          12 marca (sobota, godz. 10.00-12.00)
          Nadarzyn – Wymień firankę a meblościankę

          12 marca (sobota, godz. 17.00)
          Piastów – pokaz filmu Podróże Guliwera

          12 marca (sobota, godz. 20.00)
          Nadarzyn – Piosenki z tekstem – koncert Piotra Bukartyka

          13 marca (niedziela, godz. 12.00)
          Rybie – teatrzyk dla dzieci – Dziadek do orzechów

          13 marca (niedziela, godz. 16.00)
          Pruszków – Koncert z cyklu „Muzyczne inspiracje …” – Kamyk zielony” w wykonaniu Doroty Osińskiej z Zespołem

          13 marca (niedziela, godz.17.00)
          Raszyn – Emilia Krakowska – Spektakl Wakacjusza

          15 marca (wtorek, godz. 17.30)
          Podkowa Leśna – Prelekcja i pokaz zdjęć Karoliny Likhtarovich – „Czarnobyl”

          17 marca (czwartek, godz. 18.00)
          Pruszków - spotkanie z Zdzisławem Zaborskim oraz promocja jego książki Durchgangslander 121 – niemiecka zbrodnia specjalna

          17 marca (czwartek, godz. 19.00)
          Brwinów – wernisaż rysunku i grafiki Anny Sawickiej pt.: Quo Vadis

          19 marca (sobota, godz. 14.00)
          Piastów – Ciastko z bajką – wystąpią Ciocia Klocia, Pan Tik-Tak oraz Fasolki

          19 marca (sobota, godz. 15.00-17.00)
          Podkowa Leśna – Teatr Cieni – prowadzenie Aga Papis

          19 marca (sobota, godz. 18.00)
          Karolin – koncert Tadeusza Woźniaka

          19 marca (sobota, godz. 19.00)
          Milanówek – Salonik z kulturą. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Andrzej Garczarek

          20 marca (niedziela, godz. 10.00)
          Milanówek – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Wilk i zając

          20 marca (niedziela, godz. 19.30)
          Błonie – koncert Wiosna, ach to ty! Piosenki Marka Grechuty w wykonaniu Anny Wyszkoń, Marka Jackowskiego, Krzysztofa Kiliańskiego oraz Martyny Jakubowicz

          21 marca (poniedziałek, godz. 19.00)
          Karolin – spektakl - Obłoczni czyli sen Chopina

          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 25.03.11, 23:08

            W najbliższym czasie polecamy:

            26 marca (sobota, godz. 18.00)
            Piastów – pokaz filmu Czarny łabędź

            26 marca (sobota, godz. 20.00)
            Milanówek – Gorgi Maglakelidze zaprasza na wieczór gruziński

            26 marca (sobota, godz. 19.00)
            Milanówek – koncert Wielkopostny

            26 marca (sobota, godz. 19.30)
            Pruszków – Misterium Męki Pańskiej

            27 marca (niedziela, godz. 10.00-14.00)
            Brwinów – Targ Przydasiów

            27 marca (niedziela, godz. 12.30)
            Piastów – przedstawienie „Kolorowa Pani Wiosna”

            27 marca (niedziela, godz. 13.15)
            Pruszków – uroczystości upamiętniające 66. rocznicę uprowadzenia przez NKWD szesnastu przywódców Polskiego Państwa Podziemnego

            27 marca (niedziela, godz. 16.00)
            Brwinów – Wiosna w Bullerbyn – czytanie książki, robienie Marzanny, ognisko

            31 marca (czwartek, godz. 20.00)
            Błonie – Kabaret Neo-Nówka

            1 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
            Grodzisk Mazowiecki – Piwnica pod Baranami w Grodzisku

            2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
            Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

            3 kwietnia (niedziela)
            Brwinów – Rowerowa Masa Krytyczna

            3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
            Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

            3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
            Błonie – koncert Mzyki pasyjnej – w programie utwory: Pergolesiego, Rossiniego, Dvoraka, Mozarta, Furmaniaka, Kodalya, Stuligrsza w wykonaniu chóru „ Eccelesia Cantans”

            3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
            Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki

            3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
            Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

            5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
            Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.04.11, 11:13

              W najbliższym czasie polecamy:

              2 kwietnia (sobota, godz. 9.00)
              Brwinów – „pomysły rowerowe na Brwinów i Podkowę” – rajd rowerowy

              2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
              Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

              3 kwietnia (niedziela, godz. 11.00-16.00)
              Pruszków – bieg charytatywny dla dzieci z hospicjum

              3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
              Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

              3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
              Brwinów – Rowerowa Masa Krytyczna

              3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
              Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Sztukmistrz Słowa

              3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
              Błonie – koncert Mzyki pasyjnej – w programie utwory: Pergolesiego, Rossiniego, Dvoraka, Mozarta, Furmaniaka, Kodalya, Stuligrsza w wykonaniu chóru „ Eccelesia Cantans”

              3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
              Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki

              3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
              Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

              5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
              Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

              7 kwietnia (czwartek, godz. 20.00)
              Komorów – Klub podróży – spotkanie z dr Jerzym Gilarowskim – podróż po Afryce

              8 kwietnia (piątek, godz. 18.00)
              Pruszków – Wieczór Konesera Sztuki – Jazz na wiosnę – koncert Piotr Cieślikowski „Bocian” Trio oraz wystawa fotografii artystycznej Anny Kawy i Tomasza Wójcickiego

              8 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
              Piastów – patriotyczny recital Lecha Makowieckiego

              8 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
              Milanówek – koncert Michała Bajora

              9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
              Pruszków – Wielkanoc w bibliotece – Joasia i wielkanocne jajo – spotkanie dla dzieci

              9 kwietnia (sobota, godz.. 14.00)
              Piastów – Ciastko z bajką – Artur Barciś

              9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
              Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu czeskiego Postrzyżyny

              9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
              Piastów – Koncert pieśni wielkopostnej piastowskiego chóru „Canto”

              10 kwietnia (niedziela)
              Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Śmingusek Dyngusek

              10 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
              Karolin – Belfer – monodram Wojciecha Pszoniaka

              17 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
              Milanówek – gra miejska – Milanówek Wczoraj i Dziś

              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 29.04.11, 13:17

                  W najbliższym czasie polecamy:

                  30 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
                  Piastów – pokaz filmu Safari

                  30 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                  Brwinów – Brwinowskie Mozartem

                  30 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
                  Piastów – pokaz filmu Jan Paweł II. Szukałem Was

                  1 maja (niedziela, godz. 13.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – wystawa filatelistyczna – prezentacja znaczku z bloku oraz kopert FDC emisji „Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II”

                  1 maja (niedziela, godz. 15.00)
                  Ożarów Mazowiecki – Msza Święta i koncert z okazji beatyfikacji Jana Pawła II

                  2 maja (poniedziałek, godz. od 10.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – Grodziska Majówka – otwarcie sezonu żeglarskiego, gry zabawa, turniej piłki nożnej i plażowej

                  2 maja (poniedziałek, godz. 15.00-20.30)
                  Brwinów – II Festyn muzyczny Florianki 2011 – w programie m.in.: Bajkowy Przekładaniec, zabawy i konkursy sportowe, minitenis, strzelnice, ruady, koncerty zespołów Chrześcijańskiej Sceny Rockowej Porozumienie oraz Regau

                  3 maja (wtorek, godz. 9.00-15.00)
                  Ożarów – Mazowiecki – Ogólnopolskie Dzień Strażaka – dzień otwarty w OSP Ożarów

                  3 maja (wtorek, godz. od 12.00)
                  Milanówek – Majówka w Milanówku – w programie m.in.: przedstawienie teatralne „Doktor Dolittle i przyjaciele, gdy i zabawy dla dzieci, koncert Zespołu Jazzu Nowoorleańskiego, koncert dwunastoosobowej orkiestry instrumentalno-wokalnej Polonia Band, specjalizującej sioę z muzyce tanecznej, koncert młodzieżowy oraz Beatboxowy Pojedynek

                  3 maja (wtorek, godz. 18.00)
                  Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – Pomiędzy światem a nami – muzyczne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego i Karola Wojtyły

                  3 maja (wtorek, godz. 20.00)
                  Pruszków – Koncert z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja – wystąpią Stefan Kamasa – altówka i Maisa Sterczyńska – fortepian

                  6 maja (piątek, godz. 17.00)
                  Piastów – spotkanie autorskie z Elżbietą Grabosz poetką, aforystką, fraszkopisarską – promocja tomiku wierszy „Pęknięty świat” prezentacja fraszek, i wierszy dla dzieci, oprawa muzyczna Jacek Furmański, konkurs jednego wiersza

                  7 maja (sobota, godz. 10.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

                  7 maja (sobota, godz. od 14.00)
                  Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

                  8 maja (niedziela, godz. 13.00)
                  Ożarów Mazowiecki – Spotkanie z teatrem dla dzieci – „Księżniczka i Rycerz”

                  8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
                  Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna

                  9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
                  Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo

                  Pruszków – konkurs na najpiękniejsze opowiadanie I w moim kocie jest Dewey

                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 06.05.11, 13:34
                    W najbliższym czasie polecamy:


                    7 maja (sobota, godz. 10.00)
                    Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

                    7 maja (sobota, godz. od 14.00)
                    Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

                    7 maja (sobota, godz. 17.00)
                    Łomianki – koncert inaugurujący XI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego – wystąpią laureaci konkursów pianistycznych

                    8 maja (niedziela, godz. 12.30)
                    Podkowa Leśna – Filharmonia dziecięca – Karol Szymanowski – program multimedialny

                    8 maja (niedziela, godz. 13.00)
                    Ożarów Mazowiecki – Spotkanie z teatrem dla dzieci – „Księżniczka i Rycerz”

                    8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
                    Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna


                    8 maja (niedziela, godz. 18.00)
                    Piastów – pokaz filmu – Jeż Jerzy

                    8 maja (niedziela, godz. 19.00)
                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert I „Wiolonczela i organy” – wykonawca Renata Marzec i Jarosław Marzec

                    9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
                    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo

                    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
                    Karolin – koncert Chóru Armii Aleksandra Pustovalova

                    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
                    Grodzisk Mazowiecki – Wieczór hiszpański – spotkanie z Conrado Moreno i promocja jego książki „Mój Madryt”

                    13 maja (piątek, godz. 18.00)
                    Piastów – pokaz filmu Mała Matura

                    14 maja (sobota, godz. od 8.00)
                    Teresin – 4 Grand Prix Teresina w Biegach

                    14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
                    Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

                    14 maja (sobota, godz. 11.00)
                    Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

                    14 maja (sobota, godz. 18.30)
                    Milanówek - Wieczór z tangiem – koncert w wykonaniu Face to Face

                    15 maja (niedziela)
                    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

                    15 maja (niedziela, godz. 11.55)
                    Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

                    15 maja (niedziela, 17.00)
                    Ożarów-Mazowiecki – koncert poetycko – muzyczny pt. Odnaleźć w sobie” w wykonaniu Barbary Białowąs

                    15 maja (niedziela, godz. 19.00)
                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch

                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 13.05.11, 10:12

                      W najbliższym czasie polecamy:


                      14 maja (sobota)
                      Noc Muzeów

                      14 maja (sobota, godz. od 8.00)
                      Teresin – 4 Grand Prix Teresina w Biegach

                      14 maja (sobota, godz. od 10.00)
                      Sochaczew – Pasjonat 2011 VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

                      14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
                      Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

                      14 maja (sobota, godz. 11.00)
                      Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

                      14 maja (sobota, godz. 18.00)
                      Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Co wiesz o Elly

                      14 maja (sobota, godz. 18.00-24.00)
                      Pruszków – Noc Muzeów w Muzeum Dulag 121

                      14 maja (sobota, godz. 18.30)
                      Milanówek - Wieczór z tangiem – koncert w wykonaniu Face to Face

                      15 maja (niedziela)
                      Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

                      15 maja (niedziela, godz. 11.30)
                      Błonie – przedstawienie Pchła Szachrajka

                      15 maja (niedziela, godz. 11.55)
                      Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

                      15 maja (niedziela, godz. 12.30)
                      Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – przedstawienie „Czerwony Kapturek”

                      15 maja (niedziela, 17.00)
                      Ożarów-Mazowiecki – koncert poetycko – muzyczny pt. Odnaleźć w sobie” w wykonaniu Barbary Białowąs

                      15 maja (niedziela, godz. 19.00)
                      Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch

                      17 maja (wtorek, godz. 18.00)
                      Grodzisk Mazowiecki – Inauguracja Dyskusyjnego Klubu Książki – gość specjalny Anna Kamińska

                      21 maja (sobota, godz. 10.00-15.00)
                      Ożarów Mazowiecki – wystawa pamiątek Ożarowskiej Huty Szkła

                      21 maja (sobota, godz. 19.00
                      Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

                      22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
                      Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

                      22 maja (niedziela. godz. 16.00)
                      Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor

                      22 maja (niedziela, godz. 18.00)
                      Nadarzyn – koncert charytatywny nadarzyńskiego Chóru „Cantate Domino”

                      22 maja (niedziela, godz. 19.00)
                      Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy

                      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 20.05.11, 14:30

                    W najbliższym czasie polecamy:


                    21 maja (sobota, godz. 10.00)
                    Grodzisk Mazowiecki - XI Rajd Rowerowy

                    21 maja (sobota, godz. 10.00-15.00)
                    Ożarów Mazowiecki – wystawa pamiątek Ożarowskiej Huty Szkła

                    21 maja (sobota, godz. 19.00
                    Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

                    22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
                    Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

                    22 maja (niedziela, godz. 10.00)
                    Milanówek – Poranek Teatralny – Książę i żebrak

                    22 maja (niedziela, godz. 12.30)
                    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Cztery pory roku – pieśni Stanisława Moniuszki

                    22 maja (niedziela, godz. 15.00)
                    Brwinów – Dzień Międzykulturowy – pokaz filmu, występy muzyczne, występy aktorskie, czeczeńskie jedzenie, wystawa zdjęć i rysunków

                    22 maja (niedziela, godz. 16.00)
                    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – przedstawienie „Korsarz”

                    22 maja (niedziela. godz. 16.00)
                    Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor

                    22 maja (niedziela, godz. 18.00)
                    Nadarzyn – koncert charytatywny nadarzyńskiego Chóru „Cantate Domino”

                    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
                    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy

                    23 maja (poniedziałek, godz. 18.00)
                    Grodzisk Mazowiecki - spektakl dla dzieci Filip i dar tęczy

                    26 maja (czwartek, godz. 17.30)
                    Ożarów Mazowiecki – Koncert z okazji Dnia Matki

                    26 maja (czwartek, godz. 19.00)
                    Karolin – Recital Marana Opani

                    28 maja (sobota, godz. od 10.00
                    Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

                    28 maja (sobota, godz. 15.00)
                    Karolin – Festiwal Sztuk Walki

                    28 maja (sobota, godz. 17.00)
                    Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

                    29 maja (niedziela, godz. 12.00)
                    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

                    29 maja (niedziela, godz. 12.30)
                    Piastów – przedstawienie „Czerwony Kapturek”


                    29 maja (niedziela)
                    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
                    Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

                    29 maja (niedziela, godz. 17.00)
                    Stawisko – Akademia Myśli i Dźwięku – w programie rozmowa z Lidią Białek wiceprzewodniczącą kobiet w Europejskiej Partii Ludowej, koncert tradycyjnej muzyki klezmerskiej w wykonaniu zespołu Di Galitzyaner Klezmori oraz otwarcie wystawy malarstwa Aleksandry Jachtoma

                    29 maja (niedziela, godz. 19.00)
                    Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

                    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 27.05.11, 20:03
                      W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci, mam i całych rodzin, m.in. w Grodzisku, Sochaczewie, Błoniach, Ożarowie, Milanówku, Komorowie, Pruszkowie, Raszynie, Łomiankach, Żelazowej Woli. Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

                      28 maja (sobota, godz. od 10.00
                      Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

                      28 maja (sobota, godz. 10.00)
                      Pruszków – IV spotkania z książką – kiermasz książek nowych i używanych, gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami

                      28 maja (sobota, godz. 15.00)
                      Karolin – Festiwal Sztuk Walki

                      28 maja (sobota, godz. 17.00)
                      Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

                      29 czerwca (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                      Brwinów – Targ przydasiów

                      29 maja (niedziela, godz. 11.00)
                      Brwinów – Piknik w parku miejskim

                      29 maja (niedziela, godz. 12.00)
                      Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

                      29 maja (niedziela, godz. 12.30)
                      Piastów – przedstawienie „Czerwony Kapturek”

                      29 maja (niedziela)
                      Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                      29 maja (niedziela, godz. 16.00)
                      Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

                      29 maja (niedziela, godz. 17.00)
                      Stawisko – Akademia Myśli i Dźwięku – w programie rozmowa z Lidią Białek wiceprzewodniczącą kobiet w Europejskiej Partii Ludowej, koncert tradycyjnej muzyki klezmerskiej w wykonaniu zespołu Di Galitzyaner Klezmori oraz otwarcie wystawy malarstwa Aleksandry Jachtoma

                      29 maja (niedziela, godz. 19.00)
                      Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

                      1 czerwca (środa, godz. 18.00)
                      Karolin – STEP-STOP-STEP. Z gier i zabaw dziecięcych

                      3 czerwca (czwartek, godz. 18.00)
                      Komorów – spotkanie z cyklu Myślenie o myśleniu – Kresy II RP – polska Atlantyda – otwarcie wystawy, gawęda historyczna dr Marka P. Deszczyńskiego, rozmowa Marii Walter-Kochel z Felicją Konarską oraz recital Michała Straszewskiego

                      3 czerwca (piątek,godz.18.30)
                      Grodzisk Mazowiecki – Grodziskie Forum Wolności – spotkanie z Andrzejem Stasiukiem, Mariuszem Szczygłem i Krzysztofem Vargą

                      3 czerwca (piątek, godz. 19.30)
                      Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – koncert zespołu The Sound of Night City

                      4 czerwca (sobota)
                      Piastów – Dni Piastowa

                      4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
                      Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

                      7 czerwca (wtorek, godz. 18.00)
                      Sochaczew – koncert orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinkovic” z Serbii


                      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


                      -
                      Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                      forumpruszkow.pl
                      e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                      tel. 792 584 831
                      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 03.06.11, 10:47

                        CO, GDZIE, KIEDY?


                        W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci i całych rodzin, m.in. Błoniu, Łomiankach, Pruszkowie, Ożarowie Mazowiecki, Nadarzynie, Starych Babicach, Brwinowie, Sochaczewie, Milanówku, Podkowie Leśnej, Płochocinie, Piastowie, Raszynie Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

                        4-5 czerwca (sobota-niedziela)
                        Piastów – Dni Piastowa

                        4-5 czerwca (sobota-niedziela)
                        Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

                        4 czerwca (sobota)
                        Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

                        4 czerwca (sobota, godz. 11.00-15.00)
                        Pruszków – Powiatowy Dzień dziecka

                        4 czerwca (sobota, godz. 12.00)
                        Pruszków – przedstawienie teatralne – Syn Jaśminowej Krainy

                        4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
                        Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

                        4 czerwca (sobota, godz. 17.00)
                        Błonie – pokaz filmu „Żołnierze wyklęci”

                        4 czerwca (sobota, godz.18.30-21.30)
                        Brwinów – Imieniny Polski – piknik w stylu lat dwudziestych

                        4 czerwca (sobota, godz. 20.00)
                        Podkowa Leśna – Włodek Pawlik zaprasza – Jazz w kasynie – „Bocian w parowie sójek”- gość specjalny Piotr „Bocina” Cieślikowski

                        4 czerwca (sobota, godz. 20.00-3.00)
                        Błonie – występ zespołu Ex-Moca

                        5 czerwca (niedziela)
                        Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

                        5 czerwca (niedziela, godz. 10.00)
                        Milanówek – Ogólnopolski Turniej Scrabble

                        5 czerwca (niedziela, godz. 12.30)
                        Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Marzenia myszy,, czyli spotkanie z Ewą Jakubowską, autorką piosenek dla dzieci

                        5 czerwca (niedziela, godz. 19.30)
                        Brwinów – koncert Maciej Fortuna Trio

                        6 czerwca (poniedziałek, godz.18.00)
                        Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie dla dzieci – Poszukiwacze skarbów

                        7 czerwca (wtorek, godz. 18.00)
                        Sochaczew – koncert orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinkovic” z Serbii

                        9-12 czerwca (czwartek-niedziela)
                        Sochaczew – Dni Sochaczewa

                        10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                        Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

                        10-12 czerwca (piątek, niedziela)
                        Błonie – Dni Błonia

                        Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 10.06.11, 10:34

                          W najbliższych dania polecamy:

                          10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                          Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

                          10-12 czerwca (piątek-niedziela)
                          Sochaczew – Dni Sochaczewa

                          11-12 czerwca (sobota-niedziela)
                          Błonie – XIII Dni Błonia

                          11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                          Ożarów Mazowiecki –Powitanie Wakacji 201, czyli VI wyścigi na rolkach – w kategoriach: przedszkolaki, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły średnie i dorośli

                          11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                          Piastów – Dzień Dziecka Bożego

                          11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                          Grodzisk Mazowiecki – Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

                          11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
                          Podkowa Leśna – Wystawa Psów Kochanych

                          11 czerwca (sobota, godz. 12.00-15,00)
                          Piastów – warsztaty fotograficzne dla dorosłych

                          11 czerwca (sobota, godz. od 12.00)
                          Milanówek/Turczynek – Dzień Dziecka, w programie m.in.: mecze ligowe, przejażdżki samochodem terenowym, pokazy straży pożarnej i policji, przedstawienie teatralne, konkursy, warsztaty, turniej mini piłki nożnej „Ojciec-Syn”, platforma klocków lego, wesołe miasteczko

                          11 czerwca (sobota, godz. 13.00-18.00)
                          Brwinów – VI Festyn Rodzinny, w programie m.in. gra przestrzenna, pokazy filmów dokumentalnych Polskiej Kroniki Filmowej, kawiarenka „Spod Lady”, pokazy mody subkultury młodzieżowej PRL, malowanie twarzy, zespół The Doming Brids

                          11 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                          Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Fala

                          12 czerwca (niedziela, godz. 13.00-16.00)
                          Nadarzyn – II Piknik Rodzinny – w programie m.in. bajka estradowa dla dzieci, bieg rodzinny, koncert Orkiestry OSP Nadarzyn, malowanie twarzy, gry, zabawy, loteria

                          12 czerwca (niedziela, godz. 18.00)
                          Stare Babice – koncert laureatów XIX Konkursu Muzycznego Stare Babice 2011

                          12 czerwca (niedziela, godz. 19.00)
                          Pruszków – koncerty organowe – Koncert IV „Muzyka organowa różnych epok” – wykonawca Ludmiła Gołub

                          13 czerwca (poniedziałek, godz. 18.30)
                          Nowa Wieś – Klub „Poznajmy się lepiej” – Spotkanie z para fotografów: Anna Kawą i Tomkiem Wójcickim który odkryją przed nami sekrety fotografii od A do

                          15 czerwca (środa, godz.18.00)
                          Pruszków – spotkanie z globtroterem Leszkiem Szczasnym – Syria

                          17-19 czerwca (piątek-niedziela)
                          Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody

                          17 czerwca (piątek, godz. 19.00)
                          Otrębusy/Karolin – Zespół Mazowsze

                          18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
                          Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

                          18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
                          Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

                          18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
                          Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

                          18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                          Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

                          19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
                          Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

                          19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
                          Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

                          19 czerwca (niedziela, godz. 11.30)
                          Błonie – przedstawienie teatralne dla dzieci – „Podróż za horyzont”

                          19 czerwca (niedziela, godz. 12.00)
                          Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

                          19 czerwca (niedziela, godz. 15.00)
                          Ołtarzew – Festyn Rodzinny Dni Ożarowa Mazowieckiego – gwiazda wieczoru Brathanki

                          Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                          Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 17.06.11, 12:20

                            W najbliższych dania polecamy:

                            17-19 czerwca (piątek-niedziela)
                            Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody


                            18 czerwca (sobota, godz. od 9.30)
                            Ożarów Mazowiecki – XXIII Ożarowski Bieg im Janusza Kusocińskiego

                            18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
                            Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

                            18 czerwca (sobota, godz. 11.00-16.00)
                            Kanie – II Świętojański Turniej Konny – turnieje sprawnościowe, turnieje walk na kopie, turnieje łucznictwa konnego

                            18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
                            Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

                            18 czerwca (sobota, godz. 12.00-17.00)
                            Piastów – Piknik Rodzinny „Bliżej Siebie”, w programie m.in.: pokazy tańca, loteria fantowa, plac zabaw dla dzieci, rozgrywki sportowe, pokazy młodych talentów, koncerty muzyczny

                            18 czerwca (sobota, godz. od 13.00)
                            Michałowice – Dni Gminy Michałowice

                            18 czerwca (sobota, godz. 13.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Dni Otwarte w Alternatywie
                            18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

                            18 czerwca (sobota, godz. 15.00)
                            Nadarzyn – 12 urodziny NOK – w programie m.in.: działania twórcze przed NOK,mini koncert gitarowy, zespoły tańca nowoczesnego Mini, Twist, Quiz, Stars, występ wokalny grupy „Młodzi duchem”, pokaz taneczny Baletnic, wystawa prac plastycznych, wystawa fotografii, wystawa uczestników warsztatów modelarskich,

                            18 czerwca (sobota, godz. 17.00-22.00)
                            Kanie – II Świętojański Turniej Konny – konkursy dla dzieci i dorosłych, taniec brzucha, tradycyjne kramy, pławienie wianków, warsztaty muzyczne, tancerze ognia

                            18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
                            Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

                            18 czerwca (sobota, godz. 20.00)
                            Nadarzyn – 12 urodziny NOK – Histeryjki, czyli 80 minut dookoła Polski – monolog o bujnym życiu Piotra B. oraz jego kolegów i przyjaciół – autorski program Piotra Bałtroczyka

                            19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
                            Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

                            19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
                            Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

                            19 czerwca (niedziela, godz. 11.30)
                            Błonie – przedstawienie teatralne dla dzieci – „Podróż za horyzont”

                            19 czerwca (niedziela, godz. 12.00)
                            Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

                            19 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
                            Ołtarzew – Festyn Rodzinny Dni Ożarowa Mazowieckiego – gwiazda wieczoru Brathanki

                            19 czerwca (niedziela, godz. 16.00)
                            Pruszków – Kreci mnie ten świat – koncert Ireny Santor

                            20 czerwca (poniedziałek, godz. 18.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Dyskusyjny Klub Książki z Agnieszką Papieską i Robertem Papieskim – autorzy przypisów i opracować „Dzienników” Jarosława Iwaszkiewicza

                            20 czerwca (poniedziałek, godz. 19.30)
                            Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – Żagli Piękny Wiek – piosenki żeglarskie i gawędy o żeglarzach

                            26 czerwca (niedziela, godz. od 9.00)
                            Pruszków – Pruszkowskie Wianki
                            Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                            26 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
                            Grodzisk Mazowiecki – Piknik z psem

                            Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                            • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 01.07.11, 11:51
                              W najbliższym czasie polecamy:


                              2 lipca (sobota, godz. 14.00)
                              Opypy – Festyn rodzinny – atrakcje dla dzieci, licytacja prac artystycznych, koncert Pauliny Anny Tomczyk, występ Marii Traczyk – wykona najpopularniejsze arie operetkowe, taniec brzucha, potańcówka na dechach

                              2 lipca (sobota, godz. 18.00)
                              Podkowa Leśna - Podkowa Dobrze Rockuje – koncerty Noize fisiom, Blastone i Maćka Majdena

                              2 lipca (sobota, godz. 20.00)
                              Pruszków – Lato w parku – koncert Open Mind Orchestra – utwory Mozarta, Czajkowskiego, Błażewicza

                              3 lipca (niedziela, godz. 10.00
                              Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                              3 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                              Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                              3 lipca (niedziela, godz. od 15.00)
                              Młodzieszyn – Festyn Rodzinny – Jackalia 2011 - programie m.in.: zabawy i konkursy dla dzieci konkurs historyczny, konkurs Super Rodzina, zespół taneczny Sister Squaw, występy zespołów Redlin, Speer, Łzy

                              3 lipca (niedziela, godz. 16.00)
                              Brwinów – koncert zespołu Amnezja

                              3 lipca (niedziela, godz. 20.00)
                              Laski – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu Wojciecha Gierlacha – bas, Michała Iławieckiego – organy

                              6 lipca (środa, godz. 11.00-14.00)
                              Brwinów – początek pleneru malarskiego dla młodzieży i dorosłych

                              8 lipca (piątek, godz. 19.00)
                              Otrębusy/Karolin – koncert ormiańskiego chóru „NAZANI”

                              8 lipca (piątek, godz. 19.00)
                              Izabelin – spotkanie z Ryszardem Szurkowskim

                              9 lipca (sobota, godz. 17.00)
                              Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

                              9 lipca (sobota, godz. 18.00)
                              Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

                              9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
                              Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

                              9 lipca (sobota, godz. 20.00)
                              Łomianki – koncert zespołu Izrael

                              10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                              Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                              Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                              Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 08.07.11, 14:09
                                W najbliższym czasie polecamy:


                                9 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

                                9 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

                                9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

                                9 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                Łomianki – koncert zespołu Izrael

                                9 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                Piastów – kino pod gwiazdami

                                10 lipca (niedziela)
                                Błonie – Puchar Lata 2011 w dynamicznych zawodach strzeleckich wykorzystujących pneumatyczną broń ASG – runda I – liga Action Air

                                10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
                                Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                10 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                Komorów – tenisowy mecz charytatywny – mecz zostanie rozegrany pomiędzy zwycięzcą aukcji charytatywnej a Robertem Rozmusem. W zespole dopingującym zobaczymy: Katarzynę Pakosińską, Martę Kuligowską, Ewę Telega, Wiesława Tupaczewskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego

                                10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                Niepokalanów – W Krainie Chopina – koncert wystąpią: Leszek Kołodziejski – akordeon oraz Radiowa Filharmonia New Art

                                10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                Izabelin – Klub Mam Izabelin zaprasza na piknik

                                10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
                                Sochaczew – Sochaczewskie Lato - Bezpieczne i zdrowe wakacje – pokazy ratownictwa medycznego, aerobik, nornic walking, pokazy sztuk walki, konkurs rowerowy, zdrowa żywność, mini sztafeta rodzinna, koncert „Ściganych”

                                10 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                Łomianki – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Michała Drewnowskiego – fortepian, Meszka Kołodziejskiego –akordeon, Arkadiusza Dobrowolskiego – kierownik artystyczny, Radiowa Filharmonia New Art (Łódź)

                                16 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

                                16 lipca(sobota, godz. 21.30)
                                Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

                                17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

                                17 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 15.07.11, 11:42
                                  W najbliższym czasie polecamy:

                                  16 lipca (sobota, godz. od 8.30)
                                  Teresin – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

                                  16 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                  Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                  16 lipca (sobota, godz. 20.00)
                                  Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

                                  16 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                  Piastów – kino pod gwiazdami

                                  16 lipca(sobota, godz. 21.30)
                                  Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

                                  17 lipca (niedziela, godz. 8.00)
                                  Milanówek – wycieczka rowerowa do Bolimowa

                                  17 lipca (niedziela, godz. 14.00-16.00)
                                  Sochaczew – festyn sportowo rekreacyjny

                                  17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                  Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

                                  17 lipca (sobota, godz. 18.00)
                                  Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                  21 lipca (czwartek, godz. 12.00)
                                  Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

                                  21 lipca (czwartek,, godz. 19.00)
                                  Podkowa Leśna – Koncert Chóru Kuss Ouna z Palamuse oraz występ tancerzy folkowej grupy z Sirtsulina

                                  22 lipca (piątek, godz. 13.00)
                                  Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

                                  22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
                                  Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

                                  23 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                  Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                  23 lipca (sobota, godz. 16.00)
                                  Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

                                  24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                  Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

                                  24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
                                  Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

                                  24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                  Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

                                  Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                  Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                  -
                                  Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                  forumpruszkow.pl
                                  e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                  tel. 792 584 831
                                  • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 22.07.11, 10:31
                                    W najbliższym czasie polecamy:

                                    22 lipca (piątek, godz. 13.00)
                                    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

                                    22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
                                    Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

                                    23 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                    23 lipca (sobota, godz. 16.00)
                                    Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

                                    23 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                    24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

                                    24 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                    Kampinos – W Krainie Chopina – koncert – wykonawcy: Rodzinne Trio Wiolonczelowe, Anna Wróbel, Elżbieta Piwkowska-Wróbel, Andrzej Wróbel

                                    24 lipca (niedziela, godz. od 14 d 17.00)
                                    Sochaczew – występ Cyrku Warszawa

                                    24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

                                    24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
                                    Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

                                    28 lipca (czwartek, godz. 12.00)
                                    Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

                                    28 lipca (czwartek, godz. 14.30)
                                    Izabelin – przedstawienie dla dzieci Calineczka

                                    30 lipca (sobota, godz. 12.00)
                                    Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

                                    30 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                    Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                    Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                    Piastów – kino pod gwiazdami

                                    31 lipca (niedziela)
                                    Pruszków – start 68. Tour de Pologne

                                    31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

                                    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



                                    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                    forumpruszkow.pl
                                    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                    tel. 792 584 831
                                    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 29.07.11, 13:01
                                      W najbliższym czasie polecamy:

                                      30 lipca (sobota, godz. 10.00)
                                      Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

                                      30 lipca (sobota, godz. 12.00)
                                      Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

                                      30 lipca (sobota, godz. 15.00)
                                      Pruszków – występy Cyrku Warszawa

                                      30 lipca (sobota, godz. 17.00)
                                      Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

                                      30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                      Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                      30 lipca (sobota, godz. 21.00)
                                      Piastów – kino pod gwiazdami

                                      31 lipca (niedziela, godz. 11.00)
                                      Pruszków – start 68. Tour de Pologne

                                      31 lipca (niedziela, godz. 11.00-19.00)
                                      Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                      31 lipca (niedziela, godz. 12.00)
                                      Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, gra terenowa „Tędy przeszła Warszawa”

                                      31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                      Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

                                      1 sierpnia (poniedziałek)
                                      Ożarów Mazowiecki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wystąpi: Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

                                      1 sierpnia (poniedziałek, godz. 14.40 – 18.30)
                                      Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na ulicach Pruszkowa będzie można posłuchać piosenek okupacyjnych i powstańczych w wykonaniu kapeli „Kapsel”

                                      3 sierpnia (środa, godz. 10.00 i 14.00)
                                      Buraków – spotkania autorskie z Maciejem Wojtyszko – scenarzystą, reżyserem m.in. serialu Miodowe lata

                                      5 sierpnia (piątek, godz. 19.00)
                                      Milanówek – Szanty z Tomkiem Potockim

                                      6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                      Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

                                      6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                      Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie

                                      6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
                                      Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

                                      7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                      Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                                      7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                      Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

                                      7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                      Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

                                      Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                      Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                      Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


                                      -
                                      Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                      forumpruszkow.pl
                                      e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                      tel. 792 584 831
                                      • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 05.08.11, 15:21
                                        W najbliższym czasie polecamy:

                                        6 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
                                        Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                        6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                        Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

                                        6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                        Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie, gry i zabawy dla dzieci, pokazy mody afrykańskiej, degustacja dań afrykańskich, hip hop day, Tszelo, książka za złotówkę

                                        6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
                                        Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

                                        7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                        Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

                                        7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
                                        Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

                                        7 sierpnia (niedziela, godz. 14.00-16.00)
                                        Sochaczew – festyn w Ogródku Jordanowskim

                                        7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                        Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

                                        7 sierpnia (niedziela, godz. 20.00)
                                        Laski – W Krainie Chopina – koncert dla upamiętnienia 80rocznicy urodzin Krzysztofa Komedy – wykonawcy: Robert Majewski i Jan Bokszczanin

                                        13 sierpnia (sobota, godz.16.00)
                                        Grodzisk Mazowiecki – koncert warszawskiego duetu akordeonowego w składzie Piotr Kopiesz oraz Jacek Małachowski

                                        13 sierpnia (niedziela, godz. 18.00)
                                        Izabelin – koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska polskiego

                                        14 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-16.00)
                                        Zielonki Parcela – zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody – Grand Prix Zielonki

                                        14 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                        Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczew pępkiem świata – spotkanie z Lombelico del Mondo

                                        14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
                                        Brwinów – film dla dzieci Dzikie Łabędzie

                                        14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
                                        Grodzisk Mazowiecki – Fascynująca muzyka obu ameryk – koncert w wykonaniu zespołu Ko-Gut

                                        15 sierpnia (poniedziałek, godz. 12.00-18.30)
                                        Zielonki-Parcele – Odkryj pstrąga w Starych Babicach

                                        Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                        Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

                                        Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                        Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                        forumpruszkow.pl
                                        e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                        tel. 792 584 831
                                        • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 19.08.11, 09:28
                                          W najbliższym czasie polecamy:
                                          Dożynki w: Gminie Brwinów, Michałowice, Baranów, Powiecie Grodziskim, Pruszkowskim

                                          20 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
                                          Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

                                          20 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                          Grodzisk Mazowiecki – biesiada kabaretowa – spotkanie z Ryszardem Makowskim

                                          20 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
                                          Leszno – Pożegnanie lata w Lesznie – prezentacja twórczości wszelakiej mieszkańców Leszna, prezentacja stoisk hobbystów, występ zespołu muzycznego, rozstrzygnięcie konkursu „O liść lesznowolskiej topoli”

                                          20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                          Łomianki – koncert autorski Martina Simona & Artura Kryska

                                          20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                          Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej - Chico i Rita oraz Mary i Max

                                          21 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
                                          Milanówek – wycieczka rowerowa do Nieborowa

                                          21 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                          Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Z Chopinem w tle – koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie, Orkiestry Camerata Mazovia

                                          21 sierpnia (niedziela, godz.17.00)
                                          Milanówek – cyk spotkań „Chcemy rozmawiać” – spotkanie poprowadzi Wojciech Wanat – autor książek Narkotyki i Narkomania

                                          21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
                                          Grodzisk Mazowiecki – spotkanie rockowe – występy grodziskich zespołów rockowych: Come ona Andy, Sudany Born, Axis

                                          21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
                                          Ołtarzew – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Kwintetu Instrumentów Dętych Blaszanych Filharmonii Narodowej

                                          27 sierpnia (sobota, godz.8.00)
                                          Sochaczew – XII Rodzinny Rajd Rowerowy im. T. Krawczyka

                                          27 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
                                          Grodzisk Mazowiecki – koncert DoriFi

                                          27 sierpnia (sobota, godz. 17.00)
                                          Podkowa Leśna – koncert i potańcówka przy muzyce zespołu Dixie Warsaw Jazzman

                                          27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                          Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas – laureat II Nagrody XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

                                          28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                          Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

                                          28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
                                          Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

                                          28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                          Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny


                                          Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

                                          Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

                                          Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                          Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                          forumpruszkow.pl
                                          e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                          tel. 792 584 831
                                          • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 26.08.11, 11:00
                                            W najbliższym czasie polecamy:
                                            Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,

                                            27 sierpnia (sobota, godz. 15.00-18.00)
                                            Pruszków – Muzeum Dulag 121 zaprasza na „Gry i zabawy z historią w tle”

                                            27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
                                            Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas

                                            27 sierpnia (sobota, godz. 21.00)
                                            Pruszków – maraton filmowy – pokaz flmów: Nine, Gran Torino, Vicy Cristina Barcelona

                                            28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
                                            Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

                                            28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
                                            Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

                                            28 sierpnia(niedziela, godz. 13.00)
                                            Zaborów – W Krainie Chopina – koncert organowy, wystąpi Bartosz Jakubczak

                                            28 sierpnia (niedziela, godz. 14.00)
                                            Sochaczew – Pożegnanie wakacji w Ogródku Jordanowskim

                                            28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
                                            Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny

                                            30 sierpnia (wtorek, godz. 10.00-14.00)
                                            Ożarów Mazowiecki – zbiórka krwi dla strażaka ochotnika z Ożarowa Mazowieckiego chorego na białaczkę

                                            1 września (czwartek, godz. 10.00-17.00)
                                            Pruszków – kiermasz taniej książki

                                            2 września (piątek, godz. 17.00)
                                            Piastów – wieczór autorski poety i animatora kultury Pawła Kubiaka

                                            2 września (piątek, godz. 19.00)
                                            Podkowa Leśna – Uziemione – spektakl przygotowany przez matki z Podkowy Leśnej i okolic

                                            3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
                                            Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

                                            3 września (sobota, godz. 16.00)
                                            Izabelin – przedstawienie dla dzieci – Podróż za horyzont

                                            4 września (niedziela)
                                            Baranów – Festiwal Kolarstwa– Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w jeździe indywidualnej na czas, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza ze startu wspólnego, II Amatorskie Szosowe Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego

                                            4 września (niedziela, godz. 12.30)
                                            Łomianki – Piknik Rodzinny

                                            4 września (niedziela, godz. 12.00)
                                            Sochaczew – XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

                                            4 września (niedziela, godz. 12.30-18.30)
                                            Milanówek – XI Dzień Milanówka – miasteczko ruchu drogowego, wesołe miasteczko, zawody samochodowych modeli RC, pokazy lokalnych grup tanecznych, koncert zespołu Pogotowie Energetyczne oraz Elektryczne Gitary, pokaz sztucznych ogni

                                            4 września (niedziela, godz. 14.00)
                                            Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Wakacji – wystąpią m.in.: Natalia Kukulska oraz Etna Kontrabande

                                            4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
                                            Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

                                            4 września (niedziela, godz. 15.00)
                                            Ołtarzew – Dożynki Gminy Ożarów Mazowiecki

                                            4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                            Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

                                            4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                            Błonie – koncert „Gwiazdy w Ogrodzie” – wystąpią: Grażyna Mądrych, Ewelina Hańska, Ewa Mikulska, Jan Zakrzewski, Ryszard Morka, Ryszard Cieśla, Iwo Orłowski

                                            Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

                                            Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

                                            Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
                                            forumpruszkow.pl
                                            e-mail: forumpruszkow@gmail.com
                                            tel. 792 584 831
                                            • kwika Re: Najbliższe imprezy w okolicy 02.09.11, 10:11
                                              W najbliższym czasie polecamy:
                                              Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,


                                              3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
                                              Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

                                              3 września (sobota, godz. 12.00)
                                              Nowa Wieś – Piknik strażacki

                                              3 września (sobota, godz. 19.00)
                                              Podkowa Leśna – Włodek Pawlik Zaprasza – Jazz w Kasynie – A mnie jest szkoda lata

                                              4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
                                              Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

                                              4 września (niedziela, godz. 17.00)
                                              Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

                                              5 września (poniedziałek, godz. 18.45)
                                              Nadarzyn – Otwarte Spotkanie Czwartkowe „Adaptacja dziecka do warunków przedszkolnych”

                                              7 września (środa, godz. 16.00)
                                              Błonie – spektakl teatralny Czerwony Kapturek

                                              10 września (sobota)
                                              Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

                                              10 września (sobota)
                                              Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

                                              10 września (sobota, godz. 12.00)
                                              Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

                                              10 września (sobota, godz. od 16.00)
                                              Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

                                              10 września (sobota, godz. 19.00)
                                              Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

                                              11 września (niedziela, godz. 11.30)
                                              Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

                                              11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                              Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

                                              11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                              Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski


                                              Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


                                              • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 09.09.11, 10:44
                                                W najbliższym czasie polecamy:

                                                10 września (sobota)
                                                Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

                                                10 września (sobota, godz. 12.00)
                                                Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

                                                10 września (sobota, godz. 13.00)
                                                Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

                                                10 września (sobota, godz. 14.00)
                                                Komorów – Piknik rowerowy

                                                10 września (sobota, godz. od 16.00)
                                                Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

                                                10 września (sobota, godz. 19.00)
                                                Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

                                                10 września (sobota, godz. 19.30)
                                                Ożarów Mazowiecki – spektakl Powstanie Warszawskie 1944

                                                11 września (niedziela, godz. 11.30)
                                                Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

                                                11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

                                                11 września (niedziela, godz. 12.00)
                                                Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski

                                                11 września (niedziela, godz. 16.45)
                                                Brwinów – Inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem

                                                15 września (czwartek, godz. 18.30)
                                                Nadarzyn – Stary Nadarzyn – pokaz slajdów z prywatnego archiwum mieszkańca Nadarzyna

                                                15 września (czwartek, godz. 19.00)
                                                Grodzisk Mazowiecki – Gala operetkowa – „Z Belcantem od Nocy do Nocy”

                                                16 września (piątek, godz. 16.00)
                                                Raszyn – uroczyste otwarcie wystawy Pamięć i duma – grafiki, zdjęcia i diorama przedstawiające epizody z Powstania Warszawskiego

                                                17 i 18 września
                                                Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa – Kamienie Milowe

                                                17 i 18 września
                                                Sochaczew – Wielki Teatr Historii – Miasto w ogniu – rekonstrukcja obrony Sochaczewa w 1939 r. – pokaz pojazdów historycznych, artylerii, spotkanie z autorami Teatru Histrii, pokazy sprawności obsługi i historycznych pojazdów wojskowych, wystawa nieznane obrazy września 1939 r.

                                                17 września (sobota, godz. 11.00)
                                                Piastów – Wiem gdzie mieszkam – poznaj swoje miasto – wycieczki do najciekawszych miejsc w Piastowie i okolic

                                                17 września (sobota, godz. 14.00)
                                                Komorów – Piknik sportowy –

                                                17 września (sobota, godz. 18.00)
                                                Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Rezerwat w reż. Łukasza Polkowskiego

                                                17 września (sobota, godz. 18.00)
                                                Otrębusy – występ Polskiego Teatru Tańca - Minus 2 Ohad Naharin

                                                17 września (sobota, godz. 20.30)
                                                Pruszków – koncert Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku


                                                Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
                                                • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 23.09.11, 11:20
                                                  W najbliższym czasie polecamy:

                                                  24 września (sobota)
                                                  Piastów – Ksiązki zakazane – wystawa

                                                  24 września (sobota, godz. 12.00-16.00)
                                                  Pruszków – Festyn Kolorowo i Sportowo – malowanie muralu, zabawy i konkursy sportowe i plastyczne, specjalny kącik dla najmłodszych, wymiana książek

                                                  24 września (sobota, godz. 13.00 i 13.45)
                                                  Brwinów – Otwarte muzea – Program wycieczek muzealnych obejmuje podróż zabytkowymi autobusami: na trasie jest brwinowski dworek „Zagroda”, Muzeum im. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, historyczna siedziba Państwowego Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz Muzeum Sztuki Ludowej profesora Mariana Pokropka

                                                  24 września (sobota, godz. 15.00)
                                                  Piastrów – Żółty jesienny liść – piknik szkolny – w programie: prezentacja szkół, pokazy artystyczne, zawody sportowe, konsultacje lekarskie, koncert zespołu Manhattan 44

                                                  24 września (sobota, godz. 15.00 – 22.00)
                                                  Pruszków – 90 – lecie Hufca Pruszków -Festiwal Szekla – Z piosenką prze 90 lat

                                                  24 września (sobota, godz. 16.00-19.00)
                                                  Raszyn – Rock na rynku – zespoły: Weto, Stowaway, The rewers, The Voit, NMO, duety gitarowe, Kuba Band

                                                  24 września (sobota, godz. 19.00)
                                                  Milanówek – Salonik z Kulturą – koncert w wykonaniu Tadeusza Woźniaka

                                                  25 września (niedziela)
                                                  Stawisko – rozpoczęcie XII Festiwalu Literacko-Muzycznego Konfrontacje 2011 Miłosz – Iwaszkiewicz

                                                  25 września (niedziela)
                                                  Ożarów Mazowiecki – wernisaż twórczości plastycznej osób niepełnosprawnych z Ożarowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” z Warszawy
                                                  25 września (niedziela. godz. 15.00)

                                                  Sochaczew – X Wrześniowe Spotkania z Pieśnią Chóralną im. Bohaterów Walk nad Bzurą „Pamięć – Wdzięczność – Nadzieja” – koncert galowy

                                                  25 września (niedziela, godz. 16.00)
                                                  Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Pchła Szachrajka – przedstawienie dla dzieci

                                                  25 września (niedziela, godz. 17.00)
                                                  Błonie – recital Edyty Geppert

                                                  25 września (niedziela, godz. 19.00)
                                                  Pruszków – III Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpią: Joanna Trzepiecińska Bogdanem Hołownią, Andrzej Ozga, Witt Michaj, Antoni Muracki

                                                  30 września (piątek, godz. 18.00)
                                                  Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

                                                  30 września (piątek, godz. 18.00)
                                                  Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

                                                  1 października (sobota, godz. 15.30)
                                                  Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

                                                  2 października (niedziela, godz. od 12.00)
                                                  Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

                                                  2 października (niedziela godz. 13.00)
                                                  Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

                                                  2 października (niedziela, godz. 15.00)
                                                  Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

                                                  2 października (niedziela, godz. 17.00)
                                                  Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski



                                                  Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
    • stowarzyszenieforumpruszkow Re: Najbliższe imprezy w okolicy 30.09.11, 10:16
      Dzisiaj po raz ostatni zamieszczanym na tym forum informacje odbywające się w Państwa okolicy.
      Jeżeli poszukujecie Państwo informacji nt. wydarzeń odbywających się w waszej okolicy zapraszamy na naszą stronę internetową www.forumpruszkow.pl, zakładka Co, gdzie, kiedy.

      W najbliższym czasie polecamy:


      30 września (piątek, godz. 18.00)
      Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

      30 września (piątek, godz. 18.00)
      Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

      1 października (sobota, godz. 10.00)
      Piastów – III Indywidualne Mistrzostwa Piastowa w Bocce

      1 października (sobota, godz. 11.00)
      Polana Jakubowa – Rzeczpospolita Kampinoska 2011 – inscenizacja walk grupy AK Kampinos

      1 października (sobota, godz. 15.30)
      Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

      1 października (sobota, godz. 17.00)
      Piastów – wernisaż malarstwa i grafiki Magdaleny Osiewskiej Kowalczyk „Moje sny

      1 października (sobota, godz. 17.00)
      Nadarzyn – Kabaret Paranienormalni

      1 października (sobota, godz. 20.00)
      Milanówek – koncert zespołu Fantasmagoria

      2 października (niedziela, godz. od 12.00)
      Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

      2 października (niedziela godz. 13.00)
      Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

      2 października (niedziela, godz. 15.00)
      Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

      2 października (niedziela, godz. 15.00)
      Ożarów Mazowiecki – Msza Św. oraz koncert „ONC” – Ojczyzna, Nauka, Cnota

      2 października (niedziela, godz. 17.00)
      Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski

      7 października (piątek, godz. 20.00)
      Komorów – Wernisaż pt Liber Memoriae – Księga Pamięci

      8 października (sobota, godz. 10.00-15.00)
      Piastów – „W poszukiwaniu pasji …” – warsztaty wyrobu biżuterii

      8 października (sobota, godz. 18.00)
      Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

      9 października (niedziela, godz. od 9.00)
      Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

      9 października (niedziela, godz. 19.00)
      Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

      10 października (poniedziałek, godz. 18.00)
      Pruszków – Miesiąc Aktywnego Seniora – Mauretania – czyli much groźniejsze od Al.-Kaidy – podróżnicza gawęda i slajdowisko Leszka Szczasnego



      Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka