Dodaj do ulubionych

szkoła podstawowa w Ożarowie/Ołtarzew

11.01.12, 23:10
Hej,
Od września posyłam córki do szkoły (1 kl i zerówka) - widzę, że forum ożarowskie jest dość "spokojne", ale może znajdzie się ktoś, kto zechciałby się podzielić opinią na temat naszych dwóch szkół w Ożarowie i Ołtarzewie i pomógł choć troszkę podjąć mi decyzję ;)
Obserwuj wątek
    • tekane-easy Re: szkoła podstawowa w Ożarowie/Ołtarzew 07.03.12, 10:07
      Dzień dobry
      Wg. mojej wiedzy zespół szkól na ul. Szkolnej to spory "kombinat" w którym mieszają się dzieci ze szkoły podstawowej z gimnazjalnymi. A gimnazum - wiadomo - trudny wychowawczo wiek. Różne pomysły rodzą się wtedy w głowach. Ja bym szukała "spokojniejszego" miejsca dla malucha. Więc chyba raczej sp 2
      • annajagielska Re: szkoła podstawowa w Ożarowie/Ołtarzew 07.03.12, 13:56
        Na temat Szkoły w Ołtarzewie nie wypowiem się bo jej nie znam.

Mam dziecko w SZP w Ożarowie na Szkolnej. Do klasy 3 włącznie nikt się "nie miesza" z gimnazjalistami.

Dzieci z zerówek i klas 1-3 mają oddzielny budynek, oddzielną stołówkę i oddzielny plac zabaw.
        Od września dodatkowo zerówkowicze będą mieli własny budynek, który powstanie na tyłach Małej Szkoły (tzw. budowa kontenerowa). Dla mnie taka sytuacja (oddzielenie dzieci od starszych klas i gimnazjum) była super ważna. Oczywiście - w szkole jest dużo dzieci (ogółem ok. 400 w klasach 0-3), ale kadra szkoły robi naprawdę co może aby dzieci nie odczuły tego przeładowania.

Starsze klasy podstawówki 4-6 oraz klasy gimnazjalne sa w tzw. nowym budynku szkoły po drugiej stronie ulicy. Ale mimo wspólnego budynku także specjalnie nikt tam się 'nie miesza" :-)

Ze swojego punktu widzenia moge powiedzieć, że Szkoła Podtsawowa w Ożarowie jest bardzo OK.

Pozdrawiam
        Anna
        • maksimum Re: szkoła podstawowa w Ożarowie/Ołtarzew 10.12.13, 23:18
          annajagielska napisała:

> Starsze klasy podstawówki 4-6 oraz klasy gimnazjalne sa w tzw. nowym budynku sz
          > koły po drugiej stronie ulicy. Ale mimo wspólnego budynku także specjalnie nikt
          > tam się 'nie miesza" :-)

Czyli w starej szkole?

> Ze swojego punktu widzenia moge powiedzieć, że Szkoła Podtsawowa w Ożarowie jes
          > t bardzo OK.

Mnie tez sie podobala jak tam chodzilem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka