Dodaj do ulubionych

Dojazd z Ożarowa do Warszawy

17.05.16, 10:13
Witam,
W Ożarowie coraz więcej buduje się nowych bloków, które są ciekawą alternatywą dla mieszkania w Warszawie - cisza i spokój kosztem dojazdów pociągiem lub samochodem. Sam jestem zainteresowany przeprowadzką z Warszawy gdyż ceny mieszkań czy segmentów są znacznie tańsze a przynajmniej według rozkładów dojazd komunikacją do Centrum Warszawy nie jest jakoś strasznie długi.
Jak Wam się dojeżdża do Warszawy w godzinach porannych? Pytam zarówno podróżujących koleją jak i samochodem. Ile czasu mniej więcej zajmuje dojazd samochodem na przykład na Mokotów, a dokładniej w okolice Pola Mokotowskiego? Ile czasu mniej więcej jedzie pociąg do Śródmieścia? Czy pociągi mają duże opóźnienia w Ożarowie, czy raczej trzymają się rozkładów?
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Dojazd z Ożarowa do Warszawy 15.07.16, 09:33
      Jeśli nie musisz jechać autem to pociąg jest rewelacyjną alternatywą. 713 też nie jest takie najgorsze - zależy w jaki rejon Warszawy będziesz się udawał.
    • nike1177 Re: Dojazd z Ożarowa do Warszawy 22.08.16, 14:11
      doskonały dojazd jest Autostradą do Warszawy można pojechać na Mokotów, do Mordoru, na lotnisko czy też w stronę Żoliborza - polecam gwiazdeczka.com.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka