Dodaj do ulubionych

Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po udarze

03.12.07, 08:32
Witam, czy ktoś może polecić dobrą klinikę, czy oddział rehabilitacji po udarze? Najlepiej, by to było w Warszawie lub okolicach. Jednak jeśli ktoś z Państwa zna ośrodek dobry, ale dalej położony, też proszę o adres.
Dziękuję i czekam na wieści.
--
Obserwuj wątek
  • khaldum Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 03.12.07, 14:07
   Poszukaj Jakuba, rehabilituje na Banacha na neurologii, jest rewelacyjnym choć
   "kosztowny", jeśli sam nie będzie mógł, to z pewnością powie Ci gdzie najlepsza
   rehabilitacja w okolicy. Odradzam Sobieskiego, jedzie na opinii, personel
   nieszkolony i więcej robią szkód niż pomagają.
   --
   ****************************
   Życie po udarze
  • emamma Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 10.10.08, 02:32
   jest taka klinika w Krojantach, czy dobra to nie odpowiem.Mój ojciec był tam 2 razy, mała poprawa po powrocie, ale on miał poważny udar i nawet musiał mieć stałego opiekuna w Krojantach, bo 24h na dobę nie byli w stanie zapewnić opieki w pokoju, przy toalecie. Tak, że koszt był podwójny za ojca i za opiekuna a efekt taki sobie. Może gdyby to nie był tak ciężki stan to pobyt miałby lepsze efekty.
  • aga_klembowska Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 01.09.17, 11:16
   Zapraszam na rehabilitację zaburzeń mowy i pamięci spowodowanych uszkodzeniem mózgu. Terapię wspieramy narzędziem dr Neuronowski®, które powstało na bazie odkryć Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN dotyczących przetwarzania informacji czasowej przez mózg. Liczne badania naukowe (publikacje w punktowanych na świecie czasopismach) potwierdziły skuteczność tej metody w rehabilitacji afazji.
   Pełna terapia składa się z 24 godzinnych sesji (idealnie 3 x tydzień). Koszt jednej sesji 40 złotych.
   Warszawa Wesoła – łatwy dojazd z centrum SKM S2 lub autobusem 514. Dojście od kolejki/autobusu ok 5 minut bez barier.
   Pracownia Pamięci i Mowy
   Tel. 787477444
  • grzes_d47 Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 07.02.19, 15:56
   Witam,
   Jestem z okolic Katowic więc nie poradzę co jest ciekawego w okolicy Warszawy. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie ośrodki gdzie byłem to lipa....Szczególnie nfz
   Najlepszy w jakim byłem ale drogi to TriVita w Porąbce - nowy, nie ma co się czepiać. Mają ortezę SaeboFlex -fajna sprawa, ale drogo -nie pamiętam ale chyba 60 zł za pół godziny. Rehabilitantki fajne - po godzinie indywidualnych zajęć widać że pracują z pacjentem, a nie jak w nfz udają że pracują i po 20 minutach następny w kolejce. Sam już jestem 13 msc po udarze niedokrwiennym pnia mózgu. Niesprawność miałem po prawej stronie. Prze 3 msc leżałem jak kłoda. Dziś chodzę jako tako, nawet próbowałem nart... Ale nogi za słabe, narty się rozjeżdżają, nic z tego... może za rok, jeżdżę samochodem - manualem, ale długopisa nie utrzymam.... I oceniając miniony rok, to chyba upór w rehabilitacjii we własnym zakresie.
   Pozdrawiam Grzegorz
  • ewagorak66 Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 02.09.19, 13:37
   Obecnie jesteśmy na 4 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku Norman w Koszalinie. Jest to ośrodek godny polecenia przede wszystkim ze względu na dużą ilość rehabilitacji. Poznaliśmy tutaj wiele osób, które są po udarze mózgu i wracają do sprawności. Mamy zapewnione 6 godzin lekcyjnych różnorodnych zajęć, od czubka głowy do stóp. Rozmowy z ludźmi, śmiechy, wygłupy, pyszne jedzenie, to 24 godziny czasu poświęcone tylko jemu. Profesjonalizm i dokładność rehabilitantów sprawia, że z każdą chwilą widać u pacjenta poprawę. Wszystkim osobom w podobnym stanie zdrowia, polecam ten ośrodek, gdyż każda chwila daje nadzieję na powrót do sprawności. Pozdrawiam wszystkich Ewa. Mój email to ewagorak66@gmail.com w razie pytań.
  • gdy_763 Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 10.10.19, 09:21
   Jeśli chodzi o prywatne ośrodki to w Gdańsku jest placówka ALTO , to nowo powstałe miejsce i nie mają opieki ambulatoryjnej, ale świetnie się nadaje dla już ustabilizowanych i dość samodzielnych udarowców. Co najważniejsze, to indywidualnie podchodzą do pacjenta- indywidualne ćwiczenia, indywidualne terapie, i ogólnie praca jeden na jeden. Dla pacjenta to nie pobyt w sanatorium tylko naprawdę ciężka praca czyli to o co chodzi
  • gdy_763 Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 10.10.19, 09:32
   Jeśli chodzi o prywatne ośrodki to słyszałam pozytywne opinie o placówce Alto w Gdańsku. To dość nowo powstałe miejsce, nie mają opieki ambulatoryjnej, ale świetnie się nadaje dla już stabilnego udrowca w miarę samodzielnego. Mają indywidualne podejście do pacjenta - indywidualne ćwiczenia, indywidualne terapie, ogólnie praca jeden na jeden, dla pacjenta to nie zabawa w sanatorium tylko naprawdę ciężka praca ale o to przecież chodzi. Fizjoterapeuci też są otwarci i mega skłonni do współpracy z rodziną. Ogólnie rehabilitacja bardzo dobra i sympatyczne miejsce
  • maartyna Re: Szukam prywatnej kliniki rehabilitacji po uda 10.10.19, 16:21
   Polecam Ośrodek Rehabilitacji Specjalistycznej ALTO w Gdańsku. Przyjmują pacjentów na pobyty rehabilitacyjne 1,2,3,4 tygodniowe, można skorzystać z zakwaterowania i wyżywienia. Dużym plusem jest indywidualna praca z pacjentem co daję super efekty. W ofercie posiadają zabiegi fizjoterapii, wkładki ortopedyczne oraz lokomat.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka