Dodaj do ulubionych

SALA WESELNA Kraków (okolice Krakowa)

18.02.11, 22:40
Witamy!

Zapraszamy Państwa do naszego Lokalu, który znajduje się nieopodal Krakowa, w malowniczych terenach Igołomii. Niepowtarzalny klimat tego miejsca wraz z profesjonalną obsługą i pięknym wystrojem sprawi, że najważniejsze przyjęcia rodzinne staną się jeszcze piękniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz do obejrzenia naszej strony. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji

Telefon: 510 798 573
www.weselapodkasztanami.pl
e-mail: domweselnypodkasztanami@poczta.onet.pl

Obserwuj wątek
    • czas_mamy Re: SALA WESELNA Kraków (okolice Krakowa) 10.10.14, 10:44
      Ja organizowałam ślub z pomocą doradcy ślubnego i pani Paulina przedstawiła mi fajną bazę miejsc i w najlepsze 3 pojechałyśmy, żeby już coś wybrać. Zdecydowanie polecam wam doradcę ślubnego, bo samemu to trudno ogarnąć. Korzystałam z usług www.white-concept.pl
    • sun-as1 Re: SALA WESELNA Kraków (okolice Krakowa) 06.11.16, 00:44
      Wiele jest ciekawych miejsc na wesele w Krakowie, ale warto dobrze przeanalizować oferty zanim się zakochasz w jakimś miejscu. Wiem, bo na początku sami z narzeczonym to przerabialiśmy, ale później zdecydowaliśmy się na pomoc. Nam poleciła sprawdzone lokale i organizowała nasz ślub wedding planner Dorota z www.winsa.pl. i to był świetny wybór.
    • lalkowo Re: SALA WESELNA Kraków (okolice Krakowa) 30.10.18, 16:51
      A dla mnie numerem 1 jest Triana w Mogilanach pod Krakowem. Pyszne jedzenie, blisko Krakowa, super obsługa i na 100% będziecie zadowoleni z wesela w tej sali wesela.jurek-catering.pl. Byłam na weselu koleżanki, która była zachwycona podejściem właścicieli do każdej pary. Przed weselem byli na degustacji dań (z rodzicami) i mogli samodzielnie spróbowac najciekawszych pozycji z menu. Poza smakiem, te dania tak wyglądają, że trudno się opanować. Właścicielka to sympatyczna i niezwykle pomocna osoba, a biorąc pod uwagę, że wesele koleżanki to nie było jedyne wesele w sezonie (a tak wyjątkowo zostali potraktowani, jakby żadnych innych wesel nie organizowali) to naprawdę rzecz warta wspomnienia. Polecam pooglądać stronę, a tym którzy mogą na żywo to polecam samodzielnie odwiedzić Trianę
    • anetapajako Re: SALA WESELNA Kraków (okolice Krakowa) 18.07.19, 13:22
      Mnie się bardzo podobało wesele w tym miejscu www.aldan.com.pl. Cała impreza profesjonalnie przygotowana i dopięta na ostatni guzik. Bardzo ładna, przestronna i gustownie udekorowana sala balowa. Serwowali pyszne jedzenie w odpowiedniej formie i ilości. Obsługa sprawna i miła. Jednym słowem super
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka