Dodaj do ulubionych

Skarbnik klasowy, składki podstawówka klasa 5

16.09.20, 15:04
Witajcie
Zastanawiam się jak u was to wyglądało, albo będzie wyglądać w klasie np. 5 SP? Na co przeznaczacie pieniądze składkowe w tym roku? Wiadomo we wcześniejszych klasach to było prostsze. Składaliśmy się na remont klasy, wyposażenie, bo dzieci miały swoją jedną klasę, mikołajki itd. Teraz są starsi, może każdy zrobi sobie na wzajem prezent jak będzie chciał. Przyborów wspólnych klasowych też nie trzeba, każdych ma mieć swoje. Na wycieczki raczej nie będą jeździć przez wirusa.
PS. Kto w waszych szkołach sponsoruje nagrody rzeczowe typu książki na koniec roku? Rada Rodziców, rodzice... ?
Pozdrawiam
Anna
Obserwuj wątek
  • rademenka Re: Skarbnik klasowy, składki podstawówka klasa 5 21.09.20, 19:58
   Póki co, składka klasowa 50 złotych. Mamy wybraną nową trójkę klasową, więc w sumie nie wiemy czego się spodziewać. W poprzednich klasach finansowano symboliczne "kwiaty" z okazji /dnia nauczyciela, imienin, świąt/, mikołajki, dzień chłopaka/dziewczyny, papier ksero, ręczniki, mydło, soki, serwetki na klasowe imprezy, prezenty na zakończenie roku szkolnego. Na wszelkiego rodzaju wycieczki, wyjścia pieniądze zbierane na bieżąco od chętnych uczestników, nagrody na koniec roku tylko od RR. W tym roku może jednak ta lista się skróci do niezbędnego minimum.
   • akn82 Re: Skarbnik klasowy, składki podstawówka klasa 5 30.09.20, 23:56
    Nasze składki to: składka na dzień nauczyciela, urodziny wychowawczyni i inne ważne święta, filtry do oczyszczacza powietrza ( mamy swój w klasie) i żarcie dla dwóch gryzoni, które stacjonują w naszej klasie i są doglądane przez nasze dzieci. 130 zł. Wycieczki i inne przejażdżki płatne osobno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka