Dodaj do ulubionych

Okropny 4 latek pełen agresji

18.04.21, 23:49
Cześć
Jestem mamą 2 chłopców. Mój mąż nie jest Polakiem.i mieszkamy na stałe zagranicą. Mój starszy syn ma prawie 4 lata. Od początku był trudnym dzieckiem....jedynie co było łatwe to położyć go spać i dać mleko. Od samego początku był problem.z komunikacją do dnia dzisiejszego....mam wrażenie że nie rozumie co do niego mówię...w jednej chwili jest czułym i dobrym chłopcem a za chwilę diabłem.wcielonym. nie ważne czy powiem coś 10 razy czy 100 on i tak.nie posłucha....krzyczę czasem na niego bo już drowia nie mam powtarzać w kółko....tego nie rób tak nie można itd. Zdarzało nam się że i klapsa też dostał....ale to i tak nie pomagało. Jestem w kropce nie umiem do niego dotrzeć za żadne skarby...próbowałam ju chyba wszystkiego dalej nic. Jeśli jest zły na coś to biję się w głowę albo mnie albo popycha swojego młodszego brata...nie potrafi się sam bawić i skupić na czym . Potrzebna mi pomóc bo oszaleje
Obserwuj wątek
        • ulawidz Re: Okropny 4 latek pełen agresji 19.04.21, 11:19
          Dziękuję....byłam u psychologa dziecięcego w Polsce i stwierdził że on narazie nie widzi dziwnych zachowań. Tak jak powiedziałam wcześniej czasem zdarza się że jest super przez tydzień i nagle mu coś się odmienia. Tak jak w tamtym tygodniu...wszystko pięknie ładnie a tu w niedzielę z nikąd nagle pojawią się w nim diabeł który robi wszystko na złość....odwrotnie do wszystkiego o co poproszę....I ie ważne czy proszę czy grozę....I tak nie ma rezultatu😪

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka