Dodaj do ulubionych

Mój syn zamyka się w pokoju i płacze na okrągło.

17.08.21, 22:12
Witam. Mam taki problem, że mój 11-letni syn, którego imię tak strasznie brzmi...Figaro (mówił mi że się wstydzi swojego imienia, ale nie pozwoliłam oficjalnie zmieniać) nie chce rozmawiać z kolegami w klasie, a nawet z rodziną. On z wielką niechęcią chodził do szkoły, stawał sam w opuszczonych salach lekcyjnych (dostałam wiadomość od wychowawczyni), ma marne oceny. Nic mu nie dają rozmowy z pedagogiem, chodzenie na biofeedback. Jestem załamana, że mojego syna w klasie tak źle traktują. Po powrocie do domu ze szkoły najczęściej zamykał się w pokoju I kładł się do łóżka...z łzami w oczach. Psycholog polecał mi antydepresanty, leki na wzrost serotoniny...efekty minimalne. Dodatkowo mój syn przy mnie przeklina i krzyczy. Co jest powodem takiego zachowania?
Obserwuj wątek
  • verdana Re: Mój syn zamyka się w pokoju i płacze na okrąg 18.08.21, 14:52
   Albo jesteś trollem, albo . Nie, nie napiszę albo. Po pierwsze żle syna traktują nie tylko w szkole, ale i w domu. Nie pozwalasz mu zmieniać imienia, bo Ty tak chcesz. Niech syn ma probemy, to Cię nie interesuje, interesuje Cię tylko to, ż Ty jesteś zadowolona. Dziewcko nieważne, liczysz się Y. Po drugie dziecko dawno już powinno być u innego psychiatry lub psychologa, skoro obecna uracja nie działa
  • blogus2000 Re: Mój syn zamyka się w pokoju i płacze na okrąg 22.08.21, 22:43
   Chcesz mojej rady? Wejdź na stronę cplwowska.pl/ i umów się choćby na wizytę i poradę online. I dotyczy to na samym początku Ciebie a nie twojego dziecka. Sama piszesz o jego imieniu jako "strasznym" . Następnie, że rozmawiając z nim właśnie to imię jest jego największym problemem i dalej że nie zgodziłaś się na jego zmianę. Serio? Dla kogo ty to robisz? Dla dobra dziecka? Mam wątpliwości? Dla swojego ego? Bo to imię ci się z czymś nie wiem pozytywnym kojarzy? Nie rozumiem takiego podejścia, o ile to parwda...
  • camel_3d2 Re: Mój syn zamyka się w pokoju i płacze na okrąg 27.08.21, 13:50
   serio? dziwi cie to? Figaro to ladne imie, ae kreatywne dzieci moga na niego "Fujaro" wolac..i wogole...

   ja si enie dzwiie ze ma tego imienia dosyc. Niestety nawet ze zmiana imienia nic sie nie zmieni. Musialibyscie zmienic i imie i szkole. Tak zeby da innych byl ims innym.

   Powodem zlego zachowania jest to, ze nie potrafi sobie z tym poradzic. A ty sobie depresanty bierzesz..moze on powinien raczej..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka