Dodaj do ulubionych

Czy wy nie widzicie swoich otylych dzieci??????

20.06.22, 07:33
Wczoraj bylem w McDonaldzie. Tak smile w Macu. Mac jest super jak sie jest w drodze smile)))

Siedzialem na zewnatrz, kolo placu zabaw. Byla na nim dziewczynka. Moze 5-6 lat. Bardzo otyla. Nie mogla wejc po drabicne na slizgawke. Zawlola mame, rodzine siedziala 2 stoliki ode mnie. Kuzwa no same barbapapy. Ojscie do matki : No idz (imie) pomoz. Widzisz, ze nei moze wejsc. I co sie stalo.... Matka przyprowadzily dziecko do stolu i mowi, jedz, bedziesz miala wiecej sily.. Dostala Big Maca,... czyli to co ja jadlem .. WHAT???? Big Mac to porcja doa doroslych...
I tak sie zastanwiam czy rodzice sa slepi??? Rozumem, ze dziecko mogloby byc chore..ale to dzeicko bylo po prostu tluste i przkarmione...
Ludzie nie ma dzieci "Grubukoscistych".. sa tylko tluste.
Obserwuj wątek
      • camel_3d2 Re: Czy wy nie widzicie swoich otylych dzieci???? 27.06.22, 14:02
        wiem, ze nic nie zrobie. To jest po prostu przerazajace, ze niektorzy rodzce tego nie widza.

Kiedys, dawno temu, moj syn byl na uroodzinach u kolezank z przedszkola. Bya tam tez daka dosc pulchna dziewczyna. Akurat rozmawialem z inna matka, i jakos napomknalem o tym, ze dzieci tyja od slodyczy i ilosci jedzenia i td. Obok stal jakis gosc i zapytal co sadze o tej dziewczyne. Odpowiedzialem, zgodnie z prawda, ze uwazam, ze jest juz na granicy otylosci i jezeli nie jest to choroba to trzeba zaczac dzialac.. A on na to, ze jest ojcem tej dziewczynki..i walczy z matka i jakos jedzenia. Matka jest z UK i dla nij obowiazkowe sniadania to porridge z cukrem, kolacja tez z cukrem lub syropem, Czesto nalesniki,, itd.. I ze nie dociera do niej nic. Ona nie widziala, ze corka jest duzo szersza nz inne dzieic. sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka