Dodaj do ulubionych

tornister/plecak szkolny

27.03.06, 18:29
szukamy z synkiem fajnego plecaka do I klasy, wpadly nam w oko takie:
www.plecaki.info/plecaki-szkolne.php
jesli ktos takiego uzywa to bardzo prosze o opinie, a moze macie linki do
innych fajnych plecakow - tornistrow?

Aga
Obserwuj wątek
    • kokolores Re: tornister/plecak szkolny 27.03.06, 19:35
      Wygladaja super.

:o)
      Koko
      Ja jeszcze cos znalazlam ,moze sie przyda:
      www.cangaro.pl/index.php?strona=produkty&kategoria=17&PHPSESSID=6f5bb09939e707e3627e8921524c0761
      hama.pl/products.php?p=p_list_group&q=&num=710
      www.cotex-bis.ehost.pl/sklep/index.php?cPath=93&osCsid=3199c3ed69906cb030de34cb78894385
      www.natalex.com.pl/daypackspl1.html
      www.zakupin.pl/sklep,1056,,,01,,pl-pln,8416,60--0.html
      www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,21419,0.asp
      www.ebartsport.com.pl/catalog/index.php?cPath=22_87
    • cruella Re: tornister/plecak szkolny 27.03.06, 20:26
      Widziałam te plecami u dzieci. Wyglądały fajnie, nie wisiały w okolicach pasa,
      co czasem jest normą.
      Mój młodszy ma plecak Herlitza.
      Ma mnóstwo zalet, ma i wady. Jest sztywny, świetnie trzyma się pleców, które sa
      proste bo inaczej tego plecaka nie dałoby się nosić, trzeba iść prostosmile
      Ale ma i wady, nieporęczne kieszonki na zewnątrz, źle wszyte suwaki, ciężko je
      odsuwać.
      Mimo wszystko polecam. Syn nosi go drugi rok i plecak poza zadrapaniami jest jak
      nowy.
        • kasiaku Re: tornister/plecak szkolny 27.03.06, 21:30
          Gdzie w W-wie można zobaczyć plecaczki herlitza?
          Poradźcie doświadczone Mamy co jest istotne przy zakupie plecaczka/tornistra
          dla raczej niskiego 7latka? JAkie bajery są rzeczywiście użyteczne, a jakie
          zbędne?
          Pozdrawiam
          • cruella zbytki i rzeczy użyteczne 27.03.06, 22:25
            Moim zdaniem:

rzeczy pożyteczne:
            -sztywne plecy, sztywna forma plecaka co powoduje, że nawet po wciśnięciu w
            niego 5kg książek dalej wygląda jak plecak a nie zdeformowany worek
            -wewnętrzna kieszeń na oddzielenie stroju na wf od książek
            -kieszeń na napój i kanapkę
            -nalepki odblaskowe
            -kieszonka na drobiazgi, jedna wystarczysmile

Zbytki:
            -wszelkiej maści n-te kieszonki, malutkie, niewygodne

Innych nie pamiętamsad Nasz plecak jest prosty w formie i taki ma być. Po dwóch
            latach ma nadal sztywne plecy i mięciutkie, szerokie szelki. Nawet przy dużym
            obciążeniu, "plecy" przylegają do kręgosłupa a nie wiszą w okolicy pasa.
            • ammeux Re: zbytki i rzeczy użyteczne 28.03.06, 09:13
              Również polecam plecak firmy Topgal.Moje dziecko nosi go od września. Jestem
              bardzo zadwolona.
              Jeszcze, jeśli mogę doradzić coś mamom pierwszaków - ale nie w temacie plecaka -
              chodzi o piórniki. Nie kupujcie dzieciom ślicznych piórników,w których każda
              kredka ma "swoją" przegródkę, gumka i linijka również. Dzieci zazwyczaj nie
              mają czasu żeby to wszystko tak ładnie ułożyć nie mają również tak sprawnych
              rąk. U nas bardzo sprawdziły się zwykłe piórniki na zsuwak. Mamy dwa. Do
              jednego dziecko wrzuca kredki. W drugim są ołówki, gumka, klej i linijka.
    • ka_thy Re: tornister/plecak szkolny 28.03.06, 15:04
      Kupiłam mojej córce model Chilli 511. Jestem bardzo z niego zadowolona. Plecak
      ma jedną przegrodę, której używa na książki - tę węższą, od strony pleców,
      druga, większa służy do przenoszenia wszystkich innych równie potrzebnych do
      szkoły rzeczy, a więc pudełka ze śniadaniem, drugiego piórnika-saszetki, worka
      z butami, worka ze strojem na WF itp. Świetna jest boczna kieszonka na butelkę,
      ściągana od zewnatrz tasiemką ze stoperem. Dzięki temu mam pewność, ze butelka
      zawsze stoi i nic się z niej nie wyleje. Plecy są sztywne, dość grube,
      powierzchnia przylegająca do pleców nie jest równa ale "kulkowana", zapewne
      kulki te masują plecy. Szelki są szerokie. Córka nosi ten plecak od września i
      praktycznie na plecaku nie widac śladów użytkowania. Materiał dobrze się
      czyści, nic się nie przeciera, nie odkształca. Plecak kupowałam przez Internet.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka