Dodaj do ulubionych

Ile wzrostu mają wasi 11 letni synowie

16.05.06, 11:34
Witam.Mój syn chodzi do 4 klasy ma 136 cm wzrostu,Bardzo się martwię ze jest
taki niski,mój lekarz mówi że nie ma się co martwić że urośnie.Czy ktoś ma
dziecko o takim wzroście
Obserwuj wątek
    • agatka_s Re: Ile wzrostu mają wasi 11 letni synowie 16.05.06, 11:41
      tez 4 klasa, ale jest z marca: 156 cm wzrostu (ubrania juz na 164 cm)i 42 kg
      wagi, but rozmiar 38-39

Ale jest mniej wiecej o glowe wyzszy od kolegow (nawet tych ciut starszych), i
      tylko ciut od co poniektorych kolezanek.

Co prawda mielismy wizyte kolegi o pol roku starszego z Rumunii, ktory skolei
      byl o glowe wyzszy od mojego...
          • thaures Re: Ile wzrostu mają wasi 11 letni synowie 16.05.06, 22:47
            12 lat i 3 tygodnie-dzisiaj były badania w szkole- ma 169,5cm i waży 59 kg.
            Jest najwyższy w klasie-zawsze był.Sprawdziłam,że rok temu miał 10 cm i ponad
            10 kg mniej, a w wieku 10 lat miał 150cm i 43 kg. Mój młodszy syn jest
            natomiast malutki-mając 6 lat miał 114 cm - a jego brat w tym wieku 128. Waga
            odpowiednio 19,6 kg i 27,5. Między nimi jest 5,5 roku różnicy- wyglądają ze
            sobą jak Flip i Flap. Nie martw się- pracuję w szkole i nieraz widzę jak z
            małego chłopca w ciągu paru miesięcy wyrasta wielkolud.
            • thaures Re: Ile wzrostu mają wasi 11 letni synowie 16.05.06, 22:52
              Jeszcze mi się przypomniało-rok temu nosił buty rozmiar 37- miał stosunkowo
              małą nogę do wzrostu-wyjechaliśmy na 5 tygodni na wakacje, chodził ciągle w
              klapkach- w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc-Donalda-Piotrek nie mógł wyjść z
              auta-klapki gdzieś wessało, a w adidasy się nie zmieścił- miał 39! W ogóle
              przeskoczył 38, teraz nosi 41. Na zdjęciu z chłopakami z klasy stoi siódemka
              kolegów obejmująca się- mój Piotrek wygląda jak trzecioroczny... A młodszy
              wygląda jak starszak w zerówce...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka