Dodaj do ulubionych

Wykłady o astrologii i Tarocie - Warszawa

24.09.10, 18:03
Serdecznie zapraszam na dwa wykłady otwarte, które odbędą się w sobotę 2 października w Warszawie w godz. 17.00-19.30, przy ul. Grzybowskiej 3 lok. 12 (6 piętro) 20 w Centrum Szkoleń LBCT, blisko Metra Świętokrzyska.

WSTĘP WOLNY.

Wykład: "Astrologia karmiczna" (Józefina Jagodzińska)

Człowiek od niepamiętnych czasów fascynuje się tajemnicami życia i śmierci - tego, czy jego egzystencja pozostawi jakiś ślad, tego, czy ma sens i w końcu tego, czy kiedy odejdzie, jego unikalna osobowość rozpłynie się w nicości, czy też przejdzie w jakąś inna formę? Ludzie, którzy mieli doświadczenia na granicy śmierci, nie mają wątpliwości co do tego, co będzie z nimi dalej. Nie mają ich też ci, którzy w dzieciństwie pamiętali swoje poprzednie wcielenie, albo na skutek np. medytacji otwarła im się pamięć tego, kim byli w poprzednich wcieleniach. Cała reszta ludzkości interesuje się tym tematem niejako z drugiej ręki, próbując rozgryźć go na różne sposoby. Dzięki temu rozwijają się sztuka, religia, medycyna, a także różnego rodzaju praktyki i techniki ezoteryczne. Jedną z nieinwazyjnych metod oglądu tego, kim byliśmy kiedyś i co z tego wynika na dziś jest astrologia karmiczna.


Wykład: "Tarot - jak działa niezwykła talia kart" (Dorota Rzepecka)


Każdy, kto zetknął się z Tarotem, zastanawia się, w jaki sposób "to działa". Osoby regularnie stawiające karty są przyzwyczajone do ich skuteczności, podobnie jak Ci, którzy od czasu do czasu przychodzą na wróżbę i dzięki temu wykorzystują w swoim życiu informacje, jakie uzyskują tą drogą. Z ezoterycznego punktu widzenia przyszłość jest siecią krzyżujących się dróg, z których dusza wybiera sobie jedną, którą podąża. Na wykładzie usłyszymy o zasada synchroniczności, o tym czym jest los, jak go można odczytać, a także jak go kształtować, tak by przyniósł pożytek nam samym, ważnym dla nas osobom i światu.

Po wykładach nastąpi pierwsza publiczna prezentacja Wielkich Arkanów talii Blueberry Tarot, autorskiej talii Józefiny Jagodzińskiej, która powstaje od 2007 roku.

Wykłady zainaugurują rok akademicki 2010/2011, w którym zapraszamy na kolejna edycję kursów Tarota i astrologii dla początkujących i zaawansowanych.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka