Dodaj do ulubionych

Warsztat 287- co, gdzie i jak:-)

21.04.13, 20:44
Bardzo dziękuje Ivano, ale nie czuję zeby poszło mi za dobrze, a jak tak dalej pójdzie ,że dziewczyny poza konkursem prawie wszystkie beda brac udział, to juz w ogóle warsztaty padną(( skoro jednak ponownie wymyślam temat z nienacka))) no to proszę.
Ostatnio byłam gdzieś z kimś i kogoś tam spotkałam
1. Z kim byłam w tym miejscu?
2. Gdzie byłysmy, co to za miejsce?
3. Po co tam byłysmy?
4. Kogo tam spotkałam?
Nie wiem czy trudne ,czy proste, ale z pewnych względów jednak moga Wam wyjśc ciekawe Kartyi rózne...
Do dzieła )) pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • hanna1985 Re: Warsztat 287- co, gdzie i jak:-) 24.04.13, 14:45
      wiatjcie wink ja juz dzis pisze jak mam czas,bo znow nie zdaze!!!odpisac!!!
      1.z kim bylas w tym miejscu i juz przy tasowaniu wypadl mi rycerz monet i przy wyciagnieciu karty tez rycerz moent ,wiec mam tutaj potwierdzenie,ze to mezczyzna winkprzyjaciel i to on bl inicjatorem wyjscia!mlody czlowiek ,poukladany bardzo !
      2.gdzie blyscie?co to za miejsce?cesarz ,mysle,ze urzad ,miejsce zalatwainia spraw chyba o grunt jakis chodzi ,formalnosci ,papiery
      3.po co tam byliscie to 4 bulaw czyli wydaje mi sie ,ze chodzi o dom ,jakis kredyt,dzialka ,tzn kupno czy mieszkanie ,cztery katy ,ten rycerz monet mi chodiz po glowie ,a on tez mowi o ziemi ,gruncie,
      4,kogo tam sptkaliscie?8denarow ,2 pucharow,nie wiem ,ale kojarzy mi sie to ze spadkiem ,gruntem znowwinki ta 2 pucharow mowi,ze moze rodzice cos przepisuja na Was?dziadki?
      5.dodalam pytanie czego ogolnie dotyczy sprawa?rycerz mieczy i ryycerz bulaw(ale rycersko sie zrobilo)a rycerze to przeciez ruch wyjazdy,tez mi chodiz po glowie ,ze cos jest zwiazane z przemieszczeniem sie ,moze podroz,przeprowadzka,moze chodiz o braci w rodiznie i oni tez beda miec udzila w spadku?zapisie? tak to widze ,ale lekam sie !przeanalizuje raz jeszcze i w razie czego napisze znowwink
        • kita32 interpretacja 26.04.13, 00:25
          Ostatnio (18.04) byłam gdzieś z kimś i kogoś tam spotkałam

1. Z kim byłam w tym miejscu? (charakter, wygląd, kim dla Yooli)– Wisielec, 6 Mieczy, Królowa Kijów (-);
          Yool była ze spokojną, wyciszoną kobietą, refleksyjną, mało aktywną, być może niezbyt zaradną.
          Z wyglądu trochę nietypowa, o długich powiewających włosach, ubranie zakrywające kobiece wdzięki, nie zdaje sobie sprawy z własnej urody, nieśmiała.
          Jest osobą ważną dla Yooli. Yoola jest dla niej autorytetem lub ona dla Yooli.

2. Gdzie byłysmy, co to za miejsce? – 3 Kijów (-) – gdzieś daleko, gdzie dawno się wybierałyście. Miejsce raczej wyludnione, ewentualnie odwrotnie – zatłoczone, bo w tłumie czuje się samotność.

3. Po co tam byłysmy? As Mieczy (-) – Odciąć się od czegoś, wyjaśnić jakąś sprawę, zakończyć nieporozumienie, ewentualnie zacząć coś. To mogła być sprawa w sądzie.

4. Kogo tam spotkałam?(kto, charakter, wygląd) - Paź Monet. 4 Mieczy, Śmierć (-)
          Ktoś, kto pełni pomocniczą rolę – może jakiś urzędnik? Jeżeli urzędnik, to raczej kiepsko załatwiał sprawy (4 Mieczy). Może ktoś, kto obiecał pomóc, ale niewiele mógł? To raczej kobieta. Albo bardzo stara, albo wyglądająca odlotowo, nie z tej ziemi (Śmierć)

Muszę już kończyć, bo przysypiam pisząc wink.
          Jakoś nie czuję się pewna w tej interpretacji…
          • kita32 Re: interpretacja 26.04.13, 00:28
            P.S. To, że Yoola była z kobietą wywnioskowałam nie z kart, ale ze sformułowania:
            "Gdzie byłysmy"

Gdyby Yoola zapytała: "gdzie byliśmy", to wywnioskowałabym, że była z mężczyzną...
            • olkacool Re: interpretacja 26.04.13, 12:33
              Cześć Yool moje karty:

1.Z kim byłam w tym miejscu? 5 kielichów 7 kielichów
              kielichy – to albo przyjaciółka, albo więzy krwi Was łączą (tu duże pole do popisy - mama, siostra, córcia, babcia itp.), chyba kobietka bo kielichy kobieco się kojarzą lub jakaś wrażliwa dusza, emocjonalna

2. Gdzie byłyśmy, co to za miejsce? Rycerz kielichów 3 kielichy miejsce „skupiające ludzi” w którym jest sporo „emocji” .. może artystyczno-kulturalne np. kino, muzeum, biblioteka .. albo związane z wodą .. być może można się tam dobrze bawić/zrelaksować, albo jest miło lub to „miejsce pomocy” osobom/zwierzętom, wyciąga się tam rękę do kogoś ..

3. Po co tam byłysmy? Królowa Kielichów Diabeł podzielić się emocjami, może coś obejrzeć?, może załatwić jaką trudną/nieprzyjemną sprawę bo Diabeł.. może coś wyjaśnić lub doradzić/wysłuchać lub uzewnętrznić ("wyspowiadać się") ... bo suma Kapłan

4. Kogo tam spotkałam? Słonce Rycerz Monet raczej mężczyznę, być może dawną miłość/przyjaciela/brata/ojca lub osobę publiczną wink

Prawie same kielichy mi wypadły uncertain dziwne, jak "karty ciągnę" to tak nie miałam..

wink

Pozdrawiam Uczestników,
              Ola.
              • yool125 Re: interpretacja 26.04.13, 21:04
                Dziękuje dziewczynysmile Kito złapałaś mnie na sformuowaniusmile kolejne osoby niech spróbuja określić kim dla mnie jest ta kobietasmile))))achhh, bede sie pilnować na przyszłośćsmile
                Olu powiedzonko z końca jest świetnesmile))
                Pozdrawiam wszystkich
              • yool125 Ola 28.04.13, 20:45
                olkacool napisała:

> Cześć Yool moje karty:
                >
                > 1.Z kim byłam w tym miejscu? 5 kielichów 7 kielichów
                > kielichy – to albo przyjaciółka, albo więzy krwi Was łączą (tu duże pole
                > do popisy - mama, siostra, córcia, babcia itp.), chyba kobietka bo kielichy kob
                > ieco się kojarzą lub jakaś wrażliwa dusza, emocjonalna

> babuniasmile

> 2. Gdzie byłyśmy, co to za miejsce? Rycerz kielichów 3 kielichy miejsce
                > „skupiające ludzi” w którym jest sporo „emocji” .. moż
                > e artystyczno-kulturalne np. kino, muzeum, biblioteka .. albo związane z wodą .
                > . być może można się tam dobrze bawić/zrelaksować, albo jest miło lub to „
                > ;miejsce pomocy” osobom/zwierzętom, wyciąga się tam rękę do kogoś ..

I znów przy Twojej interpretacji widzisz 2 w1smile bo to moze byc szpital jak napisałaś, ale tez to spa popołudniowe Ci sie gdzieś przebiłosmile)) w Kartach
                >
                > 3. Po co tam byłysmy? Królowa Kielichów Diabeł podzielić się emocjami, m
                > oże coś obejrzeć?, może załatwić jaką trudną/nieprzyjemną sprawę bo Diabeł.. mo
                > że coś wyjaśnić lub doradzić/wysłuchać lub uzewnętrznić ("wyspowiadać się") ...
                > bo suma Kapłan
                Suma Kapłan bo lekarskie sprawy, Diabeł co to wiele nerwow mnie kosztowąły, trudna sprawa to była nie tylko dla mnie, szłam tam jak na ścięciesad
                >
                > 4. Kogo tam spotkałam? Słonce Rycerz Monet raczej mężczyznę, być może d
                > awną miłość/przyjaciela/brata/ojca lub osobę publiczną wink

No jest tak jak piszesz, jest osoba publiczna jak najbardziej takze
                >
                >
                > Prawie same kielichy mi wypadły uncertain dziwne, jak "karty ciągnę" to tak nie miała
                > m..
                Musle ze zobczyłaś mnóstwo roznych emocji moich, miedzy mna a babcia,milosc, strach, nerwy, moze tez sympatie tamtego człowieka, moj dla spotkanych znajomych, moze ten relaks ale emocjonalnie stale tym zyłam jeszcze długo

Brawo Olusmile
                >
                > wink
                >
                > Pozdrawiam Uczestników,
                > Ola.
          • yool125 Kita 28.04.13, 20:38
            kita32 napisała:

> Ostatnio (18.04) byłam gdzieś z kimś i kogoś tam spotkałam
            >
            > 1. Z kim byłam w tym miejscu? (charakter, wygląd, kim dla Yooli)– Wisiele
            > c, 6 Mieczy, Królowa Kijów (-);
            > Yool była ze spokojną, wyciszoną kobietą, refleksyjną, mało aktywną, być może n
            > iezbyt zaradną.
            > Z wyglądu trochę nietypowa, o długich powiewających włosach, ubranie zakrywając
            > e kobiece wdzięki, nie zdaje sobie sprawy z własnej urody, nieśmiała.
            > Jest osobą ważną dla Yooli. Yoola jest dla niej autorytetem lub ona dla Yooli.
            >
            TAk cicha i troche niezaradnasmile)) ale najkochansza na swieciesmile)) jestem jej oczkiem w gowie, była przy mnie jak ja byłma mała i teraz jest przy moich dzieciach,JESZCZE nie odpuszcza, ja jetsem dla niej autorytetem takzesmilei bardzo sie ze mna liczy

> 2. Gdzie byłysmy, co to za miejsce? – 3 Kijów (-) – gdzieś daleko,
            > gdzie dawno się wybierałyście. Miejsce raczej wyludnione, ewentualnie odwrotnie
            > – zatłoczone, bo w tłumie czuje się samotność.

Daleko to jest ode mnie to prawdasmile))Skad wiedziałas ze daleko? szpital na koncu miasta...zatłoczone ogólnie...jak to szpital i poradnie
            >
            > 3. Po co tam byłysmy? As Mieczy (-) – Odciąć się od czegoś, wyjaśnić jaką
            > ś sprawę, zakończyć nieporozumienie, ewentualnie zacząć coś. To mogła być spraw
            > a w sądzie.

As mieczy tutaj pasuje idealnie, odciełysmy to!
            >
            > 4. Kogo tam spotkałam?(kto, charakter, wygląd) - Paź Monet. 4 Mieczy, Śmierć (-
            > )
            > Ktoś, kto pełni pomocniczą rolę – może jakiś urzędnik? Jeżeli urzędnik, t
            > o raczej kiepsko załatwiał sprawy (4 Mieczy). Może ktoś, kto obiecał pomóc, ale
            > niewiele mógł? To raczej kobieta. Albo bardzo stara, albo wyglądająca odlotowo
            > , nie z tej ziemi (Śmierć)

Moze to ta moja znajoma, ona wyglada "dziwnie"smile zawsze była "odmiencem" pod kazdym wzgledem, absolutny geniusz z rozchwianym włosem co to ma 1000 ideii w głowie i lata z nimi po swieciesmile strasznie fajna, od razu mi sie buzia smieje ze taka to indywidualność

> Kito brawo

> Muszę już kończyć, bo przysypiam pisząc wink.
            > Jakoś nie czuję się pewna w tej interpretacji…
      • yool125 Re: Warsztat 287- co, gdzie i jak:-) 28.04.13, 20:26
        hanna1985 napisała:

> wiatjcie wink ja juz dzis pisze jak mam czas,bo znow nie zdaze!!!odpisac!!!
        > 1.z kim bylas w tym miejscu i juz przy tasowaniu wypadl mi rycerz monet i przy
        > wyciagnieciu karty tez rycerz moent ,wiec mam tutaj potwierdzenie,ze to mezczyz
        > na winkprzyjaciel i to on bl inicjatorem wyjscia!mlody czlowiek ,poukladany bardz
        > o !

> 2.gdzie blyscie?co to za miejsce?cesarz ,mysle,ze urzad ,miejsce zalatwainia sp
        > raw chyba o grunt jakis chodzi ,formalnosci ,papiery

W sumie o papier chodziło rzeczywiście...wynik został mi wydany bez konsultacji i rozmowy, takie słuzbowe spotkanie to było ze strony tamtej Pani z poradni....

> 3.po co tam byliscie to 4 bulaw czyli wydaje mi sie ,ze chodzi o dom ,jakis kre
        > dyt,dzialka ,tzn kupno czy mieszkanie ,cztery katy ,ten rycerz monet mi chodiz
        > po glowie ,a on tez mowi o ziemi ,gruncie,
        Wiesz co tak sobie myśle ,ze może, zeby babcia w domu jednak została, nie potrzeba jej było zostawiac w szpitalu...no i mnie ta karta kojarzy sie ze swiętowaniem w tle całych wydarzen...te kobiety z bukietami w tle raduja sie smile,a moze jeszcze inaczej.....swietuja w 4 kątach, a ja była "łacznikiem" z cała rodziną, co to w domu została....smile

> 4,kogo tam sptkaliscie?8denarow ,2 pucharow,nie wiem ,ale kojarzy mi sie to ze
        > spadkiem ,gruntem znowwinki ta 2 pucharow mowi,ze moze rodzice cos przepisuja na
        > Was?dziadki?

te Karty mowią o znajomym a nawet przyjacielu z pracy, ze szkoły też, gdzie "kuliśmy" swoje podkowy i monetysmile ? łaczyła i łaczy nas symptia, a on sie we mnie podkochiwał

> 5.dodalam pytanie czego ogolnie dotyczy sprawa?rycerz mieczy i ryycerz bulaw(al
        > e rycersko sie zrobilo)a rycerze to przeciez ruch wyjazdy,tez mi chodiz po glow
        > ie ,ze cos jest zwiazane z przemieszczeniem sie ,moze podroz,przeprowadzka,moze
        > chodiz o braci w rodiznie i oni tez beda miec udzila w spadku?zapisie? tak to
        > widze ,ale lekam sie !przeanalizuje raz jeszcze i w razie czego napisze znowwink

Haniu miałaś dobre Karty tylko dużo dworskich, to trudne do interpretacji takze dla mnie mimo ze znam wzystkie okolicznościsad nie rozumiem tego rycerza monet na poczatku i tych rycerzy na końcu, moze dziewczyny pomogasmile zasugerowałaś sie nim na wstepie i tok myslenia miałaś juz blędny dlatego, no ale tak bywasmile)))
        • yool125 hania 28.04.13, 20:29
          Powielam zeby HAnia nie myslała ze o niej zapomniałamsmile i żebyście mowiły co widzicie w tych Kartach
          hanna1985 napisała:

> wiatjcie ja juz dzis pisze jak mam czas,bo znow nie zdaze!!!odpisac!!!
          > 1.z kim bylas w tym miejscu i juz przy tasowaniu wypadl mi rycerz monet i przy
          > wyciagnieciu karty tez rycerz moent ,wiec mam tutaj potwierdzenie,ze to mezczyz
          > na przyjaciel i to on bl inicjatorem wyjscia!mlody czlowiek ,poukladany bardz
          > o !

> 2.gdzie blyscie?co to za miejsce?cesarz ,mysle,ze urzad ,miejsce zalatwainia sp
          > raw chyba o grunt jakis chodzi ,formalnosci ,papiery

W sumie o papier chodziło rzeczywiście...wynik został mi wydany bez konsultacji i rozmowy, takie słuzbowe spotkanie to było ze strony tamtej Pani z poradni....

> 3.po co tam byliscie to 4 bulaw czyli wydaje mi sie ,ze chodzi o dom ,jakis kre
          > dyt,dzialka ,tzn kupno czy mieszkanie ,cztery katy ,ten rycerz monet mi chodiz
          > po glowie ,a on tez mowi o ziemi ,gruncie,
          Wiesz co tak sobie myśle ,ze może, zeby babcia w domu jednak została, nie potrzeba jej było zostawiac w szpitalu...no i mnie ta karta kojarzy sie ze swiętowaniem w tle całych wydarzen...te kobiety z bukietami w tle raduja sie ,a moze jeszcze inaczej.....swietuja w 4 kątach, a ja była "łacznikiem" z cała rodziną, co to w domu została....

> 4,kogo tam sptkaliscie?8denarow ,2 pucharow,nie wiem ,ale kojarzy mi sie to ze
          > spadkiem ,gruntem znowi ta 2 pucharow mowi,ze moze rodzice cos przepisuja na
          > Was?dziadki?

te Karty mowią o znajomym a nawet przyjacielu z pracy, ze szkoły też, gdzie "kuliśmy" swoje podkowy i monety ? łaczyła i łaczy nas symptia, a on sie we mnie podkochiwał

> 5.dodalam pytanie czego ogolnie dotyczy sprawa?rycerz mieczy i ryycerz bulaw(al
          > e rycersko sie zrobilo)a rycerze to przeciez ruch wyjazdy,tez mi chodiz po glow
          > ie ,ze cos jest zwiazane z przemieszczeniem sie ,moze podroz,przeprowadzka,moze
          > chodiz o braci w rodiznie i oni tez beda miec udzila w spadku?zapisie? tak to
          > widze ,ale lekam sie !przeanalizuje raz jeszcze i w razie czego napisze znow

Haniu miałaś dobre Karty tylko dużo dworskich, to trudne do interpretacji takze dla mnie mimo ze znam wzystkie okoliczności nie rozumiem tego rycerza monet na poczatku i tych rycerzy na końcu, moze dziewczyny pomoga zasugerowałaś sie nim na wstepie i tok myslenia miałaś juz blędny dlatego, no ale tak bywa)))
    • ivana Re: Warsztat 287- co, gdzie i jak:-) 28.04.13, 13:07
      1. Z kim bylas w tym miejscu? Z jaka kobieta?- Rycerz Buław Bulaw
      Z kobieta z rodziny, mysle ze z mama

2Gdzie bylyscie-
      .Paź Monet(-) 7 Pucharow
      W jakiejs instytucji panstwowej, w urzedzie lub w szpitalu..banku

3. Po co tam bylyscie?-6 Monet

Zeby rozliczyc sie z podatkow, zlozyc PIT , ewentualnie w sprawie finasowej , kredytu..

4.Kogo tam Jool125 spotkala?- Kaplan(-)

Swego nauczyciela, bylego meza, partnera, ojca?

Pozdrawiam wszystkich uczestnikowwink
      • yool125 Ivana 28.04.13, 20:58
        ivana napisała:

> 1. Z kim bylas w tym miejscu? Z jaka kobieta?- Rycerz Buław Bulaw
        > Z kobieta z rodziny, mysle ze z mama

mama czy babcia to tu nie ma znaczeniasmile
        >
        > 2Gdzie bylyscie-
        > .Paź Monet(-) 7 Pucharow
        > W jakiejs instytucji panstwowej, w urzedzie lub w szpitalu..banku

Fajniesmile
        >
        > 3. Po co tam bylyscie?-6 Monet
        >
        > Zeby rozliczyc sie z podatkow, zlozyc PIT , ewentualnie w sprawie finasowej , k
        > redytu..
        Wzajemność ja pomagałam w tym momencie osobie która pomaga mi zawszesmileodebralam informacje zeby moc ja przekazac dalej...ja mam taz talie Druidow i tm stoi postac jako "kupiec" ,"sprzedawca" i czeka patrzac na wage...jakos tak czasem mi sie wydaje ze Karta ta mowi wprost, ze wazą sie czyjeś Losy.......
        >
        > 4.Kogo tam Jool125 spotkala?- Kaplan(-)
        >
        > Swego nauczyciela, bylego meza, partnera, ojca?
        Lekarz po prostu...mi ta Karta zwykle pokazuje bardziej doswiadczonego lekarza,aleOn ma juz tam jaka s pozycje
        Nie był to moj partner, ale razem sie nie raz uczyliśmy...ma chłopak łeb na karku i tak smile w Kapłanie moze juz wychodzić..

Brawo Ivanosmile
        >
        > Pozdrawiam wszystkich uczestnikowwink
        • ivana Re: Ivana 28.04.13, 21:03
          Yool mnie lekarza czesto pokazuje Pustelnik, Krol Pucharow- ogolny lub Krol Mieczy- chirurg... Kaplan czesciej pokazywal mi nauczyciela, wykladowce...ale tu wyszesl Kaplan odwrocony czyli nie do konca jest taki dojrzaly i doswiadczony ale teorie ma w jednym paluszkuwink

Dziekuje za mily warsztat. Teraz bede wiedzial ze Kaplan pokazuje mi tez lekarzawink
        • kita32 Re: Ivana 28.04.13, 21:49
          Bardzo ciekawy warsztat smile

Yoolu, a kto poprowadzi następny? Zapomniałaś wybrać zwycięzcę, czy synek oderwał Ciebie od pisania?
    • yool125 Rozwiązanie 28.04.13, 20:09
      Witamsmile zatem byłam ze swoją babcia tym razem (jestem związana ze służbą zdrowia i tak biegam z najbliższymi i dalszymi krewnymismile i byłysmy w poradni przyszpitalnej, odebrac wynik rozstrzygajacy co dalej, taki mini -wyrok, a spotkałam kolege lekarza, co to kiedys darzył mnie wielka sympatią... i dawno niewidzianą kolezankęsmile
      Po południu zaś sama już powędrowałam do salonu spa na relaks i masaż celem odreagowania bo mialam sie z czego cieszyc ,gdyz odetchnełyśmy z ulgą.smile
      Spróbuje zaraz przeanalizowac Wasze Karty jak mi synek pozwoli,bo do tej pory nie maiłam kiedy tu zaglądnąc....
        • yool125 NOWY WARSZTAT-jestem za Hania:-) 28.04.13, 22:35
          o!!! wasnie zobaczyłam ze nie wysłał mi sie mailsad poszło Wam bardzo dobrzesmile Kita, Ivanka i Ola super i jednoczesnie na najwyzszym na podium, Haniu brawosmile troche gorzej niż dziewczyny, ale tylko troche, Karty miałaś trudne i sie zasugerowałaś na wstepie stad troche zboczyłaś z toru, ale to sie przeciez zdrzasmile

Pomyslałam sobie, że właśnie dlatego fajnie by było gdyby to Hania poprowadział koljny warsztat, spróbowała przeanalizowac nasze ewentuane interpretacjesmile co Wy na to? smile

Przepraszam Was za zwłoke i za tto,że tak nieczytelnie mi wychodza odpowiedzi na Wasze posty, nie umiem tego ani zaznaczac, ani sprawić ,żeby nie gubiły sie wsrod pozostałych mailisadehhh blondynkasmile naucze sie , tymczasem pozdrawiam i dziekuje Wam serdecznie

• kita32 Re: NOWY WARSZTAT-jestem za Hania:-) 29.04.13, 10:29
            Bardzo dobry pomysł,
            cieszę się Haniu, ze poprowadzisz następne warsztaty smile

Gratulacje dla wszystkich, łącznie z Yoolą za ciekawy temat smile

Yoolu, żeby zdania się pogrubiały lub pisały kursywą lub zostały podkreślone, to z menu nad okienkiem trzeba kliknąć na kwadracik z B lub i lub U. Można albo pisać między symbolami które się wtedy wpiszą, albo zaznaczyć tekst już napisany i kliknąć na odpowiedni kwadracik w menu.

Natomiast gdy wcześniej przygotowuje się odpowiedzi w Wordzie, to trzeba te kody wpisać. Dla pogrubienia to [ b ] na początek i [ / b ] na koniec zdania/ słów - pisane bez spacji (nie mogłam napisać bez spacji bo zadziałałby kod i pogrubił to co między, a symbole zniknęły by z tekstu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka