Dodaj do ulubionych

Hallo! Jest tam kto od zdrowia?

21.10.21, 16:52
Co tak naprawdę mi dolega i czy powinnam się naprawdę zacząć poważnie martwić?
Mam nadzieję, że to nie rak kości- bo już mi i takie pomysły do głowy przychodzą.
Jednakże nic mi od 2 tyg nie pomaga- żadne prochy bólu nie znoszą, jedynie przyćmiewają z lekka.
Czy to stawy i tak długi stan zapalny, czy ucisk od kręgosłupa i może powinnam upom8nać się u lekarza o blokadę? I do jakiego lekarza mam się udać, jeśli dotychczadowi twierdzą, że TO musi boleć i faszerują mnie prochami od których już rzygać mi się chce.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Hallo! Jest tam kto od zdrowia? 21.10.21, 17:51
   big_grin Opisujesz moją sytuację. Napisz i u nas, na pogaduchach, ruszyło wiochę, poprzyjeżdżali ludzie na luziku z pól agro, już gadamy troszkę, więc będą chyba.A ja kart nie mam ciemno coś i po szybkim przejaśnieniu i ciepełku po deszczu, teraz znowu ciemne chmury przywiało ostre.
   Witaj, Donnie!!! Telipatia jesst, ale nic po prostu nie widzę. Za to sprowadziłam maszyny, więc oddawszyhołdy bo nie moża dojść nigdzie daleko, wiatr u mnie przewraca teraz ludzi a już drzewa wyrywa z jorzeniai w gorach, właśnie dzwonie, co dzwonię to telipie.I trzęsienie ziemi na piargach w Wawie też.Pieruńskie bagno, pewno i pprzebóg Perun i płanetnii będom, to nie mogę pisaćmuszę wylączyć. Rak też miprzyxhodził do głowy ostatnimi czasy, nerwy rozbolały i kręgosłup się kiwał, to teraz po czyszczeniu niby wzorcowym per alkohol krwi -sprawdziłam per karty wątrobęniby - a nic nie boli, wszystkio niby gra - a tu 10 Mieczy. I co robić? Mogę postawić(?), a ty mnie .. Tylko się please nie sugeruj.
   Najwyżej zrobimy tak, że każdy następny postawi własne.
   • camaretto Re: Hallo! Jest tam kto od zdrowia? 22.10.21, 18:19
    Sorry za "błendy",kicia pomagała a ja miałam sztywne bolące palce; należy zwrócić uwagę wg. kart na 5 Miecz/- i Kochanków/-.
    Rak to nie jest 0/-
    Trochę "pozytywniaków" - ale ja mam np. AsKiel+ i chodzić nie mogę. Jak będę mogła to sobie przypomnę,ale się zdziwiłam.
    R Z S też mi nie wyszło natomiast nie wiem dlaczego... ale umnie sugeruje odejście rownież od zwykłego modelu. Spytaj lepiej ich,ale u mnie wychodzi np. Wieża a lola twierdzi że to moje...Brrr...

    Cam

    nic na karcioszki nie mogę, a jak spytałam o ciebie, jeszcze raz to wyszło 5Miecz/- żeby to napisać do ciebie i basta. To samo wyszło we wróżbie, więc piszę i poddajem siem.
    • camaretto Re: Hallo! Jest tam kto od zdrowia? 23.10.21, 16:37
     Ja bym powiedziała hormon i odporność "leży"
     • camaretto Re: Hallo! Jest tam kto od zdrowia? 23.10.21, 16:39
      No i ten paciorkowiec na RZS,to była wg. mądrych książek lekarskich przyczyna, stan zapalny to konsekwencja.
  • camaretto Re: Hallo! Jest tam kto od zdrowia? 08.11.21, 09:49
   Don, ci mogę powiedzieć jedynie,że ukraincy nieszczęśliwi, poczuli wylewane dziecko z kąpielą, i niepełne granice kraju.
   Brak jest - obok Asa Den/- i Rydwanu/-i 8Den / - i 6Miecz/-.
   Mimo 4 Buław czyli zachęcających perspektyw w dalszych planach 13/-, ciążenie w kierunku zombie publicznego, energii która nie może skończyć swojej działalności, aczkolwiek chciałaby mieć skończony"cykl"
   Z donbasu miałam kiedyś koleżankę korespndentkę,gdzie z kolei jest Tamarka nie wiem,ani co robi, ani nawet kim została.. Znała świetnie rosyjski, ale teraz toksyna, wirusy itd. As Kiel/- są deprymujące.

   Napisz jak wyszło, z Tab online - życzymy myślę - zdrówka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka