Dodaj do ulubionych

Które karty spośród AW odpowiadają TAK a które NIE

19.09.07, 17:19
Witajcie.

Wiem, ze z zasady kartom Tarota nie zadaje sie pytania "czy..." gdy
odpowiedz ma byc konkretna "tak" lub "nie".
Natomiast w praktyce spotkalam sie z tym, czesto zalezy nam na
szybkiej, sprecyzowanej odpowiedzi, bez szczegolow...

Jak wiec przyporzadkowac "tak" i "nie" do konkretnych kart Arkanow
Wielkich ?

Czy Ksiezyc odpowiada twierdzaco na zadane pytanie, czy przeczaco,
przy znam ze przy tej karcie mam najwieksze watpliwosci...
Obserwuj wątek
    • paulia TAK/NIE rozklad... 05.10.07, 14:07
      wedlug Trish MacGregor i Phyllis Vega.

YES: Glupiec, Mag, Cesarzowa, Cesarz, Rydwan, Sprawiedliwosc,
      Gwiazda, Slonce, Swiat i 9 kielichow

NO: Sila, Wieza, Umiarkowanie, Pistelnik, Wisielec, Smierc i Diabel

EITHER WAY: Papiezyca, Kolo fortuny, Kochankowie, Papiez, Ksiezyc i
      Sad ostateczy

Pozdrawiam
    • canada53 Re: Które karty spośród AW odpowiadają TAK a któr 14.10.07, 19:51
      A nie sądzicie, że lepiej by było przyporządkować taką samą ilość AW do "tak"
      jak i do "nie"? No bo kiedy na 22 AW parunastu kartom przyporządkujemy "tak", a
      jeszcze kilku "nie wiadomo", to statystycznie rzecz biorąc możemy otrzymywać
      bardzo tendencyjne odpowiedzi...
      Według mnie i tak odpowiedź zależy od zadanego pytania, a ta sama karta może
      mówić raz tak a raz nie. Na przykład na pytanie, czy można danej osobie zaufać
      Głupiec odpowiadałby, że nie, ale już na pytanie o to, czy dostanę urlop i uda
      mi się wyjechać na wakacje ten sam Głupiec mówiłby, że tak.
      • camaretto Re: Które karty spośród AW odpowiadają TAK a któr 11.09.19, 10:52
        Wrzuć monetę...
        ????Dziwię, bo są lepsze techniki Tak /Nie/Nie wiem
        Głupiec - np. Jeśli odwracasz : odwrócony Głupiec to niedobry początek cyklu, można go czytać jako np. odpowiedź na pytanie - zagadkę,jak po mistrzowsku koleżanka klamra to zrobiła kiedyś w zagadce, jako fantomowe bóle i urazy glowy, co świetnie oddawało charakter urazu, szkło przecięło mi w oku nerw wzrokowy, i straszne miałam wrażenia "ogłupienia" systemu nerwowego.
        Natomiast na + : nawet lekkomyśny nieco Głupiec - to Wieczny Wędrowiec, psy łapiągo jako (niedawny event) ofiarę w łódzkim parku i prerażony pisze, e to wyszkoleni killerzy. Doświadczeni Magowie - treserzy,albo pełne Mocy osoby - i ich trresowane lwy - roześmiali się na widok przerażeniai reakcji nowicjusza.
        Masz tu piękną grę archetypów, i po to jest Tarot.
        Ale Głupiec MUSI zadać sobie czadu i KONIECZNIE używać 78 kart do zadawania w kółko pytania "tak lub nie".
        Dla odpowiedzi na takie pytania wystarczy rachunek prawdopodobieństwa. Ilość "odpowiedzi tak" / "odpowiedzi w ogóle" odpowie po wielu pytaniach i tak statystycznie.
        Pozdrawiam - ja też mam czasami kłopot, bo na jedno pytanie np. o książkę,której w internecie nie mogę obejrzeć, zadaję juz 3 ra pytanie,na dniach raz w tę, a raz w tamtę błądzę, bredzę, raz- pocomi taksiążka,no to Tarot, zaproszony do komitywy, mówi że pozycja wartościowa, później kupuję inną, najpierw mi się podoba bo ma dużo obrazków...imienniczkają "napisała", znaczy o robótkach, projektantka - dała mi jakieś wyobrażenie. Teraz - nie wchodzę do tej samejrzeki - dalej zimno, bo nic jeszcze nie zrobiłam, a książka jest o drutach, moje kobiece"ja " chcesięzadowolići ogrzać wspomnieniem kolorowych marionetkowych wzorków...
        Odpowiedź Wyroczni - ... aaa, ja też myślałam że znam...w ostateczności miał być Głupiec, czyli wiadomo... Oczywiście, nie, wyszły blotki - kotku. srtata czasu i pieniędzy,widoki 0 na koncie - RPentakli, GMieczy, 7Kielichów - mamjuż look na całość, teraz zwykła dla mnie wilcza skóra, mam się w co ubrać, choć chciałam zmienić w szafie wszystko bo zimno - i ciasne na mnie rzeczy.
        Teraz rób, zachrzaniaczka byłaś, a po co ci 10000 serwetek niepotrzebnie? - potrzeba kreacji ciuchów nie taka? Za dużo czasu ? Kasy może?
        big_grin
        Nie będę kończyć,uśmiałam się z tematu, ale ja bym się nawet i za 40 zł. za publikacją TAKICH książek, które wywołują tego typu pytajsko i ... błędne potraktowanie wyroczni... nie PODPISAŁA własnym CAMtografem.
        CamaR
    • kamilakomska Re: Które karty spośród AW odpowiadają TAK a któr 17.10.19, 09:59
      mam 35lat i często korzystam z usług wróżek ale zawsze powracam do jednej to wrozkaaurelia.pl
      prowadzi salon wróżb teraz w internecie, można łatwo zamówić wróżbę na emaila lub zadzwonić, zawsze ma czas pogadac i spytać się o radę oraz powróżyć, można napisać smsa . Jeśli chcecie kogoś wartościowego to polecam Aurelie,,,,
    • marika_w Re: Które karty spośród AW odpowiadają TAK a któr 15.09.20, 16:50
      Niestety nie znam się na kartach, ponieważ korzystam z rady wróżki Adriany, Może warto się z nią skontaktować i podpowie Ci kilka wskazówek oraz kierunki interpretacji. Polecam ją serdecznie, jestem bardzo zadowolona z jej wróżb. Szczególnie w zakresie kart cygańskich. www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka