Dodaj do ulubionych

wyprowadził się,mamy malutką córeczkę

12.10.10, 22:40
Witam Was bardzo serdecznie.Postanowiłam zapytać się Was dobrze zorientowane(nych)smilejak to jest z ta moja lepsza ćwiartką Saturna.
Prosiłam o postawienie mi horoskopu ok.2 lat temu,mieszkałam wówczas za granicą.W każdym razie stamtąd wróciłam,poznałam tu mężczyznę i urodziłam córeczkę.Niestety,jakoś nie układało nam się i on się wyprowadził(chyba nie dojrzał,mimo swojego wieku).Pamiętam jak w tamtym horoskopie widać było,iż za ok.2 lata(czyli teraz)wszystko miało wychodzić na prosta,miały skończyć się te lata chudszesmile
Niestety jakoś od kilku lat wszystko jest pod górkę.Nie narzekam,Broń Boże,bo od miesiąca pracuję i robię to co lubię.Marzyłam jednak o cieple rodzinnym,ciepłym,serdecznym partnerze,a tu takie problemysad
Baaardzo proszę,spójrzcie na nasz horoskop i powiedzcie co sadzicie.Głęboko wierzę,że w końcu moje życie osobiste będzie się układało.Mamy wspaniałą córeczkę,ona daje mi najwięcej radości.
Czy coś się odmieni i zacznie lepiej dziać w moim życiu osobistym wg gwiazd?
Z góry raz jeszcze dziękuję za poświęcony mi czas.
Pozdrawiam,Basia.
www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&btyp=w2at&rs=3&cid=pgbfile4BhBu6-u1254232222&nhor=1&go.x=10&go.y=14&go=Go
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka