Dodaj do ulubionych

zmiana banku

22.07.08, 13:47
Mogę zmienić bank, na taki ponoć tańszy, patrzę na ich stronie w
historię, wrzucam dane w program astrologiczny i wychodzi mi że ten
nowy bank ma Jowisza na moim Słońcu, dokładnie.
A nów, bo powstał na nowiu, w opozycji do mojego Słońca. Czyli bank
powstał przy opozycji nowiu z Jowiszem.
Saturn banku jest z kolei w ścisłym kwadracie do mojego Księżyca.
Za Jowiszem bym poszła, ale Saturna takiego nie chcę, co robić?
Chyba za tego Saturna dam sobie spokój, Jowisz mnie nie skusi. Oba
aspekty, Słońce koniunkcja Jowisz i Księżyc kwadrat Saturn są z orbą
2 minuty kątowe!
Zmiana banku to jest jakiś korowód, niby ma być taniej, ale ..
swojego banku daty nie sprawdzałam.
Lwi
Obserwuj wątek
    • kita32 Re: zmiana banku 22.07.08, 14:20
      > patrzę na ich stronie w
      > historię

....Och, nie zwróciłam uwagi, że napisałaś jak znalazłaś dane. Po prostu zaraz po Twoim poście weszłam na stronę mojego banku, żeby móc sprawdzić swoją z nim synastrię, ale na stronie swojego banku nie znalazłam ani daty powstania, ani informacji jak ją znaleźć.
    • romy_sznajder Re: zmiana banku 22.07.08, 14:35
      > nowy bank ma Jowisza na moim Słońcu, dokładnie.

Wzbogaci Cie. Pomnozy srodki (ale tylko w ZLOTYCH polskich, zadne euro, franki
      etc. symboliczny zloty na Sloce i Jowisz na wzrost)

> A nów, bo powstał na nowiu, w opozycji do mojego Słońca. Czyli bank
      > powstał przy opozycji nowiu z Jowiszem.

Ciekawe, jesli ustawiac na poludnie, to Ks-Sl na MC (mnostwo klientow,
      zadowolonych i swiadomych), a Jowisz na IC (dla banku - bomba)

> Saturn banku jest z kolei w ścisłym kwadracie do mojego Księżyca.

Zmusi Cie do oszczednosci lub do kontroli pieniedzy. Do nieulegania zachciankom.
      Saturn - oszczednosc, Ksiezyc - to dzieckowatosc. Ksioezyc to nie sa pieniadze,
      na szczescie, a bank nie jest ochoronka. Ja bym wlasnie ostroznie powiedziala,
      ze dobry aspekt - jak na bank.
      Czy to scisly aspekt?

> Za Jowiszem bym poszła, ale Saturna takiego nie chcę, co robić?

Powrozyc? Postawic tarota, albo zadac pyt wg astrologii horarnej, moge
      wspolpracowac. Pewnie na moment zalozenia watku.
      Albo tu sprobuj, taka prosta wrozba, stad:
      www.housewivestarot.com/housewivesbeta.html
      Kliknij 'Tarot Reading', ale to juz cos jak rzut moneta, malo precyzyjne.

A bez wrozenia:
      Sprawdzic WEnNUS, bo to kasa. Aspekty Saturn (bank)-Wenus (pieniadze),
      porownawcze, w obie strony. I gdzie Wenus i Saturn banku laduja w Twoim horoskopie.
      • lwi2 Re: zmiana banku 22.07.08, 15:22
        Dzięki, ale chyba zostanę przy starym swoim, data jest też na
        stronie internetowej. Chociaż... Ten bank co ma taki brzydki kwadrat
        Saturna do mojego Księżyca jest w całości internetowy, może on nie
        jest Saturn tylko Uran?
        Stary bank ma Wenus w sekstylu do mojego Słońca, i jest sekstyl
        Merkurych.
        Na obu stronach internetowych są dokładne daty w dziale historia
        banku, bez godziny oczywiście.
        No i jeszcze poszukam daty TP.SA, mam właśnie "tańszą" opcję za
        telefon, tylko że jakos tak płacę za rachunki dużo drożej. Chociaż o
        tamtym banku to słyszałam że naprawdę jest tańszy, szkoda, ja tak
        często mam że wybieram to co drożej.
        Lwi
        • romy_sznajder Re: zmiana banku 22.07.08, 16:51
          ale po co przy banku Merkury?
          Saturn sie liczy bo Saturn to oszczedzanie, naturalny sygnifikator Bankow. A
          Wenus - pieniedzy. Pomocny jest Jowisz, Slonce, ale Merkury to nie wiem. Nie ten
          temat raczej.
          • lwi2 Re: zmiana banku 22.07.08, 18:11
            Masz rację z Merkurym, ale sekstyl to miło, bank podsyła mi
            klientów, itd. Chyba po prostu zrobię sobie drugie konto i
            poeksperymentuję z tym kwadratem Księzyc-Saturn, ścisłym (2 minuty
            kątowe, pisałam)
            Czasami układ Księżyc/Saturn potrafi być korzystny, chociaż
            niekoniecznie kwadratura, vide Justyna Pochanke, ma koniunkcję i co?
            Warto spojrzeć, 25.01.1972, ta koniunkcja wchodzi jej do Latawca i
            tylko ją jak widać wzmacnia.
            Ja o tyle w temacie aspektów do Księżyca jestem przewrażliwiona, że
            mam same kwadratury i opozycje, i ani jednego trygonu i sekstylu,
            więc ten nowy bank będzie pasował do mojego horoskopu, o.
            Lwi
            • kita32 Re: zmiana banku 22.07.08, 19:00
              > Chyba po prostu zrobię sobie drugie konto

....To całkiem dobry pomysł. Mam dwa konta i jestem zadowolona. Jeden bank ma dużo bankomatów, a drugi jest bardzo wygodny, póki co bez kosztów i z ładnym procentem na kontach oszczędnościowych.
              • lwi2 Re: zmiana banku 22.07.08, 19:34
                Kita! My może o tych samych dwóch bankach mówimy!
                A tak z bankowego tematu, to wiecie że w Warszawie jest budynek
                przedwojennego banku gdzie na suficie są namalowane znaki zodiaku?
                W tej chwili nie pamiętam nazwy banku i ulicy, ale na własne oczy
                widziałam, a nawet siedziałam pod znakiem Byka!
                Lwi
      • kita32 Re: mBank 22.07.08, 23:18
        Hej! Lwi, dzięki za dane. Romy, dzięki za horoskop.

Mam jedno stare konto w PKO BP - zostawiłam je bo ma dobrą sieć bankomatów. I
        drugie konto w mBanku - zwykłe oraz lokacyjne z wysokim oprocentowaniem.
        Podobno lepszy od mBanku jest PolBank, bo ma oddziały, w których można wpłacać
        gotówkę na swoje konto - zamiast wpłacać w nielicznych wpłatomatach.
        • kita32 Re: mBank 22.07.08, 23:35
          Zaraz sprawdziłam swoją synastrię z bankiem (bankowi wpisałam godzinę 8-ą na rozpoczęcie). Ogólnie mamy przewagę kwadratur, na przykład moja Wenus jest w kwadraturach do opozycji Księżyc - Jowisz banku. Ale już mój Saturn jest dobrze aspektowany.

Lwi, a mnie się nie udało znaleźć daty rozpoczęcia działalności tego banku... Pewnie zbyt niedokładnie czytałam historię banku.
          • rena65 Ceres w banku.. 23.07.08, 21:21
            ostatnio sprawdzałam bank PKO SA po wycieku danych osobowych. Bank ma sekstyl
            Jowisza do Wenus, Słońce i Jowiszo Pluton w Strzelcu - niezłe posadowienie na
            ekspansję i generalnie winno być ok, ale jakoś od samego początku po fuzji z BPH
            wszystko idzie nie tak.
            W horoskopie zaciekawiła mnie Ceres w ścisłym kwadracie do Księżyca (na godzinę
            12:00). Podczas tranzytu Ceres przez Marsa nastąpił wyciek danych. W połowie
            września Ceres ustawi sie w kawdracie do swojej pozycji początkowej, ciekawe co
            się będzie działo.
            Z moim bankiem mam luźną koniunkcję Ceres ze Słońcem - całkiem miły, familijny
            aspekt (oby nie okazała się to rodzinka ..Sopranosmile
            pozdrawiam serdecznie
            • kita32 dane 24.07.08, 13:53
              Zaskakujecie mnie, dziewczyny wink Jak znajdujecie daty powstania banków?
              Mnie interesuje nie PKO SA, tylko PKO BP. Może ktoś zna datę powstania tego banku?
              • romy_sznajder Re: dane 24.07.08, 16:40
                pl.wikipedia.org/wiki/PKO_BP
                www.pkobp.pl/index.php/id=rys_hist/section=ogol
                Hehe, najprostsze rozwiazania sa najtrudniejsze do wymyslenia? 8 lutego 1919
                smile
              • rena65 Re: dane PKO BP 24.07.08, 17:10
                powstanie PKO Pocztowej Kasy Oszczędności 8 lutego 1919 r
                wejście na giełdę 10 listopada 2004 (informacje z oficjalnej strony banku PKO BP)
                Pozwoliłam sobie sprawdzić Twoją synastrię z Bankiem na moment wejścia na giełdę
                - koniunkcja Ceres Banku z twoim Słońcem (orb 2.51).
                w ogóle w Wadze znajdowało się wtedy aż pięć planet. Natomiast Uran bardzo
                interesująco aspektuje Twoją Ceres (ścisła koniunkcja) oraz wiele innych planet
                w tym półtorakwadrat do Merkurego. Czyżbyś miała kłopoty z komunikacją via net ?
                Nie znam tego Banku ale z tego co słyszałam nie byli liderami we wprowadzaniu
                kont internetowych smile
                wg najnowszych informacji:
                W PKO BP dojdzie do iście kopernikańskiego przewrotu. Bank zmieni barwy i nazwę.
                Będzie się nazywał Bank Polski. Jego kolory to biały i czerwony.Tak ma się
                narodzić narodowa instytucja finansowa, ale z ambicjami regionalnymi. ...
                Obecnie tranzytujący Jowisz zbliża sie do AC (23 Koziorożca) horoskopu wejścia
                Banku na giełdę.
                pozdrawiam serdecznie
                • kita32 Re: dane PKO BP 24.07.08, 21:33
                  > Natomiast Uran bardzo
                  > interesująco aspektuje Twoją Ceres (ścisła koniunkcja) oraz wiele innych planet
                  > w tym półtorakwadrat do Merkurego. Czyżbyś miała kłopoty z komunikacją via net
                  > ?

....Nie, ale późno założyłam sobie konto internetowe.
              • rena65 jeszcze 24.07.08, 17:22
                warto dodać że Polski Złoty na moment wymiany 1.1.1995 o:15 Słubice ma Jowisza
                ściśle na MC Banku PKO BP, a Jowisz Banku ściśle na AC Złotego. Raczej lokaty
                nie powinny być zagrożone
                Saturn Banku w trygonie do Wenus Złotego - stabilnie choć niezbyt wystrzałowo -
                Jowisz w kwadracie do Urana Banku - polityka raczej zachowawcza.
                pozdrawiam
                • kita32 Re: jeszcze 24.07.08, 21:34
                  > warto dodać że Polski Złoty na moment wymiany 1.1.1995 o:15 Słubice ma Jowisza
                  > ściśle na MC Banku PKO BP, a Jowisz Banku ściśle na AC Złotego. Raczej lokaty
                  > nie powinny być zagrożone

....bardzo ciekawe uwagi
                  • kita32 ja i PKO BP 24.07.08, 21:48
                    Ale synastrię z bankiem PKO BP porównywaną z horoskopem z roku 1919 (rety, jaki to stary bank!) mam taką raczej mieszaną.
                    Z jednej strony koniunkcja Słońca z Ceres banku jest w trygonie z moim stellum Słonecznym i w zakresie descendentu - dlatego jest mi z tym bankiem i jego bankomatami wygodnie.
                    Ale z drugiej strony koniunkcja Jowisza z Plutonem (świetna koniunkcja jak na bank) tworzy półkrzyż z moją opozycją Księżyco-Jowisza z Saturnem - nawet nie próbuję zarabiać w jakiś sposób przy pomocy tego banku, nigdy nie miałam lokat w PKO.

Nie wiem co oznacza wzajemna opozycja koniunkcji Wenus z Marsem (do koniunkcji Wenus z Marsem) w naszych horoskopach. Kojarzy mi się z kolejkami jak trzeba coś załatwić w oddziele i z tym, że jakoś je przeżywam.
    • rena65 Fortis Bank 04.08.08, 14:20
      dzisiejsza Rzepa podaje "Fortis szuka kapitału. Belgijsko-holenderska grupa ma kłopoty finansowe. Mogą one spowodować wyjście banku z polskiego rynku"
      Bank powstał 6 października 1990 r w Warszawie decyzją nr 46 Prezesa NBP.
      Słońce w kwadratach do - Saturna, Urana i najsilniejszy do Neptuna (naiwnie chcę wierzyć że taki scenariusz nie był z góry przewidziany przez założycieli) raczej nie wróży dobrze, ale już (malejący) Księżyc w kwadracie do Jowisza przepełnia szalę.
      Ceres w trygonie do Saturna - wydaję się, że wkłady nie powinny być zagrożone. Nie ten właściciel ..to inny smile
      Obecnie Mars z Księżycem tranzytuje koniunkcją Ceres i trygonem do Saturna, sekstyl Słońca do Słońca.
      Sytuacja na rynkach jaka jest ..każdy widzi - tu decyzja jest niełatwa ale raczej słuszna dla uratowania jak największej ilości aktywów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka