Dodaj do ulubionych

Piotrhans gdzie jesteś nie widze Twoich postów

23.02.05, 09:42
Obserwuj wątek
    • piotrhans Re: Piotrhans gdzie jesteś nie widze Twoich postó 23.02.05, 16:58
      Witam. jestem jestem. Fakt pare dnbi mnie nie było. Pojawiło sie pare nowych
      wypowiedzi. Kilo6 , ta wypowiedz o drodze 42 to ciekawy temat. Natomiast
      zauważyłem pewne defetystyczne linki o smierci tego forum. Po prostu brakuje
      ludzi którzy chcieliby o czymś ważnym pogadać. Na ostroiczanina nie zwazaj. Te
      jego wypowiedzi sa albo złosliwe, albo prowokacyjne, bo nie sądze zeby facet
      był aż takim pesymistą. przecierz on wszystko podwaza a chyba nie oto chodzi.
      Chodzi o krytykę, ale twórczą. Wiesz jak tak przeglądam posty na "Wyborowej" to
      wydaję mi sie że nasze społeczeństwo kocha narzekać, żyć w bierności i wszędzie
      widzieć spiski. To przykre.
      Na razie to tyle. Odezwę siee w najbliższym czasie na naszym forum, a póki co
      bedę polecał znajomum ten link. Dzięki i pozdrawiam
    • piotrhans Jacy mieszkańcy takie miasto.... 28.02.05, 14:49
      Wypada sie zgodzić z tym że skałki za manhattanem(nie lubie tej nazwy) są źle
      wykorzystane, czy w ogóle zaniedbane. Ale w Starachowicach to jest problem
      wielu miejsc. Brakuje ikry, pomysłow i zapaleńców. Władzę? Zgoda, sa mało
      aktywne i nie czują bluesa. To w większości stare pryki, z czasów głebokiego
      gierka. Ale nie tylko w tym problem . Mysle że zgodzicie sie ze mną, że istota
      tkwi w braku potencjału ludzkiego w miastach prowincjonalnych. Przeciez to
      problem Starachowic, ale też Skarzyska, Ostrowca, Opatowa, Kńskich i innych
      miast poza naszym województwem. MOŻE BYĆ Lepszy czy gorszy prezydent, ale to
      nie zmienia faktu mizernej struktury ludnosci. Przeciez doskonale wiecie, jak
      brakuje u nas ludzi młodych i wykształconych, majacych trochę większe potrzeby
      egzystencjalne. Pozytywne pomysły i aktywność rodza się tylko w takich
      środowiskach, gdzie mamy do czynienia z ludźmi o nieco bardziej wysublimowanych
      potrzebach, a także krytycznym(a nie krytykanckim) spojrzeniu na rzeczywistość.
      W naszych miastach tego nie ma. Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo to zmienić.
      Odpływ młodych trwa, a sam piszący te słowa chciałby wnieść pozytywne pomysły
      dla miasta i troche go rozruszać, ale z perspektywy ok 200 km to jest to
      cięzkie zadanie... NOTABENE: Wielu nas takich.
      Ps. Władze miasta nie budzą mojego zachwytu, lecz nie widze niestety żadnej
      alternatywy. Brakuje nowych, świeżych tywarzy, z pomysłami. Szkoda. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka