Dodaj do ulubionych

Zespół muzyczny Evergreen.

10.12.09, 17:11
Proszę serdecznie o opinie na temat zespołu Evergreen z Częstochowy.
Obserwuj wątek
    • myszka_1976 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 20.12.09, 14:47
      We wrześniu bawiłam sie na weselu na którym grał ten zespół , i z
      czystym sumieniem mogę powiedzieć , że zabawa była super. Grają
      bardzo różne kawałki. Mają dobry kontakt z gośćmi. Moja siostra
      zamówiła ich na swoje wesele w 2011, więc dlatego jestem na bieżąco.
      Mają swoją stronkę internetową i tam możesz posłuchać jak grają.
        • veronika58 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 06.01.10, 19:26
          Powiem Ci szczerze dziewczyno,że na sylwku byłam w lekkim szoku jak
          ich posłuchałam grali i śpiewali bardzo fajnie wogóle było super
          zabawa była fantastyczna swietnie sie bawiliśmy grali tak różną muze
          że szok wszyscy moi znajomi byli naprawde pod wrażeniem tej zabawy
          poleciłabym ich z czystym sumieniem,spokojnie.Mam nadzieje,że
          pomogłam ale najlepiej sama ich posłuchaj:)
      • lenka_9 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 09.02.10, 18:09
        Cześć. Chciałam powiedzieć parę słów o opinii Macieja i wogóle o
        Evergreen. Chyba nie masz pojęcia o różnicy pomiędzy muzyką
        biesiadną a ludową! To, że zespół nie śpiewa ludowych przyśpiewek
        przy stole i nie gra utworów w stylu : oj, dana, dana !! to nie
        znaczy, że nie gra muzyki biesiadnej.

Otóż bawiłam się na weselu z zespołem Evergreen pod koniec stycznia.
        Nie miałam pojęcia, że aż tak dobrze będziemy się bawić na weselu na
        którym gra zespól a nie DJ. Przede wszystkim grali wszystkie style i
        rodzaje muzyki, od lat 60 i 70, przez muzykę dyskotekową, najnowsze
        przeboje - np. Oceane, czy Monday MOrning, i rockowe kawałki. Jak
        koleś zaśpiewał Dzem - Whiskey to ludzie biegli pod scenę jakby był
        normalny koncert. Na życzenie znalazły się też kawałki biesiadne,
        jak np. granica, choć ja za nimi nie przepadam.

No, rozpisałam się tutaj, ale po prostu po dwóch super dniach
        zabawy, uważam że taki zespół powienien mieć jak najlepsze opinie,
        żeby ludzie mogli pobawić się tak samo na swoim i czyims
        weselu...:)))Ja powiem szczerze , że jestem nimi zachwycona!
    • kacz4 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 28.02.10, 18:19
      Ludzie czym tak się zachwycacie? Przecież to kolejny DYSKIETKOWY zespół.Kolejny
      który ma te same aranżacje utworów. Jak dla mnie sa przeciętni.Wokalistka i
      klawiszowiec to przeciez dawny zespół eltronic.....
        • jkaczmarzyk Re: Zespół muzyczny Evergreen. 03.06.10, 18:20
          Witamy. Zespół Evergreen grał na naszym weselu w dniu 24.04.2010 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca układała się od samego początku do samego wesela znakomicie. Bardzo miły kontakt z panią Moniką. Ciekawe aranżacje piosenek. Szczególnie piękne wykonanie utworów zespołu DŻEM. Płyta ani utwory na stronie internetowej nie odzwierciedlają tego jak zespół gra na żywo. Goście byli zachwyceni.
          W 100% polecamy.
          Karolina i Janusz.
    • agnieszkak2000 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 06.07.10, 18:32
      Mieliśmy przyjemność bawić się na naszym weselu przy utworach wykonywanych przez
      zespół evergreen i naprawdę zespół jest świetny goście wspaniale się
      bawili.POLECAM TEN WSPANIAŁY ZESPÓŁ.POZDROWIENIA DLA ZESPOŁU A W SZCZEGÓLNOŚCI
      DLA PANI MONIKI:)
      • nika_pop Re: Zespół muzyczny Evergreen. 17.08.10, 18:45
        Najpierw napisz dlaczego, a nie wypisujesz bezzasadne bzdury. Trzy tygodnie temu zespół EVERGREEN grał u nas na weselu według opinii naszych gości spisali się rewelacyjnie. Polecamy ten zespół każdemu kto lubi się dobrze bawić przy muzyce różnorodnej zarówno nowoczesnej jak i biesiadnej. Osobiście oceniamy EVERGREEN na szóstkę z plusem, mamy nadzieję, że powtórzymy jeszcze imprezę z SYLWESTRA 2009/2010 ;)na Cygance ;)
        Pozdrawiamy EVREGREEN
        Monika&Marek
    • zelenykoberec Re: Zespół muzyczny Evergreen. 23.08.10, 14:44
      Miałem przyjemność bawić się na moim weselu w dniu 31.08 razem z zespołem Evergreen. Ja jak również wszyscy goście bawiliśmy się wspaniale, dobrany repertuar (od lat 60 do nowości) oraz sposób wykonania piosenek był super. Muszę zaznaczyć, że bylo to wesele międzynarodowe (polsko-czeskie) i pozytywne opinie otrzymalem od gości z obu krajów.
      Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie i gorąco mogę polecić ten zespół. Mam nadzieję, że będe mógł się jeszcze w przyszłości bawić w ich towarzystwie.
      • gosiamariusz2108 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 03.09.10, 22:20
        21 sierpnia 2010 Zespół bawił Naszych gości na 10+(skala do 10). Repertuar
        bardzo zróżnicowany od starszych kawałków po nowoczesne dzisiejsze. Możemy z
        czystym sumieniem polecić Zespół bo są najlepsi!!! Do tego stopnia, że w
        rodzince szykują się jeszcze dwa weselicha i będzie na nich grał NASZ Zespół!
        pewnie w ogóle zaczniemy chodzić na wesela na których gra tylko ten Zespół.
        Wokalistka ma taki głos, że często zastanawialiśmy się czy to nie play
        bek.śpiewa wszystko i to lepiej niż w oryginale. dziękujemy, pozdrawiamy i do
        szybkiego zobaczenia i usłyszenia.
        Małgorzata i Mariusz
        • ibqs Re: Zespół muzyczny Evergreen. 08.09.10, 21:56
          To ja się przyłożę i potwierdzę wszystkie pozytywne słowa jakie zostały napisane. Ja wraz z moją żoną mieliśmy ślub 28.08.2010r i muszę powiedzieć, że to pierwsze wesele na którym wszyscy goście byli zadowoleni i wiem że to zasługa w dużym stopniu zespołu EVERGREEN. Zespół grał do białego rana i za każdym razem podłapywał jak nasi goście przy stołach zaczynali jakieś ludowe przyśpiewki i dawali taki akompaniament, że nie było osoby, która by siedziała przy stoliku zamiast się bawić. Jeżeli ktoś wybiera ten zespół to na bank nie pożałuję. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

Dziękuję zespołowi za wspaniałe wesele i super zabawę.
          Jakub i Magdalena
          • basica26 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 15.09.10, 08:11
            Dla mnie zespół EVERGREEN to najlepszy zespół w okolicach Częstochowy. A trochę tych zespołów przesłuchałam...
            Jestem organizatorem imprez integracyjnych w firmie, w której pracuję i Evergreen grał jak na razie (mam nadzieję, że będzie ich więcej) dwie takie imprezy i ja, pracownicy i klienci firmy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak dobrze grają.
            Zamawiając ten zespół nie martwię się czy gościom się spodoba, bo wiem że tak będzie.
            Ja jestem ich pewna...A to jest bardzo dużo.
            Nie jest miłe usłyszeć po imprezie, że zespół "smęcił"...
            W przypadku EVERGREEN jest pewność, że takich komentarzy nie będzie.
            Grają muzykę "dla wszystkich". I przede wszystkim to przemili ludzie... :)
            Moim zdaniem pełen profesjonalizm!!!
    • madzia8565 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 22.09.10, 16:21
      Zespół REWELACYJNY!!!!!!!!!!!!!!!!! Grali u nas 18.09.10 i z całego serca polecamy. Pełen profesjonalizm. A muzyka? Dla każdego. Goście byli pod wielkim wrażeniem zespołu.Jak zespół weselny to tylko oni.!!!!!!
      Serdecznie podziękowania dla zespołu za super zabawę.
      Magda i Robert.
    • romaninka Re: Zespół muzyczny Evergreen. 22.09.10, 21:17
      Dla mnie to już żenada.Zespól znam od dawna nawet z wczesniejszego składu.Grają średnio ,ale nie o tym pisze.Szkoda mi juz was. Mam nadzieje że nikt się nie nabierze na te wasze ściemy. Najpierw piszecie sobie sami pozytywne opinie a potem schodzicie na dno proszac po każdej imprezie o opinie osób u których graliście. Ludzie czy to dla was nie dziwne, że wypowiadają się tu osoby które tylko raz zawitały na to forum- i myslicie że po to, żeby opisać zespół evergreen.NIE to sam zespół co jakiś czas zakłada nowe konto i sam pisze o sobie[prosze sprawdzić numery IP].
      DROGI ZESPOLE PÓŁ CZĘSTOCHOWY SIĘ Z WAS ŚMIEJE.
      • evergreen.monika Re: Zespół muzyczny Evergreen. 28.09.10, 16:11
        Szanowni Państwo.
        Mieliśmy nadzieje, ze unikniemy sytuacji wielokrotnie powtarzanych na forum ślubnym, gdzie różne osoby z branży nawzajem zawalają swoje wątki wzajemną krytyką oraz często krzywdzącymi opiniami na temat różnych zespołów. Niestety, dotknęło to i nas i w tej sytuacji jesteśmy zmuszeni sprostować parę bzdur, które wypisuje Romaninka.

Zespół Evergreen od początku swojego istnienia gra w niezmienionym składzie, więc jeśli ktoś zna nas ze składu wcześniejszego, może po prostu nie wie o kim pisze. Jako zespół Evergreen budujemy swoją pozycję na rynku od kilku lat i w związku z tym najcenniejsze dla nas są opinie naszych klientów i wszystkich tych , którzy mieli okazję bawić się przy naszej muzyce. Dlatego też bez jakiegokolwiek wstydu informujemy młodych ze istnieje forum na którym jeśli mają ochotę mogą napisać co sądzą na nasz temat i nie uważamy by był to jakikolwiek upadek. Wręcz przeciwnie, jest to naturalne w dzisiejszych czasach wspieranie się opiniami osób, które nas zatrudniły, aby nasi następni klienci mieli pogląd z pierwszej ręki, jak się z nami współpracuje. Chcielibyśmy jednak stanowczo podkreślić, że nigdy nie prosimy klientów o wystawienie nam pozytywnych opinii i za każdym razem zapraszając Młodych na forum ryzykujemy, że ich odczucia po weselu będą inne niż nasze a opinia niekoniecznie pozytywna. Skoro jednak większość ocenia nas na plus….to znaczy, że dobrze wykonujemy naszą prace i jesteśmy dumni, że już po odbytym weselu ktoś rewanżuje nam się poświęcając swój czas aby wejść na forum i napisać parę słow.
        Zresztą w świetle tego co napisałam powyżej fakt, że ludzie pojawiają się na forum tylko jeden raz jest dla raczej zaletą, a nie tak jak wskazuje Romaninka wadą. Zbyt wiele można znaleźć wątków, gdzie jedne i te same osoby piszą raz o torcie, raz o samochodach, innym razem o zespole a wszystko po to by wątki były sztucznie podbijane i kontynuowane.

Nie wiemy co znaczy ostatnie zdanie "DROGI ZESPOLE PÓŁ CZĘSTOCHOWY
        SIĘ Z WAS ŚMIEJE" bo nie rozumiemy o jakiej części Częstochowy Romaninka pisze. Czy są to potencjalni przyszli klienci, osoby u których juz graliśmy, czy tak jak przypuszczamy nieudolne zespoły muzyczne które reprezentują niski poziom i śledzą forum aby komuś zaszkodzić. Zastanawiamy się tylko jak bardzo ktoś musiał się nami interesować, że przepytał „ pół Częstochowy” co o nas sądziJ

Powoli kończąc, jeśli moderator ma życzenie proszę faktycznie sprawdzić IP osób które wypowiedziały się na nasz temat, gdyż nie mamy sobie nic do zarzucenia

Dziękujemy za wszystkie opinie na wątku, pozdrawiamy serdecznie wszystkich u
        których graliśmy.
        Muzyka obroni się sama. Zespół Evergreen
        • agok22 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 23.10.10, 09:15
          Zespół Evergreen grał na naszym weselu 9.10.2010. Z czystym sumieniem możemy go polecić. Na naszą prośbę został przygotowany utwór "Nothing else matters" Metalica za co bardzo dziękujemy. Wykonanie świetne ;) Wszyscy goście bawili się do białego rana. Usłyszeliśmy wiele dobrych słów na temat zespołu i różnorodnej muzyki. Pełny profesjonalizm i gra na wysokim poziomie. Będziemy polecać ten zespół wszystkim znajomym planującym wesele. Naprawdę warto, jeśli chce się mieć wspaniałą zabawę i miłe wspomnienia.
          Jeszcze raz dziękujemy ;)
          Ola i Jacek
          • dominik-a10005 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 27.10.10, 11:26
            Jak zespół na wesele to tylko oni:) Bez żadnego wahania polecilibyśmy go każdemu. Wesele udało nam się w dużej mierze dzięki nim:)super repertuar, pełen profesjonalizm, a co za tym idzie udana impreza:) jeszcze raz gorąco polecamy na pewno nie pożałujecie:)Pozdrawiamy zespół Dominika i Bartek:)
    • hemidall Re: Zespół muzyczny Evergreen. 16.11.10, 22:06
      Witam,
      zespół Evergreen grał na naszym weselu w ostatnią sobotę (13.11.2010) pod Kakowem (wesele na 100 osób, dzie 2/3 to młodzi), więc dorzucę naszą świerzą opinię.
      Generalnie szulakiśmy kapeli długo, jezdząc po małopolsce i śląsku i odsłuchując zespoły na weselach w bardzo późnych godzinach, nie chwaląc się swoją obecnością.
      Objezdzaliśmy wesela, na których gały kapele, zajmujące czołowe lokaty na przegladach kapel weselnych, organizowanych przez magazyn "sufler".
      Wesele miało być w listopadzie, więc właściwie mięliśmy pełen wybór, bo prawie każdy miał wolny termin.
      Wybór padł na kapelę spod Częstochowy i był to dobry wybór. Chyba jeszcze nie byłem na weselu, gdzie do samego końca parkiet byłby pełny, a ludzie tak dobrze się bawili.
      Grali dla nas wszystkiego po trochu, poza dicho - dokładnie tak jak tego oczekiwaliśmy. Grają bardzo rytmicznie, czysto i do tego mają naprawdę dobry wokal kobiecy i męski. Czuć w tej muzyce energię, czego brakowało niestety u wielu wyżej ceniących się kapel. I przy tym nie grali wcale głośno. Porównując z ich granie na żywo z próbkami mp3 na ich stronie, właściwie to podobieństw jest niewiele.

Bardzo dobry kontakt z liderką zespołu - panią Moniką, otwartą na rózne nasze pomysły.
      Nie mięliśmy wielu zabaw, co akurat wyszło na plus, bo był by to niepotrzebny przestój w zabawie, przerwy były odpowiednie, kolejne bloki muzyczne również, komunikacja z kelnerami również (posiłki roznoszono w przerwach, a nie podczas zabawy)...
      wyszło pare mankamentów, związanych głównie z kształtem sali - litera L (nagłośnienie), ale całościowo kapela okazała się najmocniejszym punktem wesela.
      Podsumowując, gdybyśmy mięli wybierać raz jeszcze, bralibyśmy ich bez wahania.

A jesli macie jakies wątpliwości, to polecamy nasz sposób, opisany powyżej, na sprawdzanie kapel na żywo. To jest zbyt ważny element wesela, żeby posiłkować się jedynie opiniami czy próbkami mp3.
      Pozdrawiamy
      B. i T.
    • jkwf Re: Zespół muzyczny Evergreen. 09.04.11, 14:31
      Gorąco polecam!

Evergreen przyczynił się do wielkiego sukcesu naszego przyjęcia, które odbyło się w ubiegłą sobotę w Krakowie.
      W ferworze przygotowań przyjęcia weselnego największym luksusem jest grono ludzi zaangażowanych w przygotowania, na których można polegać. Szczególnie jeśli organizujesz przyjęcie na doległość, jak to było w naszym przypadku. Na dodatek oboje byliśmy zgodni i wybredni jeśli chodzi o muzykę. Na szczęście znaleźliśmy Evergreen. Uczucie komfortu psychicznego dla wszystkich przygotowujących się do Wielkiego Dnia - bezcenne.
      Po pierwszym kontakcie mejlowym i telefonicznym z Panią Moniką wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Przekazaliśmy krótko naszą wizję muzycznej oprawy, nasze preferencje muzyczne, a Evergreen nie tylko wysłuchał, przyjął, i przygotował odpowiedni repertuar, ale nawet zaskoczył nas kilkoma niespodziankami spoza listy życzeń. Jedną z największych niespodzianek było przygotwanie i przepiękne wykonanie naszego pierwszego utworu. Byliśy pod ogromnym wrażeniem, bo decyzję podjęliśmy chyba dopiero 3 dni przed i myśleliśmy że nasza piosenka będzie odtworzona z mp3.

Nasze wesele było międzynarodowe i chociaż nie oczekiwaliśmy tego Pani Monika zrobiła nam niespodziankę witając naszych gości po angielsku i zwracając się również do nich w trakcie imprezy.

Evergreen to profesjonalny zespół muzyczny, ludzie obdarzeni pięknymi głosami, grający muzykę na żywo i potrafiący stworzyć niepowtarzalną atmosferę i porwać do tańca. My bawiliśmy się do rana i nie było jednej osoby na przyjęciu, która nie wyrażałaby się w samych superlatywach o zespole, jakości dźwięku i repertuarze przygotowanym specjalnie dla nas na ten dzień.

Evergreen to rónież troje przemiłych, sympatycznych ludzi: pani Monika, oraz panowie Mariusz i Robert, z krótymi od początku do konca mieliśmy świetny kontakt, przed, po i w trakcie imprezy. Byliśmy wdzięczni za ich elastyczne podejście do nas i naszych życzeń w okresie przygotowań imprezy, za komunikację z kelnerami i obsługą w trakcie trwania przyjęcia i profesjonalność do rana.

Jeszcze raz gorąco polecam! I jeszcze raz dziękuję Evergreen za niezapomnianą imprezę :)
      • kirk82 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 05.05.11, 20:12
        Gorąco polecam!

Zespół znam nie od dziś i mogę powiedzieć że są w pełni profesjonalistami. Grają super muze na żywo, mają znakomite nagłośnienie i sprzęt.
        Grali dla mnie i mojej małżonki na naszym weselu 30.04.2011r. Wspaniale poprowadzili całą impreze. Znakomity repertuar, świetny kontakt ze wszystkimi uczestnikami wesela, fajne dobrze dobrane zabawy ( bez wieśniackich konkursów typu: picie vodki na czas albo rozbieranie się na golasa itp.. - kto bywa od czasu do czasu na weselach wie o co chodzi).

Nie było osoby na przyjęciu która nie pochwaliłaby zespołu. Wspaniali muzycy:
        Robert - Gitara - nie od parady - znakomite wykonania rockowych kawałków i nie tylko, Mariusz - Klawisz - po prostu super, Monika - Vokal - mistrzostwo świata!!

Dzięki zespołowi goście na naszym przyjęciu bawili się do samego końca i nawet gdy przekroczyliśmy przewidziany czas imprezy zespół grał dalej. Nasze wesele okazało się wielkim sukcesem na który w dużej części zapracował Evergreen.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawe i w 100% polecamy zespół EVERGREEN.

Szczególne podziękowania dla Moniki
        Magdalena i Adam
          • czokles1 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 09.05.11, 22:13
            JEŻELI KTOŚ PISZE ŻE ONI GRAJĄ NA ŻYWO TO DELIKATNIE MÓWIĄC JEST MAŁO INTELIGENTY.
            DO GRANIA NA ŻYWO JEST POTRZEBNA SEKCJA RYTMICZNA (BĘBNY,BAS).....
            WYKONAĆ W TYM SKLADZIE NA ŻYWO KAWAŁEK ZESPOŁU MATALICA JEST NIEWYKONALNE.
            CHYBA ŻE DLA KOGOŚ DOBRY PODKŁAD Z CD TO SUPER ZAGRANY KAWALEK NA ŻYWO...
            ŻADEN ZESPÓŁ KTÓRY NIEMA W SKŁADZIE PERKUSJI I BASU NIEZAGRA NA ŻYWO.
            ALE DECYZJA NALEŻY DO.WAS
    • evergreen.monika Re: Zespół muzyczny Evergreen. 12.05.11, 17:50
      Szanowni Państwo!Witam i dziękuję w imieniu zespołu EVERGREEN za wszystkie opinie na forum.Mam równiez kilka słów odniesienia do dwóch ostatnich forumowiczów.
      Panowie bardzo was proszę abyście na forum dotyczącym mojego zespołu nie obrazli naszych klientów,gdyż jest to delikatnie mówiąc,,niegrzeczne"
      Jak tak dalej pójdzie,dojdzie do tego ,ze 5 osobowy zespół majacy w składzie:perkusje,klawisze,bas i gitarę zostanie obsmarowany przez np.7 osobowa kapele,że w jego aranżacji słychać skrzypce i sekcje dętą,a w składzie tych instrumentów nie ma.
      Nie dajmy sie zwariować .Prawda jest taka,że faktycznie decyzja nalezy do Młodych ilu osobowy zespół zamówią na swoje wesele,a sami wiecie ,że są plusy i minusy tak i dużych, jak i małych kapel.Pozdrawiamy zespół EVERGREEN

• kacz4 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 12.05.11, 18:19
        Pani Moniko - oczywiście ,że decyzja zawsze nalezy do młodych , ale wybierając zespół mają prawo wiedzieć który zespół ma jakies pojęcie o graniu a który bawi się w zwyczajne karaoke.[stąd te dwie wcześniejsz opine].
        Ja oczywiście do tych opini sie przyłaczam , bo niestety Pani Moniko ,ale Pani zespół w 100% GRA z MP3 lub MIDI . Czasami zdarzy sie że dogra cos gitarzysta [chwała mu za to] i to na tyle.
        Tak niestety nie powinien zachowywać sie Dobry zespół co wynika z pewnej częsci opnii ,no chyba że to też "ściema".
        • karolexxx78 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 06.07.11, 22:23
          Kompletnie nie rozumiem dwóch ostatnich opinii.
          Non stop rozwodzicie sie na temat muzyki a nikt nie mówi o wokalu.
          Ja miałem impreze z Evergrenem i wiem ze zabawe robia zajebista !
          Zespół na wesele to zespól na wesele,
          mają zrobić tak żeby goscie zajebiscie sie bawili i tyle.
          WOKAL, WOKAL ma byc dobry i wiedza jak poprowadzic impreze żeby ludzie wyrywali na parkiet.

Ja mam głeboko w d.... zespół który ma sekcje rytmiczna a nawet dętą w swoim składzie
          jeśli nie umie śpiewać i bawić ludzi, choćby był złożony z samych wirtuozów.
          Tym bardziej wkurzają mnie wszystkie te wspaniałe zespoły,
          które mają nawet kumatych fajnych muzyków ale sobie robia swoje dziwne aranżacje.
          Jak raz usłyszalem "Takie tango" w takim wykonaniu to sie k.... do refrenu zastanawiałem co to jest.
          Tak panie Kacz , decyzja nalezała do mnie.
          Z zespołu jestem zajebiscie zadowolony!
          • klaudia.nowosinska Re: Zespół muzyczny Evergreen. 06.07.11, 22:55
            Nie należę do grona fanów zespołu Evergreen, ale w jednym muszę przyznać rację:
            na weselu zespół ma bawić gości weselnych. Wielokrotnie już to pisałam, zespół jest od tego, żeby gości zabawiać, a nie popisywać się swoimi umiejętnościami. Drogie MP, na czym wam zależy na weselu? Na dobrej zabawie czy na wysłuchaniu koncertu? Wolę prymitywny zespół "dyskietkowy", który dopasuje muzykę i dla mnie i dla moich rodziców, ale też dla dziadków, nie będzie dla niego obciachem poprowadzić taktowne zabawy, zagrać przy stołach biesiadnie jak jest taka potrzeba i przede wszystkim umie się dopasować do oczekiwań PM i gości. Jak będzie mi zależeć na perfekcyjnej muzyce to wynajmę Dj-a. Tylko czy to jest najważniejsze na weselu? Mówię stanowcze nie zespołom, które udają wielkie gwiazdy. A te wszystkie dyskusje czy zespół gra na żywo są śmieszne. A kucharz wszystkie potrawy przygotowuje na miejscu? Kurczaka zabija i patroszy w dniu wesela?
              • beatricel Re: Zespół muzyczny Evergreen. 11.08.11, 17:42
                Witam wszystkich, a w szczególności młode pary, które rozważają wynajęcie zespołu Evergeen za swoje wesele.
                Zespół Evergreen grał na Naszym weselu 16 lipca (sala Złote Arkady).
                Niegdy wcześniej nie bawilismy się z tym zespołem na żadnym weselu a wybraliśmy ich na podstawie przesłuchania ich płytki. czysty wokal, czyste brzmienie. Mogliśmy wybrać obojetnie jaki zespół, a zdecydowalismy się na Evergeen. Im bliżej wesela tym bardziej się stresowałam czy będzie wszystko w porządku i jak to wyjdzie, czy goście się będą bawić, czy zespół fajnie poprowadzi itp. czyli typowe obawy ;-).
                Na naszym weselu bawiło się prawie 150 osób i muszę przyznać, że tak na prawdę chyba po raz pierwszy widziałam, by wszyscy byli na parkiecie bawiąc się! Zespół na prawdę grał fantastycznie i, co najwazniejsze "dla wszystkich". Idealnie wyczuwali nastroje gości do zabawy. Monika, Mariusz, Robert - idealnie! Dziękujemy Wam serdecznie za piękne chwile i emocje, które spotęgowaliście na pomocą Waszej muzyki. Polecam zespół wszystkim. Na pewno jest jeszcze wiele fajnych zespołów, nie kwestionujemy tego, ale jak ktoś się zastanawia nad Evergreen to polecamy w 100 %. Beata i Mikołaj!
            • ann_mar Re: Zespół muzyczny Evergreen. 20.08.11, 12:06
              Zespół Evergreen zagrał na naszym weselu 30.07.2011. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni z wesela, chętnie uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez zespół. Po weselu wielokrotnie słyszałam same pozytywne opienie na temat zespołu. Na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ten zespół. Strona zespołu i zamieszczone na niej utwory mówią same za siebie. Pozdrawiamy gorąco cały zespół Evergreen i życzymy kolejnych zadowolonych par.
    • binka88 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 27.08.11, 12:26
      Witamy serdecznie zainteresowanych.
      Zespół Evergreen zagrał na naszym weselu 06.08.2011 r.
      Zespół wybraliśmy przypadkowo, poprzez przesłuchanie na ich stronce utworów. Ze wszystkich przesłuchanych zespołów tylko Oni byli najlepsi. Podpisaliśmy umowę, lecz jak każda para przed tym wydarzeniem martwiliśmy się czy wszystko wyjdzie dobrze, przede wszystkim czy goście będą zadowoleni. Lecz niepotrzebnie się przejmowaliśmy bo wyszło wspaniale wszyscy się bawili do końca w pierwszy jak i w drugi dzień. Zabawy były super, wszyscy płakali ze śmiechu - ale dosłownie :) Gdy po weselu żegnaliśmy się z każdym gościem indywidualnie, to każdy chwalił zespół "super"!
      Każdej parze gorąco polecamy zespół EVERGREEN - na pewno się nie zawiedziecie!!

Chcielibyśmy przeżyć to jeszcze raz, ale tylko i wyłącznie z tym zespołem z Panią Moniką, Panem Mariuszem i z Panem Robertem.

Pozdrawiamy wszystkich oraz zespół Evergreen, Sabina i Łukasz
      • mazi-na86 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 25.09.11, 20:04
        Witam
        Zespół Evergreen zagrał u nas na weselu 27.08.2011 roku. My jak również nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie. Zespół gra każdy rodzaj muzyki, repertuar jest bardzo szeroki i dlatego każdy gość znajdzie coś dla siebie od najmłodszego do najstarszego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wybory tego zespołu i polecamy każdemu bo naprawdę warto!!! Mamy nadzieję że w przyszłości będziemy się bawić z takimi zespołami jak zespół Evergreen. Pozdrawiamy cały zespół Marzena i Janusz :)
    • maveri85 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 02.10.11, 22:18
      Witamy
      EVERGREEN zagrał na naszym weselu 03.09.2011
      Zespół trafiony w 10tkę, nie mogliśmy wybrać lepiej, grali rewelacyjnie. Goście bawili się znakomicie. Grają naprawdę wszystko, każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne Evergreen gra utwory za które inne zespoły nie odważyłyby się zabrać. Gdy wykonali piosenkę Metallici (Nothing Else Matters) wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Nie było pary, która przy pożegnaniu nie chwaliłaby zespołu. Dziękujemy Monice, Mariuszowi i Robertowi za to, że dzięki Nim nasze wesele było dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.
      Pozdrawiamy
      Mania i Sławek
    • piramida82 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 16.11.11, 18:48
      Sczerze polecam ten zespół. Mieliśmy wesele 29.10.2011r i zabawa była super. Grają różne kawałki, kazdy znajdzie coś dla siebie, świetnie bawią gości. Pani Monika ma piękny głos. Moi goście byli zachwyceni oprawą muzyczną. Polecamy w 100 procentach i pozdrawiamy zespół Evergreen Ania i Jacek
    • l.o.l.a24 Zespół muzyczny Evergreen. 28.05.12, 22:43
      nasz ślub był drugim z najpiękniejszych dni po narodzinach naszej córeczki a zespół evergreen dołożył swoją cegiełkę aby tak mogło się stać. muzyka i wokale na wysokim poziomie. utwory z różnych zakątków świata i na przełomie wielu dekad. członkowie zespołu są bardzo mili i uprzejmi a także mają świetny kontakt z ludźmi.na drugi dzień wszystkich gości bolały stopy od tańca :)mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy Karolina i Bartek.
      • cartmancs Re: Zespół muzyczny Evergreen. 25.06.12, 00:42
        Witam. Co weekend jestem na jakimś weselu. Zespołów grających wszystko na żywo, w PL jest może kilka. To, że zespół ma perkusje i bas nie znaczy ze gra na żywo.

Co do samego zespołu, dla mnie nr 1 jest gitarzysta. Gra praktycznie wszystko, piękny wokal. Wokalistka dobra. W niektórych ang piosenkach słychać braki (I'm so excited). Klawisz - fajny wokal w piosenkach disco.

Chciałem zaznaczyć ze nigdy nie miałem przyjemności słyszeć tego zespołu na żywo.

Pozdrawiam, C
      • pannamloda85 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 03.09.14, 23:33
        Zespół Evergreen wybraliśmy głównie opierając się na opiniach z internetu. Nie zawiedliśmy się. Zespół grał fantastycznie, wszyscy goście byli zachwyceni i pytali gdzie znaleźliśmy taki fajny zespół. Także z czystym sumieniem gorąco polecamy zespół Evergreen. Pozdrawiamy Iza i Przemek.
    • ewwelina Re: Zespół muzyczny Evergreen. 08.07.12, 10:25
      Polecam zespół Evergreen. Grają dobrą muzykę, respektują wybrany repertuar, potrafią zachęcać ludzi do tańca, są w porządku jeśli chodzi o wykonanie muzyczne i to wszystko za stosunkowo niską cenę. Mielismy wesele 30.06.2012 i jesteśmy naprawdę zadowoleni.
      Ewelina
      • szo-lka Re: Zespół muzyczny Evergreen. 30.09.12, 13:27
        Bardzo goraco polecamy zespol Evergreen. Grali na naszym weselu 9 czerwca 2012. Nie znalismy ich wczesniej a informacje o zespole znlezlismy przez internet. Poniewaz mieszkamy w Irlandii nie moglismy sie spotkac osobiscie i posluchac zespolu. Kontakt z Pania Monika od poczatku byl fantastyczny. Wszystko bylo jasne. Sprawili ze zaufalismy im i naprawde nie martwilismy sie wiecej oprawa muzyczna. Pani Monika i caly zespol wlozyli duzo trudu zeby przygotowac uroczystosc w jezyku polskim i angielskim. Byli fanatstyczni, wszyscy goscie byli pod wrazeniem i bawili sie fantastycznie. To byl naprawde wspanialy czas i zespol Evergreen przyczynil sie do tego w duzej mierze. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i mam nadzieje spotkamy sie jeszcze, brat moglby sie troszke pospieszyc:)
        Aga i Kevin
    • betty2012 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 20.08.12, 20:13
      Witam, naprawdę z czystym sumieniem polecam ten zespół. Mieliśmy wesele 07.07.2012 i byliśmy szczerze pod wrażeniem (mój mąż, ja, nasi goście a nawet obsługa sali, na której się bawiliśmy). Profesjonalnie podchodzą do rzeczy, grają długie bloki muzyczne, mają zróżnicowany repertuar (z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie), potrafią nawiązać świetny kontakt z gośćmi i co najważniejsze - fantastycznie grają!!!
      Pozdrawiam
      • paulina2357 Re: Zespół muzyczny Evergreen. 09.10.12, 19:53
        Wszystkim szukającym zespołu na wesele bardzo gorąco polecamy zespół muzyczny Evergreen! Przy muzyce tego zespołu bawiliśmy się u mojego kuzyna! Już wtedy wiedzieliśmy, że zespół Evergreen musi zagrać na naszym weselu! Super trio, które świetnie prowadzi całą zabawę weselną. Ekipa bardzo sympatyczna! Grają tylko najlepsze kawałki - nie sposób więc siedzieć przy stole. Bloki muzyczne odpowiednio dopasowane czasowo, pełen profesjonalizm! Pani Monika pięknie śpiewa i doskonale odnajduje się w roli "frontmenki" zespołu. Robert wzrusza przepięknym głosem i interpretacją wykonywanych utworów, a Mariusz to król disco! Zabawy odpowiednio dobrane, w dobrym guście i smaku, przy czym bardzo zabawne! Wszyscy goście byli zachwyceni! Wesele mieliśmy 25-26.08.2012 r.
        Pozdrawiamy, Paulina i Arek!
        • klaudia.nowosinska Re: Zespół muzyczny Evergreen. 09.10.12, 22:42
          Ten wątek jest przerażająco żałosny. Sama kiedyś powiedziałam parę pochlebnych słów o tym zespole, nie o muzyce, bo to dyskietka, ale o prowadzeniu wesela. Natomiast namawianie PM o wpisywnie swoich opinii jest żenujące i niezgodne z regulaminem forum. Admin chętnie usuwa oczywiste reklamy, ale tu chyba zaspał.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka