Dodaj do ulubionych

Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska

16.06.10, 23:04
moje wesele na razie jeszcze jest w planach ale chcialabym poznac jakies
szczegoly na temat tej sali. Czy ktos juz byl w sali Oliwia w Kuznicy
Kiedrzynskiej? Najbardziej interesuje mnie jedzenie, obsluga i ogolne
wrarzenia, z gory dziekuje :)
Obserwuj wątek
      • ak1231 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 21.09.15, 07:34
        Nie polecam tej sali oliwia poniewaz mialam w zeszlym roku i bylismy niezadowoleni po pierwsze mlodzi nie mieli wystrojonego miejsca gdzie siedzieli(ani krzesełek ani sciany ubranej)a po drugue zginely nam paczki z ciastami zeby dac gosciom dopiero znalazly sie na trzeci dzie.Jedzenie bylo dobre w zaleznosci od menu,obskuga byla nie zła.POZDRAWIAM

• meteoryczna88 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 24.06.10, 20:49
      Witaj,
      jesli możesz to poszukaj fajniejszego miejsca ,
      ja mialam tam wesele na 120 osobgdzie wlasciciel mówił że zmieści
      się 130 i powiem ci ze było ciasno, jedzenie fakt było smaczne ale w
      tym najdroższym zestawie nie wiem jak pozostałe jedynie gulasz
      węgierski smakował jak pomyje obsługa nie powiem miła ale
      właściciele niestety już nie klucz od magazynu na wódke który
      dostaje para młoda jest taki sam jak klucz który ma obsługa do
      napojów (wiec wszystko jest możliwe) pozatym właściciele
      wykorzystują każdą sytuacje zeby tylko zarobić a sami nie dotrzymują
      słowa jak chcesz to moge ci wszystko opowiedziec ale nie tutaj
        • kaja_1986 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 30.06.10, 13:00
          Hej.
          Jedzenie bylo dobre 3 lub 4 gorace posilki. Na obiad kilka rodzajow
          mieska, ziemniaczki , kluski slaskie , surowka itp, w razie gdy
          czegos braklo donoszono Nam. Przy kolejnych posilkach tez sie nie
          zawiodlam bylo urozmaicone raz rybka smazona z grilla i male
          pieczone ziemniaczki do tego jakies suroweczki , szaszlyki z
          frytkami byly, gulasz ja akurat nie jadlam bo nie lubie ale mezowi
          smakowalo duzo mieska w nim bylo. Na stole ogolnie czysto, ladnie
          owoce,ciasto, na biezaco wymieniane butelki z napojami. Talerzyki
          brude tak szybko znikaly ze stolu ze sie nawet nie orientowalam
          kiedy :). Jeden minus to brak kompletu sztuccy. Byly rozne jakby z
          roznych kompletow (ale to moze moje zboczenie)ale czyste byly to
          najwazniejsze :). Gdybys cos chciala jeszcze wiedziec pisz, odp na
          co bede mogla oczywiscie z perspektywy goscia :).
          Pozdrawiam.
    • czarna1303 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 09.07.10, 23:04
      Moje będzie na 120 osób i zastanawiam się czy sala nie będzie za mała- to po
      pierwsze. Po drugie powiem szczerze, że z perspektywy czasu uważam, że i parkiet
      wcale duży nie jest- jak wydawało mi się na początku. Jedzenie podobno jest
      dobre więc spoko. Urzekła mnie w tej sali taka elegancja- nie ma kwasu w stylu
      miliony balonów i jakiś niepotrzebnych falban zwisających z sufitu ( i takie
      rzeczy na niektórych salach widziałam)ale z drugiej strony może jest za
      skromnie. Sama nie wiem, bo sali w pełnym wystroju nie widziałam więc ciężko coś
      powiedzieć. Ale z kobietami tak zawsze- "niby cudownie, ale.." :)
          • joannnabednarek Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 05.10.10, 07:26
            Pozwolę sobie wkleić to co już tutaj napisałam tyle, że w oddzielnym wątku:
            25.09.2010 odbyło się nasze wesele właśnie na sali OLIWIA w Kuźnicy...
            Zaczęło się od miłej rozmowy z właścicielem a skończyło się na świetnie zorganizowanym weselu.
            Łatwy dojazd, parking na placu. Sala niezwykle nastrojowa (nie wymaga jakiejkolwiek dekoracji, sama przez się jest wizytówką), duży parkiet. Łatwy kontakt z właścicielem i jego żoną, pomocne wskazówki, różnorodne menu (z możliwością wyboru), jedzenie przepyszne (palce lizać), stoły zapełnione po brzegi, gorące gorące posiłki, przepyszne ciasta, różnorodne owoce, napoje serwowane bez ograniczeń; czysta, zmieniania co chwile zastawa i sztućce... Nie wspominając o możliwych gratisach, jakie oferuje właściciel (również z możliwością wyboru- my wybraliśmy wiejski stół a goście byli zachwyceni). Mogę tak wymieniać i wymieniać... Razem z mężem jesteśmy również baaardzo zadowoleni z obsługi...
            Jednym słowem wszystko można dograć z właścicielem...
            Pozdrawiamy gorąco właścicieli. Zorganizowaliście nam Państwo wspaniałe wesele...
            Ps. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiemy...
        • oliwia2010 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 10.10.10, 10:35
          Witam serdecznie jest to dla mnie mówiąc delikatnie troszkę dziwne że Pani logująca się pod nickiem "anecia77" miała przyjęcie weselne na naszej sali w dniach 03-04.09.2010r i przez ponad miesiąc,jak również w chwili rozliczenia za wesele które miało miejsce w trakcie poprawnin nie zgłaszała zastrzeżeń co do usługi wykonanej przez naszą firmę nagle budzi się jakby ze snu i wypisuje bzdury niczym nie poparte.Byłem daleki od zabierania głosu na powyższym forum,lecz na oszczerstwa wyssane z palca nie mogę pozostać obojętny. Szanowni Forumowicze zwróćcie uwagę iż anecia77 miała wesele na naszej salo 03.09.2010r,wyrażając swoją opinię zaledwie tydzień po czyli 10.09.2010r nic nie wspomina że"coś było nie tak" czas na refleksje nadszedł dopiero po miesiącu,jak dla mnie to troszkę żałosne... Pozdrawiam wszystkich uczestników forum,oraz życzę udanych wesel oraz szczęśliwego startu na nowej drodze życia niezależnie na jakiej sali odbędzie się Wasze wesela .
          • edytas9 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 28.10.10, 14:17
            Witam w Oliwi mieliśmy nasze wesele tyle że było to jeszcze w kamyku. Jeśli chodzi o właścicieli to my nie mamy żadnych zastrzeżeń byliśmy zadowoleni. Już przed poszukiwaniem sali właścicielka zrobiła na mnie miłe wrażenie porównując właścicieli innych lokali dlaczego - dlatego że jasno przedstawiła oferte bez zachwalania jak to u nich jest wspaniale. Wszystko było tak jak to wcześniej ustaliliśmy nie było żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Oczywiście są lepsze sale weselne ale za ceny jakie oferuje Oliwia nie mieliśmy na co narzekać.
      • meteoryczna88 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 27.10.10, 20:29
        witam, jak już pisałam wcześniej ja również nie polecam tej sali, moje wesele się tam odbyło i prawdę mówiąc na samym początku były piękne obietnice o parkingu z tyłu sali aby z przodu był tylko samochód młodych, o przywiezieniu altany, o torcie jaki chcemy itd a okazało się ze parkingu nie było , altanki nie było, tort taki jak my wybraliśmy z katalogu był nie możliwy, zresztą przy podpisaniu ostatecznej umowy właścicielka też nie pokazała się z najlepszej strony krzycząc do telefonu męża gdy zaczeliśmy negocjacje...itd jedzenie było dobre , obsługa bardzo miła jedynie właściciele nie popisali się... i sala z zewnątrz też daje dużo do życzenia
    • damian_immortal Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 06.02.11, 17:44
      Witam...Co do sali "Oliwia"w Kuźnicy Kiedrzyńskiej mam parę poważnych zastrzeżeń, nie wspominając już o opryskliwości i lekkim chamstwie właściciela (w przypadku jakichkolwiek niedociągnięć, czy też nie wywiązania się z umowy). Sala jest jaka jest, ładna zadbana wyremontowana ale... no właśnie to ale jest spore... łazienki są malutkie jak na tyle osób, brak wyłączności do pokojów, mała lodówka na alkohol, ograniczenia związane z czasem imprezy (tj. wyznaczone godziny rozpoczęcia i zakończenia oraz brak możliwości przedłużenia, co w moim przypadku było najgorsze), i co najważniejsze nie wywiązywanie się z umowy, i z tego co dziś wiem to nie tylko w moim przypadku, całkowity brak baru piwnego co było już dogadane, stół wiejski żałosny (w drugi dzień nic już na nim nie było a w pierwszy był tak skompy że szkoda słów. Kiedy doszło do płatności dopiero pan Ryś pokazał swoje prawdziwe oblicze i twarz... nie spodziewałem się czegoś takiego po takim człowieku, no ale cóż... było mineło... tak więc chcę przestrzec wszystkich co do tej sali i tych ludzi... niech ten dzień pozostawi same ciepłe i miłe wspomnienia a nie złość i żal... Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia wszystkim młodym parom i narzeczonym ale ja osobiście NIE POLECAM!!! Pozdrawiam Damian.
      • oliwia2010 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 06.02.11, 21:58
        szanowny Panie Damianie Kołodziejczyku z tego co kojarzę Pańskie wesele odbyło się w miesiącu wrześniu 2010. Jeśli jest Pan w pełni poczytalny powinien się Pan orientować i zdawać sprawę że w naszej ofercie nie ma i nigdy nie było żadnego alkoholu jak również wspomnianego przez Pana"baru piwnego".Pan sam we własnym zakresie zapewnił sobie alkohol łącznie z drink-barem,więc jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia to należałoby poruszyć może na spotkaniu rodzinnym,myślę że osoba kompetentna odpowie panu na takie wątpliwości,niestety nie jestem w stanie Panu pomóc w tej kwestii.Jeśli chodzi zaś o stół wiejski był on zamówiony przez Pana wyłącznie na jeden dzień dziwię się że osoba w tak młodym wieku cierpi na zaniki pamięci,jeśli tak proszę zerknąć w umowę i postarać się odbudować pamięć,gdyby było Panu ciężko zrozumieć postaram się wytłumaczyć na prostym przykładzie....,zrobię to w taki sposób w jaki tłumaczę swojemu 9letniemu dziecku mam nadzieję że nie przysporzy to Panu problemu w zrozumieniu (kupując w sklepie butelką mleka i płacący tylko za nią nie otrzyma pan na drugi dzień następnej bez płacenia). Proszę wspomnieć kwestię płatności i uczciwości Pana ojca (skoro decydujecie się na weselę raczej powinno być Was na nie stać aby uiścić za nie opłatę....żałuję takich klientów....w dniu rozliczenia łzy w oczach dorosłego mężczyzny,że niby zabrakło mu pieniędzy,a kilka dni później usiłowanie uchylenia się od uregulowania należnej sumy dziwię się że tacy ludzie prowadzą swój sklep spożywczy i współczuję ich kontrahentom).Przepraszam forumowiczów że nie pozostałem obojętny na wypowiedź Pana Damiana,ale krew się we mnie gotuje jak,jak ktoś bezkarnie wypisuje oszczerstwa tylko dlatego że nie udało mu się"nabić kogoś w butelkę"...Pozdrawiam Pana Damiana i życzę szczęśliwego i przede wszystkim uczciwego życia w nowym związku małżeńskim... ps proszę używać z żoną tego samego nicka,no chyba że już się nie odzywacie..;)
    • march-ewa23 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 06.02.11, 19:01
      witam serdecznie...na temat tej sali to aż żal się wypowiadać ...nie polecam organizowania imprezy weselnej na tej oto sali ...jest w okolicy wiele innych sal które ciesza się uczciwością właściciela ...a ten jedyny dzień w życiu ma być pełen radości i szczęścia a nie nerwów i żalu tak jak było w moim przypadku...pozdrawiam
    • evermind999 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 24.05.11, 09:24
      W miniony weekend miałam wesele w "Oliwii" i jestem z niego bardzo zadowolona. Sala jest taka ładna albo jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach umieszczonych na stronie internetowej, jedzenie smaczne, napojów nigdy nie brakowało, kelnerki sympatyczne. Z właścicielami nie było najmniejszych problemów - są bardzo kontaktowi i sympatyczni i nie tylko na wszystko się godzili (np. na próbę tańca na sali, modyfikacje menu etc.), ale też w razie potrzeby służyli radą i pomocą, by imprezę zorganizować możliwie jak najlepiej. Niewątpliwym atutem sali są ceny (w naszym przypadku 140 zł od osoby za 1 dzień i dzieci do 14 roku życia za 1/2 ceny) dużo niższe niż w innych tego typu lokalach (gdy się weźmie pod uwagę to, co cena w sobie zawiera, tzn. napoje zimne i gorące, desery, ciasta, owoce,...) oraz gratisy (od 85 osób można sobie wybrać dowolne 2). Piękna jest także altanka obok wejścia :) Ogromnym plusem jest bardzo dobrze działająca klimatyzacja, dzięki czemu mimo 12 godzin bądź co bądź intensywnej zabawy przy dosyć wysokiej temperaturze na dworze, nie było mi gorąco. Podobała mi się także dekoracja stołów. Co do słabszych stron sali "Oliwia" to na pewno zalicza się do nich odległość (ok. pół godziny od centrum Częstochowy trzeba liczyć). Problemem dla mnie była też toaleta, która jest mało przestronna, żeby nie powiedzieć, że za ciasna, gdy się ma na sobie suknię ślubną i bez pomocy siostry lub świadkowej pojawia się pewien dyskomfort... no i jakoś tak się działo, że ciągle pojawiało się w damskiej ubikacji błoto na posadzce, przez co dodatkowo upaćkałam sobie kieckę (o męskiej nic nie wiem, ale nie słyszałam negatywnych opinii ze strony gości).
      • akai333 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 16.06.11, 22:10
        Witam, mieliśmy tam własne wesele 11 czerwca jesteśmy bardzo zadowoleni i nie tylko my ale i nasi goście. Jedzonko pyszne , kucharz wspaniały wszystko bardzo smaczne. Obsługa fantastyczna, panie kelnerki bardzo sympatyczne. Właściciel uprzejmy ,chętnie służył pomocą i udzielał dobrych rad oraz czuwał nad tym aby wszystko przebiegało sprawnie. Możemy z czystym sumieniem polecić SALĘ ,,OLIWIA" przyszłym nowożeńcom i nie tylko...
        Kornelia i Andrzej
        • camillaaaa84 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 09.08.11, 17:39
          Nasze przyjęcie weselne odbyło się 30 lipca i było fantastycznie. Pod każdym względem. Sala śliczna klimatyczna na swój sposób. Jedzenie palce lizać ... bardzo pozytywne wrażenie zrobił nam mnie Pan Janusz gdyż pomimo tego że umowa podpisana była w zeszłym roku widziałam pozytywne zmiany zarówno na sali jak i na zewnątrz...widać że to co robi, robi z pasją i że nie zależy mu tylko na wkładaniu pieniędzy w swoją kieszeń tylko ciągle inwestuje...biorąc pod uwagę, że jestem wymagającym klientem ( każda z nas chce żeby ten dzień był jak z bajki) chylę czoła dla właściciela bo był to dla mnie i bardzo ważne dla Naszych Gości niezapomniany dzień.
          Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy tylko już jako gość weselny;)
          Pozdrawiam Kamila
    • sceptyk11111 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 11.07.11, 09:01
      Mieliśmy wesele właśnie w Oliwii i było super. Oczywiście jak wszyscy martwiliśmy się czy wszystko będzie dobrze, czy wystarczy jedzenia itp. Jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie. Jedzenia było mnóstwo i było pyszne ( szacunek dla kucharza:))Brudne talerzyki były błyskawicznie wymieniane na czyste, kawa i herbata na bieżąco donoszona. Właściciel to mily , fajny gość znający się na rzeczy- doradził, pożartował. Z czystym sumieniem polecamy.
    • ewelinab1986 Re: Sala weselna Oliwia Kuznica Kiedrzynska 17.09.11, 20:20
      Witam, nasze wesele odbyło się w sali Oliwia 03.09.2011r. Cóż można powiedzieć o tym miejscu... same dobre rzeczy, nie można się raczej do niczego przyczepić! Sala jest bardzo ładna, jedzenie wyśmienite (kucharz naprawdę się stara), jedzenia jest nie do przejedzenia, naprawdę mega dużo (żaden z gości nie powie, że nie było co jeść :) ) Obsługa ok. Gratisy również są super (ja byłam zaskoczona stołem rozmaitości owocowych - naprawdę robił wrażenie!!!). Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka