Dodaj do ulubionych

DJ Porsche - Prośba o opinie

14.12.10, 20:11
Witam, chcielibyśmy razem z narzeczonym zatrudnić DJ Porsche na nasze wesele. Czy są tu może osoby, które miały możliwość bawić się przy jego muzyce? Z informacji, które są na jego stronie wynika, że jest to doświadczony i profesjonalny DJ. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam
Ewa
Obserwuj wątek
    • wide30 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 16.12.10, 23:43
      Powiem szczerze ze bawiłem się na kilku weselach prowadzonych przez dj i powiem ze są tacy co są lepsi od niejednego zespołu należą do nich :
      DJ.Porsche - DJ.Mario -DJ.Tomek (omega music)wszyscy trzej są super
      polecam
      • zainteresowana1980 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 17.12.10, 15:27
        My mieliśmy na swoim weselu Dj-a Porsche i możemy Ci go polecić. Pełny profesjonalizm. Wszystko było tak jak ustaliliśmy :) Muzyka rewelacyjna! Tak poprowadził nam wesele, że moi goście nie dowierzali iż dj może tak poprowadzić wesele:) Polecam na pewno będziecie zadowoleni :)
        • xstar Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 27.12.10, 13:45
          Właśnie w te święta byłem na dwudniowym weselu na którym grał ten pan. Świetny repertuar muzyczny i prowadzenie. Uwaga trzyma stronę młodych przy wykupywaniu butów i tylko dwie osoby dostały dwie butelki z resztą wytargował po jednej za każdego fanta. Polecam gość zna się na tym co robi.
          • annaprzyszlazona Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 16.01.11, 22:02
            Byłam na weselu, które grał dj Porsche i bardzo mi spodobało się jak je poprowadził. Stwierdziliśmy razem z narzeczonym, że zrobił to lepiej niż niejeden zespół i dlatego zagra na naszym weselu w maju. Możemy wszystkim go polecić, bo robi to bardzo fajnie.
    • martaitomek8583 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 13.04.11, 20:23
      Jeżeli mielibyśmy polecić DJ'a na wesele to tylko DJ'a Porsche:) Pełen profesjonalizm w ciągu dwóch dni wesela. Goście pod wrażeniem, a zwłaszcza Ci, którzy bawili się pierwszy raz przy DJ'u, a nie tradycyjnej orkiestrze.
      Muzyka idealnie dobrana do każdego gościa - najmłodsi i najstarsi.
      Naprawdę serdecznie polecamy:)
      Marta i Tomek - wesele Złoty Potok 2010
    • garingawi30 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 14.05.11, 16:27
      Witam serdecznie. Gorąco polecamy DJ Porsche - poprowadził nasze wesle które miało miejsce kilka dni temu i jestesmy z jego usług bardzo zadowoleni. Dj Porsche to świetny konferasjer, prowadzi imprezę weselną profesjonalnie, z duzym poczuciem humoru ale i także z taktem i wyczuciem. Szeroki zakres muzyki, utwory przy których praktycznie bawią sie wszyscy bez wyjątku, hity z lat 80-tych i 90-tych oraz współczesne - wszystko to powoduje, ze goście bawią sie do białego rana.
      Ania i Tomek
    • piorko87 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 31.10.11, 18:12
      Ślub to najważniejszy dzień w życiu . każdy chce też żeby był najpiękniejszym . I tak właśnie było dzięki DJ Porsche , który grał na naszym weselu .Mieliśmy małe i skromne wesele , ale odpowiedniej muzyce i nastrojowi zabawa trwała do rana , do dnia dzisiejszego My i nasi goście wspominamy ten niezapomniany dzień. Jeżeli chcecie żeby wasz dzień był jedynyny w swoim rodzaju wybierz właśnie Dj Porsche.
    • andrzejrenatalis Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 31.10.11, 20:43
      Witam, wczoraj minęła druga rocznica naszego ślubu. Na przyjęciu grał DJ Porsche. Była tak wspaniała zabawa, że szkoda było ją kończyć:):):):):):):):):)Najmocniejsze strony dobór repertuaru - wyśmienity, dla każdego coś dobrego. Goście bawili się znakomicie, a najlepiej ja:):):):).Polecam, naprawdę warto!
      • mehil.dam Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 31.10.11, 22:02
        Dj Porsche grał na moim weselu i mogę tylko w samych superlatywach o nim rozprawiać. Świetnie doprasowuje muzykę do nastroju gości i wspaniale rozkręca zabawę. Wszyscy imprezowicze byli zadowoleni i chwalili, po prawe dwóch latach nadal pozytywnie wspominają. Nie ma się nawet co zastanawiać nad innym Dj-em, bi ten potrafi dogodzić każdemu (nawet mojej bardzo krytycznej babci).
        Życzę udanej zabawy na weselach, bo przecież tam muzyka gra ogromną rolę.
        • kamila_i_marek Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 03.11.11, 14:10
          do klaudia.nowosinska
          Chyba potrafię Ci to wyjaśnić dlaczego jednego dnia taki wysyp klientów. Dostaliśmy od DJ Porsche dnia 31.10.2011 maila z prośbą o wystawienie opinii na tym forum. Zapewne w tym dniu dostały wszystkie osoby takiego samego maila, którym zagrał wesele i pewnie stąd te wpisy jednego dnia. My już wcześniej wypowiedzieliśmy się na jego temat, to nie widzieliśmy sensu powielania tej opinii. Obiecaliśmy mu po weselu, że też wystawimy opinie. Dla tych którzy są niezdecydowani, śmiało możecie zatrudnić DJ Porsche u nas wszyscy goście byli zadowoleni z muzyki jaką grał.
          • klaudia.nowosinska Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 03.11.11, 14:24
            Fenomenalne!!! DJ Porsche ma tak zadowolonych klientów, że zakładają nowe konto na forum tylko po to, aby reklamować go wielokrotnie w różnych wątkach a dodatkowo cierpliwie śledzą wszystkie wpisy, żeby błyskawicznie reagować na wątpiące bądź negatywne wypowiedzi. Kamila i Marek przed ślubem nie pytają o salę, fotografa czy kamerzystę tylko polecają DJ Porsche. I jak im nie wierzyć?
            • kamila_i_marek Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 03.11.11, 15:05
              klaudia.nowosinska
              Jak widać Ty także szybko reagujesz. Nie każdy jak Ty musi pytać o opinię. Wszystkie opinie o jakie nam chodziło były już wystawione na tym forum. To po co powielać wątek? Nam wystarczyła dobra opinia wystawiona przez personel restauracji Astoria. A DJ Porsche gra świetnie. Po za tym ja tu nie widziałam żadnej negatywnej wypowiedzi na jego temat. Poprosił nas o wystawienie swoje opinii to ją wystawiliśmy, to chyba normalne. Ty możesz sobie nie wierzyć nie musisz. Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej oceny. Pozdrawiamy. Miłego dnia.
    • detlef666 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 05.12.11, 10:32
      Witamy.
      Mieliśmy Dj Porsche na naszym weselu , 11 czerwiec 2011- Goście bardzo fajnie się bawili. Dj bardzo fajnie prowadził całą imprezę, świetnie dobierał muzykę - zarówno dla młodszych gości jak i tych starszych. Widać pełen profesjonalizm i doświadczenie. Byliśmy w tym roku na paru innych weselach i każdy porównywał je do naszego - co jak co - ale muzyka i cała oprawa była u nas najfajniejsza -własnie dzięki DJ Porsche. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy i z całego serca polecamy :)
      Sylwia i Mateusz
      • eweja4 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 11.04.12, 16:25
        witam wszystkich w marcu odbyła się moja 40-tka na której grał DJ.Porsche wszystkim BARDZO POLECAM muza dostosowana do ekipy która się bawi. Imprezka bardzo się udała dzięki wspaniałej muzyce. Naprawdę bardzo polecam warto zaprosić taką osobę na imprezę. Pan jest do końca imprezy " świeżaczek" można powiedzieć że nie rzuca się w oczy a swoje robi.Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam
    • piecia853 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 25.05.12, 19:37
      Witajcie 5 Maja 2012r mieliśmy wesele w sali LEA i grał nam DJ Porsche w rytm jego muzyki bawią się wszyscy nawet starsze babcie wywijają na parkiecie świetnie prowadzi impreze polecam go wszystkim z zamkniętymi oczami w skali od 1 do 10 daje mu 11 polecam naprawdę warto Piotr i Magda
    • elizaipiotrekk1 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 20.06.12, 00:15
      Zdecydowanie polecamy tego DJ-a. My skorzystaliśmy z jego usług i powiem szczerze, że wszyscy są zachwyceni. Każdy bez wyjątku bawił się przy jego muzyce i można na mim polegać także pod względem organizacyjnym. Profeska pod każdym względem!!! ;]
    • alex_15 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 22.08.12, 11:26
      Witam, ja również mam zamówionego dj Porsche na wesele, jednak jeden film, który ogladałam z jego udziałem ( wesele ) mnie nie powalił i mam ogromne wątpliwości. Może jest ktoś skłonny udostępnić jakiś materiał filmowy z jego udziałem....bardzo proszę o pomoc
      • karolina_i_adrian Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 25.09.12, 15:47
        Jeśli dj na wesele to TYLKO dj porsche !!!Tak fantastycznie poprowadził nasze wesele w dniach 22-23.09. tego roku w Złotych Arkadach,że goście w w pierwszy dzień bawili się do 6 rano a w następnego dnia poprawiny skończyły się o 4 nad ranem. Wszyscy goście byli zachwyceni jak jedna osoba może poprowadzić przyjęcie 100 razy lepiej niż niejedEn zespół i co najważniejsze do samego rana bawiliśmy się przy oryginalnych kawałkach i nie trzeba było się zastanawiać jaki też utwór śpiewa tym razem zachrypnięty wokalista/wokalista z zespołu. Dj Porsche fantastycznie sprawdził się jako konferansjer, a przy tym potrafił wyczuć przy czym goście najlepiej się będą bawić. W rezultacie na parkiecie przez cały czas mieliśmy wręcz tłok:) Jeśli chodzi o prowadzenie zabaw weselnych również całość na najwyzszym poziomie.
        P.S. Odnośnie powyższego postu, my bez wahania jak tylko będziemy mieli film z przyjęcia jesteśmy w stanie udostępnić go każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości co do profesjonalizmu dj Porsche. To głównie dzięki Niemu mieliśmy wesele, które goście zapamiętają na długo a my....cóż tu więcej pisać - DZIĘKUJEMY TOMECZKU, JESTEŚ WIELKI:)Pozdrawiamy Karolina i Adrian.
        • delikatna0 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 15.10.12, 14:56
          karolina_i_adrian napisał(a):
          > P.S. Odnośnie powyższego postu, my bez wahania jak tylko będziemy mieli film z
          > przyjęcia jesteśmy w stanie udostępnić go każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwo
          > ści co do profesjonalizmu dj Porsche. To głównie dzięki Niemu mieliśmy wesele,
          > które goście zapamiętają na długo a my....cóż tu więcej pisać - DZIĘKUJEMY TOME
          > CZKU, JESTEŚ WIELKI:)Pozdrawiamy Karolina i Adrian.

Czy ja mogłabym prosić o udostępnienie takiego filmiku?
    • martita_85 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 07.10.13, 21:29
      Odkąd zdecydowaliśmy się, że na naszym weselu będzie grać DJ a nie zespół, mój tata nie mógł nam wybaczyć - nie wyobrażał sobie wesela w mniej tradycyjnej formie. Jak o 6 rano schodził z parkietu to przyznał, że zmienił zdanie :) podobnie jak reszta naszych gości. Drodzy przyszli nowożeńcy, pseudonim artystyczny DJa Prorsche jest adekwatny do stylu, w jakim poprowadził naszą imprezę - bawiły się wszystkie pokolenia, wielu gości zostało do białego rana. Wesele było w Astorii na sali Cristal, więc DJ wzrokiem ogarniał całą salę, a goście widzieli jego - to idealne rozwiązanie, kontakt z publicznością był świetny. Duże poczucie humoru, ale bez żadnych głupkowatych żartów... Wszystko z dużą klasą i wyczuciem. Polecam z całego serca!
        • martita_85 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 04.11.13, 16:03
          karmela85, nie mam filmu w wesela. Ale DJ Porsche naprawdę się spisał. Na początku grał wolniejsze kawałki i robił dłuższe przerwy. Potem stopniowo przyśpieszał rytmy, a chyba od 3 do 6 grał bez przerwy! Wszyscy się tak rozkręcili, że trzeba ich było zganiać z parkietu :) Dodam, że nie było to tylko najmłodsze pokolenie, ale też cały szereg cioć i wujków :) Trudno było usiedzieć przy stoliku. Mieliśmy mniejsze wesele, na 70 osób, i uważam, że zatrudnienie DJ Porsche to była doskonała decyzja. Wszyscy bardzo chwalili, nawet starsze pokolenie. Miał fajne pomysły jeśli chodzi o podziękowanie dla rodziców, oczepiny, tort itd. Spotkaliśmy się z nim na kilka dni przed weselem i wszystko dokładnie omówiliśmy. DJ wszystko notował i potem rzeczywiście całość odbyła się wg ustalonego z nami scenariusza. Ma dużo klasy, wszystko świetnie poprowadził, ale nie było też zbędnego gadania. Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić to fakt, że muzyka puszczana w czasie przerw (jakiś delikatny jazz lecący w tle) była ciut za głośna - ale DJ szybko reagował na nasze prośby o ściszenie. Serdecznie polecam.
    • kkk_2013 Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 21.12.13, 22:56
      Hej, DJ Porsche grał na naszym weselu w listopadzie 2013. Śmiało i z czystym sumieniem możemy go polecać. Goście bardzo fajnie się bawili, sami też się wytańczyliśmy. DJ jest bardzo sympatyczny i kompetentny, pomagał nam ogarnąć różne nieplanowane sytuacje :) wszystko bylo tak, jak chcielismy :) POLECAMY! Kasia i Kamil
    • martabartosz Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 07.04.14, 08:28
      DJ Porsche grał na naszym weselu w "Studni". I cóż można o Nim powiedzieć? Widać, że to dla Niego coś więcej niż praca. Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Od samego początku współpraca z Nim przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Nie było żadnych problemów ze skontaktowaniem się, chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Sami wybraliśmy tylko kilka utworów, z pozostałymi zdaliśmy się na DJa. I nie żałujemy: goście, bez względu na swój wiek, bawili się świetnie. Po weselu bardzo Go chwalili. Zarówno za wybieraną muzykę, jak i sposób, w jaki ją prezentował. Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać DJa, na pewno byłby to DJ Porsche.
    • mmonnicczkka Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 20.02.15, 12:39
      Z całą pewnością możemy polecić DJ'a Porsche na wesele. Sposób w jaki prowadzi taką imprezę jest jak najbardziej profesjonalny, od razu widać, że dla Niego to coś więcej niż praca. Wszyscy goście byli jak najbardziej zadowoleni, zarówno ci młodsi jak i starsi ludzie, przyzwyczajeni bardziej do zespołów na weselu.Dobór muzyki jak i reakcje na wydarzenia w trakcie imprezy, wszelkie prośby o jakiś szczególny utwór czy powtarzanie wybranej muzyki - bez problemu. Jednym słowem - gdybyśmy po raz drugi mieli wybierać DJ'a na taką imprezę, byłby to Porsche:) Monika i Dawid.
    • djmosquito Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 26.02.15, 13:54
      Najprawdopdobniej jest to najlepszyDJ pod słońcem.
      Jakby był zajęty to polecam DJ-a Mosquito:
      DJ Mosquito – DJ na wesela.
      - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
      - bogaty repertuar i umiejętność doboru tego repertuaru “pod” konkretnych gości
      - elastyczność i otwartość na współpracę z Parą Młodą i gośćmi
      - poczucie humoru
      Kontakt ze mną:
      - tel: 602-302-301
      - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
      - mail: dj@dj-na-wesela.pl
    • izafra Re: DJ Porsche - Prośba o opinie 20.09.15, 17:38
      Dj Porsche prowadził naszą zabawę weselną w Restauracji Athena i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu. Impreza poprowadzona profesjonalnie, wszyscy byli bardzo zadowoleni. Nawet mój dziadek ( wiadomo starszy gość) powiedział, że o wiele lepiej niż z zespołem. Cóż więcej mogę powiedzieć goście na sam koniec wyhuśtali Dj'a Porsche, więc nic więcej dodawać nie trzeba. Jak najbardziej polecam! Jeśli znów mielibyśmy robić wesele to tylko Porsche!:) Pozdrawiamy Iza i Mati

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka