Dodaj do ulubionych

Dwór Zielone Wzgórza Bukowno

11.07.12, 20:30
Jestem zainteresowana zorganizowaniem wesela w Bukownie Dwór Zielone Wzgórza i chciałabym uzyskać od Was jakieś aktualne opinie o tej sali: organizacja, jedzenie, sala, itp.
Z góry dziękuję z odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • gabi_parker Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 12.07.12, 15:35
      Z tego co wiem, to na początku było słabo. W sensie takim, że właściciele bali się o wszystko i było mało jedzenia. Ale teraz po licznych uwagach i sugestiach jest bardzo fajnie. Z właścicielami można porozmawiać i jedzenie jest ok. Ja osobiście nie byłam na weselu w tym miejscu ale tak słyszałam od znajomych. Najlepiej niech ktoś się wypowie, kto miała tam weselem lub był gościem. Ja oglądałam zdjęcia - na stołach było dużo jedzenia i picia. A o to chyba głównie chodzi. Co do jakości jedzenia to się nie wypowiem, bo ze zdjęć trudno to ocenić ;)
      • koziatrabka27 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 08.08.12, 18:04
        Witam.
        Moja siostra organizowała tam wesele ( 2 lata temu), ale wszystko było na wysokim poziomie. Jedzenie przepyszne, kelnerzy rewelacyjni ( o ile nie było zmian kadrowych). o nic się nie trzeba było prosić. Mogę salę spokojnie polecić. jedynie dekoracja sali była we własnym zakresie i hotel nie miał zbyt przystępnej ceny, ale chyba się tam troszkę teraz zmieniło.
        • am.87 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 27.08.12, 12:32
          Witam.
          Moja siostra organizowała tam wesele w sierpniu 2012r. Sala ładna, otoczenie również, obsługa spisywała się dobrze, jedzenie smaczne. Jednakże miałem okazję zobaczyć jak wygląda to od strony organizacyjnej i tutaj niestety nie jest tak pięknie. Pan właściciel jest strasznie niesympatyczny. Może napiszę kilka przykładów:
          - zwrócono mu uwagę, aby nie wyłączał klimatyzacji bo jest gorąco i ludzie narzekają, wówczas Pan właściciel odpowiedział że nie jego wina, że ktoś jest gruby i się poci...
          - jeden z gości wszedł do przedsionka z papierosem (zaznaczam do przedsionka nie na salę), to Pan właściciel potrafił rodzicom młodych powiedzieć, że mają niewychowanych gości i takie tam, co powtarzał przez pół imprezy...
          - zespół, który grał na tym weselu powiedział, że jeszcze z "takim idiotą" do czynienia nie mięli. Przeszkadzało mu to że przywieźli urządzenie do dymienia bo mu sala się zniszczy przez to, a tak na marginesie race które paliły się na torcie i udźcu zrobiły tyle dymu że gości nie było widać i to nie przeszkadzało. Ponadto kazał przestawić im samochód o 1m do przodu mimo, że nikomu nie przeszkadzał, bo jak to Pan właściciel powiedział "psuje mu image parkingu"...
          - Ciągle mu coś nie pasowało i wcale się z tym nie krył.
          Dodam jeszcze, że sala ogólnie jest droga. Za 250 zł od osoby powinno być dużo więcej niż było. W własnym zakresie młodzi musieli dostarczyć: napoje, owoce, cukierki, tort, szampana dla gości na powitanie, ZAIKS. Znam sale, gdzie za tą cenę było wszystko i młodzi musieli tylko alkohol i ciasta dla gości dostarczyć ( ale to normalne raczej).
          Ponadto młodzi musieli zapłacić za 120 osób, choć na weselu było tylko 110. Ale tak niektórzy właściciele robią ok. tylko problem w tym, że mięsa do obiadu za te zapłacone 10 osób powinny być oddane młodym po weselu i reszta co została również. Pan właściciel oddał owszem ale dużo mniej i powiedział że nic więcej nie zostało. Zaznaczę że na poprawiny nie przyszło kilka osób a zapłacone też było jedzenie za nich, więc logicznym jest, że powinno zostać dość sporo mięsa. Gdy zaczęliśmy się wszyscy upominać, że chyba Pan żartuje wynosząc kilka kawałków mięsa, sałatkę i jajka pozbierane ze stołu ( sałatki i jajek nie powinno się w ogóle oddawać, bo to stoi na stole całą noc i szybko się psuje), Pan właściciel poszedł do kuchni i nic się nie odzywając wyjechał trzypiętrowym wózkiem z jedzeniem które zostało...
          Goście ogólnie byli raczej zadowoleni z sali ale rodzice młodych, młodzi i osoby które były zaangażowane w przygotowania wesela na pewno tej sali nikomu nie polecą więcej!!!
          DROGO! NIE SYMPATYCZNY WŁAŚCICIEL! ŻADNA REWELACJA!
          Tym, którzy będą tą salą zainteresowani radzę o WSZYSTKO się dopytać i porównać ceny z innymi salami. Bo to że sala ładna nie znaczy że będziecie zadowoleni!
          Pozdrawiam serdecznie.
        • bozena6805 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 29.08.12, 15:40
          miałam okazje organizować tam wesele córki w sierpniu 2012 r . ostrzegam wszystkich aby dokładnie czytali umowę i wnosili aneksy do umów , nie wystarczą uzgodnienia ustne bo właściciele nie wywiązują się z ustnych umów . podam kilka przykładów ; poprosiłam aby mięso panierowane z obiadu zostało na stołach , stało może godzinę potem zabrano i nie oddano go nam w pierwszy dzień . a na drugi dzień , [po awanturze z właścicielem ] oddano w bardzo małych ilościach. Miałam 110 osób , zapłaciłam za 120 - lecz porcji 10 osób nie oddano . Mimo że właściciel nie przyjmuje wesela na mniej niż 120 osób i nie ważne ile będzie gości płacimy za 120 ,ale tydzień przed weselem trzeba podać ile będzie gości żeby właściciel wiedział jakie musi zrobić zaopatrzenie i ile czystej kasy mu zostaje . Zapłaciłam za kelnera roznoszącego alkohol 350 zł , jednak alkohol roznosili wszyscy kelner-owie . A co do samego właściciela - brak słów ; nie wolno parkować bez jego wskazówek , dzieciom nie wolno biegać po trawie , goście mają sprawdzać wodę w wazonach żeby kwiatki nie uschły , broń boże aby ktoś zwymiotował bo zaraz rodzicom się dostanie że mają nie kulturalnych gości . Z wrodźcie również uwagę na rozliczenie , które jest bez nagłówka i pieczątki . Kończąc właścicielowi najbardziej odpowiadali by panowie w frakach panie w sukniach dworskich z kuferkiem pieniędzy ale dla pewności z reklamówką na uszach bo i takim się zdarza zwymiotować . Mimo że sala atrakcyjna nie polecam. pozdrawiam
    • agaaa_taa Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 28.08.12, 22:15
      Organizowałam swój ślub w Zielonych Wzgórzach w tym roku. Zdecydowanie mogę polecić ta salę. Bardzo smaczne jedzenie (dla porównania w zeszłym miesiącu byłam na weselu w Złotych Arkadach gdzie jedzenie jest po prostu fatalne i okropnie podane). Ja ustaliłam z właścicielami, że goście dostają również paczki z jedzeniem po weselu i wszystko było ok. Jeżeli chodzi o właściciela to nie mieliśmy żadnych przykrych doświadczeń, cały czas byli do naszej dyspozycji (co jak wiem nie jest standardem na innych salach). Co do klimatyzacji to na moim weselu działa aż nazbyt dobrze :), mimo upałów na zewnątrz mogłam okrywać się szalem.

Sala na prawdę urządzana na najwyższym poziomie, super okolica, miejsce na prawdę godne polecenia.

Pozdrawiam
      • martka4343 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 05.09.12, 10:57
        hm,ale wymiotowanie na sali to chyba nie jest rzecz normalna...w ostateczności, gość powinien dotrzeć do toalety a nie na środku sali przy innych gościach...bleee... wrócę do wątku,ten lokal jest juz kilka lat na rynku i mialam okazje być jego gosciem 4 lata temu czyli wlasciwie na początku.NIE DO KONCA bylam przekonana bo rzeczywiscie wlasciciele baaaaardzo dbają zeby im czegos nie zniszczyc-np trawnika,czy parkietu.W tym roku siostra zdecydowała sie zrobic tam wesele 2dniowe i rzeczywiscie widze ogromna poprawe.Wlasciciele nadal dbaja o porzadek<to jest ogromny plus!> i rozbudowywują lokal.Przepiękny taras i ogród i idealnie przystrzyżony trzawnik az do samego lasu-a pamiętam ze ten obszar to byl kamien na kamieniu, wiec sporo pracy musieli wykonac eby widok byl tak fantastyczny.ogolnie piekne miejsce,polecam dla gosci ktorzy zamiast na tarasiku przy drodze szybkiego ruchu,lub parkingu wola spedzic przyjecie na wsi w ciszy i z czystym powietrzem.jest tam cudnie.Kuchnia takze bardzo smaczna,jak u mamy.ale takze bufety rybne,kawiory,krewetki,cudne dekoracje z owoców-carving,a obsluga-nie wiadomo skad, kiedy i gdzie wyrastali spod ziemi i nie bylo nawet nakretki na stole i 10 min brudnego talerza-to jest dbalosc o klienta.ze nie wolno puszczac dymu przez orkiestre-uprzedzeni bylismy od razu i zgoda,to nie jest mus, jesli ktos mialby co tydzien puszczac dym to lokal po 3 miesiacach bylby do malowania i smierdzialoby tak jak juz wspomnialam w tych starych zaniedbanych restauracjach.Porzadek i klasa muszą być.pod tym kątem naprawde wszyscy nasi goscie byli zachwyceni.Wiadomo, wszystko kosztuje ale jesli mam wydac podobna kwote na jakas sale weselna ktora po wielu latach juz sie rozpada albo straszy zapachem lub brakiem przestrzeni-swoj slub na pewno zdecyduje sie zorganizowac w bukownie.jestem przekonana do tego lokalu w 10000% i moja rodzina też dlatego serdecznie polecam,zamiast czytac opinii kogos kto slyszal od kogos innego, ze podobno cos tam....NIE!Przeczytajcie opinię osoby, ktora widziala jak lokal sie rozwija i rzeczywiscie staje sie perfrkcyjnym domem weselnym do ktorego ja osobiście mam zamiar wrocic za 3 lata na moj ślub-wlasnie, brak wolnych terminow na najlizszy rok-o czyms swiadczy.Lokal sie podoba i mimo ze staraja sie tam kazdemu jak najlepiej dogodzic,a ze trafaiaja sie ludzie ktorzy chcac troche urwac przy placeniu na koniec-przyczepia sie o cokolwiek.Jednym słowem POLECAM!!!!!!!
    • anastazja_87 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 29.08.12, 11:56
      Niestety nie byłam tam na weselu, ale oglądaliśmy tą salę, jednak przede wszystkim z powodów finansowych zrezygnowaliśmy. Sala jest dość droga i Pan pokazujący salę (chyba właściciel) nie wywarł na nas zbyt dobrego wrażenia, np. tekst typu toast jest w przedsionku, żeby nie zniszczyć mu parkietu, spotkanie na pół roku przed ślubem, żeby sprawdzić, czy para jest razem :P Za wiele rzeczy trzeba dopłacić ekstra, a jak się proponowało wstawienie swojego kelnera do alkoholu zamiast gotówki za tę usługę to był problem.
      Ale trzeba przyznać, że pod względem wyglądu jest to jedna z ładniejszych sal.
      Kolega był tam niedawno świadkiem i jako gość był bardzo zadowolony.
      • wea89 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 29.08.12, 20:14
        Ja również nie byłam tam na weselu, jednak ostatnio byliśmy oglądać salę - wesele jednodniowe + śniadanie i kawa dla gości, interesował nas wrzesień 2014, mniej więcej 80 do 100 osób. Owszem -sala bardzo ładna, ale - Pani nas oprowadzająca za pierwszą przeszkodę uznała naszą przewidywaną liczbę gości [ " na tyle osób to nie w sezonie tj czerwiec- wrzesień bo my mamy salę, która pomieści do 200 osób"]. Zaproponowała nam w cenie obsługę, menu [z możliwością zamiany dan na takie, które chcemy mieć, a nie ma ich ze tak powiem w standardzie], soki i wodę, owoce i do 10 rodzajów ciasta. 205 zl/ osoba.
        Również będę wdzięczna za opinie innych nt tej sali, szczególnie od strony organizacyjnej. Bo z relacji gości wiem,ze oni są zazwyczaj zadowoleni.
      • am.87 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 29.08.12, 20:24
        Witaj anastazja-87!
        Goście też byli zadowoleni nawet ale nie organizatorzy:)
        Za to żeby wódkę kelnerzy roznosili trzeba było 350 zł zapłacić, a swojego człowieka nie można wpuścić było. Swoją drogą chore to jest skoro i tak napoje roznoszą:/
        Nie polecam tej sali naprawdę mimo tego że ładna jest.
    • marjan011 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 01.11.12, 13:21
      Witam, 27.10.2012 robiliśmy tam swoje wesele. Z całego serca mogę polecić tą salę i całą oprawę weselną. Właściciele przesympatyczni, widać że mają pojęcie w organizowaniu takich imprez, z wieloma sprawami poszli nam rękę bez żadnych problemów mogliśmy wprowadzić pewne zmiany nawet po podpisaniu umowy, bez dodatkowych aneksów i innych bzdur. Jedzenie fantastyczne w ogromnych ilościach, które są nie do przejedzenia zarówno na imprezie jak i potem w domu, już czwarty dzień zapraszamy znajomych aby opróżnili lodówkę ;D. Jeśli chodzi o obsługę nie wiem skąd właściciele wzięli taką ekipę, ale wszyscy byli świetni, cały czas uśmiechnięci, ciągle do dyspozycji gości, cierpliwie obsługiwali nawet tych najbardziej marudnych wujków:) Jako młodzi nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz polecam Dwór Zielone Wzgórza, a na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Olga M.
      • ania95675272 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 08.05.14, 09:12
        Witam, jestem zainteresowana zrobieniem wesela wlasnie w Bukownie. Obczytalam sie opinii i jedne sa naprawde ok niektore niestety nie. Slyszalam tez ze jedzenie jest tam niefajne. Dlatego pisze do Ciebie z prośba, żebyś w skrócie opisała jak to było u Ciebie? Kiedy mialas to wesele? Wsystko bylo ok? Z gory dziekuje za odpowiedz. Ania T
    • sandra123abc Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 20.11.12, 00:32

Cześć.

Jestem Sandra, w maju braliśmy z mężem ślub.

Piszę do Ciebie, ponieważ, być może jesteś właśnie na etapie poszukiwania zespołu weselnego i interesuje cię tylko taki, który jest przez kogoś sprawdzony – taki który był już przetestowany przez inną Młodą Parę na weselu. Osobiście mogę ci polecić zespół, który z mężem mieliśmy na swoim weselu.

Tu można posłuchać jak śpiewają:

zespol-impuls.com.pl/
      Namiary na nich dostałam dwa lata temu od innej zadowolonej dziewczyny. Długo szukaliśmy zespołu, który gra muzykę zarówno dla gości młodych jak i tych starszych. Zależało nam bardzo na dobrym głosie, bogatym repertuarze i kulturalnym podejściu do wszelkich spraw.

Wiele osób w trakcie wesela podchodziło do nas i gratulowało nam tak trafnie wybranego zespołu. Parkiet zapełniony był praktycznie do rana. Dla nas zespół był najważniejszy- to od niego zależało czy wesele bedzie udane.

Nie wiem jednak jak u nich z terminami.

Mam nadzieję, że moja wiadomość była pomocna-w końcu od tego jest to forum :) byśmy mogły sobie pomagać

Sandra-Krzysztof (maj 2012)
    • wesolamelania Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 13.12.12, 18:34
      Witam, miałam rok temu wesele w Dworze Zielone Wzgórza. Były w tym dniu 2 wesela, ja miałam w sali kameralnej. Jedna sala dla gości, druga do tańczenia. Fajne rozwiązanie. Nie było nic słychać z drugiego wesela więc bez obaw. Coś o właścicielach. Właścicielka jest sympatyczna i wszystko fajnie wyjaśniła i doradzała, właściciel- wygląda fajnie, ale jest trochę nadpobudliwy. Zapomniano o ostatnim posiłku nad ranem i zwróciliśmy się do niego o pomoc, to nam wykrzyczał, że sobie żartujemy.... Po wyspaniu się w ładnym pokoju ( lecz chwilowo zimną wodą ) sprawę nam wyjaśniono i zwrócono pieniądze. Ale niesmak pozostał, bo właściciel tak krzyczał, że niektórzy goście to słyszeli. Jednak tym nie ma co się zrażać. Obsługa była sympatyczna, o wszystko dbali. Pozwolono nam mieć własnego barmana- to dobry pomysł, bo jednak tylko tym się zajmował i dostał dostęp do kuchni. Jedzenie dobre, fajny pomysł na swojski stół i "połowa wiejskiego" spokojnie starcza na 55 osób jeszcze zostało. Wystrój piękny, wyjście na zewnątrz dogodne i można zrobić piękne zdjęcia ślubne, bo otoczenie jest cudne. Pokoje w porządku. Mimo " występu" właściciela oceniam na 4+. Jak jeszcze macie fajny zespół, to będzie to TAM udane wesele! Pozdrawiam mam nadzieję, że coś się Wam rozjaśniło.
      • 98misie Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 19.08.13, 09:16
        Witam, nie mogę polecić tego Dworu. Jestem załamania. Miałam tam osiemnastke która trwała tam 3 godziny .. właściciele zorganizowali w tym samym dniu wesele bogaczy i moja imprezę ale nie poinformowali nas że cały hotel został wykupiony właśnie przez młoda parę. Właściciel Dworu chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ale mu się nie udało. Na mojej osiemnastce było prawie 50 osób . Pan młody prosił się na moja salę która była na końcu hotelu zaczął się awanturowac że jesteśmy za głośno i mamy słuchać cicho muzykę ponieważ dzieci niemogę zasnąć wyzwal moich rodziców, Dj oraz mnie. Odgrażał się że skończymy ta imprezę gdyż on płaci za cały hotel. Najadlam się wstydu przy rodzinie i znajomych. Właściciele zaprosili moich rodziców do gabinetu w którym oświadczyli że musimy zakończyć imprezę bądź przeniosą nas gdzie indziej. Przyznam się że płakałam ponieważ na ten dzień czekałam i chciałam aby byl wspaniały ale skończył się okropnie ...
        Dzięki mojej cioci która dzwoniła do prawnika oddali nam pieniądze ale nikt nie zwróci mi radości i uśmiechu na twarzy . Obiecywali że załatwia busa aby przywieźć moich znajomych ale nic takiego nie miało miejsca było tylko parę aut w których siedziało po 10 osób.. owszem jedzenie było pyszne, obsługa kelnerska znakomita. Ale reszta do bani.

Obiecywali że dostanę następna piękna salę, niestety gdy wszyscy tam zajechali byli przerażeni, dostaliśmy jakiś bar, dom stary nie wiadomo co to było ...

Nie polecam, nie radzę nic tam robić bo nie wiadomo co tam się zdaży

A zapomniałem zamiast parkingu ktory nam obiecywali dostaliśmy parking na ktory mówią '' zielony parking " czyli trawa zero kostki
        • zielone.wzgorza Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 24.08.13, 15:03
          Witam, jesteśmy właścicielami Dworu "Zielone Wzgórza" Jeszcze raz serdecznie przepraszamy jubilatkę, jej rodziców oraz zaproszonych gości za zaistniałą sytuację. Na skutek fatalnego nieporozumienia, rzeczywiście zmuszeni byliśmy przenieść tę imprezę do innego lokalu.

Chcielibyśmy jednak sprostować kilka faktów. Po pierwsze sami zaproponowaliśmy zwrot kosztów imprezy bez "straszenia prawnikami", po drugie załatwiliśmy najlepszy z dostępnych lokali tj. Mały Dworek w Olsztynie (opinia na temat tego lokalu przedstawiona powyżej jest chyba jednak krzywdząca) i impreza była tam kontynuowana do godz. 4 nad ranem, podaliśmy wszystkie zamówione dania. Po trzecie o załatwieniu busów nie było mowy, natomiast pokryliśmy również koszty DJ-a. Nie mamy również w zwyczaju " piec dwóch pieczeni przy jednym ogniu" . Nasz obiekt dysponuje kilkoma salami konsumpcyjnymi i jest to normalne, że mogą się w nich odbywać różne imprezy równocześnie jak zresztą we wszystkich innych obiektach tego typu. A jeśli ktoś chce lokal na wyłączność potrzebne sa dodatkowe ustalenia. No cóż każdy najszybciej uczy się na swoich błędach. W przyszłości tak doprecyzujemy warunki umowy, aby nikt nie miał wątpliwości, co wynajmuje i aby takie zdarzenia nie miały już nigdy miejsca.
    • goscie_weselni Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 12.11.13, 12:41
      W 100% polecamy

Jedzenie pyszne i niepowtarzalne w smaku w ilości nie do przejedzenia przez gości !
      Obsługa nie budziła najmniejszy zastrzeżeń.Pełen profesjonalizm.

Wcześniejsze wypowiedzi z forum w naszym wypadku nie przekładają się zupełnie na realia- wiec albo ktoś jest/był wybitnym marudą (a zawsze jacyś na weselu się trafiają)- albo właściciele wzięli sobie to do serca i się zmienili...
      Nie mnie to oceniać. Wcześniej nie miałem okazji tam być.
      Nie mniej jednak GRACO POLECAM Dwór Zielone Wzgórza jako miejsce do pięknego uczczenia własnego wesela.
      Właściciele są perfekcjonistami i wszystko będzie tak ,jak tylko sobie to zaplanujecie.

Pozdrawiam
      • dj.jaro Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 06.04.14, 20:36
        Witam.
        Jeśli planujecie swoje przyjęcie weselne w Dworze Zielone Wzgórza w Bukownie, zajrzyjcie na moją stronę, znajdziecie tam kilka zdjęć z jesiennej imprezy, którą oświetlaliśmy i prowadziliśmy jesienią ubiegłego roku.
        jaro.czest.pl/zielony-dwor-bukowno/
    • krystek841212 Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 15.05.16, 09:47
      Dwór Zielone Wzgórza nie bardzo, właśnie wróciłem z weselna na tej sali, obsługa ślimaczyła się jakby na wycieczkę przyszła. Miałem to nieszczęście, że siedziałem na końcu sali więc zanim ja dostałem jedzenie to osoby z początku zapomniały, że coś jedli. Niby robią dużo szumu ale później wychodzi, że nie jest tak różowo. Kieliszki trzeba tłuc na korytarzu żeby parkietu nie niszczyć, łazienki niczym na dworcu i jeśli dodać do tego zespół Maraton z Częstochowy to bliżej takiemu weselu do stypy niż wesela.
      • pan.pi0tr Re: Dwór Zielone Wzgórza Bukowno 25.10.16, 11:04
        Witam w tym roku byłem na weselach na dwóch salach była to sala Arenda Szarlejka i Dwór zielone wzgórza bukowno i jestem wysoce rozczarowany, zresztą goście przy stołach podzielali moje zdanie.
        Sala Arenda znajomy opowiadał mi o niej i przestrzegał żebym nie spodziewał się rewelacji, wspominał o kiepskim parkingu, o słabej organizacji i o specyficznym jedzeniu dostał pizze i nie wypatroszoną rybę, myślałem że przesadza. Moje oczy ujrzały na wjeździe ubita ziemia na której szpilki można połamać, wejście na sale ciasne i nie atrakcyjne, do toalet strach było wejść już od północy. Sala no niczym nie zachwyca, tu niby kominek obok bar ale jakieś to wszystko na siłę i bez gustu, gdyby nie te ledy to strach patrzeć. Jedzenie dekoracja oraz sposób podania jak w remizie... Na półmisku karkówka, kabanosy, wędlina ze sklepu, galaretki, kurczak w panierce i jarzynowa. Jeden kelner nosi drugi ściąga z tacy, przerwa miedzy rosołem a drugim daniem miała nie mieć końca, kluski, frytki, i kuleczki ziemniaczane podawane kilkukrotnie. Co do smaku to takie szpitalne doprawianie żeby każdy mógł zjeść, dużo ciepłych posiłków ale co z tego jak bez smaku. Wesele zamiast do białego rana trwało gdzieś do 3 bo nie było do czego nawiązać, rodzice z młodymi mieli jakieś pretensje do ekipy ale już nie chciałem drążyć tematu, wiem tylko że płacili 200zł za wesele jedno dniowe - porażka. Ale dopiero DWÓR zielone wzgórza bukowno mnie wysoce rozczarował, nazwę zaczerpnięto chyba tylko z lokalizacji bo dojechać na salę za korowodem to nie problem ale wrócić na główną drogę koło Olsztyna to całkiem niezłe wyzwanie. Budynek nie przypomina w ogóle dworu, na wejściu obsługa z okien zaplecza podziwia gości wchodzących i się głupio uśmiechają. Wchodząc sama sala nam się spodobała, przytulny hol, ładne sofy i tyle. Kelnerzy, dwóch na siedem osób pracujących to byli kelnerzy reszta bez fachowego doświadczenia. Podano obiad stosunkowo mało wszystkiego, cztery osoby nałożyły sobie wszystkie kluski, mięs do obiadu też mało po sztuce zostały dwa suche kotlety, sałatki tez dla dwóch osób. Zimne półmiski malutkie na całym stole dwa jajka, cztery plasterki caprezze, jakaś mała sałatka, galaretka z łososia słona i tyle. Ciepłe dania małe bez wyrazu podawane co 2,5 godziny, miseczki z zupą o pojemności filiżanki do kawy. Półmiski skończyły się koło pierwszej w nocy i siedzieliśmy przy pustym stole, tego jeszcze nie widziałem. Drugi dzień taki sam wszystko w ślimaczym tempie, żurek z kabanosem zamiast kiełbasy no dramat, drugie danie podane po godzinie uratowało trochę sytuację. Na koniec zupa chińska miała podbić nasze kubki smakowe, no tu polemizował bym ze mieli jej za mało i czekali z jej podaniem do ostatniej chwili w końcu kelnerzy zaczęli podawać w chwili gdy dj grał drugi utwór, ale poprosiłem o tą "chińską zupkę" w której z klimatu Chin były tylko grzyby... Noi zapomniał bym o "babci klozetowej" czy to może był ochroniaż gość normalnie pilnował gości po wiejściu do toalety niby lutstro wyciera a się cały czas gabi czy deska opuszczona, czy papier jest, kurde no zero intymności jak nie ma ludzi to gość stoji przed kiblem jak tylko wchodziłem to typ za mną... Masakra nie polecam obu sal nie wiem co to się porobiło, ale kiedyś to człowiek wybawił, najadł, i się wytańczył teraz przyszła moda na siedzenie przy pustych stołach. Pozdrawiam serdecznie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka