Dodaj do ulubionych

Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014

22.08.13, 17:25
Witam, tak jak w temacie szukam dj na jednodniowe wesele, które odbędzie się w Częstochowie 5 lipca przyszłego roku. Możecie kogoś polecić a może ktoś może sam siebie polecić, bo udzielają się też muzycy na tym forum. Zależy mi na profesjonalizmie, kimś kto potrafi rozruszać towarzystwo i zachęcić do tańca. Raczej bez wielu zabaw weselnych. Ponieważ część rodziny nie jest przekonana do dj'a, więc trzeba udowodnić, że wesele z dj nie jest gorsze od takiego z muzyką na żywo :) Fotograf też potrzebny na ten termin, więc jeśli kogoś znacie, kto dobrze robi zdjęcia i niezbyt drogo to też proszę o informacje.
Obserwuj wątek
    • m.gonti Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 23.08.13, 10:23
      Witam serdecznie,
      Mam do zaoferowania zarówno DJ, jak i fotografa (właściwie Panią Fotograf). Pracujemy razem z mężem w duecie artystycznym. Mąż muzyk z wykształcenia, świetnie prowadzący zabawy weselne i z ogromnym doświadczeniem, a ja fotograf z zamiłowania i pasji. Mogę tylko zachęcić do odwiedzenia stron internetowych:

www.sband.pl
      www.facebook.com/sbandofficial
      (koszt 2000 zł bez dojazdu)

www.alonephoto.pl
      www.facebook.com/photographyalone
      (koszt 1500 zł -fotoreportaż z przygotowań, uroczystości kościelnych oraz wesela, sesja plenerowa dodatkowo płatna - 500 zł).
      Nie pozostaje mi nic tylko zaprosić do odwiedzenia naszych profili w internecie, bądź kontaktować się telefonicznie - 501-107-008, 517-667-790.

Pozdrawiam
      Marta Strzelczyk
      • agus-agi Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 27.12.13, 00:40
        Witam serdecznie. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, składam chęć podjęcia współpracy.
        Posiadam certyfikat zawodowy. Zapraszam na moja stronę www.foto-werdman.pl
        Pakiet jaki jestem w stanie dla Państwa zaoferować to:

1. przygotowania
        2.błogosławieństwo
        3. ceremonia kościelna/ USC
        4.wesele do godziny 01
        5. plener innego dnia niż wesele

Ilość zdjęć 600 w pełni obrobionych, przygotowanych do druku i zgranych na płytę, dodatkowo dochodzą naklejki z Państwa wizerunkiem na każdej z nich, cztery eleganckie etui z zamszu lub skóry ekologicznej.
        Istnieje również prezentacja multi-medialna składająca się z 50 zdjęć wybranych przez Państwa wraz z podkładem muzycznym.

Jest to jedyny taki dzień w Państwa życiu, więc dobór fotografa również powinien być odpowiedni. Proszę nie sugerować się sesjami za 400 zł.
        Sprzęt na jakim pracuję jest najwyższej jakości, co widać to na zdjęciach.

cena to 1400 zł
        Serdecznie pozdrawiam
        Agnieszka Latoszek
        tel. 667 881 105
    • marek.zajac111 Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 20.11.13, 12:05
      jeżeli chodzi o fotografa to gorąco polecam A&J Photography fotografia ślubna Częstochowa - super zdjęcia robią, a jak już koniecznie chcecie DJ (też jestem zwolennikiem zespołów :D) to byłem w sierpniu na weseleu gdzie bawił gości ten facet www.mariodj.pl/ - całkiem całkiem jak na moje zdystansowane do tego tematu podejście :)
    • comendantos Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 16.12.13, 12:35
      Polecam na wesele super dj-ów oraz cały zakres usług

- Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do
      charakteru przyjęcia i gości

- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym,
      mgła, multimedia, projekcje

- Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób
      oraz gabarytów sali

Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana!

Arkadiusz Nowak
      tel. 608-330-869
      mail. biuro@arecnowak.plarecnowak.pl
      Sprawdź i zaproś nas na Fb:
      www.facebook.com/arec.nowak?ref=tn_tnmn
    • comendantos Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 16.12.13, 12:40
      Polecam super dj-ów oraz cały zakres usług

- Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do
      charakteru przyjęcia i gości

- Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym,
      mgła, multimedia, projekcje

- Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób
      oraz gabarytów sali

Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana!

Arkadiusz Nowak
      tel. 608-330-869
      mail. biuro@arecnowak.plarecnowak.pl
      Sprawdź i zaproś nas na Fb:
      www.facebook.com/arec.nowak?ref=tn_tnmn
    • agus-agi Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 27.12.13, 00:45
      Witam serdecznie. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, składam chęć podjęcia współpracy.
      Posiadam certyfikat zawodowy. Zapraszam na moja stronę www.foto-werdman.pl
      Pakiet jaki jestem w stanie dla Państwa zaoferować to:

1. przygotowania
      2.błogosławieństwo
      3. ceremonia kościelna/ USC
      4.wesele do godziny 01
      5. plener innego dnia niż wesele

Ilość zdjęć 600 w pełni obrobionych, przygotowanych do druku i zgranych na płytę CD, dodatkowo dochodzą naklejki z Państwa wizerunkiem na każdej z nich, cztery eleganckie etui z zamszu lub skóry ekologicznej.
      Istnieje również możliwość prezentacji m-medialnej, składającej się z 50 zdjęć wybranych przez Państwa wraz z podkładem muzycznym.

Jest to jedyny taki dzień w Państwa życiu, więc dobór fotografa również powinien być odpowiedni. Proszę nie sugerować się sesjami za 400 zł.
      Sprzęt na jakim pracuję jest najwyższej jakości, co widać to na zdjęciach.

cena to 1400 zł
      Serdecznie pozdrawiam
      Agnieszka Latoszek
      tel. 667 881 105
    • darmet11 Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 03.01.14, 20:02
      Wita Państwa Mr.Gandalf- dj, wodzirej, muzyk (gitarzysta,wokalista)
      Oferuję Państwu oprawę muzyczną Waszej imprezy, profesjonalnie i tanio.
      Prezentuję muzykę mechaniczną (typowy DJ) oraz wykonywaną na żywo (wokal i gitara do podkładów) , co jest rzadkością i dodaje kolorytu imprezie oraz stanowi pewną niespodziankę dla Państwa gości.
      Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową. Tam też kilka coverów w moim wykonaniu oraz aktualny cennik.

www.mrgandalf.cba.pl
    • haraldbem Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 10.05.14, 13:47
      Witam
      Jeżeli nie dokonaliście Państwo jeszcze wyboru to zapraszam na naszą stronę: www.aperfectimage.pl oraz oczywiście do skorzystania z naszych usług.
      Gwarantujmy najwyższy poziom usług oraz bardzo atrakcyjne warunki cenowe.
      Pozdrawiam
      Harald Bem
      kontakt@aperfectimage.pl
      +48 668 748 552
    • zacharek123 Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 29.05.14, 21:24
      Witam, proponuję pełną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak bale, studniówki, urodziny, wesela, uroczyste kolacje, plenery, Andrzejki, Sylwester, itp.

Jestem doświadczonym Dj-em z wieloletnim stażem i dysponuję dużym zapleczem muzycznym. Rodzaj muzyki dostosowuję do preferencji klienta. Posiadam profesjonalny sprzęt, który gwarantuje niezawodność jak i dobra jakość dźwięku.
      Na Państwa życzenie zapewniam dodatkowo profesjonalną oprawę świetlną sali.
      Prowadzę wszelkie konkursy, oczepiny jak i zabawy.
      Imprezy okolicznościowe prowadzę sam, ale na życzenie klienta mogę współpracować także z wodzirejem.
      Jeżeli potrzebują Państwo Profesjonalisty, który sprosta Państwa oczekiwaniom, nie mogliście lepiej trafić. Wszelkie pytania proszę kierować na nr tel. podany w zakładce kontakt.
      www.facebook.com/djzachar.olsztyn
      www.djzachar.olsztyn.pl
    • jantarka87 Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 01.06.14, 15:01
      Witaj!

Z czystym sumieniem mogę polecić chłopaków z sdphoto. Nie biorą dużo, a do roboty się przykładają. Fotki z wesel możesz przejrzeć w zakładce zdjęcia ślubne. Jak co to pisz na priv - moge podesłać namiar. Ja ogólnie byłam zadowolona - jedyny minus taki, że ze 3 tyg na zdjęcia czekałam.
      Pozdrawiam
    • mateusz239 Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 11.06.14, 20:29
      WITAMY !!

Jesteśmy grupą dwóch sympatycznych Dj-ów, pochodzimy z Jaworzna (okolice Katowic). Od 2 lat organizujemy wesela, urodziny, imieniny oraz różne okazje. Posiadamy własny sprzęt, nagłośnienie, oświetlenie. Urozmaicamy event'y na różne sposoby m.in. poprzez karaoke. Potrafimy dostsować się do grupy ludzi, niezależnie od pokolenia.

O To Nasza Strona :
      djzlotydjmatt.pl.tl/O-NAS--ar--ar--.htm

Oraz Facebook smile
      www.facebook.com/pages/DJ-Z%C5%82oty-DJ-Matt/265026553642003

Jeśli Chodzi o Fotografa też mamy kogoś smile

Facebook : www.facebook.com/Piotr.Babisz.Fotografia
      Strona : www.blog.piotrbabisz.pl/
    • djmosquito Re: Szukam dj i fotografa na wesele 05.07.2014 18.03.15, 19:07
      Witam,
      Polecam z czystym sumieniem Kubę, znakomitego fotografa; pełny profesjonalizm.
      Wiele razy z nim współpracowałem.
      www.fotoreportazslubny.com
      Proszę powołać się na DJ-a Mosquito.
      Jeżeli Szukacie też oprawy muzycznej to proponuję rozważyć moją ofertę:
      - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
      - bogaty repertuar i umiejętność doboru tego repertuaru “pod” konkretnych gości
      - elastyczność i otwartość na współpracę z Parą Młodą i gośćmi
      - poczucie humoru
      Kontakt ze mną:
      - tel: 602-302-301
      - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
      - mail: dj@dj-na-wesela.pl
    • dj-konferansjer dj na wesele Częstochowa 08.05.15, 12:35
      Witam

Przedstawiam ofertę:

Zakres usługi obejmuje:

*Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę
      współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar
      możliwy do ustalenia - w zależności od państwa oczekiwań.
      *prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców,
      pierwszy taniec itp.) - do ustalenia.
      *integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do państwa
      oczekiwań oraz gości.
      _
      *Dysponuje własnym sprzętem oraz oświetleniem.
      *Jestem otwarty na państwa sugestie
      * Dojazd w cenie
      * Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka.
      *W ofercie gra na trąbce solo w kościele podczas ślubu (usługa gratis).

Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy.

Film 1
      www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be
      Gdyby link nie zadziałał proszę wpisać w YouTube
      Dj-Dawid-Wesele-Zapraszam !!!

Klip z wesela

Film 2
      www.youtube.com/watch?v=gDVDdETDInI&feature=share
      Więcej informacji zdjęć oraz video można zobaczyć na Facebooku Dawid Ślaga

W przeciwieństwie do konkurencji posiadam wykształcenie muzyczne !!!
      Akademia Muzyczna w Katowicach!

Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie pod nr tel: 508-501-542

pozdrawiam Dawid
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka