Dodaj do ulubionych

osrodek WING-POl Zaborze

14.02.09, 08:47
Czy ktos byl moze na weselu organizowanym przez ten osrodek? prosze
o opinie na temat jedzenia, obslugi, interesuje mnie tez jak duze
bylo to wesele. Czy przy ok. 100 osobach nie jest tam zbyt ciasno? Z
gory dzieki za wszystkie odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • africates Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.05.09, 18:01
      hmm.. nie wiem jak to wyglada 'w praniu' ale my planujemy tam wesele na 125
      osob doroslych i 20 dzieci... podobno daje rade do 150 :D
      • herbaataa Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.05.09, 21:13
        A kiedy planujesz to wesele? moje w tym roku, 19 wrzesnia. o to czy
        goscie sie pomieszcza raczej sie nie boje. Mialo byc ok.100 ale juz
        teraz wiemy, ze tyle sie nie uzbiera, martwie sie raczej o jedzenie.
        czy dobre, czy duzo, brrr....cala jestem w strachu a nie znam nikogo
        kto moglby cokolwiek powiedziec.
    • pola2811 Re: osrodek WING-POl Zaborze 17.05.09, 09:41
      My także planujemy wesele w tym ośrodku - w sierpniu. Kilku
      znajomych bawilo sie w tym ośrodku i bardzo sobie chwalili.
    • pola2811 Re: osrodek WING-POl Zaborze 11.08.09, 11:44
      Jesteśmy tuż po weselu w tym ośrodku i z zadnym z w/w zarzutów nie
      mozemy sie zgodzic, tak jakby opisywane bylo wesele na innej sali...
      ad1: jak zjedliscie to nie dostaliscie - my dostalismy owszem
      salatki, zimna plyte ale tez duzo mies z obiadu
      ad2: jak sie ma specjalne zyczenia - wogole 1szy raz slysze o
      stoliku dla rodzicow :O
      ad3-4: mloda para obslugiwana byla z reguly na samym poczatku, a i
      kelnerzy baardzo sprawnie organizowali sie - czesto pytajac gosci
      czy czegos nie potrzeba
      ad6: alkoholu po naszym weselu to jescze zostało, i nic nie
      zgineło...
      ad7: z pierwszym tańcem nikt nie robił problemu , zatańczyliśmy
      zaraz po zjedzonym deserku:)
      Ogólnie bardzo polecam, piękna okolica, lokal, możliwość
      zakwaterowania gości i przystępna cena.
      • panna.mloda7 Re: osrodek WING-POl Zaborze 12.08.09, 10:28
        ...nie mielismy zadnych specjalnych zyczen...bylam na nie jednym
        weselu,nie dwoch tylko kilkudziesiesiu...nikt z organizujacych
        wesele sposrod moich znajomych nie spotkal sie z czyms takim
        jak"utylizacja tych rzeczy ktore zostaja"tymbardziej bez uzgodnienia
        z nami,a jesli chodzi o "zjedliscie to nei dostaliscie",to nie ma o
        tym mowy,wiele osob na sali w ogole nei ruszylo miesa,kilka osob nie
        przyszlo wiec nawet te miesa nie wyszly na sale,gdzi eone zatem sa?
        czyste jedzenie dali do utylizacji?nie sadze...organizowalismy
        wesele w innym lokalu i tam rozliczali sie ze wszystkiego,lacznie z
        owocami,a tutaj?zostalo zaledwie pare owocow...jesli chodzi o
        obsluge Pary Mlodej w pierwszeńśtwie,to byc moze po naszej
        reprymendzie "poprawili sie"..a kelnerzy biegali bez zorganizowaia
        sobie stolikow,kto ktory stolik obluguje,ich system obslugi byl
        beznadziejny...z a jesli chodi o alkohol i roznosili Wam kelnerzy to
        pewnie ze mozecie uwazac ze nic nie zginelo,bo nie jestescie sie w
        stanie rozliczyc z tego ile butelek wstawili na stol...u nas
        roznosili ojcowie wiec wiemy co ile czego poszlo...nie mam zadnego
        celu w tym aby kłamac na temat lokalu,moim jedynym celem jest to aby
        inni nie popelnili tego bledu organizujac sobei tam wesele...
        • panna.mloda7 Re: osrodek WING-POl Zaborze 12.08.09, 10:33
          ...na marginesie dodam,ze pracowałam w tej branży wiec wiem jak to
          powinno wygladac od strony organizatora...w wing-polu bylismy
          niemile rozczarowani
        • pola2811 Re: osrodek WING-POl Zaborze 12.08.09, 18:39
          Co do takich drobiazgów... to nie zaprzątaliśmy sobie głowy
          rozliczaniem sie co do jednego winogrona. A jeśli chodzi o alkohol
          to suma pustych, pełnych i wydanych gościom butelek - zgadzała się.
          • panna.mloda7 Re: osrodek WING-POl Zaborze 13.08.09, 08:31
            nikt tu nie mowi o "rozliczaniu sie co do jenego winogrona"...my nie
            dosatlismy prawie nic na weselu liczacym 90 osob,to chyba cos jest
            nie tak,prawda?a jesli chodiz o alkohol to widze ze nie wiecie w
            czym rzecz...ale to nie forum na dyskusje,tylko ...
            • panna.mloda7 Re: osrodek WING-POl Zaborze 13.08.09, 08:33
              ..dodam jeszcze.ze jesli chodzi o obsluge,to i owszem,nie
              zaprzecze, była bardzo miła ale niestety w ogole nie zorganizwoana !
              • 2_kamilll Re: osrodek WING-POl Zaborze 13.08.09, 20:31
                ja swoje wesele organizowałem właśnie w tym ośrodku i byłem bardzo zadowolony,
                jedzonko smaczne, obsługa naprawdę troskliwa, co do alkoholu to każda osoba z
                personelu na zakończenie dostała buteleczkę:) miło wspominam, ale jak widać
                wszystkim dogodzić nie można
                • panna.mloda7 Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.08.09, 12:13
                  osoby ktore chca tam zorganizowac wesele niezwracajcie uwage na te opinie ktore
                  tak bardzo zachwalaja ten osrodek,ja osobiscie uwazam,ze komentarze te pochodza
                  od znajmych wlascicieli lub obslugi tego osrodka...dlaczego?chociazby dlatego ze
                  zwrodzcie uwage na date komentarzy...dopiero po moim komentarzu,nie
                  zachwalajacym ten osodek posypaly sie opinie zachwalajace ten osrodek,aby ten
                  uszedl za nieprawdziwy,a wczesniej?nikt nie poruszal za bardzo tutaj
                  tematu...kto wchodzi na forum osrodka w ktorym mial kiedys
                  wesele?dziwne...zapomina sie o tym z czasem i wspomina fajne chwile,a nie czyta
                  komentarze o restauracji gdzie sie kiedys mialo wesele...nie sadzicie? pewnie i
                  po tym komentarzu pojawia sie komentarze negujace ten...
                  • pola2811 Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.08.09, 22:03
                    miałam nie wdawać sie juz w tą dyskusję ale po przeczytaniu tego
                    komentarza poprostu się nie da.....wrrrrr, to chyba oczywiste, że
                    wyrażam swoją opinię po swoim weselu, a nie przed skoro wcześniej
                    nic nie mogłam napisać na temat tej sali i widać że Ty miałaś swoje
                    wesele wcześniej niż moje. Skoro uważasz, że Twoje wesele było nie
                    tak zorganizowane jak trzeba - ok ,ale nie wypisuj naciąganych
                    głupot, każdy ma prawo tu na forum wyrazić swoją opinie, ja mam jak
                    najbardziej pozytywną na temat tego ośrodka. A ...i tak na
                    marginesie szkoda , że nie jestem właścicielką tej sali..:)
                  • marciszekkk Re: osrodek WING-POl Zaborze 25.09.09, 00:01
                    Mam zarezerwowaną tę salę na przyszły rok i mam wielką nadzieję,że wszystko będzie zorganizowane perfekcyjnie. Jestem dobrej myśli, ponieważ organizatorka wydaje się kobietą biznesu i wie jak przyciągnąć klientów. Uważam również,że w dzisiejszych czasach nikt nie może sobie pozwolić na brak profesjonalizmu...
                    oczywiście będę wdzieczna za kolejne opinie, te dobre oraz złe:)
                    • herbaataa Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.10.09, 07:43
                      ja juz po... Wesele mialam tam we wrzesniu. Sama szukalam opinii o tej sali a
                      teraz moge powiedziec cos z wlasnego doswiadczenia. Hmmm, nie wiem od czego
                      zaczac. Moze tak-rewelacji nie ma ale ogolnie rzecz biorac jestesmy zadowoleni,
                      goscie rowniez. ja mam fiola na punkcie ilosci jedzenia dlatego porcje wydawaly
                      mi sie dosc male, salatki i ogolnie zimna plyta na niewielkich polmiskach, wrecz
                      spodkach, flaczarki w ktorych podawany byl gulasz czy barszczyk tez malenkie i
                      to przyprawialo mnie o ogromny stres ale ogolnie obiad, 4 gorace dania i w
                      miedzyczasie tort to w efekcie co jakies 2-2,5 godziny porcja jedzenia-naprawde
                      nikt glody nie byl. Niektorzy wrecz dziwili sie, ze znow jedzenie. Jesli chodzi
                      o to czy dobre czy nie- kwestia gustu. Rosol bardzo sredni, miesa dobre, salatki
                      dobre-nigdy nie ma tak zeby wszystkim wszystko smakowalo. Salatka ktora ja sie
                      zajadalam wogole nie podchodzila mojej siostrze wiec tu nie ma dyskujsi, bo
                      zalezy co kto lubi. Pieknie "zrobiony" ztol ze slodkosciami, ktory zacheca gosci
                      i przy ktorym na poczatku wesela goscie sie integrowali. Fajna fontanna lecz
                      trzeba upomniec obsluge zebu uruchomili ponownie kiedy sie skonczy. Oblsuga mila
                      i bez fochow nawet jesli zwroci im sie na cos uwage. Moze nie do konca
                      zorganizowana ale generalnie nie opylali, talerze wymieniane kilka razy. Toalety
                      czyste do samiutkiego konca. bardzo ladne, eleganckie bukieciki z zywych kwiatow
                      na kazdym stole, brak niespodzianek przy placeniu. Wszystko tak jak bylo
                      uzgodnione plus mila niespodzianka-nocowalo ok 40 gosci (domki czysciutenkie, na
                      specjalne zyczenie, poznym wieczorem w dzien wesela obsluga donosila piecyki
                      elektryczne do pokojow gdzie nocowaly dzieci)i pomimo, ze za noclegi dzieci
                      mielismy placic pol ceny ostatecznie za dzieciaczki nie placilismy. Sniadanie
                      smaczne, w formie bufetu, podane w wysprzatanej na tip top po weselu sali.
                      Dostalismy tez dosc duzo jedzenia do domu chociaz wiem, ze nie wszystko. Na 70
                      gosci (z dziecmi) zamowiono nam 40 paczek z ciastami wiec oprocz tego ze dostala
                      kazda para to jeszcze kilka wzielismy do domu. Jeden szkopul dosc powazny to
                      muszki owocowki, ktore zbieraja sie przy stole z owocami i pomimo usilnych
                      staran obslugi, specjalnych lamp, nic sie z tym zrobic nie dalo. Na szczescie
                      nie sa one gosci od poczatku imprezy;) Nie wiem jak wystawic ogolna ocene-mamy
                      kilka zastrzezen ale wiadomo ze nigdzie nie jest idealnie. Po drugie ja
                      momentami tez troche histeryzowalam. Goscie byli zadowoleni i my tez
                      wyjechalismy w dobrych nastrojach.
                      • herbaataa Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.10.09, 07:45
                        oczywiscie stol a nie ztol;)
                        • herbaataa Re: osrodek WING-POl Zaborze 16.10.09, 07:46
                          jesli ktos bedzie chcial dowiedziec sie cos blizej na temat menu jakie
                          wybralismy czy bedzie mial inne pytania to sluze:)
                          • marciszekkk Re: osrodek WING-POl Zaborze 28.10.09, 15:27
                            Herbaataa mam jeszcze 2 pytania. Czy sprawnie działa klimatyzacja??? i czy zespół nie ma problemu z rozłożeniem sprzętu(mam wrażenie,że nie ma zbyt dużo miejsca na zespół) Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam:)
                          • kamilcia163 Re: osrodek WING-POl Zaborze 07.12.09, 21:45
                            Witam ja mam tam wesele w lipcu i mam również pytanie jak wyglądała sytuacja z
                            napojami bo niby w cenie jest "do oporu" ale czy tak było rzeczywiście czy
                            jeżeli goście piją tylko coca cole to ona będzie donoszona przez całe wesele czy
                            może dokupowałaś napoi?? Dzięki i pozdrawiam
                            • aniitka82 Re: osrodek WING-POl Zaborze 28.11.13, 14:27
                              Witam!
                              Ja byłam dwukrotnie na tej sali jako wokalistka zespołu. Zdecydowanie nie będę polecała tej sali naszym klientom ze względu na zachowanie właścicielki wobec nas, usługodawców. Nie zdażyło się nam jeszcze, żeby siedzieć na weselu przy właściwie pustym stole. Proszę mnie dobrze zrozumieć, nie chodzi mi oto, że na weselu musimy się najeść, bo nie po to tam jesteśmy, ale mam uzasadnione podejrzenie, że jest do decyzja właścicielki sali bez uzgodnienia z Parą Młodą. Jeśli planujecie tam zorganizowanie wesela to zwróćcie uwagę, czy obsługa dostaje to, za co zapłaciliście. Nie wierzę, że akurat na tej sali dwukrotnie PM postanowiła na nas zaoszczędzić nie informując nas o tym. Na wszystkich weselach jedzenia jest raczej za dużo, a tu tylko pierwszy obiad i koniec. Jeszcze raz powtarzam, nie domagam się jedzenia na weselu, bo nie ma takiego obowiązku, tylko nie dajcie się oszukiwać płacąc za coś, czego nie ma. Jeśli jednak drodzy zleceniodawcy chcecie nas brać głodem to nas wcześniej o tym uprzedźcie. Pozdrawiam wszystkich nowożeńców, a pani właścicielce przypominam, że wiele par szuka najpierw zespołu, a potem sali, a Wing-Pol będziemy serdecznie odradzać.
                              • klaudia.nowosinska Re: osrodek WING-POl Zaborze 02.12.13, 13:10
                                A mówiłaś o tym parze młodej?
                                aniitka82 napisała:
                                > Witam!
                                > Ja byłam dwukrotnie na tej sali jako wokalistka
                                zespołu. Zdecydowanie nie będę
                                > polecała tej sali naszym klientom ze względu na
                                zachowanie właścicielki wobec n > as, usługodawców. Nie zdażyło się nam jeszcze,
                                żeby siedzieć na weselu przy wła
                                > ściwie pustym stole. Proszę mnie dobrze
                                zrozumieć, nie chodzi mi oto, że na wes
                                > elu musimy się najeść, bo nie po to tam jesteśmy,
                                ale mam uzasadnione podejrzen > ie, że jest do decyzja właścicielki sali bez
                                uzgodnienia z Parą Młodą. Jeśli pl
                                > anujecie tam zorganizowanie wesela to zwróćcie
                                uwagę, czy obsługa dostaje to, z
                                > a co zapłaciliście. Nie wierzę, że akurat na tej sali
                                dwukrotnie PM postanowiła > na nas zaoszczędzić nie informując nas o tym. Na
                                wszystkich weselach jedzenia
                                > jest raczej za dużo, a tu tylko pierwszy obiad i
                                koniec. Jeszcze raz powtarzam,
                                > nie domagam się jedzenia na weselu, bo nie ma
                                takiego obowiązku, tylko nie daj > cie się oszukiwać płacąc za coś, czego nie ma.
                                Jeśli jednak drodzy zleceniodawc
                                > y chcecie nas brać głodem to nas wcześniej o tym
                                uprzedźcie. Pozdrawiam wszystk
                                > ich nowożeńców, a pani właścicielce
                                przypominam, że wiele par szuka najpierw ze > społu, a potem sali, a Wing-Pol będziemy
                                serdecznie odradzać.
                                • aniitka82 Re: osrodek WING-POl Zaborze 10.12.13, 18:18
                                  Nie, nie pytałam Pary Młodej. Nawet nie wiem jak miałabym to zrobić, żeby nie wyszło niezręcznie. Masz jakiś sensowny pomysł?
                                • wing-pol5 Re: osrodek WING-POl Zaborze 19.05.14, 14:09
                                  Opcje,że fotograf i zespół dostają 50% posiłków wybierają Państwo Młodzi przy podpisaniu umowy weselnej.Dostają wtedy pełny obiad i zimną płytę uzupełnianą do końca wesela,więc stół nie jest pusty.
                                  • commentss osrodek WING-POl Zaborze - żenująca sprawa 20.06.14, 08:18
                                    Jeżeli Państwo jako WING-POL przedstawiacie klientowi (Młodej Parze) opcje 50% wyżywienia dla usuługodawców (zespół, kamerzysta, fotograf) to jako kontrofertę podam przykład jednej z sal weselnych, która za PEŁNE WYŻYWIENIE osób współpracujących pobiera opłatę w wysokości 50% stawki. Niestety ten zwyczaj jest w okolicach Krakowa.
                                    Opcję sali WING-POL uważam za żenującą a Młoda Para która z tego korzysta z oszczędnosci to powinna sobie wujka wziąć jako kamerzystę i fotografa (za darmo) i kuzyna jako DJ'a (za darmo).
                                    Pozdrawiam serdecznie
                                  • klaudia.nowosinska Re: osrodek WING-POl Zaborze 23.06.14, 10:31
                                    wing-pol5 napisał(a):

> Opcje,że fotograf i zespół dostają 50% posiłków wybierają Państwo Młodzi przy p
                                    > odpisaniu umowy weselnej.Dostają wtedy pełny obiad i zimną płytę uzupełnianą do
                                    > końca wesela,więc stół nie jest pusty.

Jeśli dobrze rozumiem PM płaci za obsługę 50% ceny posiłków. Niech mnie jakiś kucharz poprawi jeśli się mylę, ale uzupełnianie zimnej płyty kosztuje chyba sporo mniej niż wydanie pięciu gorących posiłków. Jeśli tak jest to właścicielka oszczędza głównie kosztem Młodej Pary wciskając kit. Niezłe cwaniactwo!
                                • 222aldona Re: osrodek WING-POl Zaborze 17.06.14, 23:07
                                  Witam. Organizowaliśmy nasze wesele (miesiąc temu) w ośrodku Wing Pol i jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Serwują bardzo dobre jedzenie, obsługa jest miła i uprzejma do samego rana, sama sala - jej wystrój i otoczenie super. Również doradztwo przed uroczystością, ustalanie wszystkich szczegółów przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Menu rozbudowane tak że ciężko się zdecydować. Poza tym ośrodek ten jest prowadzony przez niezwykle kulturalnych, kompetentnych i pomocnych ludzi. Jak to przy takich uroczystościach bywa i u nas nie brakowało sytuacji mocno stresujących i za każdym razem otrzymywaliśmy pomoc i poradę jakiej potrzebowaliśmy. Poza salą korzystaliśmy z domków. Goście byli bardzo zadowoleni i dziękowali nam za warunki jakie im stworzyliśmy.
                                  Przeczytałam wcześniejsze posty odnośnie jedzenia dla obsługi. Jest taka możliwość aby zespół i kamerzysta otrzymali jak wspomniano obiad i zimną płytę uzupełnianą do samego rana, ale wybór tej opcji jest decyzją nowożeńców.
                                  Po weselu dostaliśmy jedzenie w ilości nie możliwej do skonsumowania.
                                  Jeżeli ktoś szuka dobrej sali na naprawdę korzystnych warunkach to bardzo polecamy Wing Pol. Na pewno jeszcze nie jedną uroczystość tam zorganizujemy. Pozdrawiam wszystkich szukających:)
                                  • struna-band Re: osrodek WING-POl Zaborze 19.06.14, 12:57
                                    222aldona napisał(a):

> Po weselu dostaliśmy jedzenie w ilości nie możliwej do skonsumowania.

O tym właśnie piszę, często mnóstwo jedzenia leci do kosza, więc nie rozumiem skąd pomysł na te dziadowskie oszczędności wobec zespołu?
                              • struna-band Re: osrodek WING-POl Zaborze 19.06.14, 12:52
                                Zgadzam się całkowicie z tym, co napisała aniitka82. Wing-pol ma wyrobioną opinię w naszym częstochowskim świadku muzycznym i coraz częściej spotykam się z takimi opiniami. My również klientom polecamy inne sale, gdzie panuje wzajemny szacunek usługodawców wobec siebie. A właścicielce mogę zasugerować, że jeśli już koniecznie musi robić dziadowskie oszczędności, to chętniej normalny facet w trakcie ciężkiej całonocnej pracy zje gorący posiłek niż wątpliwej jakości zimną płytę. Tym bardziej, że na naszych oczach (kuchnia jest obok stolika zespołu) kelnerki wynoszą po każdym posiłku całe nie zjedzone porcje. I niech Pani się nie zasłania Parą Młodą, na innych salach, gdzie właściciel nie namawia Młodych nikomu takie dziadowanie nie przychodzi do głowy. A widząc dobre traktowanie nas przez naszych klientów dajemy często z siebie więcej niż wynika to z umowy.
                                Ja również Wing-pol serdecznie odradzam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka