Dodaj do ulubionych

True Blood sezon 4

08.06.11, 18:22
Czy ktoś skusił się na pierwsze 6 minut nowego sezonu?
Obserwuj wątek
    • galaxian1 odcinek 2 05.07.11, 00:05
      Biedny Eryczek smile
      A nie uważacie, że Eryczek z sezonu na sezon staje się coraz miększy?
      W sezonie 1 był groźny i wszyscy się go bali. A teraz jakiś taki ciotowaty się stał.
      • pszczolaasia Re: odcinek 2 05.07.11, 08:20
        bo zostal zaczarowanytongue_out
        poza tym nei chce spojlerowac...ale w sumei to chyba moge powiedziec...on mial z sookie prawdziwy problemwink nie wiedizal w sumie czy on ja przez ta krew czy dla niej samej. i ten dylemat bedzie im chyba towarzyszyl do konca...
        podobal mi sie ten odcinek!!! szock. nigdy nie myslalam ze to powiembig_grin
        • galaxian1 Re: odcinek 2 05.07.11, 08:42
          pszczolaasia napisała:

> podobal mi sie ten odcinek!!! szock. nigdy nie myslalam ze to powiembig_grin

Mnie też, sporo się działo. Dużo lepszy od pierwszego.
          I jakie momenty !!! big_grin
          • agamasia Re: odcinek 2 05.07.11, 13:34
            Z momentów to mi najbardziej utkwiło w pamięci jak 2 pumy wgryzały się w Jasona bleeeee, aż mi go szkoda.
            Ja po 2 pierwszych odcinkach, podoba mi się pomysł z przesunięciem w czasie.
            Padłam jak zobaczyłam Billa jako punka we flashbackach, no no nieźle się dorobił, królem został.
            Ciekawe co teraz będzie z zaczarowanym Erykiem.
            A skąd ja znam tą babkę, szpiega Billa, co z czarownicami się zadaje??
    • aniuta75 3 12.07.11, 22:52

Ja tylko chciałam napisać, że uwielbiam takiego zagubionego Eryczka big_grin. I to "sorry" na końcu a po nim uśmieszek boooskie big_grin.
          • ilekobietamalat Re: 3 13.07.11, 07:57
            ja wlasciwie wiekszosc odcinka stracilam na gadaniu "no wiecej eryczka, wieeeceeej" wink
            zagubiony eryczek to jest to. no koles jest po prostu boski.. te jego miny,ach!big_grin

ale o dziwo, nie wszystkim podoba sie zagubiony eryczek. i nie mowie o facetach ktorzy moze nie doceniaja jego uroku. czytujac zagramaniczne fora, spotkalam sie z opiniami ze laski chca juz starego eryczka, bo ten zagubiony im sie w ogole nie podoba. gupie baby nie wiedza co dobrewink
            • pszczolaasia spojlery... garsc no. 13.07.11, 08:35
              w sumie to ja nie wiem po co ja to ogladam...zeby sie wkurzac, zzymac, denerwowac. przeciez ta seria to ejst super material i scenariusz na hit! a oni to zmeiniajaaaa aaaaaaa!!!
              do rzeczy. eryczkowi nie mam nic do zarzucenia to jesgo sorki na kocu mnie rozbroilo....big_grin
              ale dlaczego zabili claudin??? bil z portia????aaaaaaaaaaaaaa!!!!! swiat sie wali i konczy....
              zabili krolowa, zabili claudine...to o czem beda natsepne czesci??? bedzie zlot wampirow? bedzie wojna wrozek?
              a zauwazyliscie co czytala sookie jak czekala na eryka? ksiazke charleine harrisbig_grin big_grin
              • ilekobietamalat Re: spojlery... garsc no. 13.07.11, 14:40
                bila to niech juz szlag trafi i bedzie spokoj.

ale mnie sie w ogoel ta cala wrozkowa opcja nie podoba. a motyw dziadka to juz w ogole!! przeciez w ksiazce bylo tak mega super, tu byl dziadek, zmyl sie i w dodatku do niczego nikomu nie sluzyl;>
                a ze claudin zabili to ok, bo ona brzydka byla, nijak sie miala do tego co sobie w ksiazce uwidzialam,wiec bym sie tylko wsciekala i tyle.

o ile wczesniej taqk strasznie mnie nie wkurzaly pantery, o tyle teraz jestem zla ze w serialu to wyladala jinaczej niz w ksiazce. juz za przeproszeniem bleee, ta jasonowa laska (kurde wylecialo mi jej imie), wiecznie brudna, nieuczesana. do dupy.
            • aniuta75 Re: 3 13.07.11, 09:53
              Pewnie, że się nie znają tongue_out.
              No i jak mogą mieć dość zagubionego Eryczka skoro on zagubiony jest dopiero jeden odcinek!
      • ilekobietamalat Re: 5 27.07.11, 07:57

aniuta75 napisała:

>
        > Pam to kabel tongue_out.
        > Ciekawe czy Bilu zza krzaka zobaczy seks czy wpadnie z impetem big_grin.
        >
        >

jak by nie bylo i co by nie bylo, to jeszcze za wczesnie!! niech oni sie tam jeszcze no.. wiecie no;> w ksiazce to bylo naprawde faaajne i dlugie, a tu rach cciach, zapomnial, zostal, zaliczyl, i koniec;> mimo ze eryczek jest boski;>

.. no chyba ze billu sie po drodze zgubi;D oby sie zgubilD:
        • agamasia Re: 5 28.07.11, 22:01
          Pam się wyrwało, bo ona cała w rozpaczy jest z powodu swojego gnijącego ciałka.
          Nie wiem jak was, ale mnie strasznie denerwuje ta wiedźma, co to użycza swojego ciała tej co ją spalili na stosie. Ma coś w sobie, sposób mówienia, poruszania, że zdzierżyć jej nie mogę.
          To, że Jason ma omamy seksowe z Jessiką, to się nie dziwię, ale Hoyt!!!!!!
          Ciekawa jestem, co to będzie jak Billu wpadnie do Suki i nakryje ją z Eryczkiem, jedna wielka rozpierducha?
    • ilekobietamalat 6 01.08.11, 23:00
      sorry, ale jakas pozalsieboze rzeczka i krzuny to nie prysznic!suspicious
      focha strzelam, bo caly ten motyw z eryczkiem nie oddaje nic z tego co powinno byc. i tak sobie mysle, ze gdybym nie czytala ksiazki, to bym stwierdzila ze to wszystko jest bez sensuuncertain
      • aniuta75 Re: 6 02.08.11, 15:13
        A ja się ponownie zakochałam w Jasonie big_grinbig_grinbig_grin.
        A w książce to oni pod prysznicem? suspicious
        Wiedźma mi strasznie działa na nerwy uncertain.
        • ilekobietamalat Re: 6 02.08.11, 15:28
          w ksiazce to oni tak pod prysznicem, i poza prysznicem ze o mamusiu.. takiego eryczka to by kazda chciala;>
          a tu ta jakos bylejakosc;>

wiedzma tez mnie wkurza.
          • yvi1 Re: 6 04.08.11, 10:27
            Eryk i jego miesnie brzucha,mhhh.
            W sumie mi to obojetnie gdzie,byle jeszcze troche pol nago polatalal smile
        • pszczolaasia Re: 6 11.08.11, 09:48
          filmowa wiedzma byla o wiele lepsza. chcialabym zeby chociaz raz pokusili sie i zrobili cos zgodnie z ksiazka. uwierzcie mi, wyszloby to goracokrwiscie i zajebiscie. o wiele lepiej niz w tym..pomysle na. o.
          jason i jeszz i hoyt oraz lafajet to jest jedyne co mi sie w serialu bardziej podoba . czasamiwink
          • aniuta75 Re: 6 11.08.11, 10:58
            Książkowa chyba? suspicious

Wy już ksiązki przeczytałyście, więc się "mądrujecie" i to rozumiem, naprawdę.
            Ja też jestem mądrzejsza odkąd czytam GOT, wiele spraw mnie się w głowie rozjaśnia. Wbrew pozorom serial nie odtwarza tak wiernie ksiązki jakby się chciało i jak to ludzie na necie piszą. Dużo ważnych rzeczy nie ma i człek może się czuć oszukany smile.
      • pszczolaasia Re: 6 11.08.11, 09:39
        > sorry, ale jakas pozalsieboze rzeczka i krzuny to nie prysznic!suspicious

prawda?
        > focha strzelam, bo caly ten motyw z eryczkiem nie oddaje nic z tego co powinno
        > byc.

dokaldnie. to ejst to o co sie caly czas zzymam!

i tak sobie mysle, ze gdybym nie czytala ksiazki, to bym stwierdzila ze to
        > wszystko jest bez sensuuncertain

nooo...zupelnie.
        ech...
      • galaxian1 Re: 7 11.08.11, 11:17
        aniuta75 napisała:

> No i kurna co? Jess przeżyje?

No pewnie, Jazonu ją uratuje, susem wepchnie do domu (może jako panterołak?) !
        I ona mu będzie taka wdzięczna, że szybko uskutecznią jakieś "małe co nieco" i zostaną parą, a Hojt się wkurzy smile
      • pszczolaasia 7-8 24.08.11, 08:07
        mozna powiedziec ze jess sie wkopala hehe...jestem pod wrazeniem jasona. naparwde szacun. i strasznie sie mi podobal ten ...dysonans miedzy snem jess a tym jak sie hoyt zachwoalbig_grin liczylam na niegobig_grin
        p.s. czy mowilam juz ze kocham lafajetta?big_grin procz eryka oczywiscie. o jak ja bym sie z nim w tym sniegu!!!!!
        no mysle ze serial sie skonczy podobnie do ksiazkitongue_out choc nie podoba mi sie co robia z wilkolakami...naparwde. to nie byla banda tancbudow ktora chlala piwsko i jezdzila na motorach. no oczywiscie byli wsrod nich i tacy. ale znaczna czesc wilkolakow to byli wyksztalceni madrzy ludzie na stanowiskach - vide pulkownik- ktoreg tu nie ma. a tu wyglada jakby alcide byl najmadrzejszy najpiekniejszysmile no jest ..nie powiem..slicznysuspicious
    • pszczolaasia 9 25.08.11, 09:00
      no ja nie wiem co powiedziec. wspolpraca debbie i sook przeszla moje najsmielsze oczekiwaniabig_grin za to nie moge sie doczekac nastepnych jazd z brujo hesusem ai lafajetem mediumbig_grin nie no. ot ym rormalnie moznaby nastepny serial nakrecic. jason mnie zalamal!! ale rozumiem ze jakby na mnie sie jess tak patrzala to bym tez chyba uleglabig_grin ma cos dziewczyna w oczach....
      • ilekobietamalat Re: 9 25.08.11, 15:48
        a ja siedze kurna, i ciagle czekam kiedy debbie sie rzuci do gardla sook, a tu dupa... no nie wiem czego sie spodziewac!big_grin

jess jest pyszna, w ogole mam wrazenie ze wtladniala i jakos tak, lepiej ja kreca;D
        • pszczolaasia Re: 9 26.08.11, 10:36
          ilekobietamalat napisała:

> a ja siedze kurna, i ciagle czekam kiedy debbie sie rzuci do gardla sook, a tu
          > dupa... no nie wiem czego sie spodziewac!big_grin

no wiec wlasniebig_grin sama nie wiem jak to beda ciagnac dalej...no chyba ze sook wscierwi czyms debbie albo debbie sie zacpa...indifferent

>
          > jess jest pyszna, w ogole mam wrazenie ze wtladniala i jakos tak, lepiej ja kre
          > ca;D

niom. pyszna! smile ma zajebiste oczy!smile
        • pszczolaasia 10 31.08.11, 08:29
          nie wierze ze on to wsio pamieta. po prostu nie wierzebig_grin
          poza tym...no to sie teraz zaczniewink nie moge uwierzyc w to co robia z wilkolakami, bede powtarzac bez konca!!!
          • aniuta75 Re: 10 31.08.11, 08:42
            Oj babo, babo powinnaś se wyjąć z pamięci knigę na chwilkę tongue_out.
            Mnie tam się podobało o!
            Eryczek dalej ma maślane oczka, więc jest git.
            Tylko Suki wku*wiać mnie zaczyna, bo se tera wymyśliła, że obu kocha. Oczadziała czy co?????????
        • ilekobietamalat Re: FINAL 12.09.11, 21:55
          hm, juz druga niezbyt zachwycona opinia, a ja wyjatkowo dobrze bawilam si na tym finalebig_grin
          obsmialam sie jak norka (miedzy innymi na scenie z pamwink), jedynie watek sook/eric/billu wkurzajacy;P
          no a motyw russela ktory pojawi sie juz za rok, cieszy niezmierniebig_grin
          • olylejdi_1 Re: FINAL 12.09.11, 22:07
            Eeee, mną się nie przejmuj... Ja teraz uzależniona od 9-tego Doktora i wszystko inne oglądam jednym okiem czytając fanfici.
            Rany ostatnio taką fazę miałam 5 lat temu kiedy obejrzałam 5 razy 6 sezonów CSI:LV.
        • magda.evie.zoe Re: FINAL 13.09.11, 07:57
          strasznie krwawy ten finał - trup słał się gęsto - robili miejsce na nowe postacie w następnym sezonie?
          i zgadzam się, że przegadany, a już rozmowy Lafayette z Jesusem - ziew do potęgi.
          scena z Pam - najlepsza! big_grin
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka