Dodaj do ulubionych

Vampirskie pamietniki :)

11.10.12, 17:08
kto czeka smile
jaaaaaaaaaaa
Obserwuj wątek
          • galaxian1 4x2 21.10.12, 19:46
            No i co to za kolo, hę ?
            Podejrzanie silny, bo spokojnie dął radę Damonowi, więc na pewno nie człek poczciwy wink
            I nie wyjaśniło sie, po co księżulki wybuchły !

(podawajta numery odcinków, bo się niedługo się pogubimy)
            • aniuta75 3 27.10.12, 20:55

No i sie wyjaśniło kim jest kolo - jednym z 5ciu. Cokolwiek to znaczy big_grin.
              I wychodzi na to, że Jeremy tez ma predyspozycje ha!
              Bardzo podoba mi sie w tym sezonie, że wszystko szybko się toczy, bez zbednego przedłużania, rozkminiania smile. No i Damon jest mmmmm suspicious.
              • galaxian1 Re: 3 27.10.12, 21:13
                aniuta75 napisała:

> No i sie wyjaśniło kim jest kolo - jednym z 5ciu. Cokolwiek to znaczy big_grin.

Pewnie jacyś wybrańcy smile
                Od kiedy to łowcy są tak szybcy jak wampirzaki ?
                To może jakiś pierwotny łowca z rodu łowców big_grin

> I wychodzi na to, że Jeremy tez ma predyspozycje ha!

Wcześniej duchy widział.
                To już przestał duchy, teraz widzi tatuaże wink

> No i Damon jest mmmmm suspicious.

A głupia Elenka wyszła z pokoju przed finałem big_grin
                • aniuta75 Re: 3 27.10.12, 21:32
                  > > No i Damon jest mmmmm suspicious.
                  >
                  > A głupia Elenka wyszła z pokoju przed finałem big_grin

No durna straszliwie. Mnie by stamtąd wołami nie wyciągnęli big_grin.
                • galaxian1 Re: 3 27.10.12, 23:05
                  pszczolaasia napisała:

> taylor troche mniej mi sie podobal bo ja lubie tajlera z kaska no. zdrajca fals
                  > zywytongue_out ale i tak jest sliczny...

No nie mów, że Ci się najładniejsza czarownica z Secret Circle nie podoba ? tongue_out
                  Z urodą to Kaśka jej do piętasów nie sięga smile na mój gust to słodziutka niunia big_grin

https://images.zap2it.com/images/tv-EP01420363/the-secret-circle-phoebe-jane-tonkin.jpg
                  • agniecha-hexa Re: 3 31.10.12, 13:02
                    mnie tez by stado wolow nie wyciagnelo hahah
                    a elcia mnie wpienia jak cholera takie cieple kluchy ranyyyyyyyy
                    a gostek z tatoo mniamm smile
    • pszczolaasia Re: Vampirskie pamietniki :) 05.11.12, 09:29
      no wiec mmo niewyobrazalnej tajemnicy, mimo ze mamy tutaj byc moze jakis sposob zeby szlachetna elene sprowadzic znow na droge cnoty tfu! czlowieczenstwa a co za tym idzie wiemy o czem bedzie ten sezon to mnie tn odcinek sie mniej podobal. nie bylo tajlerasad za to bylo troche kalusa i troche mrocznego again dajmonawink
      jezu jaki ten serial bylby fajny jakby nie bylo tu stefana i eleny!
      • galaxian1 Re: Vampirskie pamietniki :) 11.11.12, 00:33
        pszczolaasia napisała:

> no wiec mamy killera
        > no wiem mamy nowego lowce

I teraz wiadomo, że nowy łowca pokaże swoje tatoo po dobroci smile
        Tylko jak mu ono urośnie, skoro on wampirzaków nie zabija ?

> no wiec... taylej nie zdradzil!!big_grinbig_grin jupi! nie jest meska biczą!big_grin

Gupi! Panna o takich kurwikach, a ten się zastanawia wink
        W tym serialu to wogóle wszyscy tacy porządniccy są big_grin
        • aniuta75 Re: Vampirskie pamietniki :) 12.11.12, 22:22
          Jak mnie Jelena nie wkur... nie denerwowała znaczy, tak teraz aż mnie na mdłości zebrało z tym jej lamentem i wyrzutami sumienia tongue_out.
          A i się zastanawiam, czy te haluny co miała na koniec to dlatego, że hunter miał cosik we krwi czy zwyczajnie pieprznięta jest suspiciousbig_grin. No i się wkurzyłam, że chłopaki jakoś tak jakby w nosie mieli, że on nie żyje i Klaus się wkurzy tongue_out.
          • pszczolaasia Re: Vampirskie pamietniki :) 13.11.12, 09:22
            jetam. oni jeszcze nie wiedza ale my wiemy ze jer w ostatniej chwili, bohatersko nadstawiajac karku z melodramatyczna nuta w slodkich do urzygania oczach wyjawi ze jest nowym łowca. klaus poswieci wszystekie swoje hybrydy lacznie z taylerem pewno zeby dostac sie do krwi potencjalnego doppe..czegos tam.
            boski jer. juz mnie mdli.
            big_grin
            ciekawe co knuje ten co zahipnotyzowal nasza nastepna nudna panne bennet.
            • aniuta75 Re: Vampirskie pamietniki :) 13.11.12, 09:32
              A właśnie, może coś mi umknęło... Jer ma tatoo ale skąd on się zrobił, jak nikogo on nie zabił? Czy to jest tak, że jak hunter wyzionie ducha to drugiemu z automatu się bazgroły pojawiają?

I jeszcze jakoś nie widzę Jera co zabija tongue_out. Z oczkami jak u Bambi? No way! big_grin

A ten wykładowca-hipnotyzer mnie wkurza tongue_out.
              • galaxian1 Re: Vampirskie pamietniki :) 13.11.12, 13:22
                aniuta75 napisała:

> A właśnie, może coś mi umknęło... Jer ma tatoo ale skąd on się zrobił, jak niko
                > go on nie zabił? Czy to jest tak, że jak hunter wyzionie ducha to drugiemu z au
                > tomatu się bazgroły pojawiają?

On ma pewnie tylko sam zalążek tatoo, a tera będzie musiał pozabijać wampirzaki aby mu urosło smile

> I jeszcze jakoś nie widzę Jera co zabija tongue_out. Z oczkami jak u Bambi? No way! big_grin
                > A ten wykładowca-hipnotyzer mnie wkurza tongue_out.

Mnie on przypomina Mohindera z Herosów i jak na niego patrzę to mnie mdli big_grin
                Od Jera też mnie mdli, o Jelence nie wspomnę !!!
                A durne bracia bardziej przeleli się tym, że ona jest "nie w sobie" niż że zabiła łowcę!
                Jakoś zupełnie olali fakt, że łowcy nie ma i tatoo nie ma i że tera im Klausio zrobi zimę średniowiecza. Klaus też się zrobił jakiś parówiasty, kiedyś wszyscy się go bali, a teraz mają w dupeczce big_grin
    • aniuta75 4x06 16.11.12, 21:57

Eeee jakieś cieniutkie zakończenie odcinka. Po poprzednich końcówkach aż nie mogłam się doczekać co będzie dalej, bo zawsze jakaś zawiecha drobna. A tu? Kicha tongue_out.
      Odcinek sam w sobie dobry, dużo się działo, tylko na finale przyhamowali za bardzo.
      A i mam nadzieję, że Bonia nie zaufa profesorkowi i w tajemnicy Jera do niego zaprowadzi. Coś mam wrażenie, że ją facio zahipnotyzował uncertain. No i za bardzo podkreslał, że tylko on może pomóc.
      Płaczliwa Jelena wkurza mnie straszliwie. Dobrze, że Kacha się pojawiła smile. A no i odnoszę wrażenie, że od następnego odcinka Jelenka będzie bardziej Kaśkowata smile.
      • galaxian1 Re: 4x06 17.11.12, 09:51
        Odcinek nuda, chyba najgorszy w całym sezonie.
        Za to zakończenie dające nadzieję, że chociaż na razie będzie koniec Steleny i może zacznie się Delena big_grin Oczywiście nie na długo - jak to w tym serialu.
            • ilekobietamalat Re: 4x06 17.11.12, 16:49
              jak jelena zaczyna jeczec to ja przestaje ogladac, glaskam w tym czasie kota, robie sobie herbate, a jak wracam to juz mniej jeczy a jest wiecej dejmona na ten przyklad;>
              generalnie vd to nie jest serial ktory ogladam z jakas pasja i napieciem.. wiekszosc seriali tak naprawde ostatnio ogladam robiac sobie w tym czasie herbate czy bawiac sie z kotami;>
    • piegucha wpadlam! 29.11.12, 03:45

Kurka, od tygodnia ogladam po raz pierwszy! I nie rozumiem czemu wczesniej nie ogladalam? Jestem juz w polowie 2 sezonu i zaluje, ze musze pracowac i nie moge od razu obejrzec wszystkiego, zeby byc na biezacotongue_out
      A wszystkoe przez Piekna i bestie, co tydzien jak czekalam na nowy odcinek to ogladalam czesc Pamietnikow, bo leca na tym samym kanale zaraz przedtongue_out
    • ilekobietamalat odc 7 30.11.12, 16:24
      no zesz~!
      bo dejmon to juz nawet porzadnego seksu nie moze miec, ot tak zeby ktos chcial. nie oczywiscie ze nie, jelena musi byc przywiazana do niego, wiadomo z wlasnej woli by nie chciala, bo przeciez kto by chcial dejmona jak jest stefan.
      piernicze! fosz po calej lini, czlowiek sie nawet jednym odcinkiem nacieszyc nie mogl ze stefan w odstawke poszedluncertain
      • pszczolaasia Re: 8 11.12.12, 09:28
        powiem szczerze ze przestalam ogladac po 10 minutach bo sie wscieklam. o. nie bede tego ogladac. zostane z tym obrazem dupczenia przed oczami i szczesliwym dajmonem. na stefku bede przewijac. a Karolina jest durna. o.
        • galaxian1 Re: 8 11.12.12, 11:39
          Oczywiście że "odczaruje", bo przecież wszyscy czekamy na powrót słodko-pierdzącej parki Stefciu-Jelena big_grin
          Ciekawe co to za straszna "nowa magia", której uczy się Bonnie smile
          O dziwo nie pokazali Łowcy Jeremiasza! I bardzo dobrze bo ta postać jest dla mnie mało strawna. Dziwie się, jak on mógł przeżyć te wszystkie sezony, podczas gdy pouśmiercano o wiele fajniejsze i ciekawsze postacie.
    • aniuta75 9 16.12.12, 00:25

Ależ ten Klaus jest złyyyy suspicious. Ale podobał mi się no suspicious. Czy były już takie straszliwe sceny z wielokrotnym mordem w VD?
      No i Damon siedzący na balustradzie w letnim domku mrrr. Aż se przewinąć musiałam big_grin.
      • pszczolaasia Re: 9 17.12.12, 08:31
        a ja dalej nie obejrzalam. siem obrazilam.
        a tak teraz se mysle ze w sumie w knidze tez tak bylo, co pisalam wam chyba anwet? to dejmon elene przemienil ostatecznie - bo pili z niej obaj. stefano jawnie a dejmon po zlosci nocasuspicious i jak sie przemienila to z wqrwa si na stefano rzucial bo myslala ze on chce jej pana i wladce zatluc. potem oczaezwiala czy umarla naparwde juz nie pamietam..
        tyle ze w ksiazce dejmon nie byl taki seksowny on tam byl czyste zlo czysty instynkt i kochal tylko katherine a nie slodka elene. elena sie zywl na zlosc stefano. dla fanu mozna powiedziecwink a i nie..lubil tez bonnie.
                • aniuta75 Re: 9 17.12.12, 13:23
                  Delena to Damon + Elena, czyli to co w poprzendim odcinku smile.
                  A sexu Jeleny ze Stefkiem jakoś szybko się nie spodziewam big_grin.
                  • pszczolaasia Re: 9 17.12.12, 13:34
                    oooo to mnei zainteresowalassuspicious
                    zrobie se dzis herbate z mniodem i syropem malinowym i cyrtyna w jednym (nie wiem jak ja to wypije..chyba duszkiem) przykryje sie kocykiem i obejrze...dwa pod rzad. tylko cos na cisnienie przy pierwszym musze zazyc....
                  • pszczolaasia Re: 9 22.12.12, 20:37
                    aniuta75 napisała:

> Delena to Damon + Elena, czyli to co w poprzendim odcinku smile.

ta... kocham go jak mowi ze jest taki selfisz gajbig_grin no uwielbiam go takiego egocentrycznego i egoistewink
                    i takiego go chce zawsze widziec...

> A sexu Jeleny ze Stefkiem jakoś szybko się nie spodziewam big_grin.
                    >
                    >

jestam. gupi stefano jej wybaczy....i wkurwi sie na dejmona...baran. Wicz meska kombinuja.
                    • pszczolaasia Re: 9 22.12.12, 20:38
                      jestam. gupi stefano jej wybaczy....i wkurwi sie na dejmona...baran. Wicz meska
                      > kombinuja.

tam mi ucielo ze ciekawe co Bonnie Wicz meska kombinuja..
                      hm.
                      to przez smazenie przez pol dnia ryb.
                      mog mi oczadzial od zapachu i aromatu...
    • galaxian1 10 21.01.13, 09:17
      O dziza, kto mi powie CO TO BYŁO ? big_grin
      Sala gimnastyczna, pełna dzieciaków, żadnego dorosłego... i w takich okolicznościach jest żegnana była burmistrz miasta i przedstawiany nowy burmistrz ! Heloł ! Czy w tym mieście nie ma jakiegoś ratusza? Czy w tym mieście nie ma ludzi dorosłych? Ja rozumiem, że to serial na dzieciarni, ale bez przesady ! big_grin

A poza tym odcinek w stylu "Jezioro Marzeń" smile
      • aniuta75 Re: 10 21.01.13, 09:40
        > A poza tym odcinek w stylu "Jezioro Marzeń" smile

Noooo big_grin.

I Rebeka, dla której w 90% były ważniejsze relacje Dejmon-Jelena-Stefek niż znalezienie lekarstwa na wampiryzm big_grin.

Dżizaaaa big_grinbig_grinbig_grin.

Strasznie przegadany ten odcinek, nie lubię takich tongue_out.
    • pszczolaasia Re: Vampirskie pamietniki :) 09.02.13, 13:10
      wiecie co? ja ten sezon zwyczajnie lubie...
      odcinek byl pelen dluzyzn ale kurce podobal mi sie no.
      w sumie chcialabym zeby carola byla z clausem ale boje sie ze wtedy claus bylby sie udomowil jak damon. ech... podobal mi sie odcinek.
      • piegucha 13 09.02.13, 15:03
        Skoro ma byc spin off z Originals, to raczej Caroline i Klaus nie beda razem. Ale wlasnie jakos mi zlagodnial, myslalam, ze jednak jej nie napoi swoja krwia.
        A odcinek fajny, choc takie bieganie w lesie to mi przypomina Blair Witch Projecttongue_out
        No i czy ta zona pana prof to nie byla jedna z hybryd Klausa? Czy po prostu dwie bardzo podobne aktorki? No i gdzie jest Hayley?
        • aniuta75 Re: 13 09.02.13, 22:34
          Oj Klaus się nie udomowi raczej, nie ma szans smile. I kurcze żal mi go, że w sumie Karolcia z Tajlerem sobie tak z nim brzydko pograli. Do przewidzenia było, że się chłopina ugnie z miłości smile. I do przewidzenia, że Karolcia nie zostawi swojego ukochanego dla niego.

A tak w ogóle to coś mi się wydaje, że ta cała historia z lekiem to jedna wielka ściema jest.
          • pszczolaasia Re: 13 11.02.13, 10:57
            mi to w ogole zal tych pierwotnych troche...
            rebecah jest i moze zimna suka..ale chyba musi po prostu nia byc. jak sie ma takiego brata jak klaus...
            to samo dotyczy przeciez i klasua. przerazajaca samotnosc. z jednej strony rodzenstwo toczka wtoczke takie samo jak oni a inni sa raczej srednio zainteresowani. zal.
            • galaxian1 Re: 13 11.02.13, 11:17
              pszczolaasia napisała:

> rebecah jest i moze zimna suka..ale chyba musi po prostu nia byc.

Bo jak ją wszyscy naokoło wiecznie robią w konia, to nie dziwne smile