Dodaj do ulubionych

A Mentalista??

02.10.13, 11:16

Macał ktoś już początek sezonu??

Ciekawam co z Lisbon...
Obserwuj wątek
    • ilekobietamalat odc 2 11.10.13, 08:36
      serio,
      jesli ten serial nie skonczy sie odkryciem ze rj to nikt inny jak patryczek to normalnie foch!
      to jedyne sensowne wyjscie z tej pozakrecanej juz milion razy fabulywink
      • aniuta75 Re: odc 2 11.10.13, 09:05
        No ale jak by sam do siebie mógł zadzwonić??
        Kurde coraz bardziej pokręcony ten serial big_grin.
        Też Patryczka w poprzednim sezonie typowałam, ale teraz to już sama nie wiem suspicious.
        • magda.evie.zoe Re: odc 2 11.10.13, 12:32
          oj no przecież to jego zaginiony brat bliźniak, nie wiecie? wink

a ja jestem bardzo ciekawa, czy rzeczywiście pójdą w stronę udowadniania, że jednak parapsychologia działa, czy znajdą jakieś logiczne wyjaśnienie.
          • galaxian1 Re: odc 2 17.10.13, 20:30
            Poza tym jak by ta lekarka nie mogła rozpoznać Patryczka na sesjach ?
            A on by potem swojego głosu słuchał na dyktafonie i też nie poznał ? big_grin
            Gupoty wypisujeta, gupoty big_grin
            • aniuta75 Re: odc 2 17.10.13, 21:45
              Przypuszczenia, że Patryczek może być RJ są jeszcze z poprzedniego sezonu. Teraz tylko stwierdzamy fakt, że faktycznie nie może nim być.
              tongue_out
    • galaxian1 4 22.10.13, 12:14
      Są już napisy do nowego Patryczka smile
      Fajne są te nowe odcinki, bo w każdym jest coś o RJ, a nie tylko sprawy-zapychacze.
        • galaxian1 Re: 4 28.10.13, 20:16
          aniuta75 napisała:

> Tiger, tiger big_grinbig_grinbig_grin.
          > Bardzo mnie to rozśmieszyło big_grin.

Buhahaha, bo to durne było big_grin
          Niby należało zachować powagę i przerażenie, a ja też się chichotałem big_grin
          • aniuta75 5 29.10.13, 21:29

O kurczaczki smile. Doooobry odcinek!
            Podoba mi się, że coraz więcej wiemy o RJ.
            Czy wiadomo coś czy to ostatni sezon czy nie?
            • galaxian1 Re: 5 30.10.13, 19:00
              aniuta75 napisała:

> Podoba mi się, że coraz więcej wiemy o RJ.

A co niby wiemy więcej, hmmm ? Tatoo ? smile
              Ciekawe czy zdarzenie z pająkiem ma jakiś sens... zapewne ma ! smile
              • aniuta75 Re: 5 30.10.13, 19:22
                Ano tatoo. Wszak jest to jakiś znak rozpoznawczy smile. Tym bardziej 3 kropy wink.
                A lęk przed pająkiem pewnie dla zmyły jest. Chociaż cholera wie, może dobrze się maskował przed panią terapeutką z tym lękiem wysokości a tak naprawdę to o pająki chodziło big_grin.
                • aniuta75 Re: 5 30.10.13, 19:25
                  Tak jeszcze sobie pomyślałam właśnie - łącząc 3 kropki mozna otrzymać literę V smile. Może to mylące a może nie smile.
                  Dodatkowo pan główny sekciarz gdzieś się był zmył wink.
                  • galaxian1 Re: 5 30.10.13, 22:01
                    aniuta75 napisała:

> Dodatkowo pan główny sekciarz gdzieś się był zmył wink.

Może po prostu wynagrodzenie Malcolma McDowella było za wysokie dla serialu smile
                    To wymyślili tajemnicze zniknięcie, które tylko pobudza wyobraźnię big_grin
    • galaxian1 Re: A Mentalista?? 07.11.13, 10:17
      Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale pozostały jeszcze tylko... DWA odcinki Patryczka !
      Czyli już za chwileczkę dowiemy się kto jest eRJotem!

A ten tatoo to zapewne ma każdy członek "tigera tigera", więc Patryczek dał nieco z tym wtopę smile
        • galaxian1 Re: A Mentalista?? 07.11.13, 13:45
          aniuta75 napisała:

> Ale jak to dwa????????????????????

Pomyliłem się tongue_out big_grin
          Za 2 odcinki... poznamy RED JOHNA !!!

Kogo obstawiacie ? Ja nikogo z przyjęcia Patryczkowego!

Nadal obstawiam... tego pana smile
          Niby został ranny... ale moim zdaniem to była ukartowana ściema smile

https://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121021090559/thementalist/images/2/23/Partridge_pilot.jpg
          • galaxian1 Re: A Mentalista?? 07.11.13, 13:49
            A czemu ?
            1) On zwabił Lisbon w to miejsce. Ona wcześniej nikogo nie widziała. Palnął ją w głowę, a siebie ucharakteryzował na umierającego.
            2) To że namalował sobie na twarzy znak jest bardzo symboliczne - można to odczytać - to ja jestem Red Johnem.
            3) Chyba tylko on z całej paczki podejrzanych wygląda na prawdziwego szaleńca, z wariactwem w oczach. Inni mają swoje grzeszki, ale są zupełnie normalni.
            4) Pokazano go już w pierwszym odcinku serialu, to może być bardzo symboliczne. W dodatku na tle znaku Red Johna.

Ale może się mylę smile
                  • galaxian1 Re: A Mentalista?? 07.11.13, 20:49
                    aniuta75 napisała:

> No w sumie racja smile.
                    > Chociaż jak go jakoś nie zarejestrowałam, jak się pojawiał w serialu big_grin. Dopier
                    > o jak Patryczek robił listę smile.

Zerknij sobie w pilota serialu to zarejestrujesz smile
                    Potem jeszcze w kilku odcinkach się pojawiał, co też ma znaczenie.
                    Zawsze na krótko, na minutę, ale jednak!

Poza nim kto na RJa pasuje?
                    Może ten szeryf, albo gruby gliniarz? No bez jaj smile
                    Jakieś szanse daję jeszcze Bertramowi. Choć uważam że to by było durne.
                    • magda.evie.zoe Re: A Mentalista?? 07.11.13, 23:38
                      Kiedy w zeszłym roku ruszyli w klimaty mentalistyczne (z tym obwoźnym cyrkiem, że niby RJ czyta w myślach itd.), to już mi się nie podobało. Ale spisek w policji jest jeszcze gorszy!
                      Nie no, mam nadzieję, że wymyślą coś lepszego. Partridge byłby ciekawy, nie powiem.

Z trójki ujawnionych nikt mi się nie widzi. I co oznaczają te trzy kropki?
                        • sil.wen Re: A Mentalista?? 08.11.13, 06:08
                          Ale to chyba nie może być nikt z ewidentnym szaleństwem w oczach, przecież RJ zbudował całą organizację i chyba wszędzie ma swoich ludzi. Na wariata by tak polecieli? Mnie by się to jakos z Visualize łączyło, bo to podobne klimaty, w sensie pranie mózgu, ceremonie itp, no ale nie te dwa pierniki, których Patryczek zaprosił.
    • galaxian1 7 19.11.13, 21:55
      I co, wierzycie że RJ'em jest szefu ? smile
      Czemu nie pokazali twarzy Patridge tylko samo ramię ?
      No chyba że jestem szefu... ale sądziłem że tożsamość RJ poznamy dopiero w odcinku 8!
      To by było za wcześnie smile
      Chyba że odcinek 8 będzie o tym, jak "powstał" Red John smile
    • podkocem 8 - spoiler 25.11.13, 09:54
      Bez sensu sad Kompletnie bez sensu. Jestem rozczarowana. Co oni będą robić przez kolejnych 14 odcinków (bo seria ma chyba 22?) A Red Johnem musi być Patryczek i już. No, chyba że Cho tongue_out
      • galaxian1 Re: 8 - spoiler 25.11.13, 19:39
        I po tylu latach otrzymaliśmy durnego, tchórzliwego, wystraszonego Rej Johna !
        Geniusz zbrodni i intelektu okazał się zwykłym kmiotem.

Dlaczego w każdym serialu musi być totalnie spierdolone zakończenie lub wyjaśnienie zagadki ? Tak było z Lostem, Prisonem, FlashForward, nie mówiąc o Penson Unknown... Dexter podobno też, chociaż jego nie oglądałem. Póki tajemnica jest tajemnicą, to wszystko się jakoś kręci, a wyjaśnienie okazuje się wielką kupą. Kto te scenariusze pisze...
          • galaxian1 Re: 8 - spoiler 28.11.13, 17:39
            sil.wen napisała:

> E nie, nie wierzę, ze to RJ. Kolejna podpucha. Przecież RJ by się tak nie czołgał i nie skamlał!

Dokładnie tak, co to za RJ który o litość błaga w dodatku w tak poniżający go sposób!
            Ten cały "Persi" (to z Nikity!) na Er Jota pasuje jak piernik do wiatraka smile
            Już mi dużo bardziej pasował Kirkland, to do zatłukli. Zobaczymy co dalej będzie w odcinkach, bo już nie raz PJ zabijał RJ, a potem się okazywało coś innego big_grin
        • sil.wen 9 02.12.13, 21:44
          Nie wiem, jak Wam, ale mnie się podobało. Nawet bardzo. Nie bardzo na razie wydaje mi sie wiarygodne takie nagłe zapotrzebowanie na usługi Patryczka, ale wierzę, że wyjaśnienie się pojawi i że będzie strawnesmile
          • aniuta75 Re: 9 02.12.13, 21:53
            A mnie się też podobało smile.
            No i czy to na pewno zbieg okoliczności, że Patryczek i Kim się poznali wcześniej?
            I co on taki wesolutki na końcu był i taki pewny, że nic mu nie grozi?
            • sil.wen Re: 9 02.12.13, 23:27
              Ofkoz nie zbieg okoliczności, babę tam wysłali na pewno żeby mu zmieniła punkt widzenia - jak nie FBI to RJ. W sumie to nawet oczekiwałam, że odlatując z wyspy stanie w drzwiach samolotu, pomacha Patryczkowi, uśmiechnie się tajemniczo i rzuci 'tajger tajger'big_grin
            • sil.wen Re: 9 03.12.13, 05:59
              Patryczek się nie bał niczego, bo pewnie ma haka na Abbota w postaci tego, co podsunął Abbotowi do podpisania. Facet tylko żółtą serwetkę przestudiował, a na tych pięć kopii nawet nie spojrzał.
              • aniuta75 Re: 9 03.12.13, 08:51
                Hahaha tez myślałam, aż laska powie "tajgera" big_grin.
                A z tymi pięcioma kopiami to w sumie racja.
                Ahhhh zaczęło się dziać coś fajnego smile. Ale tak serio to mam dość RJa już...
                    • galaxian1 Re: 9 04.12.13, 09:48
                      aniuta75 napisała:

> Wiem, wiem, Tobie chodzi o to, że on w Prizonie grał tongue_outbig_grin.

Wlasnie tak, babo big_grin

A co do odcinka, to od razu wiedzialem ze ta dziunia namawia Patryczka do powrotu.
                      Ale w zupenie bardziej przebiegly sposob niz agent Abott smile
                      Byc moze nawet celowo dostal w morde w krzaczorach, aby mogla sie nim odpowiednio zaopiekowac big_grin A Patryczek taki naiwny jesli chodzi o kobitki big_grin
                        • ilekobietamalat Re: 9 04.12.13, 14:05
                          no zeszkusmile
                          to ostatni sezon mentalisty chyba jest nie?
                          i co, ze nagle cale fbi i wszystkie inne tajgery tajgery po tych dwoch latach czy ile to tam minelo, znikneli? zaden inny porabaniec nie przejla towarzystwa? to sie kupy nie trzyma.
                          ja nie wiem co scenarzysci biora, ale lepiej zeby zmienili, bo za weseli sawink
                          tak totalnie z d.. bylo to cale zlapanie RJ i rozdmuchanie jednego biednego RJ do wielkiej organizacji ktora rzadzi swiatem. to mi przypomina moje prace domowe w szkole, na kolanie, na ostatnia chwile, bez ladu i skladuwink a wesoly patryczek to juz w ogole jakis dziwny jestwink
                          no zrzucilam to z siebie, w koncu do kogos kto wie o czym ja w ogole mowiewink)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka