Dodaj do ulubionych

obejrzalam sobie losta ;].

21.04.07, 12:11
3x03 <radocha>.
a moze jeszcze dzis zdaze obejrzec 3x04 i 3x05 tongue_out. trzymajcie kciuki bo mi
caly czas spada predkosc sciagania ;DDD.
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 21.04.07, 12:24
      Łeeee Ty byś się lepiej za Prisona wzięła albo za Supernaturala a nie Losty Ci
      w głowie smile.
      • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 21.04.07, 14:15
        oj losty mi bardzo w glowie. w koncu stara milosc nie rdzewieje <lol>.
        prisony to ja narazie mam w polshicie a na supernaturale przyjdzie czas. ;].
        • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 21.04.07, 14:52
          milka323 napisała:

> oj losty mi bardzo w glowie. w koncu stara milosc nie rdzewieje <lol>.

To który "lost" siedzi Ci najbardziej w głowie Jack czy Sawyer???? <lol>
          • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 12:48
            luczijka napisała:

> To który "lost" siedzi Ci najbardziej w głowie Jack czy Sawyer???? <lol>

Ja mysle ze to bedzie cos pomiedzy Hugo a Charliem smile))

A co do LOSTow, to ja osttanio tez je wole od PB i to znacznie. Prisonem w
            polowie 2 sezonu juz bylem naprawde zmęczony (za duzo przecuiagania w kolko tych
            samych watkow). Lost mial wpadke w koncowce 1 czesci 3 sezonu, ale juz wyszedl
            na prosta. Naprawde swietny serial, na ktorym sie nie nudze.
            • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 14:32
              galaxian1 napisał:
              > A co do LOSTow, to ja osttanio tez je wole od PB i to znacznie. Prisonem w
              > polowie 2 sezonu juz bylem naprawde zmęczony (za duzo przecuiagania w kolko tyc
              > h
              > samych watkow). Lost mial wpadke w koncowce 1 czesci 3 sezonu, ale juz wyszedl
              > na prosta. Naprawde swietny serial, na ktorym sie nie nudze.

A ja właśnie wciąż nie mogę się przekonać do Lost'a big_grin Wszyscy tak się
              zachwycają, a ja kompletnie tego nie czuję tongue_outPP Owszem można obejrzeć, ale co
              najwyżej dla zabicia czasu tongue_out Lost nie dorasta PB do pięt <hihihi>.
              • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 15:18
                > A ja właśnie wciąż nie mogę się przekonać do Lost'a big_grin Wszyscy tak się
                > zachwycają, a ja kompletnie tego nie czuję tongue_outPP Owszem można obejrzeć, ale co
                > najwyżej dla zabicia czasu tongue_out Lost nie dorasta PB do pięt <hihihi>.

A ja mam tak z PB - mozna obejrzec, dla zabicia czasu.
                Mozna zobaczyc jakie kolejne niedorzeczne glupoty zaserwuja nam producenci smile
                Owszem pierwsza czesc byla niezla, choc tez mocno infantylna, ale 2 sezon to juz
                kpiny z inteligencji widza. Lubie to mimo wszystko ogladac, ale to LOSTa to sie
                niestety nie umywa. Chociaz jakis czas temu twierdzilem inaczej.

Porownajmy fabule i watki obu seriali. W Loscie to fabula jest bardzo
                rozbudowana, watkow tysiace, ktore mozna pozniej skladac, wyciagac rozmaite
                smaczki i niuanse. W Prisonie fabula jest wlasciwie jednotorowa przeciagana w
                nieskonczonosc - owszem zaskakuje, ale za wiele tam niedorzecznych zbiegow
                okolicznosci i po prostu bledow logicznych.

Druga sprawa - gra aktorska. Tutaj PB sie do Losta po prostu nie umywa. Gra
                braci jest po prostu fatalna - o czym trabie niemal od poczatku 1 sezonu smile
                Naprawde znakomita postacia, z solidnym warsztatem jest T-Bag. Dla tego pana
                warto ten serial ogladac, jest genialny... chociaz w ostatnich odcinkach troche
                za bardzo przerysowany smile

W koncu o wiele bardzij mnie ciekawi to, co sie stanie na wyspie, dlaczego tak
                sie dzieje i co z tego wyniknie... niz to - czy ich zlapia, czy nie zlapia.
                Uciekanie przez 2 sezony juz mi sie naprawde zdrowo przejadlo.

I jeszcze watki romantyczne. W PB ten watek jest tak beznadziejny, sztuczny i
                plastikowy, ze juz chyba gorzej byc nie moze. W Loscie watki romantyczne sa
                ciekawe, zaskajujace i niejednoznaczne.

No to sobie pokrytykowalem, a co ! smile
                Moze jak wszystkie panny przestana byc zakochane w Wencie albo Domie, to tez
                przejrza na oczy i zaczna zauwazac niedociagniecia serialu i to, ze jest krecony
                na sile. Oczywiscie i tak bede ogladal i zapewne i tak mi sie bedzie podobalo smile
                Jednak w przeciwienstwie do innych nie bede slepo w serial zapatrzony.
                • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 15:22
                  no galaxian. chyba bede musiala ci przyznac racje (niestety) ;P.
                  • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 16:01
                    milka323 napisała:

> no galaxian. chyba bede musiala ci przyznac racje (niestety) ;P.

Jak możesz przyznać Galaxianowi rację, skoro jeszcze nie widziałaś PB do końca??? big_grin
                    • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 16:25
                      znaczy sie. przyznaje mu racje co do losta ;P.
                      • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 17:02
                        milka323 napisała:

> znaczy sie. przyznaje mu racje co do losta ;P.

Przyznajesz rację, że Lost jest dobry i wciągający czy, że jest lepszy od PB??? big_grinDD
                        • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 17:04
                          babo glupia. no chyba oczywiste ze chodzi mi o to ze lost jest swietny i
                          wciagajacy. napisalabym cos jeszcze ale mnie zlinczuja. ;].
                    • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 08:35
                      luczijka napisała:

> milka323 napisała:
                      >
                      > > no galaxian. chyba bede musiala ci przyznac racje (niestety) ;P.
                      >
                      > Jak możesz przyznać Galaxianowi rację, skoro jeszcze nie widziałaś PB do
                      końca?
                      > ?? big_grin

Skoro juz przyznaje racje, to co bedzie jak obejrzy do konca ? wink
                • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 17:27
                  galaxian1 napisał:
                  > Moze jak wszystkie panny przestana byc zakochane w Wencie albo Domie, to tez
                  > przejrza na oczy i zaczna zauwazac niedociagniecia serialu i to, ze jest krecon
                  > y
                  > na sile. Oczywiscie i tak bede ogladal i zapewne i tak mi sie bedzie podobalo :
                  > )
                  > Jednak w przeciwienstwie do innych nie bede slepo w serial zapatrzony.

Skoro myślisz, że wszystkie laski tylko dlatego wychwalają PB, że są zakochane w
                  Wencie, to nie wiem czy jest sens pisać tą odpowiedź???? <lol> Bo co bym nie
                  napisała, to i tak stwierdzisz, że to dlatego, że jestem wpatrzona w Wenta big_grinDD
                  Ale co mi tam!!!! smile Jednak spróbuję odeprzeć Twoje zarzuty <hihihi>.

> A ja mam tak z PB - mozna obejrzec, dla zabicia czasu.
                  > Mozna zobaczyc jakie kolejne niedorzeczne glupoty zaserwuja nam producenci smile
                  > Owszem pierwsza czesc byla niezla, choc tez mocno infantylna, ale 2 sezon to ju
                  > z
                  > kpiny z inteligencji widza

A jak nazwiesz dymek, który uśmierca, niedźwiedzie polarne na wyspie
                  tropikalnej, wciskanie guzika co 108 minut, bo inaczej wyspa eksploduje itp.
                  itd.?????? big_grinDD Dla mnie to dopiero jest kpina!!!! <lol> Tego nie da się oglądać
                  inaczej jak science-fiction suspicious

> Porownajmy fabule i watki obu seriali. W Loscie to fabula jest bardzo
                  > rozbudowana, watkow tysiace, ktore mozna pozniej skladac, wyciagac rozmaite
                  > smaczki i niuanse.

I co z tego, skoro to wszystko jest strasznie naciągane <hahaha>. Z Losta
                  wynika, że świat to jedna wielka wioska i prawie każdy bohater jest w jakiś
                  sposób powiązany z innym!!! big_grin Owszem takie zbiegi okoliczności czasem się
                  zdarzają, ale nie na taką skalę!!! <lol>

> Druga sprawa - gra aktorska. Tutaj PB sie do Losta po prostu nie umywa.

Nie umywa się???!!! No nie wiem!!! <lol> A któż to w Loście tak błyszczy Twoim
                  zdaniem???? Bo Kate i Jack są przeciętni, nie wspomninając o Sawyerze, który
                  jest straszny!!! big_grin Co do reszty, to może wyróżniają się trochę Ben i Juliet,
                  ale to wszystko!!! big_grin
                  A w PB mamy świetnego Teosia, Mahone'a, Kellermana, Abruzziego, Westmoreland'a,
                  Bellick'a i oczywiście Michael'a (nominacja do Złotego Globu!!! - ale ty i tak
                  powiesz, że to moje zauroczenie ;D).

> I jeszcze watki romantyczne. W PB ten watek jest tak beznadziejny, sztuczny i
                  > plastikowy, ze juz chyba gorzej byc nie moze. W Loscie watki romantyczne sa
                  > ciekawe, zaskajujace i niejednoznaczne.
                  >

Nie wiem co chcesz od wątku romantycznego w PB??? big_grin Moim zdaniem jest świetny
                  big_grin Miłość, która jest niemożliwa do spełnienia - to przecież klasyk - tu
                  doskonale odświeżony smile)) Natomiast mnie nudzi trójkąt Jack-Sawyer-Kate tongue_outPP
                  • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 22.04.07, 22:59
                    luczijka napisała:
                    > A w PB mamy świetnego Teosia, Mahone'a, Kellermana, Abruzziego, Westmoreland'a,
                    > Bellick'a i oczywiście Michael'a (nominacja do Złotego Globu!!! - ale ty i tak
                    > powiesz, że to moje zauroczenie ;D).
                    >

Z tego wszystkiego zapomniałam wspomnieć Haywire'a i Popa big_grinDD Nie mogę sobie
                    wybaczyć, że o nich nie napisałam za pierwszym razem!!! ;D
                    • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 08:40
                      luczijka napisała:

> nominacja do Złotego Globu!!! - ale ty i tak powiesz, że to moje
                      zauroczenie ;D).

I nie wygral tongue_out
                      W USA nominacje nie zawsze ida za warsztat aktorski, ale rowniez za
                      popularnosc. Po prostu to glowna postac bardzo popularnego serialu, dlatego
                      zostal nowimowany smile

A poza tym ja naprawde PB bardzo lubie big_grin
                      Myslicie, ze meczyl bym sie ogladajac 44 odcinki czegos, co mi sie nie podoba?
                      Jednak poniewaz ogladajac - mysle - wiec wytykam serialowi jego minusy.
                      LOST jednak minusow ma mniej i 3 sezon nadal trzyma poziom.
                      • aniuta75 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 09:15
                        galaxian1 napisał:

> LOST jednak minusow ma mniej i 3 sezon nadal trzyma poziom.

No, no mniej ma minusów Lost - jeden ale za to gigantyczny smile a 3ci sezon dalej
                        trzma ten sam poziom - o wiele niższy niżpoprzednie sezony big_grin.
                        Ale co tam - też oglądam, bo lubię hihihi.
                        • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 09:22
                          Napisalem, ze trzyma poziom, a nie ze trzyma ten sam poziom smile
                          Czyli jest poziom, ale gorszy big_grin

A w PB w drugim sezonie to jaki mamy poziom w porownaniu do pierwszego ? smile

Prawie kazdy serial traci, z wyjatkiem Supernaturala oczywiscie, ktorego to 2
                          sezon jest lepszy od pierwszego smile
                          • aniuta75 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 09:32
                            O tak - Supernatural jest the best big_grinDD.
                      • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 23.04.07, 15:49
                        galaxian1 napisał:
                        > I nie wygral tongue_out
                        > W USA nominacje nie zawsze ida za warsztat aktorski, ale rowniez za
                        > popularnosc. Po prostu to glowna postac bardzo popularnego serialu, dlatego
                        > zostal nowimowany smile
                        >

Taaaaaaaaaaaaaa, tłumacz to sobie w ten sposób big_grinDD
    • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 08:10
      wczoraj bylo 3x04 i 3x05. a w drodze 3x06 i 3x07 ;DDD.
      • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 15:01
        To ogladasz najgorsze odcinki !
        Jesli te Ci sie podobaja, to na tych powyzej 10tego opadnie Ci szczena smile
        Duzo melisanki wskazane smile
        • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 15:29
          E tam, Milka ma na pewno mocną szczenę, więc nie ma szans, żeby jej opadła ;DDD
          • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 17:19
            Pewnie sztuczną ! big_grin
            Bo moja jakos opadla tongue_out
            • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 17:46
              galaxian1 napisał:

> Pewnie sztuczną ! big_grin
              > Bo moja jakos opadla tongue_out

To pewnie ja mam sztuczną <hihihi>, bo moja na Loscie nie opadła jeszcze ani
              razu big_grinDD
              • aniuta75 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 19:15
                Mi na 3cim sezonie Losta kilka razy opadła ale przeważnie to ziewałam smile.
                • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 20:33
                  Ja do polowy tez ziewalem - za duzo bylo Jacusia z Odersami.
                  Teraz juz jest OK i zamiast ziewania jest opadanie szczeki big_grin

A Lu to ma pewnie szczene Frankenshteina i dlatego nic nie opada tongue_out
                  • aniuta75 Ty Galaxian :) 25.04.07, 20:47
                    Pocztę byś może odebrał co smile?
                  • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 20:51
                    galaxian1 napisał:
                    > A Lu to ma pewnie szczene Frankenshteina i dlatego nic nie opada tongue_out

Ja to nie tylko szczenę mam jak Frankenstein, w ogóle jestem do niego podobna
                    ;DDD A tak na serio, to wybacz Galaxian, ale niestety nie mogę powiedzieć, żeby
                    mnie Lost czymś zaskakiwał, w przeciwieństwie do PB i Heroes big_grinDD Chociaż im
                    dłużej oglądam te dwa ostatnie, tym mniej rzeczy mnie dziwi, bo po prostu zawsze
                    spodziewam się niespodziewanego <lol>.
                    • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 21:19
                      > galaxian1 napisał:
                      > > A Lu to ma pewnie szczene Frankenshteina i dlatego nic nie opada tongue_out
                      buahahahahha.dobre.
                    • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 05.05.07, 00:34
                      luczijka napisała:

> w przeciwieństwie do PB

Mnie tez zaskoczylo to, ze lot samolotem z NiuJork do Czikago trwa jakies... 30
                      minut. Jesli szukasz podobnych "zaskoczen" w Loscie, to niestety sie nie
                      doczekasz smile Ja jednak wole byc zaskakiwany inteligentna fabula, a nie
                      kompletnie niewiarygodnymi, wrecz glupimi zbiegami okolicznosci tongue_out
                • luczijka Re: obejrzalam sobie losta ;]. 25.04.07, 20:44
                  aniuta75 napisała:

> Mi na 3cim sezonie Losta kilka razy opadła ale przeważnie to ziewałam smile.

<LOL>
    • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 04.05.07, 15:03
      uuu.3x09,10 i 11 za mna. nie powiem. zaczyna sie rozkrecac ;DDD.
      • galaxian1 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 05.05.07, 00:36
        milka323 napisała:

> uuu.3x09,10 i 11 za mna. nie powiem. zaczyna sie rozkrecac ;DDD.

A ja jestem po 3x19... I wiesz kto kogo zabil ? smile
        No dobra, powiem jutro tongue_out big_grin
        • milka323 Re: obejrzalam sobie losta ;]. 05.05.07, 12:00
          a tylko sprobuj to dostaniesz dozywotniego bana ;DDDD.
          ja tu sie wkurzam. bo z 3h zrobilo mi sie 10h ;|. to se poogladam...
    • milka323 3x13 05.05.07, 15:34
      normalnie zgon. ;DDD.
      strasznie mi sie podobal odcinek ;D. szczegolnie koncowka ;P.
    • milka323 ooo ludzie. 05.05.07, 20:35
      ja zaraz zdechne przez tego losta. nareszcie wraca do formy!
      luuuuudzie. ale emocje ;PPP. musze sie uspokoic.
      nawet paulo i nikki okazali sie nie byc takimi kluchami.
      dajcie mi cos na uspokojenie bo nie wytrzymam zanim sciagnie mi sie 16 i 17.
      ;DDD.
      • galaxian1 Re: ooo ludzie. 07.05.07, 00:28
        Zobaczysz jakimi Paolo i Nicki okaza sie jednak... "kluchami" wink
        Chociaz wcale tego nie chcieli smile

A nie mowilem, ze LOST od 10 odcinka robi sie swietny.
        Ja juz sie nie moge doczekac czwartku smile
        • milka323 Re: ooo ludzie. 09.05.07, 17:34
          lol.ciii. ;DD.ale niech sie okazuja. mam ich gdzies <lol2>.
    • galaxian1 jak tam ? 10.05.07, 21:20
      Ktory odcinek na patelni ?
      Ogladaj szybciorem, bo 3x20 wymiata!
      Koncowa taka, ze kopary opadaja!
      Nawet ołowiana kopara Luci powinna opasc smile
      • agamasia Re: jak tam ? 10.05.07, 21:44
        Milka też ci kibicuję, oglądaj i zdawaj relację. Zostały jeszcze tylko
        2 tygodnie smile
        • milka323 Re: jak tam ? 10.05.07, 21:55
          oj dzieki, dzieki ale bittorent jak na zlosc juz od 3ech h sciaga i konca nie
          widac.
          • aniuta75 Re: jak tam ? 10.05.07, 21:57
            A mówiłyśmy ci z Lu żebyś se Lorda wgrała babo???? big_grinDD
            • galaxian1 Re: jak tam ? 10.05.07, 21:59
              Stare odcinki tak sie sciagaja.
              Tylko najnowsze zapier... jak maly parowozik smile
              A szczegolnie z TT, bo z mininowy to czasami tez zalamka.
      • luczijka Re: jak tam ? 10.05.07, 22:08
        galaxian1 napisał:
        > Nawet ołowiana kopara Luci powinna opasc smile

Teeeeeeee G., nie spoufalaj się, bo dostaniesz kopniaka w swój zgrabny, ołowiany
        tyłeczek ;DDD
        Ps. Właśnie idę oglądać, więc zobaczymy co to za cudo <lol>. Ale i tak jestem
        zabezpieczona, bo nawet jeśli moja ołowiana kopara się podda, to jutro mam
        wizytę u dentysty i znowu wszystko wróci do normy <lol>.
        • mendosita Re: jak tam ? 10.05.07, 22:15
          Lu oglądaj szybko i jazda na forum, tam wszyscy siedzą oszołomieni po
          dzisiejszym odcinku. Przygotuj się na NAPRAWDĘ COŚ.
          • luczijka Re: jak tam ? 11.05.07, 00:13
            Moja szczęka jest chyba za mocna na Losta, bo się ostała nawet po tym odcinku
            <hihihi>. Chociaż powiem, że nie spodziewałam się, że John da się przechytrzyć
            Benowi. A Ben to szuja jakich mało, ale to już było wiadomo nie od dziś.
            • galaxian1 Re: jak tam ? 11.05.07, 08:41
              Bo LOST jest dla Luci po prostu za inteligentny. Ona potrzebuje prostej
              historii, nie skomplikowanej, gdzie wszystko podane jest na tacy... wiadomo kto
              jest dobry, kto zly od poczatku do konca smile
              he he he tongue_out
              • mendosita Re: jak tam ? 11.05.07, 09:26
                Oj, Galaxian, takie złośliwości z samego rana? W dodatku w piatek? Nieładnie
                <nonono>
                • aniuta75 Re: jak tam ? 11.05.07, 11:14
                  Może Galaxian wstał dzisiaj lewą nogą i temu taki wredny jest big_grin.
                  • galaxian1 Re: jak tam ? 11.05.07, 11:30
                    Ja zawsze jestem wredny !
                    Jak mogliscie wczesniej nie zauwazyc wink hehehe
              • luczijka Re: jak tam ? 11.05.07, 13:57
                galaxian1 napisał:

> Bo LOST jest dla Luci po prostu za inteligentny. Ona potrzebuje prostej
                > historii, nie skomplikowanej, gdzie wszystko podane jest na tacy... wiadomo kto
                >
                > jest dobry, kto zly od poczatku do konca smile
                > he he he tongue_out

Jest dokładnie odwrotnie Galaxianku - Lost jest dla mnie za prosty big_grin A przede
                wszystkim nie ma tam "bohaterów z krwi i kości", może z wyjątkiem Locke'a
                <hihihi>. Wszyscy są obrzydliwie zimni i do nikogo nie idzie się przywiązać, a
                tym bardziej utożsamić się big_grin Aha i nie przesadzajmy z tym, że Lost jest dla
                takich inteligentów <hihihi>, bo to nieprawda!!! Jest to serial, który może
                zrozumieć każda przeciętnie inteligentna osoba, a chyba zgodzisz się ze mną, że
                wszystkie osoby piszące na lolumie mieszczą się w tych granicach??? <lol>
                • galaxian1 Re: jak tam ? 11.05.07, 15:50
                  luczijka napisała:

> Jest to serial, który może zrozumieć każda przeciętnie inteligentna osoba, a
                  chyba zgodzisz się ze mną, żewszystkie osoby piszące na lolumie mieszczą się w
                  tych granicach???

No nie wiem, ja mam ponad 130 IQ, ale ile ma Lucijka... hi hi hi
                  • milka323 Re: jak tam ? 11.05.07, 16:11
                    ej ludzie. 3x20 mnie rozczarowal. spodziewalam sie naprawde "czegos" a bylo
                    nic. flashabcki mnie w pewnym momencie zaczely nudzic, a zakonczenie jakos mnie
                    nie zaskoczylo. coz. wg mnie bywalo lepiej.
                    • luczijka Re: jak tam ? 11.05.07, 17:59
                      milka323 napisała:

> ej ludzie. 3x20 mnie rozczarowal. spodziewalam sie naprawde "czegos" a bylo
                      > nic. flashabcki mnie w pewnym momencie zaczely nudzic, a zakonczenie jakos mnie
                      >
                      > nie zaskoczylo. coz. wg mnie bywalo lepiej.

Milka chyba Cię ucałuję za tą opinię kiss** Tylko teraz uważaj, bo zaraz Galaxian
                      nazwie Cię ćwierćinteligentem, tylko dlatego, że się z nim nie zgadzasz <hihihi>.
                      • galaxian1 Re: jak tam ? 11.05.07, 18:54
                        Obie jestescie siecie warte wink hi hi hi
                  • aniuta75 Re: jak tam ? 11.05.07, 16:58
                    Lu ma chyba gdzieś z 320 <lol>.
                    • luczijka :DDD 11.05.07, 18:00

• luczijka Re: jak tam ? 11.05.07, 18:09
                    galaxian1 napisał:

> luczijka napisała:
                    >
                    > > Jest to serial, który może zrozumieć każda przeciętnie inteligentna osoba
                    > , a
                    > chyba zgodzisz się ze mną, żewszystkie osoby piszące na lolumie mieszczą się w
                    > tych granicach???
                    >
                    >
                    > No nie wiem, ja mam ponad 130 IQ, ale ile ma Lucijka... hi hi hi

Powiem Ci tak: ja dyskutuję tylko z osobami, które są co najmniej na tym samym
                    poziomie intelektualnym co ja, bo na rozmowy z półgłówkami po prostu byłoby mi
                    szkoda czasu big_grinDD Wynika z tego, że skoro z Tobą gadam, to znaczy, że mamy
                    podobne IQ <lol>.
                    • galaxian1 Re: jak tam ? 11.05.07, 18:55
                      Wiesz... kazdy glupi mysli ze jest madry smile hahaha
                      To oczywiscie nie bylo o Tobie, ale tak ogolnie tongue_out
                      • luczijka Re: jak tam ? 11.05.07, 19:40
                        galaxian1 napisał:

> Wiesz... kazdy glupi mysli ze jest madry smile hahaha
                        > To oczywiscie nie bylo o Tobie, ale tak ogolnie tongue_out

No to z pewnością nie było o mnie, bo to przecież nie ja chwalę się swoim IQ na
                        forum...tongue_out
                        • milka323 Re: jak tam ? 11.05.07, 20:43
                          galaxian sorry.jestes niesprawiedliwy. najnormalniej w swiecie mnie rozczarowal
                          ten odcinek i zdania nie zmienie a ty mnie zaraz od cwiercinteligentow tongue_outPP.
                          • galaxian1 Re: jak tam ? 13.05.07, 15:03
                            > najnormalniej w swiecie mnie rozczarowalten odcinek i zdania nie zmienie a ty
                            mnie zaraz od cwiercinteligentow tongue_outPP.

Co wam sie do jasnej anielki nie podobalo ?

TO ze w koncu wiemy kim sa Othersi ?
                            TO ze w koncu wiemy co sie stalo z Dharma ?
                            TO ze wiemy skad BEN wzial sie na wyspie ?
                            TO ze powiedziano ze ma niezwykle mozliwosci ?
                            TO ze wiemy ze Locke rowniez takie posiada ?
                            TO ze sie okazalo, ze Juliet i Jack maja tajny plan ?

No to gratulacje wielkie, bo to byly jedne z najlepszych flashbackow w historii
                            Losta i najwiecej wyjasniajacych. Akcja na wyspie tez byla swietna ! Zarowno
                            watek Locke-Ben jak i pozostalych lostowiczow byl rewelacja.

No ale niektorzy wola ogladac serial, a inni tylko patrzec na jednego aktora
                            jak w malowane wrota (w dodatki kiepskiego aktora jak cholera) smile
                            • luczijka Re: jak tam ? 13.05.07, 23:55
                              galaxian1 napisał:
                              > Co wam sie do jasnej anielki nie podobalo ?
                              >
                              > TO ze w koncu wiemy kim sa Othersi ?
                              > TO ze w koncu wiemy co sie stalo z Dharma ?
                              > TO ze wiemy skad BEN wzial sie na wyspie ?
                              > TO ze powiedziano ze ma niezwykle mozliwosci ?
                              > TO ze wiemy ze Locke rowniez takie posiada ?
                              > TO ze sie okazalo, ze Juliet i Jack maja tajny plan ?
                              >

Połowy z tych rzeczy można się było domyślić wcześniej, więc ten odcinek mógł co
                              najwyżej potwierdzić przypuszczenia.
                              Poza tym najbardziej liczyłam, że dowiem się czegoś konkretnego o Jacobie, a
                              tymczasem wygląda na to, że to zwykły duch <lol>. Mnie nie satysfakcjonuje takie
                              rozwiązanie, bo uważam, że twórcy Losta poszli w tej sprawie po najmniejszej
                              linii oporu.

galaxian1 napisał:
                              > No to gratulacje wielkie, bo to byly jedne z najlepszych flashbackow w historii
                              >
                              > Losta i najwiecej wyjasniajacych. Akcja na wyspie tez byla swietna ! Zarowno
                              > watek Locke-Ben jak i pozostalych lostowiczow byl rewelacja.
                              >

To jest tylko i wyłącznie Twoje zdanie big_grin Ja mam prawo do swojego big_grin Nie
                              rozumiem dlaczego uważasz, że Twoja opinia jest bardziej obiektywna od mojej???
                              <lol>

galaxian1 napisał:
                              > No ale niektorzy wola ogladac serial, a inni tylko patrzec na jednego aktora
                              > jak w malowane wrota (w dodatki kiepskiego aktora jak cholera) smile

Ten komentarz jest już tak żałosny, że spokojnie mogłeś go sobie odpuścić tongue_out
                        • agamasia Re: jak tam ? 12.05.07, 22:37
                          luczijka napisała:

> galaxian1 napisał:
                          >
                          > > Wiesz... kazdy glupi mysli ze jest madry smile hahaha
                          > > To oczywiscie nie bylo o Tobie, ale tak ogolnie tongue_out
                          >
                          > No to z pewnością nie było o mnie, bo to przecież nie ja chwalę się swoim IQ
                          na
                          > forum...tongue_out

Się obśmiałam, nie wiem, czy wy tak zawsze, ale jak dla mnie to 1:0 dla Luczijki
                          A poza tym, szkoda, że się wam nie spodobał 3x20, bo mi bardzo big_grin
                          Mam nadzieję, że następne spełnią wasze oczekiwania i się zachwycicie choć
                          troszeczkę.
                          • luczijka Re: jak tam ? 12.05.07, 23:01
                            agamasia napisała:
                            > Się obśmiałam, nie wiem, czy wy tak zawsze, ale jak dla mnie to 1:0 dla Luczijk
                            > i
                            > A poza tym, szkoda, że się wam nie spodobał 3x20, bo mi bardzo big_grin
                            > Mam nadzieję, że następne spełnią wasze oczekiwania i się zachwycicie choć
                            > troszeczkę.

My nie zawsze tak <hihihi>, tylko czasami big_grin A poza tym, to Galaxian zaczął, ja
                            się tylko broniłam ;DDD
                            Co do Losta, to chyba nie szkodzi, że mi i Milce odcinek się średnio podobał, bo
                            gdyby wszyscy się tak samo zachwycali, to nie byłoby o czym dyskutować big_grinDD
                            • milka323 Re: jak tam ? 13.05.07, 13:13
                              hahaha.Aga.przyzwyczaj sie ze tutaj kazdy z kazdym sie kłoci, o wszystko ;DDD.
                              Co do losta. kocham go ponad zycie <lol> i kilka kiepskich odc tego nie
                              zmieni ;DDDD.
                              • galaxian1 Re: jak tam ? 14.05.07, 18:53
                                No co kurde mol !
                                Trzeba plebs przekonac do racji wyzszych ! big_grin
                                • milka323 Re: jak tam ? 14.05.07, 19:07
                                  oczywiscie mowiac plebs miales na mysli siebie ;DDD. <lol>.
    • agamasia Finał 25.05.07, 11:22
      Tym razem to ja nie jestem zachwycona, idę obejrzeć jeszcze raz, może się
      przekonam.
      • luczijka Re: Finał 26.05.07, 15:25
        Też mnie niespecjalnie zachwycił finał, ale u mnie taka reakcja to nic nowego
        big_grinDD Jedyne co mi się podobało, to pomysł z flash forwardami, bo myślę, że może
        on trochę odświeżyć formułę Losta big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka