Dodaj do ulubionych

Pilot "The Mentalist"...

03.09.08, 22:39
...czyli nowego serialu z Vercią alias Kaczy Dziób jest już w sieci ;D

thepiratebay.org/torrent/4284351/The.Mentalist.S01E01.PREAiR.DVDSCR.XviD-MEDiEVAL
Ja oczywiście ściągam na próbę, a co??? <lol> Trzeba wszystko obczaić ;DDD
Obserwuj wątek
    • luczijka Obejrzałam i ... 04.09.08, 23:14
      Kurczę, próbowałam napisać jakiś sensowny elaborat na temat tego pilota, ale
      jakoś nie mogę <hihihi>. Chyba mam zły dzień na pisanie ;P Więc powiem tylko, że
      warto! Naprawdę warto zobaczyć smile

Ps. Serial może spodobać się wielbicielom/ką Hałsa (a jak wiemy na lolumie ich
      nie brakuje ;P ;D).
      • luczijka Re: Obejrzałam i ... 04.09.08, 23:32
        luczijka napisała:

> Ps. Serial może spodobać się wielbicielom/ką Hałsa (a jak wiemy na lolumie ich
        > nie brakuje ;P ;D).

Może także przypaść do gustu fanom/ką Life'a ;D
        • aniuta75 Re: Obejrzałam i ... 05.09.08, 17:09
          luczijka napisała:

> luczijka napisała:
          >
          > > Ps. Serial może spodobać się wielbicielom/ką Hałsa (a jak wiemy na lolumi
          > e ich
          > > nie brakuje ;P ;D).
          >
          > Może także przypaść do gustu fanom/ką Life'a ;D

O kurcze to żeś mi smaka narobiła big_grinDD.
          • luczijka Re: Obejrzałam i ... 05.09.08, 20:19
            O to chodziło <hihihi>. Ale serio fajny jest, więc jak znajdziesz czas to sobie
            obejrzyj ;D Nawet Verka vel Kaczy Dziób jest znośna <lol>. Może dlatego, że gra
            bardziej wyrazistą postać - lekko sukowatą i złośliwą szefową pana Mentalisty.
        • galaxian1 Re: Obejrzałam i ... 25.09.08, 13:19
          luczijka napisała:

> Serial może spodobać się wielbicielom/ką Hałsa

A mozesz mnie uswiadomic, czemu ma przypasc do gustu ?
          Czy to serial medyczny, albo gra w nim sam "House" ? ;P
          Bo chyba nie z powodu Kaczego Dzioba, zwiazku nie widze tongue_out big_grin
          • luczijka Re: Obejrzałam i ... 25.09.08, 13:50
            galaxian1 napisał:
            > > Serial może spodobać się wielbicielom/kom Hałsa
            > A mozesz mnie uswiadomic, czemu ma przypasc do gustu ?

To jest subiektywne wrażenie ;P Może ty po obejrzeniu miałbyś inne big_grin Nie będę
            Ci pisać dlaczego akurat tak mi się skojarzył, bo i tak nie obejrzysz, a ja nie
            lubię sobie strzępić języka na próżno ;P

> Czy to serial medyczny, albo gra w nim sam "House" ? ;P

A czy zaraz musi być o tym samym, żeby w czymś go przypominał??? ;P

> Bo chyba nie z powodu Kaczego Dzioba, zwiazku nie widze tongue_out big_grin

Czy ja napisałam, że widzę???? ;P ;D
    • lenkaaa to jest S -U -P -E -R !!!! 08.09.08, 10:01
      Bardzo mi sie podobalo i czekam na wiecej !!!! Dzieki Lu !!!!
      Nie wiem czy to az tak podobne do Life'a, no moze troche...
      Mnie sie skojarzylo bardziej z klimatem tego serialu z Glenn Close (rany,
      zapomnialam tytulu...)ale mozliwe, ze to ze wzgledu na te Weronike, ktora grala
      tez przeciez Ellen (w serialu z Glenn Close).
      Naprawde bardzo fajny film i poczucie humoru mi odpowiada, sie usmialam
      troche... big_grinDD
      Kiedy nastepny odcinek ???
      • luczijka Re: to jest S -U -P -E -R !!!! 10.09.08, 16:45
        lenkaaa napisała:

> Bardzo mi sie podobalo i czekam na wiecej !!!! Dzieki Lu !!!!

Cieszę się, że jest już nas dwie big_grin Przedwczoraj puściłam pilota swojemu bratu i
        też był zachwycony, a muszę dodać, że naprawdę rzadko, który serial mu się podoba.

> Nie wiem czy to az tak podobne do Life'a, no moze troche...

Jednak obstaję przy tym, że ma coś z Life'a smile Też kryminalny, z parą mieszaną,
        która za sobą nie przepada, a jednak musi współpracować, no i wreszcie z głównym
        bohaterem, który ma pewne nierozwiązane sprawy z przeszłości.

> Mnie sie skojarzylo bardziej z klimatem tego serialu z Glenn Close (rany,
        > zapomnialam tytulu...)ale mozliwe, ze to ze wzgledu na te Weronike, ktora grala
        > tez przeciez Ellen (w serialu z Glenn Close).

Wiem czemu Ci się skojarzyło z Damages <hihihi>. Bo w pilocie gościnnie
        występuje Zeljko Ivanek, który grał Ray'a Fiske w serialu z Glenn Close ;D

> Naprawde bardzo fajny film i poczucie humoru mi odpowiada, sie usmialam
        > troche... big_grinDD

Też się pośmialiśmy z bratem, szczególnie z tekstów Mentalisty big_grinDD

> Kiedy nastepny odcinek ???

To co miałyśmy okazję oglądać, to był przeciek. Serial oficjalnie startuje 23
        września, a potem już odcinki co tydzień, czy jakoś tak ;D Z tego wynika, że dla
        nas następnym, zupełnie nowym odcinkiem będzie ten z 30 września (czyli tak
        naprawdę 1 października, wiadomo dlaczego ;D). Trochę długo <buuuuu>. Ale jakoś
        wytrzymamy <hihihi>.
        • agamasia Re: Pilot "The Mentalist"... 25.09.08, 14:12
          takich skojarzeń nie miałam, może trochę Monk, ale bez tych dziwacznych dodatków
          i sytuacji komediowych. Fajna jest chyba cała grupa prowadząca śledztwo,
          przynajmniej może to się ciekawie rozwinąć, tak mi się wydaje. Od czasu do czasu
          pojawi się sprawa seryjnego buźkowatego mordercy, który ciężko doświadczył
          głównego bohatera. Ciekawą rzeczą są detale, ledwo zauważalne, które pozwalają
          mu rozwikłać tajemnice śledztwa.
          • luczijka Re: Pilot "The Mentalist"... 25.09.08, 15:56
            agamasia napisała:

> takich skojarzeń nie miałam, może trochę Monk, ale bez tych dziwacznych dodatkó
            > w
            > i sytuacji komediowych.

Co człowiek, to inna opinia big_grin Normalka wink Ciekawe z czym się nam to jeszcze
            skojarzy??? <hihihi>
            Fajnie, że będziesz dalej oglądać smile
    • galaxian1 Re: Pilot "The Mentalist"... 25.09.08, 13:13
      luczijka napisała:

> Trzeba wszystko obczaić ;DDD

A wiesz ze nagle pojawil sie 2x01 Lipstik Jungle !
      Ja sadzilem, ze to juz dawno "cancela" dostalo big_grin
      A tu prosze - ni z gruchy niz z pietchuchy" - 2 sezon sie zaczyna big_grin
      • luczijka Re: Pilot "The Mentalist"... 25.09.08, 13:33
        galaxian1 napisał:
        > A wiesz ze nagle pojawil sie 2x01 Lipstik Jungle !
        > Ja sadzilem, ze to juz dawno "cancela" dostalo big_grin
        > A tu prosze - ni z gruchy niz z pietchuchy" - 2 sezon sie zaczyna big_grin

Jakie znienacka??? <lol> Przecież już po 3 odcinkach trąbili o tym, że będzie 2
        sezon tongue_out big_grin A cancela dostał "Cashmere mafia", więc pewnie dlatego Ci się
        pozajączkowało <hihihi>.
        • galaxian1 Re: Pilot "The Mentalist"... 25.09.08, 15:10
          luczijka napisała:

> Jakie znienacka??? <lol> Przecież już po 3 odcinkach trąbili o tym, że będzie
          2 sezon tongue_out big_grin A cancela dostał "Cashmere mafia", więc pewnie dlatego Ci się
          pozajączkowało <hihihi>.

U mnie tam nie trabili tongue_out
          Ale przyznaje sie, ze dla mnie Lipstik Jungle i Cashmere Mafia to jedno i to
          samo big_grinDD
    • aniuta75 Reasumując... :D 30.09.08, 13:06
      Co jest fajnego w tym serialu? Czy naprawdę nie szkoda na niego czasu?
      Jako, że mój czas serialowy ciutek okrojony jest więc zależy mi na tym, aby
      oglądać samą śmietankę serialową hihihihi (pomijam tu PB, który do takowej już
      się raczej nie zalicza a oglądam go jeno z przyzwyczajenia tongue_out).
      • agamasia Re: Reasumując... :D 30.09.08, 20:59
        aniuta75 napisała:

> Co jest fajnego w tym serialu? Czy naprawdę nie szkoda na niego czasu?

Tak naprawdę to jeszcze dokładnie nie wiem smile
        To był na razie jeden odcinek i zapowiada się nieźle, ale jak będzie dalej to
        się zobaczy. Ciekawe na pewno jest to w jaki sposób, po niewidocznych dla innych
        śmiertelników drobiazgach facet dochodzi do rozwiązania spraw kryminalnych. Coś
        jak wspominany wcześniej House, kiedy to wystarczy mu czasami rzut oka i wie co
        komu dolega, oczywiście w niektórych przypadkach wink
        Tylko jak serial się rozwinie to zobaczymy, więc nie pozostaje Ci nic innego jak
        na próbę zobaczyć pilota, albo zdecydować się za jakiś czas, kiedy będzie
        wiadomo, jak to wszystko wychodzi po kilku odcinkach.
        A i jeszcze facet został ciężko doświadczony przez nieuchwytnego seryjnego
        mordercę i jego złapanie jest dla niego niezwykle ważne.
    • lenkaaa ciekawe czy ... 04.10.08, 19:34
      ... sa jakies roznice pomiedzy 1 odcinkiem ktory wyciekl a 1 odcinkiem z 24
      wrzesnia. Nie chcialo mi sie ogladac drugi raz i porownywac, Wam pewnie tez nie,
      co ?
    • agamasia 1x04 28.10.08, 23:19
      Fajny odcinek, a miejsce ukrycia diamentów było już wykorzystane w jakimś starym
      filmie, to był chyba film Hitchcocka wink
      • aniuta75 Re: 1x04 28.10.08, 23:29
        J powiem więcej - baaaardzo fajny odcinek big_grin. A żyrandola nie obstawiałam tylko
        tradycyjnie laleczki, którymi bawiła się dziewczynka big_grin.
        Coraz bardziej podoba mi się ten mentalista big_grin.
            • magdawaw1 Re: kiedy 1x14 ? 18.02.09, 09:47
              Muszę się przyznać - jestem fanką Mentalistawink, a takk wlaściwie
              pana Patricka...wink...serial sam w sobie nie ma nic odkrywczego i
              pewno bez Simona Bakera pewno nie zrobiłby takiej furory....no ale
              teraz zostało mi juz niewiele odcinków i zaczynam je sobie dawkować;-
              ). No a w weekend festival filmów z Simonem Bakerem na kompie;-
              )...Ponoć w "Someone new" pan jest uroczy..wink
              • luczijka Re: kiedy 1x14 ? 18.02.09, 11:46
                Właśnie na tym polega cała sztuka - podać na talerzu dobrze znaną potrawę, ale w
                taki sposób, żeby się wydawała świeża smile Bo nie oszukujmy się, na chwilę obecną
                można powiedzieć, że w serialach było już niemal wszystko. Zwłaszcza w serialach
                kryminalnych nie ma co liczyć na wynalezienie prochu ;P
                • ilekobietamalat Re: kiedy 1x14 ? 21.02.09, 17:19
                  luczijka napisała:

> Właśnie na tym polega cała sztuka - podać na talerzu dobrze znaną
                  potrawę, ale
                  > w
                  > taki sposób, żeby się wydawała świeża smile Bo nie oszukujmy się, na
                  chwilę obecną
                  > można powiedzieć, że w serialach było już niemal wszystko.
                  Zwłaszcza w serialac
                  > h
                  > kryminalnych nie ma co liczyć na wynalezienie prochu ;P

a w czwartek na polsacie ogladalam csi ny, i calkiem fajny motyw
                  byl.. zlekka nawet nowy chyba. przynajmniej ja wczesniej zem tego
                  nie widzialasuspicious i nawet przez pierwsze 5minut nie wiedzialam kto jest
                  mordercabig_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka