Dodaj do ulubionych

czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce?

13.04.06, 13:35
podobno z wieliczki pochodzi dziewczyna ktora kiedys byla Miss Polski albo
Vice Miss.to prawda?
Obserwuj wątek
          • ab7777 Re: czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce? 17.04.06, 13:42
            Ale przepraszam bardzo o co Ci chodzi? miałam operować publicznie na forum
            nazwiskami( zresztą nie jestem do końca pewna czy to o ta osobę chodziło)???a
            może ten ktos sobie tego nie życzy?nawet nie wyjaśniłas do jakiej gazety
            piszesz ,co to za wywiad,tylko metnie cos tlumaczyłaś.Trzeba było od razu
            skierować swe kroki do liceum a nie jeczęć ,że nikt Ci nie pomógł i jacy to
            jesteśmy nieżyczliwi.Skoro chcesz się bawić w dziennikarstwo to staraj sie to
            robić w sposób profesjonalny.
            • szaramyszka6 Re: czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce? 17.04.06, 20:38
              w dziennikarstwo sie nie bawie!!!podchodze profesjonalnie.i tlumaczenie bylo
              jasne-chyba,ze jestes malo inteigentym czlowiekiem ,ktory nie rozumie co sie
              pisze.najwyrazniej tak jest!!!bo nie zrozumialas.a zarty o zonie to moze i
              bawia ,ale taka osobe jak Ty.i nie zycze sobie insynuacji ,ze jecze ...ale
              dzieki Tobie mam nowy temat.o biednych,nieszczesliwych,zlosliwych....
              • ab7777 Re: czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce? 17.04.06, 21:26
                Wiesz droga, szara myszo złośliwa ,a przede wszystkim niegrzeczna jesteś ty.Nie
                robiłam sobie żartów z żona ( najwyraźniej twoja umiejetność rozumienia tekstu
                zatrzymała się na poziomie gimnazjum?) .Jeśli chciałaś uzyskac jakieś
                informacje mogłas napisać na mail gazetowy ( sprawdzałam poczte jest
                pusta).Dziennikarz musi posiadac jeszcze jedna ,bardzo przydatna w jego
                zawodzie umiejetność :nie powinnien zniechęcać do siebie ewentualnych rozmówców-
                ty juz to zrobiłaś.A co do twojego potencjalnego tematu ( na pierwsza strone
                jak sądzę) -cóz czekam z niecierpliwością .Może narodzi się nam talent na miano
                Pulitzera?
                • szaramyszka6 Re: czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce? 17.04.06, 22:51
                  Ty najwidoczniej nieskonczylas nawet gimnazjum!!!dziennikarz nie zniecheca do
                  siebie rozmowcow!!Potrafi jasno ocenic z kim ma do czynienia- co tez
                  uczynilam.Ty dla mnie nim nie bedziesz-zreszta mysle,ze nikogo nie
                  zainteresowalaby taka osoba jak Ty wiec ciebie mam nadzieje zniechecilam.Nie
                  czytasz gazet wiec artykulu nie zobaczysz. Mam ogromna satysfakcje ,ze dalas
                  sie wypuscic i odpisalas na moja odpowiedz.dziekuje -usatysfakcjonowana szara
                  mysza zlosliwa
                  • ab7777 Re: czy to prawda,ze mieszka MISS w Wieliczce? 18.04.06, 00:41
                    > Ty najwidoczniej nieskonczylas nawet gimnazjum
                    w moich czasach nie było dziwacznego tworu -gimnazjum ale zapewniam Cię ,że LO
                    skonczyłam , a i nawet więcej
                    dziennikarz nie zniecheca do
                    > siebie rozmowcow!!Potrafi jasno ocenic z kim ma do czynienia- co tez
                    No jasne ,zapomniałam ty przecież nie jesteś dziennikarką
                    Potrafi jasno ocenic z kim ma do czynienia- co tez
                    > uczynilam.Ty dla mnie nim nie bedziesz-zreszta mysle,ze nikogo nie
                    > zainteresowalaby taka osoba jak Ty wiec ciebie mam nadzieje zniechecilam.

cos nie po polskiemu to troche ( styl szwankuje?),hehe nie tobie oceniać czy
                    kogoś zainteresowalaby moja osoba
                    >
                    ekhmm ,"Faktu","Tiny " i innych Pani Domu nie ,porządna prasę ( przez duże P)i
                    owszem,sorrki nie jestem twoim targetem-jakże mi przykro...

czytasz gazet wiec artykulu nie zobaczysz. Mam ogromna satysfakcje ,ze dalas
                    > sie wypuscic i odpisalas na moja odpowiedz.

O kurcze to była podpucha!planowalaś to z kilkutygodniowym wyprzedzeniem?chyle
                    czoło przed tak genialnym strategiem

> .dziekuje -usatysfakcjonowana szara
                    > mysza zlosliwa
                    Cala nieprzyjemność po mojej stronie ,rownież dziękuję za twoja odpowiedż(
                    Miauuu)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka