Dodaj do ulubionych

Jak żyć po zdradzie?

23.02.20, 23:43
Dziewczyny mam pytanie, do tych co przeżyły zdradę, wybaczyły.Czy potraficie zapomnieć I żyć normalnie? Ja nie potrafię, choć minęło 2 lata.Mam depresję, w kłotniach zawsze jest mowa o niej.
Obserwuj wątek
  • kasmina Re: Jak żyć po zdradzie? 12.04.20, 17:44
   U mnie podobnie mija 2 lata jak się wydało i nie jest lepiej, nie potrafimy normalnie żyć, budzę się z myślami ze jestem z osobą, która mnie okłamywała, cały czas się nakręcam, porównuję do tej panienki, nie mogę przestać myśleć i normalnie żyć.
   mamy dzieci 7 i 11 lat, jakoś próbujemy być razem, ale nie wiem jak to będzie, czuję, że mąż mnie nie kocha i zaczynam rozumieć, że jestem i tak samotna, bo od niego wsparcia nie mam..
   • 1kasjer Re: Jak żyć po zdradzie? 14.04.20, 15:28
    Ja nie porównuj się do kochanki męża, ponieważ to była 100 kg zaniedbana baba , rozwodka z 2 dzieci , żyjącą w Niemczech z zasiłków .( przeciwieństwo mnie).Ja po prostu myślę, że po prostu trochę alkoholu i mojego męża może mieć każda.On jest po prostu dla mnie już zerem.
  • rozczarowana2021 Re: Jak żyć po zdradzie? 14.04.21, 14:45
   Niestety, wybaczyć można, ale zapomnieć nigdy. Ja zawsze na wspomnienie tamtej sytuacji czułam się złe, gorsza, zdeptana. Te emocje powracały, zwłaszcza ze mój mąż nadal z ta osoba pracuje. Za każdym razem kiedy wychodził do pracy, wyłam jak kojot. Nie potrafiłam skupić się na niczym, chociaż on przysięgał ze kocha tylko mnie a z nią ma kontakt tylko zawodowy. Kiedy już myślałam ze zaczynam się z tym oswajać, ufać to myśli znowu powracały jak bumerang w najmniej oczekiwanym momencie. Mój mąż miał dosyć, ja tez. Tych ciągłych huśtawek wiec teraz jesteśmy w trakcie rozwodu. Chociaż próbowaliśmy nie udało się. Dla osoby zdradzone to zbyt duży ciężar. Kolejny raz nie starałabym się wybaczyć, raczej poszłabym w długa. Tego zaufania nie da się już odzyskać.
   • rozczarowana2021 Re: Jak żyć po zdradzie? 14.04.21, 14:47
    Dodam ze do naszego rozwodu nie tylko to się przyczyniło, przeżyłam z nim dużo więcej niedawnych rzeczy. I chociaż te dobre tez pamietam to jednak z zaufaniem bywa ciężko. Być może gdyby w gre wchodziła tylko zdrada byłoby inaczej. Tutaj przeplatało się wiele innych wątków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka