Dodaj do ulubionych

Nietypowy układ

16.04.20, 09:34
Z Dominikiem znamy się od lat, mamy podobne charaktery i podejście do życia. Wspólni znajomi oraz zainteresowania tylko ułatwiają nasze bardzo częste i tak spotkania. Nie jednokrotnie zdarzało się, że spotykaliśmy się głównie po to aby uprawiać seks. Ja prawie dwa lata byłam w toksycznym związku, mój były partner pił, bił, zdradzał, kradł. Udało mi się od niego odejść ale strach i wspomnienia pozostały. Dominik był za to zabawka w rękach kobiety z którą spędził zaledwie kilka miesięcy, pobawiła się i zostawiła go dla innego. Niestety te kilka miesięcy wystarczyło aby się zakochał, więc również cierpiał.
Na poważny związek nie miałam i nie mam zamiaru się zdecydować , ponieważ boję się ponownego rozczarowania. Dominik zupełnie tak samo jak ja, z tym że on mścił się na wszystkich dziewczynach za to co zrobiła Marta. Ja natomiast miałam stałego partnera do seksu, oczywiście żadne z nas się nie angażowało i to było znakomite rozwiązanie. Kilka miesięcy temu okazało się że Dominik poznał dziewczynę z którą dość często spotykali się w wiadomych okolicznościach ale nie tylko. Przedstawił nas sobie i szybko się zaprzyjaźniłyśmy, nie powiedziałam jej oczywiście o tym że sypialiśmy ze sobą, on też uznał że tak będzie lepiej. Widywaliśmy się tylko w jej towarzystwie, w międzyczasie ja też zaczęłam spotykać się z kimś, można powiedzieć że na poważnie. Niestety nie spodziewałam się aż takiego magnesu między mną a Dominikiem, wystarczyło jedynie to, że spotkaliśmy się sami. Niestety resztki mojego zdrowego rozsądku, nie wystarczyły bo po chwili byliśmy już nago i pieprzyliśmy się jak wcześniej.
Nie mam wyrzutów sumienia ze względu na chłopaka z którym obecnie się spotykam, ponieważ sytuacja między nami nie jest klarowna i oficjalnie nie jesteśmy razem. Mam za to wyrzuty sumienia, spowodowane tym że dziewczyna Dominika zaufała mi a ja zepsułam to w taki sposób... A najgorsze jest to, że nie żałuję tego co się stało, wręcz powtórzyła bym to choćby i teraz.
Czy jestem złą kobietą? Zawsze byłam przeciwna zdradom, uważałam że to karygodne i niewybaczalne. Nie wiem nawet jak powinnam się zachować w zaistniałej sytuacji.

Obserwuj wątek
  • anula.anula.123 Re: Nietypowy układ 16.04.20, 15:55
   Wiesz, powiem Ci, ze nie jesteś fair dla tej dziewczyny, chyba, ze ona podchodzi do życia jak Ty, ale chyba ciężko budować poważny związek z myślą, że facet puka na boku przyjaciółkę???Ja się brzydzę takich osób.
   myślałam, że tylko faceci myślą inną częścią ciała, ale widzę, że kobiety są nie lepsze. Może w trójkę się umawiajcie, nie będziesz miała wyrzutów sumienia.. Nie wiem ile masz lat, ale myślę, ze wkraczasz w dorosłe życie bez żadnych zasad, lojalności dla innych, myśląc tylko o zaspokajaniu potrzeb. Skoro Wam ze sobą dobrze, czemu nie jesteście razem, uczciwie, nie raniąc innych porządnie myślących osób i myślących o życiu na poważnie?
   • anula.anula.123 Re: Nietypowy układ 16.04.20, 16:01
    a skoro Ty jesteś chętna to facet z chęcią pewnie bierze..
    "Czy jestem złą kobietą? Zawsze byłam przeciwna zdradom, uważałam że to karygodne i niewybaczalne"- sama sobie odpowiedziałaś na pytanie.
  • kasmina Re: Nietypowy układ 17.04.20, 10:15
   Chmm... super podejście do życia.
   Ja mam rodzinę, dzieci i zostałam zdradzona, ciężko mi teraz być z mężem po zdradzie " na nowo", ale czytając takie historie i podejście do życia jakie mają kobiety zaczynam rozumieć panienki bez zasad moralnych, które kręcą się koło facetów, którzy są w związkach i mają rodziny, dla nich sex to zwykłe spotkanie ze znajomym. Ja tego nie ogarniam, zawsze na zdrady patrzyłam z obrzydzeniem.
   Ale chociaż nie będziesz rozpaczać jak Twój facet/mąż będzie miał inne na boku, może takie osoby traktujące sex jak sport faktycznie mają łatwiej w życiu niż osoby z zasadami i oczekujące wierności.
   Nie traktujesz ludzi poważnie, nie rozumiem jak można się przyjaźnić z kimś, kogo się w taki sposób oszukało, ale moze tamta dziewczyna też ma podobne podejście do życia i rozrywek..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka