Dodaj do ulubionych

czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum???

04.10.05, 21:58
??????????????????
Obserwuj wątek
    • aga799 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 08.10.05, 01:06
      ja czasem odwiedzam,ale tak tu puscciutko
    • mariusz-79 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 03.11.05, 18:54
      Nikt, zupełnie nikt :)
      • kiniabela Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 05.11.05, 23:50
        no to świetnie .Ciesze się niezmiennie :))))))))))))))))
        • karmazynowa_dama Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 07.11.05, 15:03
          Ja dopiero dzisiaj znalazłam takie forum:-)
          I myslę że będę odwiedzać je czasami, a może nawet i częściej...;-)

Prywata:
          kiniabela, jak tam, chodzisz w końcu na ten basen mimo kompleksów??
          Ja mam zamiar dopiero teraz zacząć... i też wolałabym aby na nim była minimalna
          liczba osób:-)
          • kiniabela Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 08.11.05, 11:55
            czyżby mnie karmazynowa dama znała osobiście???
    • kiniabela Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 08.11.05, 11:55
      no niesteyt nie chodze bo się wstydze
      • karmazynowa_dama Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 09.11.05, 15:17
        Nie, kiniabelu, kamazynowa dama nie zna Cię osobiście niestety:-(
        Karmazynowa dama poprostu przeczytała Twój wsześniejszy wątek pt.
        "czy rano około6-8w pływalniDelfin jest dużo ludzi?" i stąd taka
        mądra;-)
        Sama nie mogę się przełamać i ruszyć na basen. Wiem,że pływanie
        strasznie pomaga schudnąć ale jak sobie pomyślę,
        że miałabym moją oponkę wywalić na wierz to mi się odechciewa...
        normalnie błedne koło...
        Pozdrawiam serdecznie

• agent33 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 09.11.05, 20:49
          Oooo. Widzę , że Kamazynowa dama wniosła ożywienie na to forum. Bardzo się
          cieszę i witam. A z drugiej strony w co drugiej chacie net , a na forum
          wadowickim pustki. Może to się zmieni :)) Tutaj nie trzeba pokazywać "oponek" ,
          jak na basenie.
          Odwagi. Pozdrawiam.
          • karmazynowa_dama Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 09.11.05, 21:39
            Ooooo dziekuje za pozdrowienia agencie33;-)
            To naprawdę wyjątkowe forum, bo niby na jakim innym ktoś
            cieszyłby się tylko i wyłącznie z samej mojej obecności??:-)
            Wszędzie takie tłoki, że ciężko się wyróznić, a tu, ot proszę,
            wystarczy kilka linijek napisać i już się ludzie cieszą:-)
            Fajnie.
            A co do pustek, to zawsze można wyjść z założenia że tojest forum dla elty,
            tych którzy zadali sobie tryd odnalezienia tegoż jakże wybitnego;-) forum
            czyż nie brzmi to miło??
            Również pozdrawiam, tyle że goręcej, ehh;-)
            • aga799 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 16.11.05, 10:43
              Ja tam sie nie czuje zadna elita,zagladajac tu. I nie sadze,ze problemem jest
              znalezienie tego forum. Przeciez "Gazeta Wybiorcza" ma najwiekszy naklad jesli
              chodzi o dziennki.
              A na pytanie,czemu wadowiczanie,pomimo posiadania internetu w swoim domu,tu nie
              zagladaja,odpowiedz jest prosta...Popytajcie znajomych,co robia on-line?
              Witam rowniez karmazynowa-dame. Coz za piekny nick! Z tymi oponkami i basenami
              kolo sie zamyka:nie plywajac,powiekszasz tylko te oponki i swoj wstyd!
              Odwagi zycze!
              • karmazynowa_dama Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 18.11.05, 11:06
                Wiesz stwierdzenie że to elitarne formum, było tylko i wyłącznie żarcikiem z
                mojej strony...;-)
                A jeśli chodzi o tą moją nieszczęsną oponkę to niestety sprawa nie jest taka
                prosta. Wątpię czy pomoże mi basen, bo już trochę uwagi poświeciłam tej akurat
                częśći mojego ciałai nic z tego nie wyszło. Nie ruszyło sie nawet o
                centymetr!!! mimo brzuszków i hula hop... Widzisz moja oponka nie jest
                efektem "utycia" tylko ciąży i obawiam się że topoprostu jest naciągnięta
                skóra:-( W ciąży przytyłam 26kilo, schudłam 30. Niby waże mniej niż przed ciązą
                a jednak fałdka została, cóż pewniejeszcze spróbuję powalczyć, ale nie mam już
                siły, szczerze pisząc.
                Pozdrawiam K_d
                • aga799 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 20.11.05, 18:55
                  Karmazynowa damo!
                  Skoro faldka jest wynikiem ciazy...niestety nie moge ci pomoc. Sama jestem
                  bezdzietna i moje faldki (jesli owe czasem sie pojawiaja) co przewaznie
                  wynikiem swiatecznego obzarstwa. Na co dzien tylko cos polykam w biegu.
                  Ale dbam o kondycje,chodze na basen,jezdze na rowerze i zdrowo sie odzywiam.
                  Moze po prostu powinnas poszukac pomocy u specjalisty? Albo popytac kolezanki-
                  matki? Albo udac sie na aerobik? Polecam Ka-relax.
                  I sily zycze! Trzymam kciuki! Pozdrawiam.
                  • jeendrek21 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 22.11.05, 21:54
                    HEJ!!
                    Kobiety!! poruszajcie sie troche i nie narzekajcie na swoj wyglad! najwaznijesze jest to co macie wewnatrz siebie, anie jak wygladacie,nie dajcie sie zniewolic mediom i glupotom jakie przedstawiaja, mowia, pisza: "bedziesz piekniejsza, bedziesz cudowna"
                    Badzcie takimi jakimi jestescie i nie przejmowac sie niczym!!!!! sa wazniejsze rzeczy w zyciu ktorymi warto sobie glowe zaprzatac.

pozdrawiam serdecznie

• karmazynowa_dama Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 24.11.05, 19:02
                      jeendrek w sumie masz rację, najważniejsze to co wewnątrz, ale do szału
                      doprowadzają mnie komentarze moich pseudo-koleżanek w stylu: "no widzisz,
                      tak myslałam ze po ciąży już nie można mieć takiej fajnej figury:(!)
                      Wiesz w 9 przypadkach na 10 spłynie to mnie bez problemu, ale za tym dziesiątym
                      razem zrobi mi się tak przykro, że aż się poryczę.
                      No cóż, typowa kobitka ze mnie...:-)
                      pozdrawiam równie, albo nawet i bardziej (a co mi tam!)serdeczniej:-)
                      • aga799 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 25.11.05, 17:11
                        karmazynowa,rozumiem cie. czasem ma sie zly dzien i nawet najdrobniejsze sprawy
                        moga wyprowadzic z rownowagi. Trzeba byc po prostu twardym,a jesli juz
                        plakac,to tylko w kaciku. I nie przejmuj sie faldkami,masz przeciez zapewne
                        cudowne dziecko i to w tym momencie jest najwazniejsze,nieprawdaz?
                        Sciskam mocno.
                        jeendrek,wnetrze najwazniejsze? no tak. Tylko powiedz mi czemu,do
                        cholery,ogladacie sie za tymi lalami barbie w miniowach? I z nimi chcecie sie
                        pokazywac.
                        Wnetrza przeciez nie widac na pierwszy rzut oka,a mezczyzni sa przeciez
                        wzrokowcami.
                        Pozdrawiam.
                        • ewa.z1 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 13.12.06, 17:57
                          mam ochotę się dołączyć do dyskusji, choć nie wiem czy to jeszcze przeczytacie,
                          Drogie Koleżanki. Kiedy ja narzekałam na swój wygląd po porodzie (oponki,
                          rozstępy ) mąż powiedział mi: kobieto, dwoje dzieci masz! I to mi wystarczyło.
                          A czemu mężczyźni oglądają się za Barbi? Bo sa mężczyznami! Zauważ z kim się
                          ujednak żenią. Z Barbie? Niekoniecznie...
                          • damian02101 Re: czy ktoś kiedyś w ogóle odwiedza to forum??? 07.01.07, 16:29
                            barbi sa ladne ale ja tam wole swojego kena :)
    • morfeusz_1 Ja na przykład cały czas odwiedzam to forum... 24.11.07, 02:48

• dzik0 Re: Ja na przykład cały czas odwiedzam to forum.. 28.01.08, 14:08
        U mnie opona pojawiła się zaledwie kilka miesięcy temu.Jestem
        mężczyzną i zmiana trybu życia na zdrowszy jest tego przyczyną.
        Przypadkiem wpadłem na forum i widzę,że tutaj cichutko.Dlaczego?
        Wszyscy się modlą,czy co?
      • sibeliuss Re: Ja na przykład cały czas odwiedzam to forum.. 22.04.08, 16:35
        A gdzie ślady skrzydeł Morfeo?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka