Dodaj do ulubionych

Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.09, 11:10
Czy komuś sprawdziła się wróżba Pani TW_TC?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tola Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: 188.33.1.* 03.12.09, 21:17
      Przykro mi to stwierdzić, ale mnie NIC!
      Do tego Pani tw_tc pisała o rzeczach - pomysłach na życie - które nie grały z
      moją duszą. Miałam wrażenie, że nie jest dla mnie pomocna w rozwiązaniu
      "problemu" tylko narzuca swój punkt widzenia. Bo będzie tak jak ona mówi - a ja
      się o tym przekonam...
      Jak widać, wyszło inaczej.
      Ale mimo to pozdrawiam Panią tw_tc jak i osoby, którym się sprawdziło ;)
      • troisombres_monika Tak, "Tolo" 03.12.09, 22:09
        będzie tak jak mówię:)) A czas Twoich iluzji się nie skończył. W najbliższych
        miesiącach zimowych odezwiesz się po radę i może znowu wdepniesz w tę samą
        pułapkę, bo wiesz lepiej od wszystkich, prawda?

Dusza wyczuwa prawdę i dobro a Twoja musi nad tym popracować.

Ciekawe tu na forum mają niektórzy zwyczaje, jak to słusznie zauważyła pewna
        Pani - Judaszowe wręcz.

Ale bardziej mi się podobał wątek o wróżce z Będzina - ta kobieta jest
        śmiertelnie chora - i znalazł się ktoś "życzliwy" - a mi tylko chodziło o to
        żeby miała miłe i godne Święta.

Może tu będzie w weekend mój syn w darmowych przepowiedniach - bo jak na dziś to
        ja niekoniecznie:))
        • toola-roola ;-( 03.12.09, 23:01
          "Ale bardziej mi się podobał wątek o wróżce z Będzina - ta kobieta
          jest
          śmiertelnie chora - i znalazł się ktoś "życzliwy" - a mi tylko
          chodziło o to
          żeby miała miłe i godne Święta. "

Jak to śmiertelnie chora? ;-((( Jezu, aż się serce ściska ;-((( Bo
          ta Pani z Będzina to prawdziwa, najprawdziwsza , uczciwa wrózka , ma
          talent, dar, jest dobrą kobietą :-(

Nie uważacie że dobrzy , skromni ludzie odchodzą wczesniej? ech....
          co za świat
        • utka65 Re: Tak, "Tolo" 04.12.09, 00:05
          troisombres_monika napisała:

> będzie tak jak mówię:)) A czas Twoich iluzji się nie skończył. W
          najbliższych
          > miesiącach zimowych odezwiesz się po radę i może znowu wdepniesz w
          tę samą
          > pułapkę, bo wiesz lepiej od wszystkich, prawda?
          >
          > Dusza wyczuwa prawdę i dobro a Twoja musi nad tym popracować.
          >
          > Ciekawe tu na forum mają niektórzy zwyczaje, jak to słusznie
          zauważyła pewna
          > Pani - Judaszowe wręcz.
          >
          > Ale bardziej mi się podobał wątek o wróżce z Będzina - ta kobieta
          jest
          > śmiertelnie chora - i znalazł się ktoś "życzliwy" - a mi tylko
          chodziło o to
          > żeby miała miłe i godne Święta.

Pani Moniko,czy nie ma sposobu żeby pomóc wróżce z Będzina?Tyle osób
          na tym forum dostało od Pani darmową przepowiednie,myśle że sie nie
          pomyle jeśli napisze że czesc z tych ludzi chciałoby również w
          podzięce dać coś z siebie?Coś dobrego?Każdy ma prawo do miłych i
          godnych Swiąt a zwłaszcza powinna je mieć starsza,chora kobieta!
          Pozdrawiam serdecznie Pani Moniko
        • toola-roola Do Pani Moniki i innych zainteresowanych 12.12.09, 18:35
          troisombres_monika napisała:

> Ale bardziej mi się podobał wątek o wróżce z Będzina - ta kobieta
          jest
          > śmiertelnie chora - i znalazł się ktoś "życzliwy" - a mi tylko
          chodziło o to
          > żeby miała miłe i godne Święta.

Jesli Pani oraz inni forumowicze - mają ochotę przyłączyć się do
          organizowanej pomocy dla Wróżki z Będzina, to chętnie prześlę adres
          pod który można przesłać np. paczkę świąteczną.
          :-)

jeszcze watek mówiący o tym:
          forum.gazeta.pl/forum/w,468,103971552,103971552,Potrzebna_pomoc_do_forumowiczow.html
    • utka65 Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 03.12.09, 22:59
      To coś o wiele więcej niż wróżba i w moim przypadku bardzo
      trafna.Podziwiam cierpliwość tej Pani tutaj,bo forum stało sie
      żenującym ringiem walk "pomiedzywróżkowych"z tym że "wróżkowych"jest
      w podwójnym cudzysłowiu.
      Chyle czoło przed tą Pania za to co próbuje zrobic na tym forum i
      pozdrawiam serdecznie
      • happyy1 Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 04.12.09, 09:18
        Wspaniała Kobieta nie zostawiła mnie samą z moim problemem .Uważam ze ma dar nie
        wiem czy jest jasnowidzem ale sądząc po tym co mi napisała tak myslę .Świetna
        wróżka która poświęca dla nas czas zupełnie bezinteresownie .Ja dostałam
        niedawno wrózbę więc logiczne ze jeszcze sie nie sprawdziła ale dała mi nadzieje
        na lepszą przyszłość .Bardzo ją pozdrawiam i dziękuje za dobre serce
    • utka65 Re: niespodzianka-szeptunka 16.12.09, 12:44
      To prawda,dzięki Pani Monice i szeptunce Inie mój tata jest zdrowy
      choć lekarze przygotowywali nas że może być bardzo żle.Chyle czoło
      przed tymi wspaniałymi kobietami i ich pracą dzięki której moja
      rodzina bedzie miała spokojne swieta.Jeszcze raz dziękuje kobiety
      kochane i serdecznie Was pozdrawiam!
      • happyy1 Re: niespodzianka-szeptunka 16.12.09, 13:14
        Przypomniał mi się wiersz :Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają
        wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla
        wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.
        Panie mają wielkie serce i na pewno Bóg im to wynagrodzi .Dużo zdrowia dla taty
        utki 65 .Jak miło czytać takie posty ....Pozdrawiam
    • nikix Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 19.12.09, 21:25
      A mnie się nie sprawdziła. Ale nie ma nic wspólnego z Panią Moniką.
      Już tak po prostu mam. Przed przepowiednią Pani Moniką,mniej więcej
      w okresie czterech lat byłam u trzech wróżek (w tym u jednej znanej
      jasnowidzki), i nic... Nic z tego, co mi powiedziały się nie
      sprawdziło, chodź ich przepowiednie się pokrywały (w większej
      części). Nie wiem już co o tym myśleć.
      • happyy1 Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 20.12.09, 09:06
        A ja mam tak samo tez wróżby się pokrywały i nic się nie sprawdziło w ciągu 5
        lat.Korzystałam z tych samych osób co moi znajomi i rodzina .Wszystkim wróżby
        się sprawdziły więc wiem ze to były kompetentne osoby.Natomiast u mnie nic
        przynajmniej do dnia dzisiejszego .Z wróżby Pani Moniki niedawno skorzystałam
        ,bardzo mi pomogła i rozjaśniła sytuację i dla mnie to już jest dużo ,bo dała mi
        nadzieje ze zaświeci dla mnie słońce .
        • utka65 Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 20.12.09, 10:53
          Mnie się wydaje ze w tej mierze dużo zależy od nas samych.Dobrze
          postawiona wróżba-to jedna sprawa,to co my z tą wiedzą zrobimy sami-
          druga.Skoro wszystkim znajomym sie wróżba sprawdza,to problem musi
          być raczej gdzieś w tobie,w czymś czego nie dostrzegasz a więc i nie
          zmieniasz i co ukierunkowuje twoje decyzje i postepowanie w taki a
          nie inny sposób,a w konsekwencji twoje zycie.Wróżba to raczej nie
          jest to,co pewnego dnia się stanie i już i wystarczy tylko
          poczekać,jest jeszcze cos takiego jak konsekwencja naszego
          postepowania.
      • utka65 Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 10.01.10, 12:10
        Przecież dziewczyna pisała na www.jakisportal.pl :-))))
        Nie no oczywiście,skoro Pani tw-tc nie zajeła się TWOIM pytaniem to
        to jest niewybaczalne-ile Ty masz lat?15?Pani tw-tc nie miała
        obowiązku odpowiadać,to była darmowa przepowiednia. Jeśli Twój
        problem jest tak poważny,to czemu nie skorzystalaś z płatnej wróżby?
        • Gość: Tomasz Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 13:05
          a ja myślę, że tu o coś innego chodzi... przykre jest jak brakuje szacunku dla
          drugiego człowieka. Wróżka mogła odpisać kilka słów typu: dziękuję za zaufanie,
          ale nie będę mogła. Ten sam tekst mogła powielić i wysłać do innych. To nie trwa
          długo.
          Można postawić się w roli klienta... obdarzył zaufaniem, czeka i może mu być
          przykro jak jednym się odpowiada a innym nie. A to, że darmowo nie jest tu takie
          ważne.
          • tw_tc Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 10.01.10, 13:15
            Jeszcze się "Tomaszu" nie wylogowałam więc postawię Cię w roli wróżki tym razem.
            Pomijając roszczeniowość niektórych z zasady nie pomagam takim osobom i nawet
            nie odpisuję. Wielu z nich wystarczająco na codzień krzywdzi innych o czym ja
            wiem i ręki do tego nie przyłożę.
            W rozwijaniu firm pomagać nie zamierzam - na stronie jest specjalnie zrobione
            zastrzeżenie - bo od tego są doradcy finansowi. Tym bardziej nie mam żadnych
            podstaw do robienia tego za darmo.
            Tak samo sytuacje gdy ktoś kupił dom, remontuje mieszkanie czy też inne /tu
            wachlarz jest spory/ i pisze mi wręcz że nie ma pieniędzy na wróżbę są śmieszne,
            kuriozalne wręcz.

Pomagam za darmo tam gdzie uznam że ta pomoc jest naprawdę potrzebna i warto to
            zrobić i robię to do dziś.
            Szacunek? Uwierz mi gdy ktoś szanuje taką pomoc ja umiem uszanować takiego
            człowieka bo są to dobrzy i szczerzy ludzie.
            Gdy ktoś ode mnie i innych wróżek ŻĄDA - nie szanuje nas, naszej pracy i
            najczęściej samego siebie. Nauczył się tylko hukać na innych wymuszać i
            szantażować żeby dostać to czego chce.
            Wróć do początku wypowiedzi - takim ludziom nie pomagam bo wystarczająco
            krzywdzą innych:)))

Tacy jak Ty muszą nauczyć się jednego
              • tw_tc Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 10.01.10, 13:44
                Nie, nie zaufał - wiele osób dopisuje się wszędzie gdzie można i to nie jest
                związane z zaufaniem ale tym że nie muszą płacić.
                W grę wchodzi tylko autoresponder ale temu jestem z pewnych względów przeciwna.
                Jest niedziela, pracuję i nie wiem kiedy skończę bo oprócz forum ludzie piszą
                też na skrzynkę.
                Każda z osób której z Ina pomogłyśmy otrzymała tą pomoc bez żadnych kosztów. To
                jest i nasz czas i przede wszystkim energia - jeśli ktoś wie coś o ezoteryce to
                powinien to wiedzieć.

Wiesz co jest na tym forum brakiem szacunku dla ludzi? Gdy 2 lub 1 pseudowróżka
                zakładają wątek i udają klientów, odpisując tylko sobie tak naprawdę. To jest
                właśnie brak szacunku, chociaż nazwałabym to inaczej.

Wrózka nie jest od oceniania ale kiedyś dojdziesz do tego że dar nie jest po to
                by z nim robić co nam się podoba, on czemuś służy.

Rozumiem sytuację gdy przykładowo złodziej chce przestać kraść i to czuć widać -
                wtedy się nie ocenia. Ale gdy ktoś kogoś zabił i pyta się gdzie ma uciec żeby
                kary nie ponieść - to nie jest moment żeby takiej osobie pomagać.

"Nowa ezoteryka" wprowadziła widzę nową moralność i nowe zasady, często wygodne
                dla tych co krzywdzą. To samo obserwują czytając tu wątki o rytuałach - wagę
                przykłada się do czynności i przedmiotu, a nie tego kim jest i jakie energie ma
                osoba rytuał wykonująca.

;) Poczekam na mojego "Anioła" może się dziś tu zjawi? Sporo tu "aniołów",
                cichaczem udają swoich klientów i próbuja wywołać bezsensowne dyskusje.
    • oliv.ia Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 10.01.10, 11:53
      andzelikaw napisała:

>
      > Mi już nie odpisała na pytanie z grudnia. Najwyraźniej juz jej się
      > nie opłaca wróżyć za darmo, skoro "przycina" juz na innym portalu za
      > to kasę.

Nie dziwię się, że nie otrzymałas odpowiedzi. Gdyby do mnie pisała osoba z tak
      roszczeniową postawą, to rownież bym ją "olała".

Ludzie, co z wami? Trochę pokory! NIKT nie ma obowiązku odpowiadać wam za darmo
      (ba, w ogóle odpowiadać, za pieniądze również), mimo że np. wcześniej dał takie
      ogłoszenie. Tak podczytuję to forum i wątki z darmowymi wróżbami również, i
      czasem juz oczom nie wierzę. Skoro zadane pytania są dla was tak ważne, tak
      istotne, to dlaczego powierzacie je (i swoje życie) slepemu trafowi? I nie mam
      tu na myśli samej wrózby, ale sposobu jej podania - pytania zadawane wielu
      osobom, często nieznanym, co do których nie wiadomo, jakie dane osoba ma
      kompetencje, na wielu forach, byleby tylko wrózba była bezpłatna. Nie pisze tego
      do NIKOGO osobiście (do żadnej wróżki, do żadnego pytającego), opisuję tylko to,
      co zaobserwowałam.
      Nie chodzi o to, czy jestem "za" czy "przeciw" płatnym wróżbom. Uważam jednak,
      że jeśli faktycznie mi na czymś zależy, coś jest dla mnie ważne, to nie będę
      pisać o moim problemie (w kontekście pytania o wróżbę) na ogólnodostępnym forum,
      nierzadko z moimi danymi i datą urodzenia, ale zgłoszę się do kogoś godnego
      zaufania prywatnie, nawet za pieniądze (a tu ceny wróżb u wielu osób są różne -
      od tych "astronomicznych" po całkiem przystępne, więc naprawdę myślę, że niemal
      każdego będzie na nie stać). To aż dziwne, jak wiele osób po prostu nie szanuje
      siebie samych i swoich problemów, "szastając" nimi po forach...

Znaczące jest również traktowanie wrózek, które wróżyły (wróżą) za darmo. Póki
      odpowiedź można było uzyskac bezpłatnie, wszystko jest ok, ale gdy już z
      uzyskaniem takiej odpowiedzi jest problem (może z braku czasu czy chęci
      wrózącego - każdy ma do tego prawo!), to od razu zaczyna się "najeżdżanie" na
      taką osobę. Jak w przypadku np. p. tw_tc czy Beaty Kalinowskiej. Ech...
    • tw_tc Ech te portale, 10.01.10, 13:06
      dylemat wróżek i miejsce gdzie szybko się można daru pozbyć.
      A tak dla Twojej informacji nie pracowałam na portalu /i nie będę/ za to
      pracowałyśmy z Iną na przeszczepienie wielu rzeczy na nasz polski rynek.
      I mam dobrą wiadomość - udało mi się "zdobyć" kilka bezpłatnych rytuałów
      miłosnych i uzdrawiających dla Forumowiczów.
      Co do magii miłosnej w grę wchodzą małżeństwa i związki które tego potrzebują -
      "łowczyniom chłopców" od razu z Iną mówimy nie.
      • Gość: gośc Re: Ech te portale, IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.10, 13:56
        prawdą jest to ze wiele osób pisze do każdej wróżki która tu za darmo chce
        powróżyć a jak już napisały do wszystkich i od niektórych otrzymały nawet
        odpowiedz to piszą teraz do Janusa z forum numerologia....sensu w tym nie widzę
        i na pewno nie ma w tym zaufania i szacunku do wróżek bo czemu ciągle o to samo
        pytają?
        • oliv.ia Re: Ech te portale, 10.01.10, 18:02
          Gość portalu: gośc napisał(a):

> prawdą jest to ze wiele osób pisze do każdej wróżki która tu za darmo chce
          > powróżyć a jak już napisały do wszystkich i od niektórych otrzymały nawet
          > odpowiedz to piszą teraz do Janusa z forum numerologia....sensu w tym nie widzę
          > i na pewno nie ma w tym zaufania i szacunku do wróżek bo czemu ciągle o to samo
          > pytają?

Bo za darmo.:) Gdyby musieli za każdą z tych wróżb płacić, przemyśleliby swoją
          decyzję i zdecydowali się na jedną wróżkę, a nie na tyle.:) Chyba coś jest w
          powiedzeniu, że rzeczy darmowych się nie szanuje (lub mniej szanuje), bo... są
          za darmo...
    • Gość: Baśka Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 21:10
      Jestem zwykle sceptyczna do tego rodzaju wiedzy, ale wydarzyło sie cos w moim
      życiu i skorzystałam z pomocy Pani TW_tc, nie wiem czy sie sprawdzi, choć celnie
      dobrała słowa i oceniła sytuację. Sam fakt, ze był ktoś kto mnie wysłuchał i dał
      słowa nadziei to duży plus. Zadziałało jak zastrzyk energii. Dziękuję i
      pozdrawiam, życząc najlepszego w nowym roku...
    • Gość: gość portalu Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.10, 10:00
      Tę Panią ciężko zrozumieć, o co jej chodzi pisze tak bez ładu i składu ... Poza
      tym nie rozumiem po co udziela się i tłumaczy się w tym wątku, gdyby była taką
      super wróżką pewną siebie, zignorowałaby wypowiedzi innych...? Poza tym nikt nie
      jest nieomylny, każdy popełnia w swej pracy błędy nawet najlepszy specjalista
      więc ona też mogła po prostu nie trafić ze swoją wróżbą kilka razy a tu ona
      zaraz zaprzecza temu, że niby to jest niemożliwe, że pewnie ktoś kłamie. Mądra
      wróżka rozumie, że i ona mogła nie trafić ze swą wróżbą i przyjmuje to z
      godnością. Poza tym jej wróżby zawierają w sobie mało tarota - zwykle to lanie
      wody (czy. "zgadywanie"), każdy mógłby takie rzeczy napisać nie posiadając
      znajomości kart. Często też nie odpowiada wprost na pytanie tylko owija w
      bawełnę. Proszę Pani proszę uprzejmie podawać w swoich wróżbach karty, które
      Pani wyszły na zadane pytanie a wówczas będziemy mogli zweryfikować Pani wiedzę
      na temat wróżenia
      • Gość: Znajomy Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.10, 16:03
        Jasne! Najlepiej, żeby tutaj nie udzielał się żaden ezoteryk, a jeśli to robi,
        to trzeba go zeszkalować i ośmieszyć.
        I dlatego wszyscy poważni ezoterycy dawno stąd uciekli.
        Niektórzy leczą chyba swoje własne kompleksy w ten sposób. Współczuję ; >

Ps. Biedna Tw_TC się udzieliła i już rzuciło się stado sępów, gotowych
        rozszarpać na strzępy. A najlepszym tego przykładem jest super moderatorka
        "dyrgosia", która nagminni usuwa watki jej niewygodne. Po najmniejszej linii
        oporu. Ona tez leczy swoje kompleksy ;D
        • tw_tc Podzieliłam się tylko radosnymi wieściami o szeptu 12.01.10, 16:39
          o szeptunce Inie, wspaniałej kobiecie która leczy nieprawdopodobnie trudne
          przypadki.
          Spodziewałam się że szybko "wyprodukują" tu następne pseudoszeptunki jakie tu
          czasem bywały - baaardzo mnie rozczarowali:(((
          Zażądali tylko weryfikacji - hmmm ja nic nie pisałam że prowadzę szkółkę tarota.
          • Gość: Znajomy Re: Podzieliłam się tylko radosnymi wieściami o s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.10, 16:54
            Ja bym to olał! Przecież wiadomo, że większość osób tutaj, to sępy i
            zakompleksione nastolatki -łącznie z moderatorką ;D Heh, pewnie znów wywali ten
            watek, bo jej nie będzie pasował, jak mówiłem, po najmniejszej linii oporu.

Jeśli zamierza pani się nimi przejmować, to najlepiej się od razu zamknąć we
            własnej skorupie.

Przecież to widać na pierwszy rzut oka, według mnie to forum zamiast
            "wróżbiarstwo" powinno się nazywać: "Zniszczyć ezoteryka". ;D

Każdy na tym forum, co nie ma jakiejś głębszej wiedzy lub wcale żadnej, będzie
            tępił innych, z zazdrości, będzie wyładowywał tutaj właśnie swoje własne żale i
            frustracje ot co.

Większość ludzi tutaj to uważa się za "wielce oświeconych, nieomylnych i
            kulturalnych" a tak na prawdę nie wiele wiedzą i wyładowywują swoje frustracje
            na tym forum.
      • oliv.ia Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 21.01.10, 00:31
        Gość portalu: gość portalu napisał(a):

> Tę Panią ciężko zrozumieć, o co jej chodzi pisze tak bez ładu i składu ...

Bez ładu i składu? To jedna z nielicznych osób tutaj, która potrafi się
        prawidłowo wypowiedzieć w języku polskim, nie robi błędów ortograficznych i
        widać, że to wykształcona i inteligentna kobieta. Naprawdę nie wiem, gdzie Ty tu
        "brak ładu i składu" widzisz..
          • oliv.ia Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? 21.01.10, 20:47
            Gość portalu: phi! napisał(a):

> Chyba ktoś z kręgu sympatyków widzę :) Po czym sądzisz, że jest inteligentna? P
            > o
            > tych bzdurach co ona wypisuje na forum, przecież jej nawet nie znasz? Nie podaj
            > e
            > konkretów więc w sumie wszystko można podciągnąć pod jej wróżbę . A jej wróżby
            > są maksymalnie zakręcone jakby pisał je schizofrenik.

To do mnie?
            Skąd wiem, że jest inteligentna? Bo z nią pisałam. Dużo. Co do porównania do
            schizofrenika, to komentować tego nie będę.

I tak, jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej jestem z kręgu jej sympatyków.
            • Gość: .... Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.10, 21:31
              Pani tw_tc nie pisze bez ładu i składu tylko trzeba mieć trochę oleju w głowie
              by zrozumieć głębszy sens czasem jej metaforycznych wypowiedzi:]Zapewne napisała
              Ci coś, co Ci się nie spodobało, dlatego teraz uskuteczniasz nagonkę na Nią albo
              nie chciała Ci powróżyć.Patrząc na poziom Twoich wypowiedzi nie dziwię się
              Jej.Bez pozdrowień.Jeszcze jedno-nie wróżyłam sobie u Niej za darmo, tylko za
              pieniądze, żeby nie było argumentu, że zachwalam Ją, bo miałam darmową wróżbę.
    • Gość: maryn Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.mmj.pl 21.01.10, 11:50
      Pani Tw_Tc pomagała mi 2 razy. Pierwszy raz poprosiłam ją o wróżbę dotyczącą
      mojej sfery uczuciowej. Byłam do tego sceptycznie nastawiona. Tym bardziej, że
      Pani napisała, że poznam wysokiego bruneta o sympatycznym usposobieniu, ciemnych
      lekko kręconych włosach i ciemnych oczach. Napisała, że stanie się to do 3
      miesięcy... i co? minęły 3, a mężczyzna z którym się spotykam idealnie pasuje do
      rysopisu. Albo to kompletny zbieg okoliczności, albo coś w tym na prawdę jest :)
      Drugi raz korzystałam z pomocy w interpretacji trudnego snu. Napisałam maila, w
      którym dokładnie opisałam sen. Obszerną odpowiedź otrzymałam dzień później :)
      Nie wiem czy moj przypadek to czysty zbieg okoliczności, czy prawdziwie
      wywróżony facet. W każdym razie polecam i dziękuję Pani za pomoc :)
    • Gość: Paulina Re: Wróżba Pani TW_TC komu się sprawdziła? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 20:42
      Mnie wróżba Pani Moniki się sprawdziła. Na przykład: sprawdziło się, że w moim
      życiu pojawił się adorator, z moim byłym chłopakiem mam kontakt oraz otrzymałam
      propozycję innej pracy. I sprawdziło się to w przewidzianym przez Panią Monikę
      czasie. Poza tym posłuchanie rad Pani Moniki (w pewnych sprawach) wyszło mi na
      korzyść. A charakterystyka poszczególnych osób, ich stosunek do mnie również
      okazały się trafne. Korzystałam z wróżb wielu osób, ale najbardziej sprawdzają
      mi się wróżby Pani Moniki. Poza tym, cenię to, że Pani Monika pisze to, co
      widzi, a nie to, co klient chciałby zobaczyć; jej wróżby są przedstawione jasno,
      czytelnie i są pełne.
    • Gość: M.G. Nie, nie, nie! IP: *.centertel.pl 12.03.10, 20:46
      Jak mi ulżyło że tak piszecie. Twtc nastraszyła mnie jak diabli. I kazała wrócić
      za pół roku. Nic się nie sprawdziło. I dobrze!!! bo wmawiała mi miłość faceta
      który mnie zdradzał. DRAMAT przeżyłam. Uwierzyłam jak idiotka w jej słowa.
      Zmarnowałam czas na złudzenia. Dobrze ze to było za darmo, bo tyle było warte -
      NIC!!!

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka