Dodaj do ulubionych

Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnowidz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.09, 20:16
Dzis zobaczyłam o niej reportarz na TVP 2 pt. "Źródło"

Film poświęcony gruzińskiej mistyczce i uzdrowicielce Lenie Loliszwili. Kobieta ma dar leczenia najcięższych chorób, wobec których współczesna medycyna jest bezradna. Bezbłędnie potrafi wskazać, co dolega jej rozmówcy. Lena współpracowała ze szpitalem onkologicznym w Tbilisi, przyjmowała też pacjentów prywatnie, także podczas wyjazdów na Litwę, do Izraela, Włoch i Polski. Wśród jej pacjentów były osoby cierpiące na choroby stawów, osteoporozę, porażenie mózgowe, astmę, głuchotę, wrzody, ciężkie choroby serca i nieoperacyjne nowotwory. Lena wielokrotnie była poddawana badaniom, mającym wyjaśnić jej niezwykłe zdolności, ale jak dotąd nie udało się tego dokonać. Ona sama twierdzi, że za jej umiejętnościami stoi głęboka wiara. Wielkim marzeniem Gruzinki jest pomoc mieszkańcom afrykańskich wiosek. Chce ona, by na pustyni za sprawą jej modlitw trysnęła woda.

czy ktos moze cos wiecej o niej napisac ?
Obserwuj wątek
      • Gość: Echhhhhhh Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.52.62.92.nienschanz.ru 16.12.09, 12:10
        Drogi Przemku. Z tego co wiem, jeśli są przeżuty, no to już trochę za późno.
        Wiem na 100% i dlatego piszę, bo tak naprawdę sama przeszłam ten koszmar, ale z
        moją mamą. Gdyby ta kobieta czyniła takie cuda, wielu by uratowała. Wydasz może
        ostatnie pieniążki i tak bez skutku. Wydaliśmy masę pieniędzy i dopiero potem
        ochłonęliśmy. Tak, są prawdziwe hieny bazujące na naszej naiwności.
        Nie wierz w takie cuda. Choroba może się cofnąć praktycznie każda jedna, za
        naszą pomocą i przy pomocy mistyków. Pod jednym warunkiem - nie w takim stadium.
        Przykro mi z powodu choroby Twojego taty i nie daj się tutaj wciągnąć w żadne
        mistyki. To nie jest fair pley wobec chorych i ich rodzin. To są tylko obiecanki
        cacanki a głupiemu radość. Pozdrawiam.
        • Gość: Damian Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.52.62.92.nienschanz.ru 16.12.09, 17:23
          Taaaaa. Takich Nowaków, Kaszpirowskich, Loliszwilli nie brakuje. Mają Oni
          wspólną wadę - wydoić Klienta bo naiwny i w potrzebie. Zgadzam się z
          przedmówczynią, nic dodać nic ująć. Moi drodzy, takich nawiedzonych filmików to
          nie brak, nawet na mojej uczelni swego czasu przekazywano sobie różne takie
          kasety video. No cóż takie mamy ciekawe czasy.
          Nie dość, że nasze kobietki sciemniają, jeszcze wkrecają dodatkowo gruzinki w to
          szambo. Heh, myslcie trochę o uczuciach innych ludzi.
        • Gość: qtyu Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.09, 10:51
          Echhhhhhh
          Miałas kontakt z pania Leeną ???
          Czy moze byłas u zupelnie innej osoby.
          Pani Lena mówiła ze trafija do niej przypadki ktorym ona nie
          jest w stanie pomóc ale wtedy mowi o tym na poczatku i
          nie bierze za to pieniedzy.
          Dlatego nie oczerniacie kogos kogo nie znacie,pomyslcie jak
          wy byscie sie czuli gdyby was tak ktos nie sprawiedliwie
          ocenił . wiadomo ze sa osoby z prawdziwym darem jak tez i
          oszusci. Jesli ktos naprawde miał kontakt z ta pania Lena
          prosze podac namiar na nią
              • toola-roola Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow 01.01.10, 23:04
                Ta Lena w filmie występuje, tak? hehe, myślę że to fikcja , ktoś
                zrobił film, zatrudnił aktorkę żeby zarobić na naiwnych. Nie możecie
                znaleźć kontaktu do Leny? I nie znajdziecie, bo nie istnieje :-( Tak
                samo jak Maria Duval :-D
                Twarz Marii Duval to twarz modelki, a "przepowiednie", "talizmany" i
                inne bzdety są masową produkcją pewnej firmy.
                Uważam że Lena L. działa na podobnych zasadach .... :-/
                Przecież najwięcej zarabia sie na ludzkim nieszczęściu, a zaraz
                potem na naiwności i glupocie :-(
                • Gość: Slawomir76 Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.foebud.org 02.01.10, 07:41
                  Brawo, brawo toola-roola.
                  Wlasnie to samo mialem napisac. Zgadza sie, ten caly film to lipa i to
                  wielgachna. Poswieccie sie i sprobujcie znalezc adres. Nie ma nigdzie. Normalny
                  profesjonalny fachowiec ma wszystko, adres maila, telefon i wszystko co
                  potrzebne. Natomiast to niby uzdrowicielka to zwykle frajerstwo. To tak tez ja
                  moge zrobic, oglosze sie jako jasnowidz i walce ludziska tlumnie i jeszcze mnie
                  szukajcie jak wiatru w polu.
                  • Gość: jurek Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.10, 18:05
                    Witam to co piszecie na temat Leny Loliszwili to wielka bzdura i kłamstwo, jeśli
                    ktoś chce znaleźć kontakt z panią lena loliszwili to z pewnością znajdzie . Ja
                    poszukałem i znalazłem kontakt i adres . Pani Lena jest bardzo pogodna i bardzo
                    wierzącą osobą , i potrafi pomóc , trzeba tylko chcieć !!! a nie wypisywać
                    bzdury .pani lena nigdzie się nie ogłasza , to ludzie zaczeli o niej pisać , a
                    nie ona się ogłaszać !!! .jestem swiadkiem takiej pomocy , gdy tylko się
                    skontaktowałem z pania leną , dzwoniła do mnie kilkakrotnie pomimo że były to
                    telefoniczne połączenia miedzynarodowe .nigdy nie było mowy o żadnych
                    pieniądząch ze strony pani leny . Sam film zawiera tyle informacji że ja po 2
                    dniach miałem adres i telefon do pani leny.
                    • Gość: ostatniadeskaratun Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: 78.151.120.* 30.01.10, 23:24
                      duzo ludzi klamie jak sie pomocy potrzebuje to nikogo nie ma.a pan
                      niby taki pomocny ludzie jej potrzebuja a pan se jaja robi.to chodzi
                      o smierc i zycie.gdyby pan naprawde wiedzial gdzie ona mieszka to
                      bez problemu by pan podal.ja gdybym byl to bym zapamietal ulice i nr
                      domu.zycie to nie gra komputerowa nie masz 2 zyc.masz tylko jedno.a
                      pan serca nie ma.karty sie odwroca a czas plynie,godziny i dni
                      mijaja.takich ludzi to duzo co do czego to nikt nie pomoze.moj synn
                      potrzebuje pomocy a wiem ze moze ja zapewnic pani lena.dlatego
                      prosze niech pan poda chociaz ulice i cos w poblizu jej domu.prosze
                      o odpowiedz jak najszybciej.
                      • Gość: JUREK Re: odpowiedz jurek dla ostatniadeskaratunku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.10, 19:38
                        Przeczytaj dobrze moje wypowiedzi na tym forum i postaraj się trochę to
                        zrozumieć !!!, napisałem że jest film wyświetlany był w programie 2 telewizji,
                        jest wydana książka o fenomenie pani Leny , są osoby które występowały w filmie
                        , i sa osoby które spotykają sie z panią Leną. Wysil się troszkę to wszystko
                        ustalisz , najlepiej by było twoim zdaniem , gdybym przekazał wszystko telefon i
                        adres do pani Leny!!! .Jak wyobrażasz sobie życie pani Leny gdyby każdy chciał
                        przekazać jej swoje problemy , telefon by nie milkł i drzwi się by się nie
                        zamykały u niej w domu .Napisałem też iż nie mogę dysponować telefonem i adresem
                        bez wiedzy pani Leny Napisałem mój numer telefonu n tym forum , powinieneś
                        wiedzie co zrobić .nie będę jak to niektórzy napisali reklamować się ponownie
                        !!! Prawie wszyscy w wypowiedziach na tym forum widzą tylko pieniądze i biznes
                        z mojej strony !!!zastanówcie się trochę i postarajcie się jeśli potrzebujecie
                        pomoc .Nie jestem kłamcą i nie robię żadnego biznesu z i na pani Lenie !!!. Też
                        mam chorego młodego szwagra na raka i wiem co to znaczy .Jurek
                          • Gość: mix22 Re odpowiedz dla z2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.10, 20:17
                            Twój link na który przekierowujesz dyskusję to głupota!! zadajesz tak głupie pytania na temat Pani Leny Loliszwili , dziwię się takiej osobie jak ty , że zadajesz takie głupie pytania jeśli byłaś u pani Leny .Czy pani Lena cie źle potraktowała ??? a może zarzadeła od ciebie pieniędzy za jej pomoc ??? Mam nadzieje że inni którym pomogła pani Lena odpowiedzą na twoje pytania . W moim mniemaniu prawdopodobnie nie jesteś godną obcowania z tak oddana osobą jaka jest pani Lena , poza tym jak bardzo się starałaś żeby ponownie spotkać się z Panią Leną ? ,zanim zaczniesz kogoś oczerniać i podejrzewać . Ja potwierdzam iż pani Lena bardzo pomaga , bez jej pomocy moja bliska mi osoba nie była by już z nami . lekarze odmówili wszelkiej pomocy i skierowali do chispicium, a pani Lena cały czas jeśli tylko mogła przyjechać , przyjeżdżała do niego i mu pomagała i nadal mu pomaga. Poza tym dla czego pani Lena miała by promować siebie rozdając film o sobie . Z tego co dobrze wiem to niektórzy z chorych lub ich znajomi kopiowali ten film i przekazywali go dalej lub dawali pani Lenie , jeśli ktoś będzie chciał to żeby miała je do przekazania , poza tym ten film jest w internecie , wiec można go sobie obejrzeć. Są sprawy o których my zwykli śmiertelnicy nie mamy pojęcia . Pamiętaj ty ( ona lub on ) że oczerniasz tymi zapytaniami panią Lenę , stając kiedyś przed Bogiem on cie z tego rozliczy !!! i nie będzie cię pytał dla czego to zrobiłaś .Zło wyrządzone innej osobie kiedyś do ciebie powróci .
                            • Gość: wiem Re: Re odpowiedz dla z2009 IP: 92.244.36.* 17.11.10, 22:30
                              Ja to potwierdzam.
                              Moja znajoma otrzymała jednorazową pomoc od Pani LENY.
                              Pomogło jej to na miesiąc, ale już nigdy więcej do niej nie przyjechała. Znajoma nie żyje, zmarła i również czekała na płytę z filmem, ale się nie doczekała.
                              Gdyby Pani Lena leczyła ją, myślę, że ona by żyła, bo po wizycie przytyła, poweselała. Ale po miesiącu wszstko nie tylko się wróciło ale i nabrało tempa.
                              Na pewno Pani Lena jest pomocna, ma dar ale brak ciągłości powoduje, że człowiek umiera dwa razy.
                              • Gość: mix22 Re: Re odpowiedz dla z2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.10, 22:38
                                Dziękuje że to potwierdzasz , nie rozumiem tylko dla czego ty za śmierć swojej znajomej winisz Panią Lenę ? . To nie Pani Lena decyduje kto umrze !!! świadom jesteś chyba co ty piszesz ?. Dla czego uważasz że otrzymała tylko jednorazowa pomoc !!! , daj mi choć jeden przykład że ty lub ktoś z jej przyjaciół , postarał się zorganizować następne spotkanie z Leną ? . Tam gdzie jest Lena są tłumy ludzi , i nikomu Lena nie odmawia pomocy .Lecz nie prowadzi listy chorych ,i wszyscy którzy byli u pani Leny sami troszczą się o zorganizowanie następnej wizyty . Jak wyobrażasz sobie wizyty pani Leny u wszystkich chorych w domu ?. Lena ma dar od Boga i jak sama mówi nie ona leczy , tylko Bóg i że ona jest nikim . Znam kilka przypadków ludzi którzy uwierzyli i otrzymali od Boga , dar dalszego życia tu na tej ziemi. Lecz oni uwierzyli w Boga , a Lena im pomogła to zrozumieć .Ciężko jest nam zwykłym ludziom zrozumieć takie sprawy , lecz niestety to prawda.
                                • Gość: wiem Re: Re odpowiedz dla z2009 IP: 92.244.36.* 19.11.10, 00:08
                                  Mixx nie szalej. Lena nie jest winna śmierci tej kobiety. Ona ją podciągnęła. Tylko nie udało się doprowadzić do drugiego spotkania.
                                  Moja znajoma czuła gorąco w chorym miejscu, Lena od razu wiedziała gdzie ma chorobe a nikt jej nie powiedział.
                                  Lena była u niej w domu i tak się umówiły. MOże moja znajoma mając ciężką chorobę miała za słabą siłę przebicia. Nikt pani Leny nie obwinia. Bez wątpienia coś w sobie ma, coś co działa ale konatkt musi być osobisty.
                                  Ja potwierdzam, Ona ma wyjątkowe zdolności.
                                  • Gość: Jurek Re: Re odpowiedz dla z2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.10, 16:39
                                    Witam nareszcie ktoś odważył się pochwalić Panią Lenę ,nie podejrzewając jej o tak różne rzeczy które zarzucano jej na tym forum. Dziękuję za uczciwość i odwagę . Pani Lena to bardzo oddana i uczciwa osoba i tak oddana , że nawet w dniu swoich urodzin gdy dostała telefon od mamy małego chłopca którym się opiekuje że jest z nim źle , podziękowała wszystkim znajomym którzy przyjechali do nie na urodziny i pojechała do Polski do tego chłopczyka, to dopiero jest oddanie i poświęcenie .Szkoda tylko że jest tylko jedna i nie może pomóc wszystkim chorym .
                    • kaszcz7 Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow 10.01.12, 17:35
                      Witaj
                      Nie widziałem filmu o Pani Lenie i nawet nie wiedziałem, że szukam kontaktu właśnie z nią. Zupełnie na ślepo zacząłem szukać po internecie i trafiłem na Twoją wypowiedź.
                      Kilka dni temu dowiedziałem się, że mam poważny problem z sercem , krążeniem i nadciśnieniem. Nie mam za grosz zaufania do medycyny akademickiej i do tej pory szerokim łukiem omijałem służbę zdrowia. Zauważyłem, że lekarze nie mają żadnego interesu w tym aby mnie wyleczyć ale żeby mnie leczyć i to jak najdłużej. W końcu mają płacone za leczenie a nie za to, że pacjent jest zdrowy. Zacząłem zatem szukać kogoś, kto niekoniecznie byłby zainteresowany jak najdłuższym zarabianiem na mojej chorobie (jak służba zdrowia) ale faktycznie mógłby mi pomóc. Proszę Cię zatem o udostępnienie mi kontaktu z Panią Leną. Intuicja podpowiada mi, że jest ona osobą, której szukam. Jeżeli nie chcesz tego zrobić na forum to proszę o kontakt na: kaszcz7@onet.pl
                    • Gość: jurek Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.12, 21:46
                      Witam

Wczoraj tj. 10.01.2012 oglądałem koniec dokumentu w TV2-zródło (okolo 3 min) o Pani Lenie Lokoszwili.
                      W internecie szukałem informacji, nie znałazłem.(nie jestem biegły w tym temacie). dzisiaj znalazłem Twoją informacje w inernecie na Jej temat. Mam prośbę, o przesłanie informacji jak można się skontaktować z Panią Leną Loliszwili. Dziękuje za pomoc. mój adres witoldroman@onet.ue tel.- 662043224

Pozdrawiam

Witold

• Gość: alka Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.ip.netia.com.pl 15.11.11, 09:44
                    Pani Lena jest jak najbardziej prawdziwa - wyleczyla z krytycznego juz stadium raka tesciowa kuzynki. Wiem ze nie zada konkretnych sum za pomoc - bierze ile kto jest w stanie dac lub nie bierze nic. pomaga rowniez babci mojego meza (kiedy byla w gorszym stanie Lena sama do niej pojechala a babcia moja nie jest osoba majetna)..

Mam jej wode - butla przez nia "oprawiona" - woda nie popsula sie w niej od 3 miesiecy (popijam kiedy mam migreny); prpopnuje odkrecic butelke wody kupiona w sklepie i zkrecic ja ponownie i tak co kilka dni - nie proponuje pic i wachac..

Lena to nie jest kit. Nie mam do niej kontaktu bo w dniach kiedy jest w polsce u jednej ze znajomych rodziny meza dostajemy "cynk" i przyjezdzamy, wiec nie pomoge. ALe warto probowac - ta Pani ktora wyleczyla z raka sama wynalazla kontakt do niej.
              • Gość: Serek Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.ibd.gtsenergis.pl 03.04.12, 12:11
                Witam, czytać się nie chce patrząc na wypociny idiotów piszących negatywnie o filmie Leny. Piszą to pewnie ludzie, którzy w nic nie wierzą i sa zupełnie zdrowi, więc nie mają pojęcia co ludzie i ich rodziny przeżywają w chwili odebrania np. wyroku od onkologa... Moja znajoma spotyka sie z Leną(nowotwór złośliwy)od jakiegos czasu i jest zadowolona. Lena nikogo nie naciąga i nie chce pieniedzy(co łaska), wiec nie piszcie o naciaganiu i oszustwie. A adres i kontakt znajoma znalazła bez trudu. Jezeli chcecie kontakt do Leny, to zadzwoncie do mnie , załatwie od koleżanki, którą leczy Lena, moj tel 608603761. pozdrawiam, sergiusz
    • Gość: info Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 17:12
      Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną
      lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie
      lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na
      utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju
      działalności,
      podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
      § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków
      masowego komunikowania,
      podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
      § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec
      nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel
      społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
      § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia
      prywatnego
        • Gość: katarzyna Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: 66.230.230.* 21.01.10, 20:19
          te paragrafy to taki rodzaj formy zastraszania tych co niekorzystnie wypowiadaja
          sie na temat leny. ktos zdrowy na ciele i umysle nie wierzy w takie fanaberie.
          gdyby tacy ludzie istnieli, nie byl by potrzebny lekarz ani weterynarz. ludzie
          narmalnie myslacy pisza i sie wypowiadaja, po to jest to forum, zeby od takich
          magikow i naciagaczy, innych w potrzebie ostrzec. teraz rozumiesz po co to jest?
          moim zdaniem, jest to typowy rodzaj szantazu, calkiem bezpodstawny.ja tez nie
          wierze w takie uzdrawianie, to jest wysoko nieetyczne i powinno byc ukrocone,
          przynajmniej tutaj na tym forum.
          ktos kto sie ukrywa, lub kogos ukrywa, nigdy nie jest i nie bedzie wiarygodnym.
          ta cala tajemnica jest smiechu warta. Najlepiej jak sama zainteresowana czyli
          lena sie tutaj pofatyguje. ma prawo sie tutaj zainstalowac i niech pokaze co
          potrafi a naganiaczom dziekujemy.skoro dziala niby w polsce to powinna wladac
          naszym jezykiem, posiadac nr telefonu, adres, cokolwiek. jak ktos ma wydac
          pieniadze, niech wie chociaz na co i jak ta osoba wyglada. anonimowych
          uzdrowicieli jest masa, zeruja na ludzkiej krzywdzie. kazdy kto jest powazny nie
          ukrywa swoich umiejetnosci a tym bardziej swojej osoby, tyle co ode mnie.
          • Gość: jurek Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.10, 21:06
            witam mam nadzieje że wiesz co piszesz!!! , podaj mi chociaż jeden przykład ,że
            pani Lena bierze pieniądze !!! masz rację jeśli chodzi o naciągaczy którzy
            obiecują bóg wie co !!! i biorą za to pieniądze . Pani Lena nie bierze , wręcz
            odwrotnie podam ci fakt, pani Lena dzwoniła na moją polską komórką ze 40
            połączeń. ja za to nie płaciłem , tylko pani Lena , nawet gdy chciałem odzwonić
            to nie chciała!!! więc wytłumacz mi na czym ma polegać to naciąganie!!! , Pani
            Lena mówi po polsku , można się bez problemu porozumieć , Dla czego musi mówić
            po polsku , jest przecież Gruzinką !!!, posiada telefon i adres . gdybyś
            poszukał to jest wydana książka o fenomenie pani Leny . ta kobieta nie żeruje na
            ludzkiej krzywdzie, jest normalnym człowiekiem , a liczba jej podopiecznych jest
            bardzo duża . Nie sposób jest pomóc wszystkim !!!,człowiek jest tylko
            człowiekiem a nie Bogiem . nawet Bóg nie jest w stanie zaspokoić wszystkich .to
            ode mnie
              • Gość: Beata Wydzwaniacie do Pana Jurka i ani słowem o tym na IP: 92.244.36.* 24.01.10, 11:39
                forum!!!
                Wpisy niedowiarków przeważają.
                Nie wiem jaka jest, podałam mój nr telefonu, a Pan Jurek w rozmowie
                telefonicznej okazuje się bardzo przystępnym o mądrym mężczyzną.
                To nie jest jakaś nagonka.
                Jeśli uda mi się złapać kontakt z Panią Leną dam znać, a do forumowiczów
                czytajacych ten wątek:
                wysilcie się i napiszcie o kontakcie z tą kobietą, na pewno macie dużo do
                powiedzenia.
                Beata.
                • Gość: ania Re: Wydzwaniacie do Pana Jurka i ani słowem o tym IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.01.10, 23:48
                  Jurek nie jest zadnym naganiaczem,!!!! dzieki niemu moja 21 letnia
                  chora corka spotkała sie z Lena i ani Jurek ani Lena nie biora
                  zadnych pieniedzy !!!!! spotkanie bylo w przedwczoraj i narazie nie
                  bylo powtorzonych badan szpiku kostnego = bo jak o to poprosic
                  lekarz? ale corka czuje sie swietnie i nie wierzy ze jest chora,
                  tylko te złe wyniki mowia o bialaczce "(my wierzymy w dar jaki ma
                  Lena od Wszechmogacego ! wierzymy ze nasza coreczka bedzie zdrowa i
                  plany jej zyciowe sie spelnia.. teraz jest w szpitalu i moze ominie
                  ja leczenie chemia
                  Jeszcze raz dziekuje p. Jurkowi za umorzliwienie nam spotkania z ta
                  niesamowicie ciepłą i haryzmatyczna osobą.
                        • Gość: jurek odpowiedz dla gośc I IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.10, 18:58
                          Kochany Gościu I , ludzie przeżywą wielka tragedię , ze względu iż mają bardzo
                          poważnie chorą córkę , na tym forum ludzie szukają pomocy !!! , a nie testu z
                          ortografii , jeśli chcesz się wymądrzać na temat pisowni to zgłoś się do pana
                          Miodka ,i nie udzielaj głupich uwag !!! , bo nie masz nawet ociupinki pojęcia ,
                          co czują tacy bezradni ludzie gdy dowiadują się że ich najbliższa sercu osoba
                          jest tak poważnie chora. Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem płacz i
                          błagania tych ludzi !!! . więc po prostu ,proszę żebyś nie wypisywał takich
                          głupstw !!! . ty sam nie wiesz co cię może czekać w życiu !!! więc gdy następnym
                          razem coś napiszesz na tak poważny temat , się najpierw zastanów.Jurek
                          • Gość: :| Re: odpowiedz dla gośc I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 19:58
                            To ciekawe, że burzą się Ci, których to nie dotyczy:]Jakoś Ania
                            napisała, że ok i nie robiła z tego problemu.Mój post nie był
                            złośliwością tylko uwagą na przyszłość.Nie wiem jak Ty, ale ja
                            ludzi, którzy piszą z bykami nie traktuję wiarygodnie i poważnie,
                            pisownia świadczy o człowieku.Może Ty lubisz czytać posty z bykami,
                            ale ja nie:]Poza tym nie wierzę, że jesteś jakimś Jurkiem, kto wie
                            może wymyśliłeś sobie biznes i umawiasz ludzi z jakąś Leną, która
                            nie ma tak nawet na imię...W mało co wierzę na tym forum.A Ty zajmij
                            się lepiej gościem, skoro Lena już przyjechała, to się nią zajmij...
                            • szukamwiedzy Re: odpowiedz dla gośc I 26.01.10, 21:00
                              tolerancja to coś co Ci brak...
                              Ale...w Twojej rodzinie nikt nie zachoruje, jednak ty sama nigdy nie poczujesz
                              się szczęśliwa. Nigdy jednak nie odczujesz tragedii życiowej, ten temat zawsze
                              będzie dla Ciebie obcy. Tragedie czyli kłopoty zdrowotne, śmierci, etc.
                              Bynajmniej nie przejmiesz się tym zbytnio, bo nie będzie to dotyczyć Ciebie
                              bezpośrednio.
                              Szczekaj dalej zatem, bo to nie Twój trend. Jest jednak temat którego się
                              boisz, a będzie jeszcze gorzej, sama na to pracujesz. Życie przed Tobą młoda
                              damo, jeszcze sobie ten post wspomnisz, na próżno.
                              Bywaj.
                            • Gość: jurek Re: odpowiedz dla gośc I IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:48
                              \Pierwszy raz się spotykam z człowiekiem który (olewa!!! )i nie traktuje
                              poważnie ludzi słabo piszących i robiących błędy w pisowni !!!, najwyraźniej
                              uważasz się za kogoś wyższego ,pewnie w twoich żyłach płynie błękitna krew!!!
                              .tak myślał i uważał Hitler !!! , zapomniałeś tylko o jednym ,pisownia w sensie
                              robienia błędów ortograficznych nie świadczy o człowieku , z pewnością mnóstwo
                              nawet analfabetów zapędziło by cie w kozi róg !!! . Jeśli nie masz pojęcia o tym
                              co się pisze na temat pani Leny , to nie wyrażaj swojej opinii ponieważ takiej
                              inteligentnej osobie jak ty to nie przystaje !!! Przecież według ciebie wszyscy
                              co robią błędy w pisowni są niepoważni i niewiarygodni , a opisywana sprawa pani
                              Leny na forum nie dotyczy ciebie , ty nie potrzebujesz pomocy!!! z ubolewaniem Jurek
                              • Gość: :| Re: odpowiedz dla gośc I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:53
                                Pierwszy?Nie czytasz zatem postów na forum, bo już kilka innych osób zwracało
                                uwagę na to, co ja.Nie uważam się za kogoś lepszego, ale miło jest, gdy ktoś nie
                                robi błędów, to pewna forma szacunku wobec osoby czytającej.Nikogo nie olałam
                                tylko zwróciłam uwagę, nie dorabiaj ideologii do mojej
                                wypowiedzi.Szczerze?Tak.Ludzie robiący błędy wzbudzają moje podejrzenie, że są
                                niedouczonymi cwaniakami chcącymi nabrać naiwnych ludzi na forum.Miałam z takimi
                                do czynienia, więc jestem na tym punkcie wyczulona.Nie rozumiem o co oburzenie,
                                napisałam jedno zdanie a ty wałkujesz temat.
                                  • Gość: obserwiren Re: odpowiedz dla gośc I IP: 79.165.182.* 26.01.10, 22:25
                                    Nie wiem dlaczego schodzicie z tematu. Uczepili się co niektórzy kobitki bo
                                    domaga sie czystego słownictwa czyli ortografii.
                                    Ja się w takim razie pytam gdzie jest do cholerki w końcu ta Pani Lena?
                                    Ja jestem Marlena. Jasnowidzę i jasnosłyszę, szukam jakiegoś impresario. Kto
                                    mnie wylansuje? Kasą sie podzielimy po połówce.Bla bla, bla przestańcie tutaj
                                    mistyczyć,ludzi robic w balona.
                                    Walcie do mnie tłumnie a nie do medyka. Wezmę co łaska. Po co Wam jakaś tam
                                    Lena, zmieńmy ją na Marlenę.
                                    Żałosne i prostackie to wszystko. Kłaniam się nisko.
                                    • Gość: Niedowiarek Marek Re: odpowiedz dla Jurek IP: 87.118.116.* 26.01.10, 22:45
                                      Panie Jurek.
                                      Wynajmij Pan Marlene, może więcej jeleni Pan znajdziesz.
                                      Odwalasz koleś kit z Panią Leną. Przecież jak taka dobra, to dawaj adres czy
                                      kontakt. Tu jest forum i dobrych ludzi trza przedstawiać. Jakieś namiary,
                                      cokolwiek. Chyba, że to świeta krowa albo niewidoczny nienamacalny duch. To
                                      prawdziwe objawienie chcemy poznać!.
                                      Po co się wić i pieprzyć farmazony. Dawaj Pan namiary albo wiadomo, że naciągasz
                                      ludzi. Tylko tak możesz udowodnić jej istnienie.Ludzie tutaj podają sobie
                                      namiary na wróżbitów to niby dlaczego nie można by na uzdrowicielkę. Chyba, że
                                      uzdrawia z ciężaru nie ludzi ale ich kieszenie.Uffffffffff.
                                      • Gość: jurek Re: odpowiedz Niedowiarek Marek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 19:40
                                        Witam po raz kolejny tłumaczę, jeśli ktoś bardzo potrzebuje chce pomocy to z
                                        pewnością panią Lenę znajdzie , taka osoba istnieje był o niej zrealizowany
                                        film , napisano również książkę , jeździ po świecie i pomaga bardzo
                                        potrzebującym . Nie mogę przekazać danych adresowych i telefonicznych pani Leny
                                        , i dysponować jej osobą , dla niedowiarków i piszących bzdury na mój temat ,
                                        polecam kontakt z innymi ludzmi którzy byli i widzieli się z panią Leną , ich
                                        wypowiedzi są w na tym forum !!!wysilcie się troszkę i tak za dużo wam
                                        podpowiedziałem niedowiarki ,żyjemy w XXI wieku .Nie wszyscy pomagają za
                                        pieniądze i robią kasę na ludzkim nieszczęściu !!! ,kończę na tym moją wypowiedz
                                        i obecność na tym forum , gdyż więcej tu osób takich które się wymądrzają , a
                                        nie mają pojęcia o tym o czym ja pisałem w wcześniejszych wypowiedziach .Jurek
          • horpyna.4 Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow 11.01.12, 22:55
            Tyle co od ciebie ... zachowaj dla siebie! To jest zwykła ignorancja i zadufanie w sobie - bezpodstawna wiara w wielkość gatunku ludzkiego, który jest w gruncie rzeczy najbardziej upośledzonym gatunkiem ssaków. Jedynie wiara w siły wyższe od ludzkich stawia nas na nieco wyższym poziomie. Osobiście jestem zdrowa na ciele i umyśle i absolutnie wierzę w te - jak powiadasz "fanaberie", gdyż mój umysł potrafi wyjść nieco poza ramy, które byłaś łaskawa wytyczyć. Jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie wtrącaj się!!!
    • Gość: Taki sobie gościul Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.10, 22:38
      Jak widac ostre domaganie się kontaktu do Pani Leny zakończyło się obrazą i
      opuszczeniem wątku. Jak myślicie, kto za tym stoi?
      Gdyby tak każdego tutaj jasnowidza czy wróża poprosić o chociażby częściowy
      adres i przedstawienie się, skończy się tak samo. Tylko uczciwi i prawdziwi nie
      mają nic do schowania!!!!!! Szkoda, że tyle hien tutaj przychodzi, zamiast
      prawdziwych forumowiczów.Mam na myśli jednostki co tutaj reklamują, ale niestety
      POWIETRZE.
      • Gość: kkkkkk Re: Lena Loliszwili-mistyk uzdrowicielka jasnow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.11, 20:45
        Forum ok, ale pan Jurek jest z deka wkurzający!!!
        "Nie mogę udostepnic telefonu....to tajne...przez poufne....zadzwoń do mnie..... itd." Panie Jurku proszę tu już wiecej nic nie pisać bo nie ma Pan nic do powiedzenia, powtarza sie pan jak zdarta płyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Forum jest dla ludzi by wymieniali sie informacjami, a Pan tu nic nie wnosi.

Oficjalnie WYPRASZAM Pana Jurka z forum :P
        • Gość: jurek Re: odpowiedz dla goscia kkkkkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.11, 11:21
          Odpowiedz jurka dla gościa kkkkk , Drogi gościu kkkkkk wyprosić to ty możesz sam siebie !!!! kim ty jesteś że wydajesz taki osąd ???? , nie masz tyle odwagi żeby napisać swoje imię a stawiasz swoje wywody i osady !!! Mylisz się i to bardzo pomogłem osobom które potrzebowały pomocy w kontakcie z panią Lena Loliszvili , i nikt tego do dziś nie neguje .Jak możesz oceniać i wypisywać takie bzdury !!! .Widzę ze życie nie nauczyło cię jeszcze pokory i wiary . Ja podałem mój numer telefony i adres , czy to za mało ???? . Nie robię tego dla żadnego biznesu , tylko dla tego iż wiem czym jest walka o życie !!!.
          Spróbuj sam z innego źródła poszukać kontaktu do Pni Leny , powodzenia tylko nie dzwoń do mnie . Przecież w internecie jest tak dużo napisane o kontakcie do Pani Leny !!! . Nie jest sztuka wypisywać bzdury tak jak ty ,lecz sztuka jest upublicznić swoje dane dla pomocy innym , tak jak ja zrobiłem .Drogi gościu kkkkkk jeśli uda ci się spotkać kiedyś z Panią Lena , nie zapomnij jej powiedzieć tego co napisałeś na tym forum na mój temat . Pani Lena sama ci prosto w oczy jakim jesteś człowiekiem , zapewniam cię ze pani Lena widzi rzeczy o których ty nie masz zielonego pojęcia !!!!.Powodzenia Jurek
            • infooooo Re: Relacje uzdrowionych 26.02.11, 20:06
              Nigdzie nie poczytasz bo takich nie ma.Żeby się leczyć u tej Pani trzeba dojechać a jak ktoś jest w stanie dojechać tzn,że jest zdrowy więc nie ma co leczyć ( w razie czego można wmówić jakieś dolegliwości i potem mówić,że się uzdrowiło kogoś ),zaś ci którzy nie wychodzą z domu nie mają szans żeby się ta Pani nimi zajęła.
              • Gość: aleksander Re: Relacje uzdrowionych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.11, 21:21
                Takich ludzi co uleczyła Pani Lena jest bardzo dużo , tylko żadna z tych osób nie wypowiada się na ten temat na żadnym forum ,gdyż boją się o to że gdy wiadomość się rozniesie , to mogą mieć wielki problem z dostaniem się do Pani Leny ze względy na dużą ilość chorych .Przeczytaj niektóre wpisy to się dowiesz . Co do dojazdu do chorych jak wyobrażasz sobie wyjazdy Pani Leny która i tak jeździ non stop po całej europie . Strasznie dużo na tym forum ludzi którzy stawiają żądania do Pani Leny ,a sami kompletnie nic nie robią , niestety tylko nielicznym którzy wieżą i szukają otrzymują ten dar od Pani Leny .
                • infooooo Re: Relacje uzdrowionych 27.02.11, 11:29
                  >tylko żadna z tych osób nie wypowiada się na ten temat na żadnym forum ,gdyż boją się o to >że gdy wiadomość się rozniesie , to mogą mieć wielki problem z dostaniem się do Pani Leny

Co za bełkot - jak są uzdrowieni to czego się boją ? po co mają znów iść do pani Leny?
                  • Gość: jurek Re: dla kkkkkl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.11, 20:33
                    Drogi niedowiarku kkkkkk , bełkot to siejesz tylko ty , jak możesz wydawać samosąd na temat Pani Leny , nie dość że wypowiadasz się na temat którego nie znasz i na pewno cię nie dotyczy , z pewnością nie potrzebujesz pomocy !!! , ludzie chorzy nie wypisują takich głupoty , co zrobisz gdy lekarz powie ci( przykro mi lecz obecna medycyna jest taka że nie możemy panu pomóc i wypisujemy pana do domu lub hospicjum , pozostało panu max 2 miesiące )!!!! . Czy w takiej sytuacji również będziesz się wymądrzał . Życie uczy i doświadcza człowieka , lecz ty chyba zbyt mało przeżyłeś i doświadczyłeś i najwyraźniej nie wiesz ci to znaczy żyć i cieszyć się każdym następnym dniem .
                    • z2009 Re: dla kkkkkl 28.02.11, 15:05
                      I znów ten sam tekst - 0 konkretów
                      Dziwne,że tylko Pan Jurek mówi o jej cudownych dokonaniach a innych wypowiedzi jakoś brak zwłaszcza tych uleczonych.Internet jest wielki ale zero jest śladów nim pacjentów uzdrowionych przez panią Lenę.
                          • infooooo Re: dla kkkkkl 14.03.11, 13:52
                            >Panie Jurku szkoda dyskutować z tymi ludźmi. Jak jest wiedzą tylko Ci, którzy spotkali się z >Panią Leną

No niektórzy nie mogą się spotkać bo nie wychodzą z domu - Ci co mogą się spotkać i jeżdżą na 2 koniec Polski są zdrowi moim zdaniem,więc zdrowych może uleczyć nawet hydraulik.
                            • Gość: andrzej Re: dla kkkkkl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 19:25
                              Twoim zdaniem zdrowych może leczyć hydraulik? . Wiec spróbuj leczyć tych zdrowych , oby ci ktoś rury na głowie nie wykręcił za takie leczenie . Zanim coś napiszesz to się zastanów , nie kuś losu bo możesz pewnego dnia się zdziwić i wtedy nie będziesz taki wylewny w pisaniu o Pani Lenie . Andrzej
                              • Gość: izka Re: dla kkkkkl IP: *.centertel.pl 15.03.11, 21:30
                                czytam i czytam to wszystko i brak mi słów. Faktem jest ze dzwonilam do pana J. i nic, że to niby ma te namiary i nie ma,po trzecim telefonie dalam spokój i sama doszłam jak znaleźć kontakt do pani L., udałao sie. Faktem jest że za wizyte nic nie bierze, ale kazdy jest normalny i coś daje. Problem jest gdzie indziej:pani Lena jest niesamowita ale trzeba sie liczyc ze zwrotem kosztów za jej przyjazd-a to są niezłe kwoty.
                                • Gość: andrzej Re: dla iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.11, 20:28
                                  Ładnie tu opisujesz Iza , lecz nie wieże w twoją historyjkę że jurek po twoich 3 telefonach nie skontaktował cie z Panią Leną ! . Pomógł mi wielu innym i oby robił to dalej , bo po tych wypowiedziach na tym forum , powinno mu się przestać chcieć pomagać . Poza tym pani Lena nigdy nie jeździ do jednej osoby tylko do kilku żeby zmniejszyć koszty chorych do przyjazdu, może napiszesz kiedy to widziałaś się z Panią Lena i tyle zapłaciłaś ? . Co do kosztów niestety samochody nie jeżdżą na wodę i dla czego Pani Lena miała by to finansować , lecz jeśli mówisz o kosztach to może napiszesz prawdę ile to cię kosztowało napisałaś ( niezłe kwoty) . Napisałaś że Pani Lena jest niesamowita lecz trzeba liczyć się ze zwrotem kosztów ! Zapytam Panią Lenę na pewno się ucieszy z tych bzdur co tu wypisujesz . Nie zapomnij przekazać namiaru do pani Leny , bo ktoś cię o to prosił . Może kontakt który dasz do pani Leny będzie bardziej prawdziwy niż te bzdury które opisałaś.
                                  • Gość: Hall Re: dla iza IP: *.wroclaw.mm.pl 16.03.11, 20:44
                                    Adrzejku - też dzwoniłem i pisałem do pana Jurka i nici z kontaktu do p.Leny

>Napisałaś że Pani Lena jest niesamowita lecz trzeba liczyć się ze
                                    > zwrotem kosztów ! Zapytam Panią Lenę na pewno się ucieszy z tych bzdur co tu wy
                                    > pisujesz
                                    >Poza tym pani Lena nigdy nie jeździ do jednej osoby tylko do
                                    > kilku żeby zmniejszyć koszty chorych do przyjazdu, może napiszesz kiedy to wi
                                    > działaś się z Panią Lena i tyle zapłaciłaś ?

A to co za darmo jeździ?-coś przeczysz sam sobie,jedno zdanie zaprzecza drugiemu ale tak to jest jak się pisze na haszu.
                                    • Gość: andrzej Re: dla iza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 20:29
                                      Droga Izo napisz na tym forum ile zapłaciłaś Pani Lenie i kiedy doszło do spotkania z Panią Leną .,no i podobno masz kontakt z Panią Leną . Napisz wiec jakiś kontakt do Pani Leny , przecież napisałaś że kontaktowałaś się lub widziałaś się z Panią Leną . Postaraj się odpowiedzieć na te pytania , to może inni z tego skorzystają . Ja ci uwierzę gdy zweryfikuje to co napiszesz z Panią Leną , gdyż ja znam dobrze Panią Lenę .
                                      • Gość: Oszukany Podle sku..wiale blazny IP: 208.77.23.* 04.04.11, 23:27
                                        UWAGA

PAN JUREK ANDRZEJ TO SĄ PSYCHICZN ZDEGEROWANE PODLE KREATURY,CZERPIĄCE SATYSFAKCJĘ JAK Z CZYTANIA OPISÓW LUDZKICH NIESZCZĘŚĆ.NIGDY NIE DALI NIKOMU KONTAKTU DO PANI LENY.LUBIĄ JAK SIĘ DO NICH DZWONI,PISZE PO SETKI RAZY I OPOWIADA O NIESZCZĘŚCIACH.NAPAWAJĄ SIĘ CZYIMŚ CIERPIENIEM.TO SĄ
                                        ZDEGEROWANE LUDZKIE MUTANTY DAJĄCE ZŁUDĄ NADZIEJĘ CIĘŻKO SCHOROWANYM LUDZIOM.PRZEZ TYCH SK..SYNOW STRACIŁEM MNÓSTWO CZASU.NIE POLECAM NIKOMU.ZDYCHAJCIE PODŁE PLUGAWE KREATURY.
                                        • Gość: JUREK odpowiedz dla gośc " oszukany" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.11, 20:59
                                          Drogi gościu wyzywasz i przeklinasz mnie i innych uczciwych ludzi, pytam dla czego ?, co ja ci takiego zrobiłem ?. Dałem wszystkim szanse na kontakt z Panią Lena . I za to mnie mieszasz z błotem !!! . Twoje oszczerstwa są tak ohydne i świadczą tylko o tym jakim jesteś złym człowiekiem !!!. Gdzie i kiedy straciłeś tyle czasu w oczekiwaniu na kontakt do Pani Leny ? .Nie znasz mnie i nigdy mnie nie prosiłeś o to bym pomógł ci w uzyskaniu kontakt z Pani Leny!!! . Ja mam kontakt do Pani Leny lecz jest to mój prywatny kontakt do Pani Leny . Wszyscy uważają że muszę udostępnić telefon do pani Leny . Nic bardziej mylnego ,Pani Lena nie pozwoliła udostępniać telefonu . Jeśli ktoś poprosi to przekazuje Pani Lenie jego prośbę , lecz trzeba się trochę wysilić . Nie wszystkim jest dane spotkać się z Panią Leną , ci co bardzo wieżą i maja trochę pokory zawsze się spotkają . Nie należy winić wszystkich za to że jest się chorym . Ja nie zajmuję się wyszukiwaniem chorych do Pani Leny , tylko przekazuję prośbę chorej osoby o spotkanie do Pani Leny , jeśli ktoś mnie o to poprosi .Jeśli komuś nie pasuje moja dobrowolna pomoc w kontakcie do Pani Leny , to powinien sam i innych osób znaleźć kontakt do Pani Leny . Drogi gościu jak się zwiesz " oszukany " pani