Dodaj do ulubionych

Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew)

IP: 80.51.83.* 23.05.10, 23:08
Witam. Czy ktoś z Was był u wróżki z okolic Garwolina (Żelechów,
Jarczew). Proszę o opinie i komentarze na jej temat. Słyszałem o
Niej od znajomych i wybieram się wkrótce. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Igor Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 80.51.83.* 23.05.10, 23:12
      Pilnie proszę o opinie. Pozdrawiam
      • Gość: Lusi Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.centertel.pl 02.01.11, 12:36
        JA BYM POPROSIŁA O KONTAKT DO TEJ WRÓŻKI Z ŻELECHOWA NA ULICY TRAUGUTTA - to cyganka wróżąca z kart - o ile dobrze pamiętam pani Ewa - byłam u niej - była REWELACYJNA !!!! Wszystko to były strzały w dziesiątkę, zarówno z przeszłości jak i z przyszłości, wszystko mi się sprawdziło co mi powiedziała,aczkolwiek straciłam z nią kontakt bo gdzieś chyba za granice wyjechała na jakiś czas, a ja po ostatniej przepowiedni która mi sie znowu sprawdziła miałam tak dość że zadzwoniłam do niej i powiedziałam że nie wiem czy chce do niej jeszcze przyjeżdżać...ale teraz czuje ogromną potrzebę !!!
        Jeśli ktoś ma kontakt to bardzo proszę o namiar:
        lusi25_1975@o2.pl

Z góry dziękuje
        Pozdrawiam i wszystkim życzę więcej szczęścia w życiu :)))
      • ewa2270 Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 21.10.14, 22:40
        Prosze o kontakt do wróżki pani Leokadii z Żelechowa ... Czy ktos moze mi podać evaryst@op.pl z góry dziekuje...
      • misi87 Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 15.03.15, 01:17
        Witam , wlasnie czytalam wszystkir komentarze i tez chce sie podzielic bo dzis bylam u tej wrozki powiem wam tak, ze to co ona mowila o przeszlosci i terazniejszosci to traf 100% bo nie da sie fizycznie jakos zgadnac czy cos, absolutnie bez szans by mogla ze mnie to wyciagnac bo geby nie otworzylam, Na temat przyszlosci to sie okaze ale uwazam jesli osoba ma dar zobaczyc twoja przeszlosc to zobaczy wiec i przyszlosc. Nie jestem z tych co reklamuje wrozek oraz nie jestem fanka takich rzeczy bo mysle ze ogolnie to nie owinno sie chodzic do wrozek chyba ze juz nie radzisz totalnie z sytuacja ale polecam, ta pani jest naprawde warta tego zeby do niej przyjechac.
    • Gość: Igor Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 80.51.83.* 24.05.10, 08:43
      Dodam jeszcze, że jest to ponoć starsza kobieta i wróży za 40
      złotych. Podobno jej słowa są jak wyrocznia (z tego forum był taki
      wpis). Ktoś u niej był, jakie wrażenia?
      • Gość: m Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.10, 09:17
        byłam jest dobra
    • zzuuza Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 24.05.10, 13:06
      ja nie byłam, ale wybrałabym się chętnie, mozesz podac mi jakieś namiary, może
      byc na priv.
      pozdrawiam
      • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.nyc.res.rr.com 27.02.14, 03:48
        ja byłam i moi znajomi i wszyscy zadowoleni wróżka Leokadia żelechów ul. Traugutta 36
    • Gość: Igor Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 80.51.83.* 24.05.10, 18:00
      I jak? Ktoś był???
      • Gość: Mm Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 26.05.10, 18:23
        Ja byłam w październiku ubiegłego roku. Wielu moich znajomych Ją
        zachwalało dlatego się do Niej wybrałam. Jeżeli chodzi o przeszłość
        i teraźniejszość to trafiała w dziesiątkę. Z przyszłością nie za
        bardzo Jej wyszło ponieważ wróżyła mi szybki ślub z facetem z którym
        się wtedy spotykałam ale niestety już nie jesteśmy razem.
    • Gość: Mm Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 26.05.10, 18:40
      To jeszcze raz ja. A co słyszałeś o tej wróżce od znajomych?
      • zzuuza Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 27.05.10, 09:37
        hej. mozecie mi dac jakis namiar na tą Panią?
        • Gość: Mm Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.10, 10:34
          Jarczew to niewielka wioska. Pytaj o Panią Anię - mieszka w małym
          białym domu pod lasem. Nie wróży w weekendy i wieczorami też
          niechętnie.
        • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.chello.pl 27.05.10, 20:07
          Zuzza podaj maila
    • Gość: AA Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.10, 14:57
      Też jestem ciekawa opinii na temat tej wróżki.
    • Gość: Adam Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 178.56.138.* 27.05.10, 18:47
      Cześć Wam. Chętnie wybrał bym się do tej wróżki do Jarczewa. Może
      ktoś z Was już u Niej był i mogli byście podzielić się opiniami na
      Jej temat. Pozdrawiam:)
      • Gość: Igor Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 80.51.83.* 27.05.10, 20:34
        Byłem u tej wróżki z 2 dziewczynami. Dziewczyny były zadowolone,
        jednak ja nie byłem. Prawdziwa wróżka nie powinna zadawać pytań, co
        najwyżej czy fakt miał miejsce i mam przeczucia, że dziewczyny po
        trochu się wygadały i wróżka stworzyła niesamowitą historię. Ja
        wszedłem i oczywiście pierwsze rzecz jaką mi powiedziła - widzę
        sprawy urzędowe/sądowe i było mów, mów mi prawde, ja tylko coś
        nabąkiwałem tak albo nie, nie dwałem wróżce podstaw, żeby usnuć
        niesamowitą historię, dlatego nic się od niej nie dowiedziałem.
        Wróżka wróży z 24 kart zwykłych i palcem liczy ilość kart w
        poszczególnym układzie (ma ok 70lat) - to trochę za mało. Powiem Wam
        tylko tyle, nie dowiedziałem się nic, a wróżka próbowała zgadywać.
        Zapytała się czy mam żonę, ja odpowiedziałem, że nie, 60% jej pytań
        było na nie z mojej strony. Jestem totalnie niezadowolony i chyba
        już nigdy więcej nie pojade do Żelechowa. Do koleżanek powiedziałem
        po ich zadowoleniu, że byliśmy u innych wróżek, bo one zadowolone, a
        ja nie. Przed wróżką wiedziałem tyle co po wyjściu od niej.
        Pozdrawiam
        • Gość: Mm Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.10, 09:00
          Ja też miałam wrażenie, że ta wróżka strzela pomysłami i obserwuje
          czy trafiła. Jednak faktem jest, że kilka stwierdzeń było bardzo
          trafionych i nie sądzę aby mogła się tego domyślić obserwując moją
          reakcję.
    • Gość: Piotr Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 178.56.143.* 29.05.10, 16:13
      Może jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą wróżką?
      • Gość: Piotr Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.10, 11:47
        Ponawiam pytanie. Czy ktoś z Was był u wróżki w Jarczewie? Możecie
        podzielić się opiniami na Jej temat?
        • Gość: ewelina Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.147.113.105.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.06.10, 20:00
          byłam u tej wróżki.faktycznie o terażniejszosci mówi bez pomyłek,co
          do przyszłości to pierwsza rzecz juz sie sprawdziła
          • Gość: tipowg Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.tktelekom.pl 06.06.10, 15:57
            witam. jak mozna to poprosze o numer telefonu do niej tipowg@poczta.fm
          • Gość: Izka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.10, 12:13
            ja teży byłam u tej wróżki. to co mi powiedziała na mój temat i o
            mojej przeszłośc - szok! ta kobieta niewątpliwie ma jakiś dar.
    • Gość: ewelinka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 194.247.0.* 05.07.10, 09:52
      poproszę o tel do niej na emaila ewelinka.bartczak@op.pl
      • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.tktelekom.pl 26.07.10, 08:35
        Czy ma ktoś nr tel do wróżki z Żelechowa? Bardo proszę o przesłanie
        na e-mail anusia189@vp.pl
        • Gość: aaaaaaaaaaa Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.10, 13:20
          podbijam wątek
    • Gość: Marta Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 25.07.10, 19:56
      Podbijam wątek. Jestem ciekawa Waszych opinii.
      • Gość: Mich Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.opera-mini.net 18.08.10, 10:28
        Bardzo proszę o namiar, mich-16@wp.pl chciałbym spróbować
    • Gość: ;-) Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 18.08.10, 19:53
      Byłam u niej ...i ona działa na tej zasadzie najpierw wypytuje się o
      znajomych i skąd się pochodzi...po prostu zbiera informacje i
      przekazuje je dalej ....ja nazwałabym to tak typowa plotkara... nie
      polecam. Najlepsza jest Żelechowie cyganka . Polecam
      • Gość: gosc Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 19:56
        To tam dwie osoby wroza, dziwne.
        • Gość: ;-) Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 18.08.10, 20:20
          nie jedna w Jarczewie zwykła osoba a druga w Żelechowie cyganka tą
          polecam.
          • Gość: Edzia Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.ip.telfort.nl 18.08.10, 20:35
            Gdzie dokladnie w Zelechowie ta cyganka? Jakies namiary?
            • Gość: ;-) Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 18.08.10, 21:46
              mieszka na ul Traugutta.
            • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.nyc.res.rr.com 27.02.14, 03:57
              Żelechów ul Traugutta 36 mieszka w żółtym domu byłam i polecam
              • ewa2270 Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 21.10.14, 22:49
                A masz fo nie telefon Aniu??? Jak mozesz to poprosze evaryst@op.pl z góry dziekuje...
          • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.10, 00:03
            a sluchajcie, jak to jest z ta cyganka w zelechowie? wiadomo tyle ze mieszka na
            ulicy trauguta... a jakies konkrety? jak wyglada mieszkanie? czy trzeba sie umawaic?
            • Gość: Ala Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.10, 10:15
              Ja też kiedyś byłam u tej Pani w Jarczewie i pewnie też miała gorszy dzień bo nic z tego co mi przepowiedziała nie
              spełniło się. I oczywiście był wywiad ale widocznie nie trafiony.
            • lwi2 Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 02.09.10, 18:10
              Ha, bylam, miłe było to spotkanie, dawno już, mówiła na pewno to co ja chciałam usłyszeć, czyli
              czytała w moim myślach. Ponieważ mówiła po mojej myśli to taki skutek, że do innej nie pójdę już,
              po co, czekam aż się spełni co powiedziała, nie spełnia się bo wciąż nie mogę w to uwierzyć, cóż
              nie jestem optymistką.

forum.gazeta.pl/forum/f,99202,Forum_o_zywiolach.html
              • Gość: Milena Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.10, 08:28
                Ja też byłam kiedyś u tej wróżki. Jak na razie Jej przepowiednie sie nie sprawdziły. Ciekawe jak daleko w przyszłość wybiegają takie wróżby? Może ktoś z Was wie?
            • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.nyc.res.rr.com 27.02.14, 04:02
              żelechów ul Traugutta 36 mieszka w żółtym domu byłam i polecam trzeba się umawiać ale czasami się trafi do południa że nie ma nikogo to przyjmie po południu jest gorzej
      • Gość: mika do ;) IP: *.chello.pl 21.08.10, 13:28
        Korzystałaś z cyganki? Dużo Ci się sprawdziło? Pozdrawiam
        • Gość: ;-) Re: do ;) IP: *.lukman.pl 21.08.10, 22:06
          Prawie wszystko z jednym małym wyjątkiem ona nie robi tzw wywiadu
          jestem z niej bardzo zadowolona;-)
      • Gość: aga Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.146.112.61.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.10.10, 21:42
        czy mógbys dać na nia namiary
        • Gość: magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 178.56.141.* 17.10.10, 17:01
          może ktoś podać nr telefonu tej pani? z góry dziękuję
          • Gość: ania Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.nyc.res.rr.com 27.02.14, 04:07
            żelechów ul traugutta 36 ( żółty dom ) nr tek.257541496 jak wróży nie odbiera
            • Gość: gość Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 07:58
              Widać Aniu,że ta wróżka u której byłaś mocno Ci zaszkodziła.Wrzuciłaś 5 reklam w niecałe 20 minut i to o porze gdzie ludzie spokojnie śpią. Zapewne masz podrażniony układ nerwowy,natłok myśli w głowie bo nie widzisz co piszesz, jak piszesz no i spać nie możesz.
    • Gość: Magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.10, 08:37
      A ja słyszałam na Jej temat tyle pozytywów od znajomych. Dziwne...
      • Gość: ;-) Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 19.08.10, 15:24
        Ja na jej temat również tylko ona najpierw przeprowadza tzw wywiad a
        póżniej na podstawie tego wrózy ....róbcie jak uwazacie
        • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.08.10, 11:14
          to mamy do wyboru dwie mozliwosci..albo cyganka albo wrozka... jak to sie
          przedstawia cenowo? moze za jednym razem pojsc do jednej i drugiej i wtedy
          porownac czy mowia prawde czy nie?
          • Gość: ;-) Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 23.08.10, 19:10
            ceny są podobne czyli 40 zł. może się powtarzam ale wolę cygankę. jest
            bardzo miła i nie robi wywiadu tak jak ta z Jarczewa
            • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.08.10, 20:50
              a cz mozliwe jest ze jedna z nich nie chciala pieniedzy a poprosila tylko o np
              czekolade? znajomy byl i powiedzial ze nie chciala pieniedzy a czekolade.....
              • Gość: w Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.146.164.140.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.08.10, 22:12
                Byłam u wrozki z jarczewa i u cyganki.Cyganka to wielka
                porazka,powiedziala ze moj maz lubi wypic a on od 5 lat ani razu nie
                wypił- nawet piwa,wtedy odpowiedziala ze szykuje mi sie pewnie
                wesele na ktorym bedzie duzo alkoholu.Zaliczyla wiele wpadek nie
                orientuje sie ani w terazniejszosci a napewno nie w przyszlosci.To
                typowa naciagaczka tak jak wiekszosc cyganek.
                • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.08.10, 22:59
                  mocne slowa....
                  a jesli o te cyganke to gdzie dokladnie mieszka? to ze na ul trauguta to juz
                  pisalo, a dokladniej?
                  wychodzi na to ze lepsze bedzie Pani ania?
                • Gość: Magda Re: do w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.10, 09:54
                  A co sądzisz o tej wróżce z Jarczewa?
                  • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.08.10, 10:47
                    ta wrozka z Jarczewa to chyba Pani Ania,mila. ja raczej do niej sie wybiore.
                    blizej mam i ma dobra opinie... tylko nie wiem dokladnie jaki ma domek,... i
                    pewnie bede pytac o nia ludzi :|
                    • Gość: aaa Re: do w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.10, 10:55
                      Jak już będziesz po wizycie to daj znać jak wrażenia.
                      • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.08.10, 13:05
                        jak trafie do niej i przezyje to na pewno napisze ;)
                        • Gość: aaa Re: do w IP: *.cdma.centertel.pl 29.08.10, 12:30
                          Mieszka w takim małym białym domku pod lasem. Napewno trafisz.
                          • Gość: w Re: do w IP: *.147.228.75.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.08.10, 22:43
                            w zólty domu z brazowa dachówka jadac od strony zelechowa po prawej
                            stronie po lewej bedzie las,ale wczesniej trzeba zapisac sie tel
                            poniewaz ma duzo klientow umowionych co godz
                            • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.10, 22:55
                              hmm... moj chlopak byl u niej,powiedziala mu ze jak wyjedzie na wakacje to tam
                              pozna kogos w dziwnych okolicznosciach... no i tak bylo...
                              nie wiem... a moze podswaidomie znalazl sobie kogos?
                              sorki, to nie forum sercowe...w kazdym razie jakis tam dar ma.. a ja wybiore sie
                              do niej w tym tygodniu najpewniej...
                              • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.10, 22:59
                                trzeba sie zapisac? chyba nie..on sie nie zapisywal....
                                poza tym jak ktos obcy moze zapisac sie telefonicznie jak nie ma nr telefonu?
                                nie sadze zeby go tak chetnie rozdawala...
                                • Gość: wN Re: do w IP: *.146.173.51.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.09.10, 18:10
                                  Nikt obcy do niej nie jezdzi bo niby z kad ma namiar.Przyjezdzaja
                                  osoby majace adres i nr od znajomych ktorzy wczesniej byli a Ci z
                                  kolei daja nr i adres nastepnym.Oczywiscie mozna przyjechac w
                                  ciemno,jesli ma wolna godz to przyjmie ale robi to niechetnie i
                                  raczej wtedy jest niemila.w sobote nie polecam jechac w ciemno
                                  poniewaz pod jej domem jest sznur samochodow no chyba ze ktos chce
                                  czekac 5 godz
                                  • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.09.10, 18:45
                                    owszem, macie racje. trzeba sie zapisac wczesniej. bylam u niej dzis, bez
                                    zapowiedzi. miala wolna godzine i mnie przyjela, pojeczala pod nisem ale nic
                                    konkretnego..
                                    faktycznie,duzo wypytywala.... i probowala trafic w odpowiedzi i obserwowala.
                                    moze tez dalam sie jej troche podpuscic... ale ogolnie powiem ze dobrze mowila.
                                    nie wiem czy zna juz na tyle ludzi by przewidziec co i jak bo w sumie wiedzialam
                                    to co mi powiedziala.ja tylko przytakiwalam...
                                    o przyszlosci w zasadzie nie wiele mowila. tylko o szkole i o chlopaku takie
                                    tam co rzeczywiscie miala racje...
                                    bylam, upewnilam sie co do przeczuc... i nie wiem co dalej....
                                    • Gość: w Re: do w IP: *.146.167.201.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.09.10, 22:17
                                      Ja bym tego nie nazwala wypytywaniem raczej naprowadzaniem.jak
                                      rowniez moge to stwierdzic z cala pewnoscia pani Ania ma gorsze i
                                      lepsze dni.podczas tych lepszych moze nawet opisac jak wyglada osoba
                                      o ktora pytamy i czy jest od nas mlodsza lub starsza podczas tych
                                      gorszych gubi sie i trzeba ja naprowadzac
                                      • Gość: ja Re: do w IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.09.10, 23:16
                                        wiec smialo moge stwierdzic ze to byl jej gorszy dzien....moze przez pogode?
                                        nie mam nic do niej.... pewnie za rok tez do niej sie wybiore jak nie
                                        wczesniej.... mozna to nazwac naprowadzaniem, w porzadku... nie powiem bo byly
                                        informacje istotne co powiedziala....ale na moja glowe da sie to logicznie
                                        wytlumaczyc....
                                        pytanie czemu poszlam skoro tak uwazam? wlasnie poszlam po odpowiedz w tej
                                        sprawie.... niestety nie mozna miec wszsytkiego.
                                        a moze pisze tak bo nie powiedziala mi tego co chcialam uslyszec albo czego sie
                                        spodziewalam...?
                                        nie zaluje i mimo wszystko moge ja polecic...
                                      • Gość: ANIA Re: do w IP: *.subscribers.sferia.net 10.09.10, 14:56
                                        WITAM!!POPROSZĘ NR.TELEFONU DO TEJ PANI Z JARACZEWA NA annasowinska3@tlen.pl
                                        z góry dziękuje
                                        • Gość: justi Re: do w IP: *.era.pl 12.09.10, 16:37
                                          ja też poproszę o namiar pieknaibestia@op.pl

pozdrawiam
                • Gość: riska Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.haye.cable.virginmedia.com 14.02.11, 15:52
                  posuchaj cos ci powiem ta naciagaczka jest moja babcia i ona nie jest jakas jasnowidzka ona zna znaczenie kazdej karty i stad muwi moze twuj mezus czasem pije a ty o tym nawet nie wiesz z reszta nie obchodzi mnie to chcesz wiedziec co cie czeka to poczytaj sobie Slowo Bozo tam nikt cie nie naciagnie tam bedzie czysta prawda co sie stanie.
                  • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.11, 07:52
                    byłam u tej pani w jarczewie i jest naprawdę niezła
                • Gość: klientka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neanet.pl 13.04.12, 11:00
                  To co piszesz swiadczy o tym, ze cyganka jest dobra. Wnioskuje ze twoj maz nie pije od 5 lat bo ma problemy z alkoholem, no nie? inaczej tak by sie nie pilnowal i ty bys tak tego nie podkreslaa ze nie pije od pieciu lat. . I ona to zobaczyla, ze ma problem z alkoholem, to jest choroba z ktorej sie nie da wyleczyc i taka sklonnosc juz ZOSTAJE DO KONCA ZYCIA I JEST DOBRA WROZKA, jesli to od razu zauwazyla A potem zapewnie ostrzegla cie, ze bedzie wesele niedlugo na ktorym bedzie duzo alkoholu. Powinnas jej za to pocdziekowac, ze cie ostrzegla a nie wmawiac sobie ze problemu maz nie ma bo od pieciu lat nie pil. Nie na TYM SZTUKA POLEGA ZEBY oiszukiwac sie ze problem juz nie istnieje a taki prpblemn istenie i bedzie istnial juz zawsze.
                  • Gość: klientka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neanet.pl 13.04.12, 11:06
                    'w ten post o alkoholu napisałam do osoby ktora sie podpisala "w "i post był z sierpnia 2010 ale znalazł sie nieco ponizej ,
            • Gość: martita Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 09:30
              Witam, czy moge prosic na maila sanderkaa@o2.pl numer konkatkowy do cyganki z Żelechowa? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)
              • Gość: majka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.11, 08:42
                też słyszałam, że ta z Żelechowa jest dobra. Osobiście byłam u wróżki w Jarczewie ale jak na razie nic z jej przepowiedni sie nie sprawdziło:(
    • Gość: zzz Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 12.09.10, 17:39
      Byłam u tej pani i wydaje mi się, że nie warto. Nic z Jej przepowiedni się nie sprawdziło. Szkoda czasu i kasy.
    • Gość: magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 178.56.128.* 18.09.10, 10:45
      Byłam u Pani Ani. Jedno co mogę stwierdzić z całą pewnością to, że zna się na ludziach - jest świetnym psychologiem. Co do przyszłości to wątpię żeby kto kolwiek ją znał ale czas pokaże, chociaż mało prawdopodobnym jest że moje życie ułoży się wg schematu Pani Ani. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)
      • Gość: ola Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 08:24
        Też wybieram się do Pani Ani. Zobaczymy co mi powie.
        • Gość: ola Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.10, 08:33
          Byłam i powiem Wam, że rozszyfrowała mnie w minutę. Nie wiem jak to możliwe ale Ona jest niesamowita.
          • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.147.111.72.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.10.10, 23:25
            no tak w terazniejszosci jest swietna ale ciekawe czy z przepowiadaniem przyszłoosci tez jest taka dobra
            • Gość: ola Re: do ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.10, 08:24
              A byłaś u Niej? Ja słyszałam, że z przyszłości też jest dobra ale mi jeszcze nic sie nie sprawdziło.
              • Gość: ja Re: do ja IP: *.146.45.22.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.10.10, 21:20
                Tak byłam, 2 razy w tym roku,luty i lipiec
                • Gość: ola Re: do ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.10, 07:41
                  I faktycznie jest taka dobra. Czy sprawdziło Ci się coś z Jej przepowiedni?
    • Gość: izka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.10, 14:53
    • Gość: Agnieszka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 30.10.10, 14:55
      Byłam u tej Pani ok. rok temu bo słyszałam o Niej wiele pozytywów. Nie sądzę jednak aby jej wróżba mogła się spełnić.
      • Gość: Aneta Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 188.33.216.* 24.11.10, 12:52
        Bardzo proszę o kontakt do wróżki z Żelechowa, chodzi mi o starszą panią, która mieszka w bloku. aneta551@op.pl
        • Gość: Justyna Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.aster.pl 29.11.10, 12:23
          a mogła bym prosic równiez o kontakt do te wrózki ?? tronia14@poczta.fm
          • Gość: magnus Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 46.113.125.* 04.12.10, 17:59
            bardzo proszę o kontakt do wróżki cyganki
            z Zelechowa i z Jarczewa magnus76@wp.pl dziękuję i pozdrawiam
            • Gość: Gosc Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.10, 23:19
              Wrozylem u tej Pani w lipcu, wrozy ona za 40 zl.
              Do dnia dzisiejszego, a jej wrozba mila i wrozba i mila osoba, bo taka byla, wrozy z kart klasycznych, jej przepowiednia ma siegac do 6 miesiecy zupelnie sie nie sprawdzila, moze jeszcze cos mnie zaskoczy, ale w to watpie.
              Wszak prawie miesiac do konca........
              Jesli tak sie stanie, to dam znac.
              • Gość: magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 05.12.10, 16:29
                ja wróżyłam sobie u pani w jarczewie ponad rok temu i nic się nie sprawdziło. Chyba nie jest tak dobra jak o niej pisaliście.
                • Gość: ola Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.10, 10:05
                  a jest w ogóle ktoś, komu jej wróżby się sprawdziły???
                  • Gość: gosc Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.147.241.196.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 21:44
                    scpojechałam w lutym do Jarczewa.najwazniejsza była dla mnie wrózba dotycząca mojej córki gdyż miała problemy ze zdrowiem,kilku lekarzy wydało opinie o natychmiastowej operacji reki mojej córki w 2 miejscach,przedramie i nadgarstek.czekałm wtedy na umówioną wizytę u ortopedy a raczej na uzgodnienie terminu operacji.Pani Ania powiedziała że widzi młoda dziewczynę ze stanem zapalnym w organizmie,pomyslałam o córce bo to była przyczyna jej choroby ale dodała szybko że wszystko bedzie dobrze skończy sie na zabiegach.Z wielkim niedowierzanim zapytałam sie jeszcze raz czy napewno beda to zabiegi.Znowu powiedziała ze nie bedzie żadnego problemu.Wtedy pomyślałam że to wielka oszustka i nawet nie pamietam reszty wrózby.Za kilka dni nadeszła wizyta u lekarza,uprosiłam o rehabilitacje.Zgodził sie bo to kasa dla niego ale zaznaczył że to nic nie da,ja natomiast zyskałam 3 miesiące na zdobycie nie małej kwoty pieniedzy.po 3,5 m codziennego jezdzenia na rehabilitacje poszłam na kontrole i odziwo wszysto wrociło do normy.Mineło juz kilka miesiecy i jest ok.
                    • Gość: Lusi Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.centertel.pl 02.01.11, 15:25
                      JA BYM POPROSIŁA O KONTAKT DO TEJ WRÓŻKI Z ŻELECHOWA NA ULICY TRAUGUTTA - to cyganka wróżąca z kart - o ile dobrze pamiętam pani Ewa - byłam u niej - była REWELACYJNA !!!!
                      Wszystko to były strzały w dziesiątkę, zarówno z przeszłości jak i z przyszłości, wszystko mi się sprawdziło co mi powiedziała,aczkolwiek straciłam z nią kontakt bo gdzieś chyba za granice wyjechała na jakiś czas...a ja teraz w nowym roku czuje ogromną potrzebę spotkania się z nią !!!
                      lusi25_1975@o2.pl
                      Naprawdę polecam u niej wizyte !!!!!!

Z góry dziękuje
    • Gość: magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.10, 07:48
      naprawdę myślicie, że jej wróżby mogą się sprawdzić???
      • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.11, 07:30
        Ja nie jestem co do niej przekonana. Moja wróżba się nie sprawdziła a minął już rok
    • Gość: Lusi Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.centertel.pl 02.01.11, 12:45
      JA BYM POPROSIŁA O KONTAKT DO TEJ WRÓŻKI Z ŻELECHOWA NA ULICY TRAUGUTTA - to cyganka wróżąca z kart - o ile dobrze pamiętam pani Ewa - byłam u niej - była REWELACYJNA !!!! Wszystko to były strzały w dziesiątkę, zarówno z przeszłości jak i z przyszłości, wszystko mi się sprawdziło co mi powiedziała,aczkolwiek straciłam z nią kontakt bo gdzieś chyba za granice wyjechała na jakiś czas...a ja teraz w nowym roku czuje ogromną potrzebę spotkania się z nią !!!
      lusi25_1975@o2.pl
      Naprawdę polecam u niej wizyte !!!!!!

Z góry dziękuje
      • Gość: ana Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 188.33.85.* 12.01.11, 09:23
        Ja też słyszałam ze jest dobra
    • Gość: aaa Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.11, 08:26
      ja uważam, że ta babeczka jest naprawdę dobra i warto sie do niej wybrać
      • Gość: KINIA Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.play-internet.pl 11.03.11, 21:27
        PROSZĘ O NUMER TELEFONU DO CYGANKI Z ŻELECHOWA NA ULICY TRAUGUTTA. SŁYSZAŁAM ZE JEST O WIELE LEPSZA OD WRÓŻKI Z JARCZEWA. CZY KTOŚ MOŻE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEN TEMAT? kindzia26@op.pl DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
        • Gość: kama Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.158.217.251.pat.umts.dynamic.eranet.pl 17.03.11, 18:44
          Wrózka z Żelechowa,cyganka jest zwykła naciagaczka. niestety jej wróżba sprawdza sie tylko tym osoba które duzo mówia czyli same opowiedza o swoim zyciu a musze powiedziec że cygankan jest bdobrym psychologiem a moze to tylko doswiadczenie zyciowe.ja nie odpowiadałm jej na zadne pytania wiec strzelala.w pewnym momencie mialam ochote rozesmiac sie jej w twarz z powodu jej przypuszczen
        • Gość: Iwona Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.centertel.pl 19.08.13, 12:37
          Hej!! Czy mogła bym prosić numer do cyganki z Żelechowa na iwonkaz1234@onet.pl Dziękuję!!!
    • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.11, 07:23
      • Gość: kora Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.158.217.251.pat.umts.dynamic.eranet.pl 17.03.11, 18:47
        co do wrozki z Jarczewa pani Ani nie wiem sama dlaczego ale jednym sprawdza sie w 100% a drugim nawet w polowie nie.
        • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.11, 14:06
          mi pani ania z jarczewa wróżyła rzeczy wtedy dla mnie nieprawdopodobne (omal nie roześmiałam się jej w twarz) a jednak wszystko zaczyna się sprawdzać. ona jest naprawdę niesamowita w co do tej pory sama nie wierzyłam
          • Gość: aaa Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 12:52
            byłam z koleżanką u tej cyganki na ulicy Traugutta i w porównaniu do wróżki z Jarczewa jest beznadziejna. mówi wszystkim to samo. szkoda kasy
            • Gość: ala Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.11, 10:26
              • studentwsptwp Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 07.10.13, 00:05
                proszę nr tel. na adres: studentwsptwp@o2.pl
                do wróżki cygnaki z Żelechowa ul.Traugutta
    • Gość: justka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 09.04.11, 16:56
      Witam. Podajcie mi proszę namiary na obydwie Panie, mam ochotę się wybrać. Z góry dziękuje
      agapasnik@poczta.fm
      • martynka19871 Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 15.04.15, 17:09
        moge prosic o numery do tych wrozek? mmartynka@o2.pl
    • Gość: magda Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.11, 07:42
      jak myślicie, która wróżka jest lepsza - ta z Jarczewa czy ta z Żelechowa z ul. Traugutta?
      • Gość: Endi Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 04.05.11, 14:26
        podajcie mi dokładny adres do wróżki z żelechowa chodzi o cygankie mieszkającą na ul. Traugutta..
        • Gość: Sylwia Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 04.07.11, 12:15
          Podajcie mi prosze dokładny adres do tej wrożki cyganki z Żelechowa wiem że mieszka na ul. Traugutta, lub podajcie mi nr.telefonu do niej na delfinek1@onet.pl. Z Góry Dziękuje.
        • Gość: annnnna Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 91.94.16.* 11.01.12, 12:47
          witam serdecznie. bylam u tej wrozki 2 razzy (zelechow) i z terazniejszoscia naprawde trafia bezblednie, nawet mowi pierwsze literki imion osob o ktorych opowiada!! wszystko co mi powiedziala to byla prawda! z przepowiednia na przyszlosc tez duzo rzeczy mi sie sprawdzilo. sa oczywiscie sprawy ktore wogole sie niesprawdzily ale to z mojego wyboru. nie posluchalam sie jej sugesti i nie wyszlo, zrobilam dokladnie na odwrot jak powiedziala i teraz zaluje!! powiem wam tak, powiedziala mi dokladnie ze "jakas Maria z rodziny bedzie miala cos z reka" moja babcia ktora ma wlasnie tak na imie zlamala reke" mi wywrozyla chorobe za okolo 4 misesiace siadlo mi zdrowie, nie wiedzialam co to jest, poprostu zle sie czulam, pojechalam kolejny raz, wtedy juz powiedziala mi ze widzi ze bede w szpitalu, za 3 tygodnie wyladowalam w szpitalu !! kiedy wychodzilam od niej z zlapala mnie za reke i powiedziala "dziecko nie wychodz wieczorami z domu" miala racje!!!!!!!!!!!! jest jeszcze duzo takich rzeczy ktore sie naprawde spelnily. wybieram sie kolejny raz poniewaz duzo sie u mnie pozmienialo, wiec zobzcze ci teraz mi powie. moze podpowie_ teraz sie poslucham . pozdrawiam
          • Gość: jadzia2504@o2.pl Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 31.135.16.* 01.02.12, 11:02
            podaj kochana numer telefonu do tej cyganki z żelechowa to dla mnie bardzo ważne!proszę i serdeczniez góry dziękuję.pozdrawiam
            • Gość: marta Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: 79.162.234.* 18.06.13, 11:50
              ja słyszałam o tej wrózce też , ze własnie tak dobrze wszystko mówi. a ile bierze za takie wiadomości?
          • Gość: ewela Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.lukman.pl 30.11.12, 15:33
            Ma ktoś tel. do wróżki z Żelechowa chodzi mi o cygankę mieszkającą na Traugutta.Mój mail anileve8@o2.pl
      • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.nipro.be 13.06.11, 16:15
        hej byłam u wrozki z Jarczewa i czułam sie jak na komisariacie!!!pytania, pytania i jeszcze raz pytania. generalnie poszłam tam w sprawie brata, który zaginąl prawie 6 lat temu. oczywiscie wrozka tego nie rozkmninila, wzielam ja pod pic pytajuac jak beda wygladaly moje relacje z bratem powiedziała, ze dobrze ;/ mowiła tez o terazniejszosci kicha totalana, nic sie nie sprawdzilo. generalnie moja Mama wyjechała za granice, oczywiscie jest to nieprawda. moja Ciotka była u cyganki, maskara tak samo. 2 tygodnie po spotkaniu z wrozka miała wypadek, problemy w pracy i wiele rzeczy o, któych ona nawet nie wspomniała... obydwie so sa do bani!!!
    • Gość: ju Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.play-internet.pl 06.05.11, 21:05
      Ja byłam jakieś 7 lat temu i to kilka razy, z mamą i koleżankami. Miałam kłopoty w związku, mój facet był w trakcie rozwodu z żoną, z którą nie układało mu się od dawna. Powiedziała mi, że wszystko się ułoży i że będę z tym mężczyzną. Uwierzyłam i zrobiłam z siebie kompletną idiotkę, opowiadałam o tym koleżankom, byłam zadowolona. Prawda okazała się brutalna. On miał już trzecią a ja wierząc w jej słowa, dalej dawałam się zwodzić. Szybko się rozwiódł a potem od razu ożenił z tą trzecią, mają już dziecko. To zdarzyło się wciągu kilku miesięcy i są od tej pory małżeństwem do tej pory. My rozstaliśmy się bardzo szybko. Cierpiałam przez niego, przez to co zrobił i jeszcze przez to, że przez nią uwierzyłam i skompromitowałam się przed ludźmi opowiadając o jej rewelacjach. Po tym zdarzeniu odwiedziałam ją po raz drugi, żeby sprawdzić co tym razem wymyśli. Powiedziałam, że nic sie nie sprawdziło a ona mi powiedziała, że baby to takie naiwne i zaczęła plotkowac o innej swojej klientce, lekarce ze Stoczka Łukowskiego, byłam w szoku. Jak już jej powiedziam, jaka jest prawda, ona rozłożyła karty i od razu wszystko to, co powiedziałam przed chwilą, widziała juz w kartach. Wycofała się z tamtej przepowiedni i zaczęła ściemniać na nowo. To oszustka i naciągaczka. W okolicach Łukowa, na Karwaczu, była napradwę dobra wróżka, ale niestety już nie żyje. Ta druga powiedziała mi wiele rzeczy, które się sprawdziły. Do Jarczewa nie warto jeździć nawet dla rozrywki.
      • Gość: edyta Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.cdma.centertel.pl 07.05.11, 17:23
        ja u niej nie byłam ale mnustwo moich koleżanek ją chwali za trafne wróżby. DZIWNE...
        • Gość: ju Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.play-internet.pl 08.05.11, 23:27
          Jedyne , co miało sens z tego, co mówiła, to ze bede miała syna z szatynem. Nie mam go do tej pory, ale wszystkie inne wrozki tez mi to mowia, wiec moze cos w tym jest. Tylko że tym szatynem najpierw mialbyc tamten facet z ktorym "rzekomo" mialam byc. Za drugą wizyta juz byl tylko szatyn i powiedziała wtedy, że to za wiele lat sie stanie a kiedy to nie wie. Reszta to byly same bzdury. Nie wiem, może ona na mnie nie działa po prostu, bo ogólnie wróżby mi sie sprawdzają u innych. U niej nie.
          • Gość: ju Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.play-internet.pl 08.05.11, 23:29
            Poza tym, że sie nie sprawdza, to lubi plotkowac o innych, z czym przychodza i jakie maja problemy.
            • Gość: anka Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.11, 07:32
              moja wróżba też się nie sprawdziła
            • Gość: ja Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.11, 07:46
              Całkowicie zgadzam się z "ju". Mi też naopowiadała historyjek, że powinnam wrócić do swojego byłego, że będziemy szczęśliwi, że mu bardzo na mnie zależy.
              Wróciliśmy do siebie i znowu porażka. Okłamał mnie już na samym początku.
              I jestem na siebie wściekła, że posłuchałam tej oszustki pomimo, że intuicja mówiła mi co innego.
              • mala_bet Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) 02.06.11, 11:26
                proszę o nr tel do tej pani z Jarczewa beata_m@op.pl
    • Gość: Tor Re: Wróżka z okolic Garwolina (Żelechów, Jarczew) IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 10:56
      Nie idż do wrórzek itp. Jerzeli jesteś Chrześcijaninem to przeczytaj sobie księgę Kapłańską rozdział 19 wers 26-27 i udaj się do księdza bo tylko Bóg Jahwe zna twoją przyszłość. A różni jasnowidze itp.: To szatańskie moce które opentają ciebe nie wkręcaj się w to
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka