Dodaj do ulubionych

Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z

22.09.10, 17:26
Witam
Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
dziękuję z góry za odpowiedź
Obserwuj wątek
        • Gość: Magdalena Re: Dzięki za trafną podpowiedz IGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 20:19
          A mi ta Pani pomogła ale dopiero po wielu moich prośbach, byłam niepoważna, zamiast zastosować się do jej porad to zaczęłam latać po różnych babciach, wróżkach i narobiłam sobie jeszcze więcej kłopotu, oczywiście nie przyznałam jej się do tego ale ona i tak to wiedziała i powiem tyle ta kobieta i tak mi pomogła mimo tego ,że nawaliłam :(
          Więc tak jak piszesz szarak to pani Sylwia Jacewicz-Górska naprawdę jest dobra jako człowiek i egzorcysta , miałam urok a nałapałam jeszcze duchów taka byłam niepoważna. Ja chylę czoło i również polecam.
            • Gość: Ala Re: Dzięki za trafną podpowiedz IGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 01:09
              Wiecie co , jak ktoś nie wierzy i nie ufa to jego problem , pani Sylwia pomaga i swoje wiem z całą pewnością , cieżko się do nie dodzwonić bo kobieta sie nie rozdwoi za co zreszta bardzo przeprasza choć moim zdaniem nie musi, ale jak widać jest taktowna i wie, że ktoś bardzo czeka na pomoc i jej potrzebuje a ludzi w potrzebie tysiące zresztą mi powiedziała, że jak nie będzie mogła pomóc to mi powie myślę, że to uczciwe podejscie do tematu ale my czasami oczekujemy cudu zaraz a najlepiej juz teraz a to niemozliwe jak się w gó... wlazło to trzeba się dobrze wyszorować ja tak to sobie tłumaczę. I wiecie co nigdy nie mówi o pieniadzach trzeba sie zapytać albo powie pod koniec rozmowy a inni na początku mówia ile to kosztuje a przeciez nie wiedzą co jest a moze nic nie ma. Pani Sylwia powiedziała fajne zdanie , które mi utkwiło, zapytałam ile to kosztuje, odpowiedziała: (przepraszam panią Sylwię jeżeli kiedyś to przeczyta jeżeli przekręciłam jakis wyraz) "może nic , miejmy nadzieję, że nic na Pani nie znajdę i tylko porozmawiamy jak Pani będzie sobie oczywiście życzyła" - no i chyba bez komentarza.
    • ula1223waw Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst 01.10.10, 07:25
      Jeżeli chodzi Ci o opinię , mieszkam w Szwecji, kilka osób, które
      mi poleciły panią Sylwię, korzystało z jej usług, byli bardzo
      zadowoleni - ja również i bardzo jestem jej wdzięczna za pomoc. ULA

szarak789 napisał:

> Witam
      > Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
      > link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
      > dziękuję z góry za odpowiedź
    • darek_gda67 Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst 01.10.10, 07:33
      Polecam Panią Sylwie Jacewicz-Górską, która jest osobą przede
      wszystkim uczciwą a w obecnych czasach ze świecą takich szukać. Darek

szarak789 napisał:

> Witam
      > Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
      > link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
      > dziękuję z góry za odpowiedź
          • Gość: Klaudia Oddzwania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.11, 16:42
            jak nie możesz się dodzwonić to wyślij jej sms ja tak zrobiłam i powiedziała że bardzo dobrze bo nie ma sygnału zajętego i nie dostaje informacji, ze ktoś dzwoni jak ona w tym czasie rozmawia , dlatego tak chyba ciężko a jak wysłałam sms to zaraz oddzwoniła. A tak poza tym to świetna kobieta, pomogła mi bardzo ja polecam!

• Gość: Iggy POP Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.12, 19:10
            Ja też próbuję się dodzwonić do P.Sylwii nieustanie , Opowiedziałam o wszystkim itp. Tak więc Pani Sylwia uświadomiła mi ,ze powinnam jej zapłacić za pomoc! Oczywiście nie mam nic przeciwko temu wręcz przeciwnie , Chcę wysłać jej pieniądze ,ale wciąż ma wyłączony tel ... I tu pojawił się wielki znak zapytania ?! Nie udzieliła mi pomocy o której przekonywała ,ze postara się mi pomóc , ale ona chcę naprzód kasę !!! A potem gdy mój hajs wpłynie na jej bogate konto , To będzie mnie oczyszczać ?! Czy ja mam w to wierzyć czy ona jest wiarygodna ??? Bo niestety współczesny świat ,żeruję na takich naiwniakach biednych jak Ja ? I z takich idiotów mają korzyść .... Czy ktoś miał podobną sytuacje do mojej ???
            • Gość: ona81 Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 06.08.12, 11:25
              Witaj.Ja miałam i mam podobna sytuacje do Ciebie.Korzystałam z pomocy tej pani ,ale nie poczułam wyraźnej ulgi.Łykam tabletki antydepresyjne i troche mi pomogły ,ale bez wizyty u psychiatry i psychologa nie obeszło by się .To psycholog mi wytłumaczyła co mi jest ,ale najwięcej informacji i zrozumienia wyczytałam na forach internetowych szukając odpowiedzi na swoje problematyczne zdrowotnie pytania.Nie sadze bym miała dwa duchy jak to określiła pani Sylwia ...Cóż się rozpisywać ...Ja nie polecam ...Szkoda kasy ...Lepiej znaleść dobrego psychologa ,albo kupić książkę pt.''Potęga podświadomości''tam można doczytac sie jak działa ludzki umysł ...Ja mam problemy nerwicowe i pewnie wielu z was ma podobnie bo m.in. nerwica to właśnie syndrom zabłąkanej duszy gdyż czujesz sie zupełnie zagubiony ,bez pewności w siebie i dodatkowo nie wiesz co sie z Toba dzieje...Wtedy tacy ludzie jak pani Sylwia żerują rzekomo pomagając ...Może ta pani ma jakąś moc ,ale na pewno sie przecenia ,gdyz na pewno nie pomoże każdemu...Ten ktoś sam musi chcieć i uwierzyć że wyjdzie z tego stanu okropnego ...Pracować nad sobą ...Życie...
              • Gość: Lena Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 17:33
                Co Ty mówisz, moze w Twoim przypadku nie pomogła, nie mozna od razu krytykowac tej kobiety bo jako jedyna wie jak pomoc. Jeśli chodzi o książkę o której tu piszesz to mi właśni ją poleciła Pani Sylwia i jeszcze kilka innych o wiele lepszych, zagłębiając sie w ta wiedzę mozna sobie pomóc. Ale my oczywiscie chcemy cudu, zeby ktoś zrobił to za nas, pomógł na pstryk i juz. Złam noge idź do czarodzieja niech sie na 2 dzień zrośnie - nie ma szans ... trzeba oprócz pomocy, przejść drogę i umieć nauczyć się życ na nowo , choc jak widzę Ty wolałaś łykać prochy, ja odstawiłam, skręcało mnie ale dałam radę i to z pomocą właśnie Pani Sylwii ! Ja POLECAM !
            • Gość: Iwona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: 93.186.170.* 06.08.12, 20:40
              Ja miałam, a co ty z choinki się urwałaś? Idź do sklepu zrób zakupy, wróć zapłacić jak je zjesz :)) Ta kobieta mi pomogła za dosłownie grosze. Dzwoniłam do kilku egzorcystów i ceny jakie słyszałam powalały mnie na kolana i nie były to jednorazowe opłaty słyszałam, że może tak się zdarzyć, że będę musiała dopłacić a u tej Pani tak nie ma, płacisz raz. Dzwonię sobie profilaktycznie już do niej od 1, 5 roku więc nie przesadzaj. Mi pani Sylwia
              pomogła i uważam, że jest w porządku , troszkę trudno się dodzwonić ale wystarczy napisać esemesa i oddzwania, czasami słychać, że jest bardzo zmęczona a i tak zawsze rozmawia jest o.k. Dzwonię do niej teraz raz w miesiącu i jakoś się dodzwaniam , może trzeba chcieć sobie pomóc a zresztą każdy niech robi co chce. Mi pomogła jest wiarygodna i to na tyle. Dodam jeszcze, że mieszkam od 4 lat w Niemczech i nie mam problemów finansowych ja szukałam osoby, która mi pomoże i jest uczciwa i za taka uważam panią Sylwię.
            • Gość: Eliza Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.30.248.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.01.13, 12:06
              Pani Sylwia jest wiarygodna. Jest to znana i uczciwa kobieta, sama i moja rodzina korzystała z jej pomocy, wpłaciliśmy też najpierw kasę i wszystko było super. A kiedy miała wyłaczony telefon to odpowiadała na maile i uprzedzała, że skontaktuje sie np za 2 dni czy jutro itd... Co ważne zawsze kontakt z nia był i jest nadal takze myślę, ze nie ma powodu do zmartwień.
    • Gość: niezadowolony Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.play-internet.pl 11.06.11, 09:31
      przecież to ściema jakich mało.... od kiedy Zaburzenia i zaniki pamięci
      Nadwaga, niedowaga, bulimia, anoreksja, epilepsja, astma, wszelkiego rodzaju alergie, alkoholizm, seksoholizm, narkomania są objawami ? pani naciąga ludzi i to jeszcze przez telefon (a spotkać się nie ma odwagi). Nie będę już tu wspominał o fakturach lub rachunkach.
      ja mam niedowagę i jakoś ta pani nie chciała mi pomóc - nie chciała się spotkać !!!
      Płacicie nawet nie wiedząc komu i za co.

przecież duchy nie jedzą mojej porcji jedzenia i nie dlatego mam niedowagę. Ja sam nie mam ochoty na jedzenie - ale to mój wybór a nie duchów !!!

SCIEMA - ciekawe kiedy ta Pani kogoś okaleczy lub coś mu zrobi .... a i tak rodzina tego kogoś nic jej nie będzie mogła udowodnić - bo nie będzie miała rachunków za jej usługi, nie będzie wiedziała gdzie szukać...
      • Gość: Ania Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 17:51
        Co ty wypisujesz, masz problem ze sobą to może idź do psychiatry a nie do egzorcysty, mi ta pani pomogła i wcale nie jest osobą anonimową ale cholernie zajętą ja dodzwoniłam się po tygodniu , można się z nią spotkać , ja akurat mieszkam w tym samym mieście i poznałam ją osobiście, więc nie wypisuj bzdur, że nie ma odwagi ,bo niby kogo miałaby się bać jakiegoś anorektyka chłopka roztropka, człowieku egzorcysta nie ma odwagi - to kto ma mieć , może Ty :-) Może pani nie chciała się z Tobą spotkać bo wymagasz leczenia ale w oddziale zamkniętym a nie egzorcyzmu, a może nie miała czasu lub możliwości pomyśl stary zanim kogoś oczernisz bo ta kobieta nie zasługuje na to, wielu osobom pomogła i miedzy innymi mnie a brałam prochy i się tego nie wstydzę ! I miałam objawy opisane przez ta panią ale to już zamknięty rozdział.
      • Gość: ZADOWOLONA :-) Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.11, 17:01
        Mi pani Sylwia pomogła, fakt, że ciężko się do niej dodzwonić ale zawsze jak napisałam smska to oddzwoniła. A ty niezadowolony... zawsze komuś coś nie pasuje, samo życie, ja jakoś nie narzekam i bardzo cenie sobie znajomość z pani Sylwia , minął już ponad rok i wiem, że zawsze mogę zwrócić się o pomoc czy radę , jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy. Ja jestem zadowolona na maxa !!!
      • Gość: Grażyna Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 11:46
        Ciekawe kłamstwa wypisujesz, Pani Sylwia to dobry człowiek, który poświęca swój czas kosztem rodziny, tak się składa, że jest lato i byłam w jej mieście i spotkała się ze mną mimo, że miała tylko 30 minut, to jednak nie był to problem. Myślę, że ona z byle dupkiem się nie spotyka bo szkoda jej czasu, który zabrałbyś osobom w potrzebie ale to moja ocena. Z tego co wypisujesz to masz coś nie tak z głową, piszesz o objawach do których się czepiasz, one mogą wystąpić ale nie u każdego. Mimo wszystko życzę powodzenia i zgłoś się do szpitala na leczenie.
        • Gość: ona81 Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 07.08.12, 13:18
          Kolejne jakieś nie wiadomo co ...Może od tych duchow wam sie we łbach poprzewracało i zamaist pracować nad sobą to bierzecie byle plewy żeby sie ogarnąć .A jadu to ja czuję nie mało ...Jestem normalna dziewczyną i nie potrzebuję psychiatryka natomiast wam może sie przydać ,ale nie moja to sprawa nie bede wam niczego polecać bo dla mnie taka Grażyna czy jakis inny nick "gość"jesteście jak te kąśliwe osy ,wiadomo macie problem i pełnie zioniecie nienawiścią i zjadliwością...Ja nikogo nie obrażałam z forum mimo że mam odmienne zdanie co do niektórych ,nie obrażałam do puki ktoś mnie nie będzie obrażał i kąsił jadem .Ja też potrafie sie odgryść widocznie jeszcze na tyle mam problem że w ogóle odpisuje na te zjadliwe ,kąsliwe uwagi co do mnie ...I nie gardzę słownictwem a wiele potrafię ,ale ja nie wyzywam od czubków bez potrzeby !!! Żegnam towarzystwo!!!
      • Gość: Jowita Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.11, 18:11
        Na pewno masz jakieś zaburzenia... a może ta Pani nie chciała Ci pomóc lub skierowała do psychiatry ?
        Mi jakoś nie wciskała kitu i otwarcie powiedziała, żebym skorzystała z porady dobrego psychologa, ponieważ opętania nie ma.
        Polecam , Pani jest obiektywna i jak ma komuś pomóc to pomaga, dostałam telefon od kobiety, której pomogła wyjść z ciężkiej choroby. Jak widać, nie załapałeś się albo nie zasługujesz na pomoc , może spróbuj gdzie indziej :)) I popracuj nad pisownią , bo aż wstyd :(
        • silna.2 Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst 27.09.11, 16:29
          Dlaczego myslalas ze jestes opetana ?wynika z tego ze objawy choroby psychicznej sa takie same jak opetania,i tylko egzorcysta moze powiedziec ze nie ejstes opetana i masz sie zwrocic do psychologa?
          Ja korzystalam z oczyszczania pewnej Pani,egzorcystki,mialam straszne ataki leku,wrecz paniki
          ta Pani mnie oczyszczala ,uspokoilam sie troche ,
          ale ja zaczelam o tym wszystkim czytac i teraz mama nerwice lekowa,nie wiem czy ta Pani sie myli,twierdzi ze jestem oczyszczona,nie wiem czy jestem opetana czy to tylko nerwica i wlasna wyobraznia
          Brakuje mi chwilami sil od teko natloku mysli
          • 3sabina33 Re: Sylwia Jacewicz-Górska polecam !!!!!!!!!!!!!! 14.10.11, 16:04
            Kochani bardzo polecam usługi Pani Sylwii Górskiej bardzo mi pomogła i mojej mamie jednocześnie, sytuacja była bardzo poważna zaczełyśmy wszystko tracić: prace, pieniądze, związki,.... oczyszczenie zostało zakończone końcem sierpnia teraz mamy już pażdziernik i mamy rezultaty pozytywne, pomału wszystko idzie w dobrą stronę.

Jeszcze raz bardzo jesteśmy wdzięczni za profesjonalną pomoc, życzliwość Pani Sylwii.
            Jest wspaniałą osoba i rozumie drugiego człowieka i wie jak mu pomóc profesjonalnie.

Bardzo Bardzo Bardzo................ polecamy profesjonalizm Pani Sylwii .

Z poważaniem
            Sabina, Grażyna

• Gość: HANKA Anioł nie kobieta ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.11, 20:57
      Mam 53 lata, moje życie legło w guzach, straciłam pracę , zostawił mnie mąż dla innej kobiety, dom sprzedał, dzieci dawno wyfrunęły na swoje a ja wylądowałam u rodziców. Szukałam pomocy wszędzie, byłam na terapii bo stwierdziłam a lekarz psychiatra to potwierdził, że mam silną depresję, nie pomogło, silne leki też nie. I cud, otworzyłam jakąś stronę w internecie i ktoś pisał o Sylwii Jacewicz, egzorcystka, pomyślałam ale czemu nie , może to mój problem.
      Zadzwoniłam , to Anioł w ludzkiej skórze, nie znam słów jak ją opisać , jak jest wspaniała i dobra, ile jej zawdzięczam, nie płakałam jak zadzwoniłam - ja wyłam z bólu, żalu i wszystkiego najgorszego, a ona tak spokojnie mnie uciszyła mówiąc, że nic i nikt nie jest wart moich łez, jak żyję nigdy tego nie słyszałam . Obwiniałam siebie i Boga za zło, które mnie spotkało, prosiła abym wybaczyła. Zrobiłam wszystko o co prosiła i wiecie co - nie kazała, pierwszy raz ktoś do kogo ja się zwróciłam o pomoc prosił mnie. Jest wspaniałym człowiekiem i piszę to dlatego, żeby któraś z Was nie wylewała morza łez i nie traciła czasu, zrozumiałam to dopiero dzięki pani Sylwii. Dziś jestem szczęśliwa mimo takich doświadczeń i jestem o nie bogatsza i silniejsza. Szkoda, że tak późno znalazłam panią Sylwię, nie popełniajcie moich błędów, straciłam 5 lat z głową w poduszce mokrej od moich łez. Walczcie o swoje życie i proście o pomoc tych, którzy nam jej naprawdę udzielą i wiedzą jak nam pomóc bo w tym cały sęk a ona wie i pomaga !
      • Gość: GOść Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.11, 15:58
        Jestem tak samo wdzięczna p. Sylwii, ale niestety choroba w córce została, trwało to za długo, jednak i tak jest lepiej niż było. Obwiniam za to kościół, lekarzy, siebie, że wcześniej nie szukałam innych możliwości wyleczenia choroby, rodzinę, że nie zauważyła i nie pomogła. Może z czasem będę potrafiła wybaczyć, ale jeszcze nie teraz, muszę walczyć o to by córka była zdrowa. chociaż jest ciężko. Może kiedyś będzie lepiej, ale gdyby nie p. Sylwia to już bym chyba tego nie napisała.
        • Gość: OLA Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 18:08
          Mi i mojej rodzinie również bardzo pomogła Pani Sylwia, trzeba tylko uważnie jej słuchać i stosować się do jej zaleceń, ja podchodziłam do tego na początku sceptycznie ale zupełnie bez sensu bo jest to jedyna osoba , która mi, nam pomogła.
          Bóg zapłać za dobroć dla Pani Sylwii.
          Czytałam, że macie problem z kontaktem, ona jest mocno zapracowana , odbiera telefony nawet o 7 rano i zdarzyło mi się zadzwonić o 1 w nocy, też odebrała, więc nie ma się co dziwić, że trudno się dodzwonić próbujcie ! Powodzenia Ola
          • Gość: Ona-niezadowolona Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.upc-k.chello.nl 05.12.11, 19:05
            W czym ona tak pomaga ta Sylwia???Czyżbyście dzwonili z błachymi problemami ???Bo ja jakoś choc mam poważny problem z nienawiścią i to niby przez duchy to po egozrcyzmie już jestem kawał czasu i wielkie G...o dalej wk...mnie wszyscy i wszystko! Więc co to ma być ,jednym pomaga innym nie? Czy dzwonicie do niej całymi rodzinami w sprawie tak błachyh że wszystko samo sie układa...niezadowolona !!!:/
            • Gość: KINIA Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:00
              Wiesz co no to jest właśnie tak jak piszesz, masz w sobie tyle nienawiści i jak się jej nie pozbędziesz to nikt Ci nie pomoże i nikt tego za Ciebie nie zrobi i 10 takich pań Sylwii może się starać nie wiadomo jak , niestety z pewnymi rzeczami trzeba sobie samemu poradzić , ta kobieta mi też pomagała ale zaznaczyła, że nie przyjedzie i "za uszy mnie wyciągać nie będzie" ja zrozumiałam...że dużo teraz też zależy ode mnie, właśnie pozbycie się złości, nienawiści, zawiści, zazdrości... Ty masz jak sama widzisz jeszcze z tym problem ale życzę Ci powodzenia może Ci się uda. Kinia
          • Gość: Yuma Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.swidnica.mm.pl 23.12.11, 18:22
            Strasznie to enigmatycznie brzmi, wygląda to na działanie trollów-filmy na stronie www, które poleca całkowicie zgadzają się z tymi co proponowała Prątnicka, być może to nie jest ona, ale jakaś jej uczennica, mimo wszystko to wszystko uważam za wielką ściemę! W czym ona może pomóc?-na drugi dzień wygram w totka? zadzwoni do mnie premier Tusk i zaproponuje stanowisko ministra? zdejmie ze mnie wszystkie choroby jak kwiat w czeskim serialu " Latający Czestmir"? przecież takie myślenie prowadzi do szpitala w Tworkach!!! nie żyjemy w książce z Harrym Potterem, bądźmy racjonalni!!!!
                • Gość: KINIA Re: Anioł nie kobieta ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:30
                  Kobiety no pewnie, że trzeba ale to chyba oczywiste, na każdym nawet maleńkim forum można o tym przeczytać. Po egzorcyzmach trzeba uważać i dlatego dostajemy wskazówki, informację co robić , czego nie lub lepiej nie, czy wam tego nie powiedziała, to raczej standardowe procedury i jak się do nich nie zastosujesz to lipa :(
                  Chyba za dużo już tu napisałam ale jak zobaczyłam pierwszy rozżalony wpis..., ja też to przeszłam i chciałam wam napisać, że nie jest tak źle, tylko trzeba wierzyć i się do tego wszystkiego zastosować i jak ktoś napisał "Anioł nie kobieta" to ja się pod tym jak "Gesslerowa" :)podpisuję
              • Gość: KINIA Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:21
                Wiesz co "ONA" współczuję Ci bo jesteś strasznie słaba i nawet nie potrafisz o siebie zawalczyć , ta "baba" ( nie chcę obrażać pani Sylwii ) bardzo mi pomogła i z tego co ludzie piszą i mówią nie tylko mi. Zadzwoń do niej i porozmawiaj ja tak robiłam. Sama sobie nie radzisz jak widać , nie pisałabym tego gdybym przez gów.. też nie przeszła więc wyluzuj i walcz , myślę, że na pewno Ci nie odmówi a Ty tylko piszesz , jęczysz, zamiast zacząć coś ze sobą robić.
                • Gość: Ona-niezadowolona Re: Anioł nie kobieta ! IP: *.upc-k.chello.nl 04.01.12, 23:45
                  Walcze ,walcze ,ale ja nie jestem opętana i pewnie nie byłam tylko mam chorobe która zwie się : natręctwa myślowe(myśli które pojawiają się bez większej woli i które są drastyczne,złe ,nakłaniające do zrobienie czegoś bardzo złego ,lub złożyczenia ,zwłaszcza dla osoby z gruntu dobrej jest to prawdziwy horror),ale to jest choroba (bez tabletek nie mogłabym w ogóle w miare normalnie funkcjonować),przez co nabawiłam się nerwicy.Z takiego gówna nie wychodzi się tak łatwo obojętnie czy jest sie silnym czy słabym PSYCHICZNIE.A pani Sylwia stwierdziła ,że nie jestem chora ,a ja poprostu czuje ,że mam zaburzenia psychiczne .Już dzwoniłam do pani Sylwi mówila że będzie lepiej ,że musze sama tego chcieć ,ale przecież i bez egzorcyzmu musiałam chciec z tego wyjść .Po egzorcyzmie nie jest mi łatwiej ...!
    • Gość: Ona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.upc-k.chello.nl 16.11.11, 18:04
      Ja korzystam z jej usługi.Ze mną jest na prawde zle bo czuje taka nienawiść ,wrogość do świata że czuje że moge zabić.Zadzwoniłam do pani Sylwi i ona powiedziała mi że mam dwa duchy i że nie jestem chora.Już pani Sylwia mnie egzorcyzmowała pare dni temu ,ale na razie nie czuje wyraznej poprawy nadal potrafie nienawidzieć ,przez to straciam prace i nie mam przyjaciół.Nie wiem czy pomoże mi ten egzorcyzm pani Sylwi staram sie w to wierzyć ,puki co jestem nadal zła w środku :-( ale dam znać jak ułoży mi się teraz nawet boje się szukac nowej pracy bo w poprzedniej myślałam że kogos zabije odchodziłam od zmysłów i boje sie jak to będzie w innej pracy,zamówiłam już pentagram runiczny .
      • Gość: Grażka Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.11, 16:26
        Nie martw się, ja miałam tak samo, jak się źle czuje to zaraz dzwonię do pani Sylwii, też jestem jeszcze agresywna ale wiem, ze u jednych idzie to szybciej u innych dłużej , moja koleżanka poleciła mi panią Sylwię, ona czuje się super ja muszę jeszcze poczekać ale efekty są już widoczne , może ja za daleko z tym zabrnęłam dlatego dłużej.
        I tak jestem bardzo szczęśliwa.
          • Gość: KINIA Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:13
            A można bo na mnie był odprawiony na odległość i pomógł a ksiądz nie pomógł, "odklepał modlitwę o uwolnienie z opętania , chlapnął wodą" i stwierdził, że skoro nie reaguje na sacrum to nie jestem opętana byłam 4 razy i wysłał mnie wiadomo gdzie... a 3 egzorcystów świeckich opętanie potwierdziło, ja zdecydowałam się na Panią Sylwie i nie będę tu ściemniać, po prostu bo jest najtaniej a przyznam, ze z finansami nie było u mnie najlepiej.
            • Gość: jaaa Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.broadband.greenlan.pl 02.08.13, 15:05
              Moja opinia jest taka: po zapytaniu mailem, ile to będzie w sumie kosztowało, co chyba jest normalne, nie chcę by po zabiegu powiedziała 10 tysięcy zł... , ta pani była oburzona jak śmiem podwarzać jej autorytet, bo ona jest znana osobą i nie ma ani ambicji ani czasu udowadniać mi że jest uczciwa, może jest i znana ale ja akurat jej nie znam. Znalazłam tylko stronę, bez zdjęcia. Zaczęła się chełpić że do niej ludzie z całego świata piszą i czekają 2 miesiące na odpowiedź... no cóż chyba ta pani poczuła że jest Bogiem i robi mi wielką łaskę odpisując, kazała mi poszukać kogoś innego, tylko dlatego że chciałam znać cenę. Podała 450 zł, dla mnie to ogromna suma, dla niej to 10 minut rozmowy, więc jak może mieć szacunek do pieniądza, gdzie u nas przeciętny Polak zarabia 1600 zł. Ona zarabia 1600 za 4 osoby.
              Dawno nie widziałam tak chełpliwej celebrytki, jasnowidzki czy kim ta pani jest ta i reszta innych.
              • Gość: Scrooge Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.swidnica.mm.pl 02.08.13, 16:57
                Debila piszącego o duchu Hitlera komentować nie będę.
                -----------
                Nareszcie ktoś pisze sensownie, odnoszę i ja takie wrażenie że ta osoba sama dla siebie jest autorytetem i dogmatem, straszny megaloman, aż torsji człowiek dostaję.
                Mi kiedyś napisała, że jest jasnowidzem, ostatnio wycofała się, że takiego daru już nie ma- o ile jakikolwiek miała, chyba tylko ściemniania naiwnych, podawała telefon i wszelkie sprawdzenie było bezpłatne, ostatnio już nie jest bezpłatne, twierdzi, że ciągle jest bardzo zajęta i doba ma 24 h tylko ( a maile odbiera czytając w nich tylko gdzie jest coś o pieniądzach) i inne pierdu, pierdu, że dzwonią do niej z całego świata- ona jak prezes klubu Tęcza Ryszard Ochódzki każe biednemu Stuwale (w tej roli był Bronisław Pawlik) dzwonić do siebie i liczyć do 1000, ściema jakiej świat...dlaczego odpowiednie służby się takim dziwnym procederem nie interesują? czy ta pani jest jakąś laską któregoś czołowego VIPA z Platformy Obywatelskiej z Gdańska że jest tak bezkarna? Skoro Słowik i Pruszków będą chodzić po wolności, dlaczego i nie nasza nieomylna Sylwia J-G?
              • Gość: Hania Re: do jaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.13, 00:23
                Ta Pani pracowała nad moim przypadkiem 4 miesiące , nie uważam , ze 450zł to dużo jak na 4 miesiące pracy i nie kłam, ze to 10 minut bo bardzo dużo czytałam i interesowałam sie ta tematyką zanim podjęłam decyzję o zgłoszenie sie o pomoc do świeckiej egzorcystki.
          • Gość: BEATA Zaufałam IP: 31.3.152.* 04.01.12, 23:56
            Piszę abyście nie tracili nadziei, mieszkam w Szwecji i ciężko mi było się do Pani Sylwii dodzwonić. Po kilku dniach się udało, jej słowa jak wyrok, opętanie i co dalej co teraz myślałam, że to koniec, zdrętwiałam przy słuchawce zwłaszcza, że chodziło o moje dziecko 17 letnią córkę. Moją cisze przerwała p. Sylwia mówiąc, że pomoże, ze to nie koniec świata , ze damy radę tylko prosiła o zaufanie i stosowanie się do jej zaleceń, zabrzmiało jak iskierka nadziei. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona zwłaszcza, że opłata była tak niska a ja słyszałam, że za taką pomoc dużo trzeba zapłacić, myliłam się.
            Zrobiłam wszystko o co mnie prosiła, wszystko co kazała.
            Córka jest zdrowa !!! Nie rzuca się w nocy (zapomniałam, że byłam z nią u najlepszych lekarzy , była badana 2 dni w klinice i nic - wyniki super , córka zdrowa, również psychicznie nic u niej nie wykryto) wstaje, cieszy się jak młoda dziewczyna, uczy się , chodzi na zakupy, z koleżankami do kina na dyskoteki jest normalnie a nie było, przed egzorcyzmami leżała nie jadła, jakby uszło z niej zycie bo nic jej się nie chciało chyba to wystarczy. Jestem bardzo szcześliwa, ze zaufałam tej kobiecie. Czasami myślenie racjonalne podpowiada, że to bzdura i ze takie rzeczy nie istnieją a jak się przekonałam istnieją. Aby się o tym przekonać trzeba umieć patrzec i słuchać ale w inny niz dotychczas sposób. Życze wszystkim aby też wam sie udało i patrzcie na świat z ufnością i wypatrujcie przyszłości i nie bójcie się jej - ale to juz nie moje słowa tylko p. Sylwii
            • Gość: Ula Re: Zaufałam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 18:16
              Dziękuję Ci Beato, ze napisałaś o tej pani , bardzo mi pomogła, ale dodzwoniłam się dopiero po tygodniu, myślałam, ze już nie dam rady, że skończę to bo oszaleję, trzeba jednak cierpliwości. Chciałam wszystkim w potrzebie napisać, żeby się nie bać prosić o pomoc jak już jest sytuacja bez wyjścia - nie do opanowania i tak na prawdę nie wiadomo o co chodzi. Bardzo dziękuję Pani Sylwii, brak takich słów na to co zrobiłam z moim życiem , jak bardzo mi pomogła... Gdyby nie ona już bym tego nie napisała :(( nie chciałam tak żyć , wegetować a nikt mi nie był w stanie pomóc, ona od razu wiedziała co zrobić. Chyle czoło... tak naprawdę uratowała mi życie !!! To wielkie co zrobiła dla mnie.
          • Gość: Ona-niezadowolona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 01.04.12, 18:30
            dzwonisz za darmo (1-wszy tel.ona Ci ustala czy jestes "opetana")pozniej jak Ci najprawdopodobniej stwierdzi że jestes to wplacasz jej na konto 240 zł.a ona cie "odpętuje"przez jakis czas.
            240 zł jednorazowo poza tym zacheci cie do zakupu pentagramu runicznego za ponad 100 zł .takze kloszty są; /// gwarancji nie ma rzadnej że pomorze .Wspólczuje takim ludziom zagubionym jak my że szukamy na oślep pomocy ...
            • Gość: gość Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.wieszowanet.pl 01.04.12, 18:59
              przez ostatni rok drastycznie zmieniła się moja sytuacja, czuję ze jestem wypłukana z uczuć nie odczuwam radości, smutku podniecenia żadnych uczuć, przestałam odczuwać głód, mam wrażenie, że każde zadanie którego się podejmę kończy się klęską, straciłam pracę, rodzinę i przyjaciół. Mam wrażenie, że ciąży nade mną klątwa. Korzystam z pomocy psychologa oraz psychiatry ale niestety nie czuję żadnej poprawy, jestem już na prawdę zdesperowana...
              • Gość: Ona-niezadowolona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 01.04.12, 22:24
                Rozumiem.Mam podobnie .U mnie to nerwica ,do tego mam chyba jeszcze gorzej bo mam natrętne myśli które bynajmiej nie są niewinne i mądre czy też miłościwe :((((
                Za co to nie wiem ,uważam że opętana nie jestem baaa nawet nie byłam .To cos co zlego siedzi to poniekąd nasz charakter uważam a poniekąd (choroba-nerwica,której przyczyna są nierozwiazane konflikty emocjonalne ,które zaszyly sie w mózgu a teraz wychodzą jak jakis demon ;//////
                Ja uważnana byłam za osobe dobrą ,przyjacielską i sama miałam o sobie w dużej mierze takie zdanie ,natomiast teraz to co czuję jest jakby przeciwieństwem dobra i ciągnie mnie na złą strone mocy .Ponoć nerwica lubi tak rzucać człowiekiem ,sprawiać aby ten nie czuł pewności siebie ,żeby niszczył sam siebie .Powiedz mi jeszcze czy przeszkadza Ci ten stan bardzo,tzn.czy czujesz że nie jesteś sobą ???
                • Gość: gość Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.wieszowanet.pl 02.04.12, 07:48
                  Tak przeszkadza mi ponieważ czuję się jak bym była masochistą, jakbym sama sobie wyrządzała krzywdę ale nie umiem tego zmienić. Psychiatra i psycholog mój stan też ocenili jako nerwicę oraz depresję, ale po lekach które zażywałam byłam tylko otępiała i nie umiałam normalnie funkcjonować. Po za tym cierpie na bezsenność a leki z tym problemem sobie nie radziły. Ja kiedyś również byłam osobą dobrą życzliwą a przede wszystkim chętnie pomagałam innym i spędzałam czas w towarzystwie innych ludzi a teraz czuję się wyalienowana, nie jestem towarzyska, towarzystwo ludzi wręcz mnie irytuję nawet nawet własna rodzina, uważam, że takie rzeczy same się nie dzieją, że to sprawka jakiegoś uroku/ klątwy ponieważ na prawdę próbowałam naprawiać stosunki z najbliższymi ale ta niechęć do nich jest silniejsza ode mnie. Wydaje mi się, że próbowałam już wszystkiego żeby sobie pomóc ale bezskutecznie.
                  • Gość: Ona-niezadowolona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 02.04.12, 11:38
                    A ja Ci mowię że to nie jest opetanie .No skoro by było ...to i tak po egzorcyzmie pani Syliwi nic się nie z0 mieni ,niechęć do ludzi zostanie .Dlaczego to wiem.Bo sama to mam i po egzorcyzmie nadal mam niechęć do ludzi ,nie moge pracowac ,boje się ,bo nie czuje sie soba ,chodze zestresowana :((( Jest to nerwica-dawne nierozwiązane konflikty emocjonalne :(((
                    Ja byłam egzorcyzmowana przez panią Sylwie ale nadal mam problemy z zyciem w społeczeństwie ,zamówilam pentagram nie wiem po jakiego h..ja
                    Wydałam sie z kasy ,jak człowiek biedny to mu nawet ceglowka w drewnianym kosciele na łeb spadnie :(((( Pozdrawiam!
                    Ps.ponoc w naszym przypadku pomocna jest praca nad soba .Ja tez pracuje nad sobą ,rezultaty chwilami widac ,ale za chwile nadal stare nawyki i ta sama niechęć ,nienawiść do ludzi ,to jest wbite "w kore mózgową",w podświadomość i ten cały syf nie sposób ogarnąć .Ja bym musiała wygrac w totka i wszystko miec w dupie tzn.za co zyc ,mieć kase na leczenie psychiatryczne ,psychologiczne.A tak martwie sie za co zyc czuje się jak nieporajda a to choroba mnie tak rozwaliła ;/////// i ponoc to wcale nie moja wina to słowa psychologa !!!
                    • Gość: Iza Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 02:35
                      NO WIDZISZ NIEZADOWOLONA, TOBIE KASA POTRZEBNA I Z TYM MASZ PROBLEM, PISZESZ ŻE JAK WYGRASZ W TOTKA TO SIĘ ZMIENISZ A BEZ KASY TO SOBIE NIE RADZISZ. TY WAL DZIEWCZYNO DO PSYCHIATRY, MOŻE JAK SIĘ NAJESZ DOBRYCH PROCHÓW TO SKREŚLISZ ODPOWIEDNIE LICZBY. JA NIE MIAŁAM KASY I BYŁAM W GORSZYM STANIE I JAKOŚ MUSIAŁAM Z TEGO WYJŚĆ I DAŁAM RADĘ PANI SYLWIA PORADZIŁA MI CO MAM ZROBIĆ, ŻEBY WYZBYĆ SIĘ AGRESJI, NAUCZYĆ SIĘ SZACUNKU DO LUDZI I DO SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM, MOŻE NIEUWAŻNIE SŁUCHAŁAŚ ALBO NIE UMIESZ WYKORZYSTAĆ DANEJ CI SZANSY. JEŻELI TO CZYTASZ I SIĘ TERAZ DENERWUJESZ TO ZNACZY, ŻE MAM RACJĘ.
                      • Gość: Ona-niezadowolona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 04.05.12, 10:06
                        Uśmiałam się :)
                        Wiesz mnie ta pani Sylwia niczego nie nauczyła ,powiedziała tylko że mam zachować spokój co każdy wie "że tylko spokój może uratować w momencie szału "żeby się nie bać no wiadomo najlepiej się nie bać sama do tego doszłam ,ale to wszystko łatwo się mówi .Mnie psychotropy uspokoliły bez nich kiła mogiła by była i taka prawda .Jestem chora a nie nawiedzona jak to pani Sylwia mi powiedziała...!Ja sama mogłabym zostać taka panią Sylwią tylko nie mam czelności oszukiwać ludzi :(((((
            • Gość: Ona-niezadowolona Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: *.petrus.pl 04.05.12, 16:55
              Też się łudziłam ,potrzebowałam pomocy .Słuchajcie ja się z Was nie wyśmiewam ,ale chciałam wyrazić własne zdanie .Jestem dość dobitna i często przez to znienawidzona ,ale nigdy sama nie zaczynam wyzywać bez większego powodu od psychopatek .Psychopatka może mnie nazwać specjalista bo zna się na rzeczy a nie taka Iza czy Alka .Jedna z drugą znalazły sobie ofiarę ,która ma odmienne zdanie i na nic ich nie stać więcej jak tylko wyzwać kogoś i zbeszcześcić! :((((
              • Gość: Danka Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst IP: 93.186.170.* 04.05.12, 17:17
                Ja tak tu sobie czytam i też mi niesmacznie od twoich oszczerstw, jestem po poważnej chorobie i z tego co przeczytałam to nikt cię nie nazwał psychopatką, ale ty za to jesteś bardzo agresywna w swoich wypowiedziach. Może zanim wybuchniesz, przeczytaj dobrze co inni maja do powiedzenia, twoje wpisy są tylko na jeden temat , jak to pani Sylwia tobie nie pomogła i że oszukuje, hmm mi pomogła. Nie szukaj problemów tylko zajmij się swoją osobą i korzystaj z wizyt u specjalistów jeżeli uważasz, ze to jest dla ciebie dobre. Dlaczego zniechęcasz innych do szukania pomocy , niech każdy robi to z swoim zdrowiem co uważa za stosowne. Najwyraźniej zdenerwowałaś osoby swoimi irytującymi wypowiedziami, które otrzymały pomoc od tej pani i potrafiły z niej skorzystać. A ja piszę to już 2 raz, nieważne czy wróżka czy bioenergoterapeuta , jasnowidz czy egzorcysta ważne, że pomaga. Danka
                    • patryk_tratwa Re: Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzyst 05.05.12, 11:54
                      Moda z XV wieku wróciła , różnica jest tylko taka, że wróżki, magicy, kolejne reinkarnacje wielkich ludzi, uzdrawiacze, zaklinacze mają do dyspozycji internet i plaga rozchodzi się szybciej, czyli z postępem. Czytałem w gazecie artykuł "E-mail do szamana", polecam. Dzięki internetowi mogą się reklamować ludzie tacy jak Zbigniew Ulatowski, który nie wstydzi się opisywać swoich poprzednich żywotów i cudów, które zrobił. Większość wróżek i cały światek ezoteryki napędza swój interes przez media. Od czasu do czasu lubię obejrzeć sobie jakąś wróżkę w telewizji jak według kart bez mrugnięcia stwierdza, że jakiś związek jest toksyczny i należy zmienić partnera bo ten jest zły itd. Ile porządnych związków takie stare raszple rozwaliły? Ilu ludzi przez panie lub panów cudaków podjęło złą decyzję niszczącą ich życiowe plany?